PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیک راست ، کپی میکنه !!!

TURBO_BOY2006
01-09-2009, 17:07
سلام

من یه مشکل دارم تو ویندوز سون که فک کنم خاص ویندوز هفت نباشه و یادمه که تو اکس پی هم یه همچین مشکلی داشتم.همیشه هم این مشکل به وجود نمیاد فقط گاهی اوقاته!!! و معمولآ با ایجاد یک نیو فولدر شروع میشه!!!:13:
حالا مشکلم چیه:
من با کلیک راست کردن روی هر فایل و فولدری فایلهام کپی میشن و میتونم اونارو پاست کنم هر جا که بخوام.:31:
این خیلی دردسر ایجاد میکنه فکرشو بکنید کلی واستادم کلی فایل مارک کردم حالا میخوام برم بریزم تو یه نیو فولدر به محظه اینکه کلیک راست کردم تا یه نیو فولدر درست کنم همین نیو فولدره کپی میشه!!!!!و حال دوباره باید مارک کردن وجدا کردن رو شروع کنم.:41::41:

لطفآ راهنماییم کنید.چون واقعآ دیونم کرده!!! :41:یعنی از چی میتونه باشه؟!!!:13:

ممنون:11:

mehdi1368
01-09-2009, 18:27
سلام

من یه مشکل دارم تو ویندوز سون که فک کنم خاص ویندوز هفت نباشه و یادمه که تو اکس پی هم یه همچین مشکلی داشتم.همیشه هم این مشکل به وجود نمیاد فقط گاهی اوقاته!!! و معمولآ با ایجاد یک نیو فولدر شروع میشه!!!:13:
حالا مشکلم چیه:
من با کلیک راست کردن روی هر فایل و فولدری فایلهام کپی میشن و میتونم اونارو پاست کنم هر جا که بخوام.:31:
این خیلی دردسر ایجاد میکنه فکرشو بکنید کلی واستادم کلی فایل مارک کردم حالا میخوام برم بریزم تو یه نیو فولدر به محظه اینکه کلیک راست کردم تا یه نیو فولدر درست کنم همین نیو فولدره کپی میشه!!!!!و حال دوباره باید مارک کردن وجدا کردن رو شروع کنم.:41::41:

لطفآ راهنماییم کنید.چون واقعآ دیونم کرده!!! :41:یعنی از چی میتونه باشه؟!!!:13:

ممنون:11:

سلام
دوست عزیز در حال حاظر فقط این مشکل رو در سون داری؟
کی این مشکل به وجود امده؟
امکان داره مشکل از موس باشه!!!!

TURBO_BOY2006
01-09-2009, 19:17
سلام
دوست عزیز در حال حاظر فقط این مشکل رو در سون داری؟
کی این مشکل به وجود امده؟
امکان داره مشکل از موس باشه!!!!

سلام

در مورد سوال اول: گفتم که قبلن که اکس پی داشتم هم، همین مشکل رو داشتم.الآن تو سون هم این مشکل رو دارم.
در مورد سوال دوم : چند ماهی هست، حتی بعد از چند بار نصب کردن ویندوز هم این مشکل برطرف نشده(چه اکس پی ، چه سون)

موس هم نمیدونم شاید از موس باشه:13:.درایور خواصی واسش نمینصبم.usb هست و مدل :meva mou-7000

ممنون میشم راهنمایی کنید.:11:

TURBO_BOY2006
01-09-2009, 19:33
با نصب درایورش هم مشکلم حل نشد !:41:

دقیقآ موقعی اینطوری میشه که:

1 _ یک نیو فولدر میسازم.
2_با دابل کلیک بازش میکنم.
3 _اگه حالا تو این فولدر پاست رو بزنم سوال میکنه که میخوای نیو فولدرو پاستش کنی تو خودش:31:.

یا

کلآ با دابل کلیک کردن رو یه فایل این مشکل به وجود میاد (اینو متوجه نشده بودم تا حالا:13:)

امکان اینکه ویروسی شده باشم هم هست!!! ولی من با nod32 آپدیت شده مشکل دارم چون کرک ها وپچ هام رو پاک میکنه! و بعضی از برنامه های خوده ویندوز 7 رو غیر فعال میکنه و خرابشون میکنه!!! مثل point!!!

evanescence722
01-09-2009, 19:37
دوست عزيز اين مشكل چون فمودين تو ايكس پي هم بوده احتمالا بر ميگرده به ويروس معروف new folder يا يه چيزي تو اين مايه ها..
حالا شما دو كار مي توني بكني:
1.
nod 32 رو نصب كن تا سيستمت رو ويروس كشي كنه......با نود 32 مشكلت حل ميشه..
اگه بازم نود 32 جواب نداد..
2.
برو ويروس كش avast رو نصب كن..بعد بذار سيستمت رو ويروس كشي كنه..البته avast تو wellcome ويندوز ويروس كشي رو شروع ميكنه..كه شما بذار كارشو انجام بده..
به احتمال زياد مشكلت حل ميشه...

