PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به دنبال اینترنت سکیوریتی که ویروس یابیش مثل Kaspersky و فایروالش مثل ZoneAlarm باشه

!Bikhaneman!
02-09-2009, 10:28
سلام دوستان
من الان دارم از کسپرسکی 2010 استفاده میکنم 1 سالی هست که مشتریشم (لایسنس معتبر)
از همه چیزش راضیم بجز چیزی که تقریبا تو همه این اینترنت سکیوریتی ها مشترکه و اونم عدم قابلیت فایروال گزارشیه !
یعنی فعالیت های برنامه های سیستم رو بهم گزارش بده درست مثل Zone Alarm که حتی جلوی آپدیت برنامه ها رو میگیره و میپرسه و کسب تکلیف میکنه
متاسفانه zone Alarm آنتی ویروسش به قدرت کسپر و بیت دفندر و .. نیست وگرنه بی برو برگشت میرفتم سراغش

حالا شما اینترنت سکیوریتی سراغ دارید که عین Zone باشه ؟ فقط گزارش و جلوگیری از آپدیت نرم افزارها و یا اتصالشون به اینترنت برام مهمه

hamilton
02-09-2009, 12:42
چنين محصول Internet Security وجود نداره.شما ميتونيد از يك آنتي ويروس و فايروال مجزا در كنار هم استفاده كنيد.

!Bikhaneman!
02-09-2009, 13:53
چنين محصول Internet Security وجود نداره.شما ميتونيد از يك آنتي ويروس و فايروال مجزا در كنار هم استفاده كنيد.

یعنی غیر از Zone، هیچ اینترنت سکیوریتیه دیگه اینکارو انجام نمیده ؟!!
اگه دوتا نصب کنم که سرعت با خاک یکسان میشه = هم سرعت اینترنت و هم دستگاه

hamilton
02-09-2009, 16:17
یعنی غیر از Zone، هیچ اینترنت سکیوریتیه دیگه اینکارو انجام نمیده ؟!!
اگه دوتا نصب کنم که سرعت با خاک یکسان میشه = هم سرعت اینترنت و هم دستگاه

اكثر كمانيهاي امنيتي داراي محصولي به نام اينترنت سكيوريتي هستند اما مشخصاتي كه شما ميخواهيد را ندارند كه آنتي ويروسش از نظر عملكرد مشابه كاسپر و فايروالش مشابه زون آلارم باشه.از طرف ديگه كاسپر با زون آلارم اصلا سازگاري ندارند.

!Bikhaneman!
02-09-2009, 17:52
حالا آنتی ویروس Zone Alarm رو جدیدا تست کردید ببینید بهتر شده یا نه ؟

saman3230
02-09-2009, 17:55
توصیه به شما اینه که یکبارم AVG INTERNET SEC رو امتحان کنید

hamilton
02-09-2009, 19:00
حالا آنتی ویروس Zone Alarm رو جدیدا تست کردید ببینید بهتر شده یا نه ؟

خير.بنده از محصولات زون آلارم استفاده نميكنم.در بين بسته اينترنت سكيوريتي بر اساس تستهاي انجام شده بهترين و قدرتمندترين مجموعه اختصاص به اينترنت سكيوريتي كاسپر داره.از طرف ديگه براحتي ميشه بصورت دستي اتصالات اينترنتي را كنترل كرد و تعيين كرد كدام برنامه ها به اينترنت دسترسي داشته باشند يا خير.

C0OPeR
02-09-2009, 21:35
میخوای یه anti spyware هم کنارش باشه ... :دی
به نظرم اگه از همون KIS استفاده کنی و تنظیمات رو به صورت دستی انجام بدی خودش میتونه یه فایروال خوب در صطح zone alarm هم باشه