PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی با 700 هزار - انتخاب بین ...

h_chakavak_k
03-09-2009, 10:24
سلام , عزیزان تصمیم بر این شد که تا آخر ماه بودجه به 700 تا افزایش پیدا کنه:20::20::20:
حال انتخاب نیز برای ما سخت گردیده.
لطفا کمک کنید تا بین این 4 گوشی , یکی رو انتخاب کنم.
اولویتهام رو میگم:
1-ال سی دی هر 4 تا خوبه و برام قابل قبوله.
2-دوربین مهم نیست
3-بلندی صدای اسپیکر
4-شیک تر بودن و زیبایی
5-برنامه پذیری(تو این مورد بیشتر راحتی نصب برنامه مدنظرمه چون هر 4 گوشی برنامه پذیری خوبی دارند)
6-کیفیت ساخت گوشی
7-راحتی برنامه نصب کردن و کلا کارهای کامپیوتری گوشی هم خیلی خیلی مهمه نمیخوام اذیتم کنه.
لطفا با دلیل و ذکر برتریهای گوشی مد نظرتون به بقیه , منو راهنمایی کنید.
ممنون:40:
1- apple i phone 3g 8GB
2- HTC touch HD
3-Nokia N97
4-samsung i8910 omnia HD

hasanmotori
03-09-2009, 10:46
1- ال سی دی امنیا اچ دی بیشترین کیفیتو داره تاچشم مثل آیفونه فقط دوال تاچ نیست .... پس بهترین ال سی دی مال 8910 هست
2-دوربینشم که از بقیه بهتره ولی خب برای شما مهم نیست
3- صدای امنیا اچ دی تو اسپیکر از بقیه بلندتر و با کیفیت تره
4-همشون شیک هستن
5- نصب برنامه روی تاچ اچ دی راحت تره .... روی سیمبین باید ساین یا هک بشه .... روی آیفونم که یکم سخته
6-کیفیت ساخت همشون بالاست
7-اینم مثل همون 5 ه .... کلاً روی همشون میشه برنامه نصب کنی خیلی سخت نیست ولی اگه زیاد برنامه میخای آیفون انتخاب بهتریه

fujin
03-09-2009, 11:08
1- ال سی دی امنیا اچ دی بیشترین کیفیتو داره تاچشم مثل آیفونه فقط دوال تاچ نیست .... پس بهترین ال سی دی مال 8910 هست
2-دوربینشم که از بقیه بهتره ولی خب برای شما مهم نیست
3- صدای امنیا اچ دی تو اسپیکر از بقیه بلندتر و با کیفیت تره
4-همشون شیک هستن
5- نصب برنامه روی تاچ اچ دی راحت تره .... روی سیمبین باید ساین یا هک بشه .... روی آیفونم که یکم سخته
6-کیفیت ساخت همشون بالاست
7-اینم مثل همون 5 ه .... کلاً روی همشون میشه برنامه نصب کنی خیلی سخت نیست ولی اگه زیاد برنامه میخای آیفون انتخاب بهتریه

هنوز هیچ گوشی به پای کیفیت تاچ و تصویر ال سی دی آیفون نیومده تو بازار .. نمیدونم چرا نسبت به آبفون انقدر کم لطفی میکنید ..
دوربین و صدای آیفون نسبت به گوشی های هم رده خوب نیست ..
شیک ترین گوشی به نظر من آیفون هست مخصوصا سفیدش ...
نصب برنامه در آیفون از همه راحتره ... با فشار یک دکمه بیشتر از 100 تا برنامه کرک شده میشه ریخت تو آِفون بدون کوچکترین مشکلی و کار اضافی .. نمیدونم چرا شما میگین نصب برنامهش سخته .. راحتترین حالت نصب برنامه در آیفون هست ...
کیفیت ساخت آیفون به نظرم از بقیه خیلی بهتره ... گوشی های هم ردش دستم بوده و دیدم .. تا از نزدیک نبینید نمیفهمید ..
نمیدونم چرا نسبت به آیفون در کل کم لطفی میشه و همه جلوش موضع میگیرن ؟؟؟؟
آیفون بهترین گوشی هست که من تو عمرم دیدم ولی بخاطر بعضی از محدودیت هایی که اپل روش گذاشته بعضی ها نمیرن طرفش در صورتی که بد نیست بدونید تقریبا تمام محدودیت هایی که روش بوده برداشته شده ...
به راحتی میشه فایل با بلوتوث ردو بدل کرد ..
مشکل delivery report هم حل شد ...
و ...