evanescence722
01-09-2009, 20:27
اگه مشكلتون حل شد اطلاع بدين لطفا....بازم رسيدگي ميشه..
اين دفعه به طور كامل و شفاف توضيح بده..لطفا
تماس فرت

TURBO_BOY2006
01-09-2009, 20:36
باشه.
فعلن دارم با nod 32 آپدیت شده اسکن میکنم نتیجشو میزارم.

ممنون از شما که راهنمایی میکنید.

TURBO_BOY2006
01-09-2009, 21:25
دوباره سلام.

nod32 اسکنش تموم شد چند تا tmp هم پیدا کرد. ولی مشکلم رو امتحان کردم حل نشد.

avast نصبیدم الآن داره تو محیط ویندوز اسکن میکنه ، چیزی پیدا نکرده ولی مشکلم حل شده!!!!!! یعنی دیگه اونطوری نیست!!!!:13:من که نفهمیدم چی شد!!!ولی مشکلم حل شد:27::8::8::8::8::27:

ممنون :11:از شما که راهنمایی کردید اگه دوباره اینجوری شد میام همینجا میگم.

mehdi1368
01-09-2009, 22:04
دوباره سلام.

nod32 اسکنش تموم شد چند تا tmp هم پیدا کرد. ولی مشکلم رو امتحان کردم حل نشد.

avast نصبیدم الآن داره تو محیط ویندوز اسکن میکنه ، چیزی پیدا نکرده ولی مشکلم حل شده!!!!!! یعنی دیگه اونطوری نیست!!!!:13:من که نفهمیدم چی شد!!!ولی مشکلم حل شد:27::8::8::8::8::27:

ممنون :11:از شما که راهنمایی کردید اگه دوباره اینجوری شد میام همینجا میگم.

دوست عزیز من احتمال میدم مشکل از موس باشه با یه موس دیگه تست کن!
موفق باشید.

TURBO_BOY2006
02-09-2009, 12:18
دوست عزیز من احتمال میدم مشکل از موس باشه با یه موس دیگه تست کن!
موفق باشید.

سلام

آره احتمالآ از موس باشه. باید موس بگیرم امتحانش کنم.

ممنون از شما:11:

evanescence722
03-09-2009, 20:25
حالا خوشحالم که مشکلت با avast حل شد...
حالا اگه خودت مطمینی که از موس هم هست.....دیگه مربوط به سخت افزاره..نه نرم افزار...خوب با خودت...
ولی از avast کسی ضرر ندیده چه اپدیت شده باشه چه نه..اون کارشو خوب بلده..
احتمالا کارشو هم درست انجام داده که مشکلت حل شده..

evanescence722
05-09-2009, 17:03
وليavast يه مشكلي كه داره اينه كه سيستم رو سنگين ميكنه...

chamalz
27-12-2009, 22:56
با سلام و خسته نباشید من در سون مشکل کپی کردن دارم به این صورت که هنگامی که فایلی را کپی میکنم وقتی میخواهم آن را در جای دیگر پیست کنم باید دوبار بر روی پیست کلیک کنم وگاهی اوقات ارور میده و اصلا کپی نمیشه گاهی او قات هم کل آن درایو را کپی می کند در مورد کپی متن نیز همین مشکل را دارم موس را
تست کردم مشکل از موس نیست با آنتی ویروس های nod,avest,avg,quick heal آپدیت شده هم تست کردم ولی مشکل حل نشد در ضمن در ایکس پی اصلا این مشکل را نداشتم لطفا کمکم کنید

Masоud
28-12-2009, 14:00
با سلام و خسته نباشید من در سون مشکل کپی کردن دارم به این صورت که هنگامی که فایلی را کپی میکنم وقتی میخواهم آن را در جای دیگر پیست کنم باید دوبار بر روی پیست کلیک کنم وگاهی اوقات ارور میده و اصلا کپی نمیشه گاهی او قات هم کل آن درایو را کپی می کند در مورد کپی متن نیز همین مشکل را دارم موس را
تست کردم مشکل از موس نیست با آنتی ویروس های nod,avest,avg,quick heal آپدیت شده هم تست کردم ولی مشکل حل نشد در ضمن در ایکس پی اصلا این مشکل را نداشتم لطفا کمکم کنید
سلام

در انجمن مربوط به خودش مطرح کنید :

ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40: