PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن و خاموش شدن ویندوز

ehsan.b
03-09-2009, 08:56
من وقتی سیستم رو روشن میکنم ،موقع بالا آمدن ویندوز بعد از پیام well come صفحه user accounts میاد که بعد از زدن دکمه یوزر خودم اون وقت تازه سیستم بالا میاد؛تا حالا ویندوز هم زیاد عوض کردم ولی مشکل حل نشده.در ضمن وقتی هم میخوام سیستم رو خاموش کنم خاموش یا ری استارت نمیشه و باید با دکمه پاور کیس خاموشش کنم.با همه آنتی ویروسها هم سیستمو اسکن کردم اما چیزی پیدا نکردن
لطفا کمک کنید......

aqronis
03-09-2009, 11:11
درود.
مشکل خودتون رو کامل تر و بهتر توضیح بدید.
من چیزی نفهمیدم از توضیحاتتون.

ehsan.b
03-09-2009, 11:28
فکر کنم توضیحاتم کامل بود.خودم فکر میکنم مربوط به winlogon باشه.وقتی هست که شما Log Off میکنی یه صفحه میاد واسه انتخاب یوزر،حالا من وقتی که سیستم رو از اول روشن میکنم همیشه این پنجره میاد.نمیدونم چرا.و مشکل بعدی اینه که سیستم رو وقتی Turn Off یا Restart میکنم هیچ عملی انجام نمیشه و باید با دکمه های فیزیکی روی کیس این کارو انجام بدم. متاسفانه با عوض کردن ویندوز هم مشکل حل نشده

saman.killer
03-09-2009, 12:08
ببینید اگه از ویندوز خارج می شه ولی بعد از این که از ویندوز خارج شد دستگاه خاموش نمیشه پس مشکل از قطع کن مادر بوردتون هست که باید تعمیر بشه یا کلا مادر بوردتون عوض بشه

saeed774
03-09-2009, 12:38
شما سيستم ريستور رو غير فعال كن و دوباره اسكن بزن .
تو صفحه بعد از welcome تنها يوزر خودتون هست يا يوزرهاي ديگه اي هم وجود داره ؟ بعضي از ويروس ها باعث اين كار ميشن .

ehsan.b
03-09-2009, 12:45
ببینید اگه از ویندوز خارج می شه ولی بعد از این که از ویندوز خارج شد دستگاه خاموش نمیشه پس مشکل از قطع کن مادر بوردتون هست که باید تعمیر بشه یا کلا مادر بوردتون عوض بشه

از ویندوز خارج نمیشه اصلا.تو همون صفحه دسکتاپ باقی میمونه وقتی turn off میزنم

ehsan.b
03-09-2009, 12:50
شما سيستم ريستور رو غير فعال كن و دوباره اسكن بزن .
تو صفحه بعد از welcome تنها يوزر خودتون هست يا يوزرهاي ديگه اي هم وجود داره ؟ بعضي از ويروس ها باعث اين كار ميشن .

system restore کامپیوترم همیشه خاموشه. تو اون صفحه هم فقط یوزر خودم هست.انگار تا حالا کسی با همچین مشکلی برخورد نکرده جز من.

saeed774
03-09-2009, 19:39
پس احتمالا مشكل مربوط بشه به Net Passport. شما تو User account چك كن اگه چنين يوزري به اين اسم ديدي پاكش كن يا هر يوزري غير از يوزر خودت . Control Panel > User account > Back > Back

ehsan.b
03-09-2009, 20:13
پس احتمالا مشكل مربوط بشه به Net Passport. شما تو User account چك كن اگه چنين يوزري به اين اسم ديدي پاكش كن يا هر يوزري غير از يوزر خودت . Control Panel > User account > Back > Back

به این قسمتی که گفتی رفتم و یه یوزر دیگه اونجا ساخته شده بود به اسم machine a که پاکش کردم اما مشکل حل نشد

saeed774
04-09-2009, 00:05
شما موقع پاك كردن Delete Files رو زدي يا Keep Files رو ؟ كه بايد Delete رو ميزدي. Machine A مربوط به Asp.net ميشه كه اونم با نصب Microsoft .net Framework 1.1 و به بعد نصب ميشه .
شما تو مسير كنترل پنل و Network Connections روي يكي از كانكشن هاي دايل آپ كه ايجاد كردي راست كليك كن و Propeties بزن و به تب Networking برو و داخل كادر This connection uses.... دنبال عبارت ASP .Net ... بگرد و تيكشو بردار و تمام صفحات رو ok كن .براي كانكشن هاي ديگه هم اگه داشتي اينكارو بكن .
بعد دوباره بيا همون صفحه User account كه پاكش كردي و بالاي صفحه در بخش Pick a Task گزينه سوم يعني Change the way users log on or off رو كليك كن و چك كن تيك هردو گزينه Welcome , Fast Switching زده شده باشه بعد Apply كن .

ehsan.b
04-09-2009, 08:58
فکر میکنم delet رو زدم.من از دیال آپ استفاده نمیکنم ADSL دارم.این تنظیماتیو که گفتی نمیشه انجام داد.بعد به قسمت Change the way users log on or off که میرم باز نمیشه و یه خطا میده که متنش اینه :
Fast user switching cannot be used because offline files is curently enabled
و Fast switching هم غیر فعاله و تیک use the welcome screen رو هم قبلا خودم برداشته بودم

saeed774
04-09-2009, 13:18
Fast user switching cannot be used because offline files is curently enabled
علت همون تيك هست كه بايد برداشته بشه تا اين مورد كار كنه .
خوب Adsl شما مگه كانكشن نميسازه . شما روي كانكشن اون راست كليك و Properties كن و همون تب اول يعني جنرال داخل كادر فكر كنم بايد باشه .