h_chakavak_k
03-09-2009, 11:57
\
و ...[/quote]

چه جوری حل شده؟ تو نسخه ی 3gs حل شده یا تو 3g هم میشه این کارا رو انجام داد؟

hasanmotori
03-09-2009, 12:42
هنوز هیچ گوشی به پای کیفیت تاچ و تصویر ال سی دی آیفون نیومده تو بازار .. نمیدونم چرا نسبت به آبفون انقدر کم لطفی میکنید ..
دوربین و صدای آیفون نسبت به گوشی های هم رده خوب نیست ..
شیک ترین گوشی به نظر من آیفون هست مخصوصا سفیدش ...
نصب برنامه در آیفون از همه راحتره ... با فشار یک دکمه بیشتر از 100 تا برنامه کرک شده میشه ریخت تو آِفون بدون کوچکترین مشکلی و کار اضافی .. نمیدونم چرا شما میگین نصب برنامهش سخته .. راحتترین حالت نصب برنامه در آیفون هست ...
کیفیت ساخت آیفون به نظرم از بقیه خیلی بهتره ... گوشی های هم ردش دستم بوده و دیدم .. تا از نزدیک نبینید نمیفهمید ..
نمیدونم چرا نسبت به آیفون در کل کم لطفی میشه و همه جلوش موضع میگیرن ؟؟؟؟
آیفون بهترین گوشی هست که من تو عمرم دیدم ولی بخاطر بعضی از محدودیت هایی که اپل روش گذاشته بعضی ها نمیرن طرفش در صورتی که بد نیست بدونید تقریبا تمام محدودیت هایی که روش بوده برداشته شده ...
و ...

شما اگه مقایسه ال سی دی هارو که نینجا جان گزاشته بود میدیدی نظرت در مورد کیفیت عوض میشد
ال سی دی 8910 رزولوشنش 640x360 هست و آیفون 320x480 بعدشم oled هست که کیفیت خیلی بالاتری داره پس شما انقد نسبت به ایفون تعصب نداشته باش ..... تاچشم که مثل آیفونه فقط دوال تاچ نیست

رو ویندوز موبایل برنامه رو میزنی نصب میشه بعد key شو وارد میکنی و برای همیشه ازش استفاده میکنی ... روی سیمبینم گوشیرو هک میکنی و برای همیشه راحت میشی .... ولی آیفون یکم دردسر داره ولی بازم انقد سخت نیست که بهش ایراد بگیریم .... به هر حال از اونا یکم سخت تره

کیفیت ساخت 4 تا گوشی کاملاً بالاست ....منم قبول دارم آیفون بهتره

من آخرش گفتم اگه میخای زیاد برنامه نصب کنی آیفون بگیر ولی شما هی میگی کم لطفی میکنی !

h_chakavak_k
03-09-2009, 12:51
پس تا اینجا رسیدیم به این نکته که تنوع برنامه های آیفون بیشتره.

D o l f i n
03-09-2009, 13:47
شما اگه مقایسه ال سی دی هارو که نینجا جان گزاشته بود میدیدی نظرت در مورد کیفیت عوض میشد
ال سی دی 8910 رزولوشنش 640x360 هست و آیفون 320x480 بعدشم oled هست که کیفیت خیلی بالاتری داره پس شما انقد نسبت به ایفون تعصب نداشته باش ..... تاچشم که مثل آیفونه فقط دوال تاچ نیست

رو ویندوز موبایل برنامه رو میزنی نصب میشه بعد key شو وارد میکنی و برای همیشه ازش استفاده میکنی ... روی سیمبینم گوشیرو هک میکنی و برای همیشه راحت میشی .... ولی آیفون یکم دردسر داره ولی بازم انقد سخت نیست که بهش ایراد بگیریم .... به هر حال از اونا یکم سخت تره

