PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوق زدن کیس هنگام روشن شدن؟؟؟

rassool
02-09-2009, 22:58
سلام دوستان من کیسم رو تازه خریدم هروقت روشنش میکنم سه بار بوق میزنه مال چی هست؟؟؟کیسم الگانس هست جلوس lcd داره دمای داخل رو میزنه بعد از چند دقیقه هم که روشن باشه دماش به 39.8 که میرسه بازم بوق میزنه مشکل از کجاست اصلا مشکلی هست یا نه؟؟؟:10:

saman3230
02-09-2009, 23:17
دستگاهت بالا میاد؟

iman_abi
03-09-2009, 01:45
اون بوق اول که مشکلی نیست، کیس منم بوق میزنه(1بار)! بوق دوم ممتد یا فقط 1 بار میزنه؟!؟ اگه ممتد که باید تنظیمات دمای فن رو عوض کنی! اگه ممتد نیست که هیچ مشکلی نداره فقط میخواد بگه دمای داخل کیس نزدیک 40 رسیده که زیاد نیست! نگران نباش!

rassool
03-09-2009, 09:39
ممنون اره سیستم بالا میاد اما تا دگمه پاور رو میزنم سه بار یوق میزنه؟؟؟

Neoonline
03-09-2009, 09:56
اگر سیستم بالا میاد و پایدار هستش و دما ها هم مشکلی ندارن جای نگرانی نیست و چیز خاصی نیست. ضمن اینکه توی دفترچه ی هر مادربردی معمولا علل هر بوق اضافه یی ذکر شده.

aqronis
03-09-2009, 10:59
درود، مادر بوردتان چیست؟ مارک؟
این بوق ها طبیعی هستن و میتونی از تو bios مادر بوردت غیر فعالشون کنی، مگر اینکه همراه این بوق اخطاری داده بشه مثلا یک اخطار بد اینه:
PRi Master Hard Disk S.M.A.R.T Status BAD; Backup And Replace
که همونطور که معلومه از ایراد هارده.
همینطور وقتی قطعاتی به وسیله usb به مادر بورد وصل هستن مثل پرینتر و موس و کیبورد به تعداد usb های فعال بوق خواهید شنید.

shahinfarasystem
03-09-2009, 18:12
سلام

فکر می کنم برگرده به همون lcd و چرخش فن هاتون که موقعی که مثلا دمای سیستم از یه حدی بالاتر میره شروع به بوق زدن می کنه

یا موقعی که سیستم می خواد شروع به کار بکنه

در کل چیز مهمی نیست مطمئن باش

mf.designing
03-09-2009, 18:26
طبیعی هست . همین

rassool
03-09-2009, 20:17
درود، مادر بوردتان چیست؟ مارک؟
این بوق ها طبیعی هستن و میتونی از تو bios مادر بوردت غیر فعالشون کنی، مگر اینکه همراه این بوق اخطاری داده بشه مثلا یک اخطار بد اینه:
PRi Master Hard Disk S.M.A.R.T Status BAD; Backup And Replace
که همونطور که معلومه از ایراد هارده.
همینطور وقتی قطعاتی به وسیله usb به مادر بورد وصل هستن مثل پرینتر و موس و کیبورد به تعداد usb های فعال بوق خواهید شنید.
مادر بوردم گیگا ud3l-43 هست میشه از توی بایوس بوق رو غیر فعال کرد؟؟؟

evanescence722
03-09-2009, 20:22
طبیعیا عزیز طبیعی...
تماس فرت

shahinfarasystem
04-09-2009, 00:06
مادر بوردم گیگا ud3l-43 هست میشه از توی بایوس بوق رو غیر فعال کرد؟؟؟

مطمین نیستم ولی یه نیگا بیانداز شاید چیزی پیدا کنی

Lord_theOne
04-09-2009, 10:41
دوتا بوق طبيعي هست
بوق سوم فكر كنم بخاطر دماي كيست بايد از اون LCD كه دارد تنظيم كند روي چه دمايي بوق بزند فقط بوق اخطار است دماي كيس شما دارد بالاي 400 مي رود
موفق باشيد

V i r u s e r
04-09-2009, 10:58
400 نه 40
400 باشه که ذوب میشه

پس چرا سیستم من 1 بار بوق میزنه؟
Abit SG-80

Lord_theOne
04-09-2009, 11:43
بعضي مادربردها مثله MSI وقتي شما LOGO‌را در Setup مادربرد ON مي كنيد دوتا بوق مي زند وقتي لوگو نباشد و اعداد نشان داده مي شود يك بوق مي زند
درضمن تشكر دما 40 هست اشتباه چاپي بود

aqronis
04-09-2009, 16:06
درود،
تا جایی که من کار کردم تمام مادر بورد ها این قابلیت رو دارن که اسپیکر خودشون رو کنترل کنند، در نهایت اگه هم پیدا نکردی مثل سیستم های قدیمی فقط در کیس رو باز کن و سیم اسپیکر رو از مادر بورد جدا کن همین. دیگه اصلا برات بوق نمیزنه هرچند من اینکارو پیشنهاد نمیکنم چون خیلی مواقع ارور های سخت افزاری رو با همین بوق میشه فهمید.

rassool
04-09-2009, 17:13
درود،
تا جایی که من کار کردم تمام مادر بورد ها این قابلیت رو دارن که اسپیکر خودشون رو کنترل کنند، در نهایت اگه هم پیدا نکردی مثل سیستم های قدیمی فقط در کیس رو باز کن و سیم اسپیکر رو از مادر بورد جدا کن همین. دیگه اصلا برات بوق نمیزنه هرچند من اینکارو پیشنهاد نمیکنم چون خیلی مواقع ارور های سخت افزاری رو با همین بوق میشه فهمید.
خوب همین منم می ترسم ارور سخت افزاری باشه اخه تا سیستم رو روشن میکنم بوق میزنه حتی اگه دماش 20 باشه ضمنا گرافیکمم نمیشناسه اینو تازه فهمیدم؟؟؟ممکنه از این باشه؟؟؟

Lord_theOne
04-09-2009, 17:58
اگر گرافيك را نمي شناسد پس چرا سيستمت بوت مي شود؟
دوست عزيز اون نرم افزاري هست كه ويندوز نمي شناسد و بايد درايورشو از اينترنت بگيري نصب كني

rassool
04-09-2009, 19:49
اگر گرافيك را نمي شناسد پس چرا سيستمت بوت مي شود؟
دوست عزيز اون نرم افزاري هست كه ويندوز نمي شناسد و بايد درايورشو از اينترنت بگيري نصب كني
تایپ زیر پست های منو خون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aqronis
06-09-2009, 23:34
درود دوباره.
عزیز اگه از سخت افزار باشه حتما پیغامی مشابه همون پیغامی که در پست های قبل دادم داده میشه.
شما تمام سخت افزار های usb رو جدا کن و سیستم رو روشن کن. یه بوق طبیعیه و مشکلی نیست و همه مادربوردها دارن.
مدل کامل مادر بوردتو بده تا ببینم چه جوری غیر فعال بشه.

Alireza Skipper
08-09-2009, 07:31
سلام دوست عزيز
شما روي كيبوردت اب يا نوشابه يا حالا مايعات ريختي ؟
اگر بوق زدن ها به صورت مداوم و بدتر از اون به صورت متداول مثل بوق زدن ادامه داشت بدون براي كيبورد هست و كيبوردت اتصالي پيدا كرده . اما اگه نه اين كاملا طبيعيه نگران نباش .