کیفیت ساخت 4 تا گوشی کاملاً بالاست ....منم قبول دارم آیفون بهتره

من آخرش گفتم اگه میخای زیاد برنامه نصب کنی آیفون بگیر ولی شما هی میگی کم لطفی میکنی !
میشه فرق oled رو با lcd برامون بگید؟
من تا جایی که میدونم عمر oled بسیار کمتره نسبت به lcd و تا حالاهم جایی ندیدم و نخوندم که نسبت کیفیت oled با lcd خیلی بالاتر باشه شاید oled کیفیت بهتری داشته باشه و خیلی بالاتر فکر نکنم

hasanmotori
03-09-2009, 14:02
میشه فرق oled رو با lcd برامون بگید؟
من تا جایی که میدونم عمر oled بسیار کمتره نسبت به lcd و تا حالاهم جایی ندیدم و نخوندم که نسبت کیفیت oled با lcd خیلی بالاتر باشه شاید oled کیفیت بهتری داشته باشه و خیلی بالاتر فکر نکنم

oled در مقایسه با tft کنتراست بالاتری داره در نتیجه کیفیتش بالاتره مصرف باتریشم حدود یک سوم tft هست
انعطاف پذیر ترم هستند و اگه بهشون ضربه وارد بشه امکان شکستنشون کمتره
سامسونگ تو خیلی از گوشیهای جدیدش از این نوع ال سی دی استفاده میکنه .... حتماً عمرشون انقدا هست که مشکلی پیش نیاد .... نوکیا هم تو ان85 و ن86 از oled استفاده کرده
سامسونگ تو تلوزیون هاشم از این تکنولوژی استفاده کرده ( led tv )

ninja3000sh
03-09-2009, 15:01
هر 4 تا هم کیفیت ساخت بالایی دارند ولی htc touch hd با کمی استفاده و گذاشتن و در اوردن تو جیب رنگش میره.که باید تو کیف نگهداریش کنی.
از لحاظ اسپیکر که صدای 3g تعطیل هستش.
ولی صدای اسپیکر رو بخواهیم بین 3 تا گوشی n97 و i8910 hd و touch hd مقایسه کنیم بترتیب زیر هستش.
1:i8910 hd.
2:htc touch hd.
3:n97.
از لحاظ شیکتر بودن هم انصافا هر 4 تا هم شیکه و این میمونه به سلیقه انتخاب شما.:46:
از لحاظ برنامه پذیر بودن هم هر 4 تا هم عالیه ولی اگه حوصله کار با آیتونز ایفون رو نداری به هیچ وجه طرفش نرو که ممکنه بد جوری پشیمون بشی.
البته برای بعضی ها مثل خودم کار با آیتونز ایفون ممکنه تنوع خوبی باشه و برای بعضی ها هم عذاب اور باشه.
در مورد تاچ اچ دی اچ تی سی هم با توجه به اینکه ویتدوز موبایل هست از لحاظ برنامه هم که انعطاف پذیری بالایی داره و تو برنامه خور بودن کم نمیاره.
سیمبین هم که با گرفتن فایل cer و key دیگه کارت حل میشه و هر برنامه ای دلت خواست بعد از هک گوشی توش میریزی که اینم تو برنامه خور بودن عالیه.
از لحاظ ال سی دی هم اگه بخواهیم مقایسه کنیم:
1:i8910 hd.
2:iphone 3g
3:htc touch hd
4:nokia n97
به صورت بالا رتبه بندی میشه.
تو کارهای کامپیوتری اگه نمیخواهی اذیت بکشی برو طرف سیمبین و وین موبایل و مک رو بیخیال شو.
موفق باشی.

free_touch
03-09-2009, 16:46
تایید برای آیفون.

*M!L4D*
03-09-2009, 17:36
به نظر من آیفون رو بگیر ... چون هم برای برنامه هم برای بازی فوق العاده هست ...!
اگه نمیخوای آیفون بگیری بین 97 و امنیا اچ دی یگیرو انتخاب کن و برای بازی هم یه آیپاد تاچ بگیر ...!

fujin
04-09-2009, 00:11
\
و ...

چه جوری حل شده؟ تو نسخه ی 3gs حل شده یا تو 3g هم میشه این کارا رو انجام داد؟[/QUOTE]

برنامه ibluetooth مشکل بلوتوث رو حل کرده و برنامه iphonedelivery مشکل دلیوری رو حل کرده ...
هم 3g و هم 3gs

Atropates
04-09-2009, 05:46
برنامه = آیفون

بازی = آیفون

شیکی = آیفون

گوشی بالای 500 تمون = فقط آیفون

کسی که از خرید آیفون و یک ماه کار کردن باهاش از خرید اون پشیمون شده حافظ شیرازیه

پ.ن : اگه آشنایی رو سراغ داری که میتونی ازش آیفونش رو قرض بگیری و یه چند روز باهاش کار کنی حتما حتما این کار رو بکن تا خودت فرق آیفون رو با بقیه گوشی ها بدونی

love4love
04-09-2009, 06:03
صبر کن Omnia II بگیر
منم صبر کردم بیاد .!!!

h_chakavak_k
04-09-2009, 12:54
این برنامه ی آیتونز که نینجای عزیز گفت چیه؟
کار کردن باهاش سخته؟

h_chakavak_k
04-09-2009, 17:42
اگر گوشی دیگه ای هم تو این قیمتا بهترین میدونید لطفا معرفی کنید.

4870x2
04-09-2009, 17:49
اگه خیلی از نظر وقت مشکل نداری lg bl40 هستش همشون رو می خوره!:دی
من برم تا منو ننداختن بیرون!

hasanmotori
04-09-2009, 17:59
اگر گوشی دیگه ای هم تو این قیمتا بهترین میدونید لطفا معرفی کنید.

به نظر من بهترین گوشی فعلاً i8000 ه .... قیمتش همین حدوداس ولی هنوز ایران نیومده تا چند روز دیگه میاد

Sadeq_ME
04-09-2009, 20:39
اگه خیلی از نظر وقت مشکل نداری lg bl40 هستش همشون رو می خوره!:دی
من برم تا منو ننداختن بیرون!
پس چرا سیستم عامل نداره؟:31:

Sadeq_ME
04-09-2009, 20:44
می‌شه بگین HD به غیر از دوربین چه برتری دیگه نسبت به آیفون داره؟؟؟؟؟؟

شاید صفحه نمایششون...شاید..........:31:

D o l f i n
04-09-2009, 22:27
این برنامه ی آیتونز که نینجای عزیز گفت چیه؟
کار کردن باهاش سخته؟
آیتونز یه برنامه رابط بین آیفون و کامپوتر هست در حالت عادی شما نمی تونید آیفون رو به کامپیوتر وصل کنید و توش برنامه و آهنگ و... بریزید مثل گوشی های دیگه که این امر براحتی امکان پذیره شما باید از طریف آیتونز داخل آیفون برنامه و بازی و آهنگ و...... بریزید

D o l f i n
04-09-2009, 22:32
oled در مقایسه با tft کنتراست بالاتری داره در نتیجه کیفیتش بالاتره مصرف باتریشم حدود یک سوم tft هست
سامسونگ تو خیلی از گوشیهای جدیدش از این نوع ال سی دی استفاده میکنه .... حتماً عمرشون انقدا هست که مشکلی پیش نیاد .... نوکیا هم تو ان85 و ن86 از oled استفاده کرده
من درباره عمرشون به اینجا استناد کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

merikh_merikh
04-09-2009, 23:58
سلام , عزیزان تصمیم بر این شد که تا آخر ماه بودجه به 700 تا افزایش پیدا کنه:20::20::20:
حال انتخاب نیز برای ما سخت گردیده.
لطفا کمک کنید تا بین این 4 گوشی , یکی رو انتخاب کنم.
اولویتهام رو میگم:
1-ال سی دی هر 4 تا خوبه و برام قابل قبوله.
2-دوربین مهم نیست
3-بلندی صدای اسپیکر
4-شیک تر بودن و زیبایی
5-برنامه پذیری(تو این مورد بیشتر راحتی نصب برنامه مدنظرمه چون هر 4 گوشی برنامه پذیری خوبی دارند)
6-کیفیت ساخت گوشی
7-راحتی برنامه نصب کردن و کلا کارهای کامپیوتری گوشی هم خیلی خیلی مهمه نمیخوام اذیتم کنه.
لطفا با دلیل و ذکر برتریهای گوشی مد نظرتون به بقیه , منو راهنمایی کنید.
ممنون:40:
1- apple i phone 3g 8GB
2- HTC touch HD
3-Nokia N97
4-samsung i8910 omnia HD
با توجه به انتظاراتت شما منم با 8910 موافقم البته ایفن هم گزینه ی خوبیه ولی به شرطی که 3جی اس باشه چون 3جی اس تمامیه امکانات سیستم عامل مک ورژن3 را دارا میباشد.......
در کل با توجه به انتظارات شما و گزینه هایی که مد نظر دارین 8910 میتونه بهترین گزینه باشه.

h_chakavak_k
05-09-2009, 10:40
ایشالله همون 8910 رو میخرم با حاله.

h_chakavak_k
07-09-2009, 15:24
آقایون تو رو خدا سریع کمک کنید.
امروز پول جور شد رفتم 8910 بگیرم با گارانتی اصلی 670 فارسی هم بود.ولی دیدم خیلی کلفته لا مصب مث کمد دیواریه!!!
رفتم تو کف آیفون 700 8 گیگشو میگه, 70 هم میخواست بگیره روش برنامه بریزه گفت 11 صفحه برنامه میریزم , این 70 رو ندارم , بدون برنامه هم به درد نمیخوره خودمم بلد نیستم برنامه بریزم روش!
تو رو خدا بگید چیکار کنم ؟
آیفون بگیرم یا i8910 ؟

pulp_152
07-09-2009, 15:27
خوب 8910 که بهتره در کل ...

اما اگه قیافش نگرفتته htc ها یا امنیا 2 هم هست که خوبه .. کلا ایفون نمیرزه .. البته نظر خودمه

4870x2
07-09-2009, 16:05
بهتره یه سر به این جا بزنین!
Organic Light Emitting Diods

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

merikh_merikh
07-09-2009, 18:06
به نظره من ایفن اگه کسی میخاد بخره با توجه به کاراییه بالایی که 3 جی اس داره بهتره 3 جی اس خریداری بشه که 3 جی اس هم قیمت بسیار بالایی داره در نتیجه به نظره من 8910 بهترین گزینه میباشد.
البته اگه 8910 به دلتون نشسته گزینه هایی مثل اچ تی سی یا گوشی های جدید نوکیا که مشابه 8910 هستن(ایکس6) هم در راه هستن ولی باید مدتی طولانی را برای نوکیا صبر کرد.
در اچ تی سی هم گزینه هایی مثل دیاموند2 یا اچ دی یا تاچ پرو2 هستن........

*QWERT*
07-09-2009, 20:33
بابا نری samsung بخریا.
این فقط یه قشنگی داره به نظر من.
همون iphone رو بخر خدای گوشیه،هیچی تا حالا رو دستش نیمده.

Sadeq_ME
07-09-2009, 20:41
بابا نری samsung بخریا.
این فقط یه قشنگی داره به نظر من.
:18::18::18:

S@nti@go_s&k
07-09-2009, 20:45
بابا نری samsung بخریا.

:دی :دی

دوستان این جملرو یکی واسه من معنی کنه

آخه چرا میگید سامسونگ .................

سامسونگ کلا یه گوشی که نداده بیرون

حالا به آیفون بگید اپل یه چیزی کلا همونه فقط عوض میشه

در ضمن 8910 کوجا کلفته :دی

12 میلیمتر کلفت نیست :دی

h_chakavak_k
07-09-2009, 23:38
:دی :دی

دوستان این جملرو یکی واسه من معنی کنه

آخه چرا میگید سامسونگ .................

سامسونگ کلا یه گوشی که نداده بیرون

حالا به آیفون بگید اپل یه چیزی کلا همونه فقط عوض میشه

در ضمن 8910 کوجا کلفته :دی

12 میلیمتر کلفت نیست :دی
عزیزم من خودم عشق سامسونگم خدا وکیلی f480 , omnia, pixon رو هم خریدم و کلی باهاشون حال کردم , امروزم فقط به عشق اچ دی رفتم که بخرمش , ولی خدا وکیلی خیلی گندس قشنگ قد یه نون بربریه!!!
شما دست گرفتیش که میگی کوچیکه؟

h_chakavak_k
07-09-2009, 23:59
آقا الان رفتم تو تاپیک آموزش نصب برنامه برای آیفون دور از جونتون تو خوندنش به گه خوردن افتادم چه برسه به اینکه بخوام روش برنامه نصب کنم , خیلی سخت به نظر میرسه , چون ظاهرا باید دائم کانکت باشی منم adsl ندارم و اونم واسه خودش مصیبتیه , چون آیفونه و برنامه هاش!

nima_7121
08-09-2009, 00:30
اونقدر هم که فکر ميکنی سخت نيست بعده يه هفته همرو ياد ميگيری.
اگه ميتونی 3GS بخر.

S@nti@go_s&k
08-09-2009, 04:15
شما دست گرفتیش که میگی کوچیکه؟

نه فقط تو دست گرفتی

جیگر 12 میلیمتر تو ایران 12 میلیمتره بری کره ماهم 12 میلیمتره

OK

h_chakavak_k
08-09-2009, 11:02
نه فقط تو دست گرفتی

جیگر 12 میلیمتر تو ایران 12 میلیمتره بری کره ماهم 12 میلیمتره

OK
نمیدونم ولی انصافا خیلی سایزش بزرگه . من نتونستم خودمو به این سایزش قانع کنم.

h_chakavak_k
10-09-2009, 13:32
با اجازه بزرگترا iphone 3g 16 gb خریدم و دارم حالشو میبرم . آخر عشق و حاله , سیستم عامل و برنامه هاش دیوونم کرده , ینی سامسونگ که خوبه باباشم صد سال دیگه نمیتونه یه همچی گوشی بزنه .
ممنون از نظرات همه دوستان

amir_rafie
10-09-2009, 13:50
دوست عزيز اول بايد بگم که مبارکت باشه ، حالشو ببر ،،،،
دوم اينکه من خيلی وقته که توی قسمت موبايل اين فروم فعاليت نميکنم ، چون خيلی ضعيفه ،،،،
سوم اينکه نميدونم چرا همه فکر ميکنن وقتی iphone 3G يا 3GS ميخرن زدن توی دهن سامسونگ ؟!!!! cpu های آيفون رو سامسونگ تامين ميکنه! روی آيفون 3G يه cpu با معماری ARM 11 هستش که سامسونگ ساخته ، روی 3GS هم يه cpu با معماری ARM cortex A8 هستش که اونم سامسونگ برای apple ميسازه و اتفاقا همين cpu را روی Omnia HD گذاشته ،،،پس ميبينی که هرچی بخری يه پولی هم ميره تو جيب سامسونگ !
در ضمن الان سامسونگ سی پی یوی ARM cortex A8 با فرکانس 1Ghz ساخته که سريعترين cpu اين خانواده هستش و سال 2010 ميبينی چه غوغايی به پا ميشه با اين cpu .... خيلی ها ميگن روی آيفون بعدی، از اين cpu استفاده ميشه ...

اينکه ميبينی iphone اينقدر به دل آدم ميچسبه به خاطر سيستم عامل بسيار خوبشه که باعث ميشه power user ها بتونن برنامه های تپل و هلو براش بنويسن ... البته android داره يه رقيب جدی ميشه ،،،
گوشيه خوبی خوبی خريدی ،، تا ميتونی از برنامه های جالب apple store استفاده کن که خيلی لذت بخشه ،،

h_chakavak_k
10-09-2009, 19:38
ممنون , بدبختی اینه که بلد نیستم حتی رو گوشی آهنگ بریزم چه برسه به برنامه!

amir_rafie
10-09-2009, 20:05
ممنون , بدبختی اینه که بلد نیستم حتی رو گوشی آهنگ بریزم چه برسه به برنامه!

در پيام خصوصی جواب دادم، گفتم اگه اينجا بنويسم خلاف قوانين باشه ، کاربران بخش موبايل اينجا هم شاکی بشن،،،