PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Secret Files 2: Puritas Cordis

bayern
02-07-2009, 18:36
سلام
دوستان بنده هرچی گشتم در مورد این بازی تاپیکی ندیدم ...گفتم یه تاپیک بزنم تا تو مراحل سخت بازی هر جایی که گیر کردیم به همدیگه کمک کنیم...امیدوارم مدیران این قسمت تاپیک رو بزارن به کارش ادامه بده و نبندنش:40:
برای اول کار هم کرک سالم بازی رو براتون میزارم تا برید دانلود کنید...کرکهایی که همراه DVD بازی هست کار نمیکنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

srmsrm
01-09-2009, 13:42
سلام ببخشید کسی میتونه راهنمای بازی Secret Files 2 - Puritas Cordis رو برام بزاره؟

mohammadaliarmin
01-09-2009, 16:29
فکر نکنم کسی راهنمای کاملشو داشته باشه وقتی هر جا که گیر کردی بگو تا دوستان راهنماییت کنن

srmsrm
01-09-2009, 16:56
من الان تبل رو از پسربچه گرفتم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟

mohammadaliarmin
01-09-2009, 17:09
تا اونجایی که یادم میاد همونجا یارو داره اهنگ گوش میده تو وقتی تبل رو از بچه بگیری گوشی رو از رو گوشش بر میداره و تو اون رو برمی داری بعد میری اونجایی که یکی با دوربین عکاسی اونجا وایساده و اون کوشیه رو می ذاری رو میکروفونی که رو پیشخوان هست بعدش یه مجله داری که تو از اتاق اون خانوم برداشتی عکسش رو تو رستوران توی جای خالی تابلو میذاری بعد می با یارو دوربین داره حرف میزنی

راستی منم یه جا گیر کردم کسی می تونه کمک کنه اونجا که تو جنگل هستیم و باید اون جونورارو تو اون جاهای خالی سنگ بذاریم هیچکس میدونه ترتیبش چطوریه

srmsrm
02-09-2009, 13:01
ممنون از راهنماییتون حالا منم همونجا که گیر کردی هستم اگه فهمیدی به منم بگو.

srmsrm
04-09-2009, 17:46
ببخشید میخواستم بدونم ایا شما "ملخ یا یه چیز کرم یا صورتی رنگ " یه همچین چیزی پیدا کردید اگه کردید بگید کجا باید پیداش کنم؟ ممنون.

mohammadaliarmin
04-09-2009, 22:39
ملخ نه ولی حلزون رو پیدا کردم باید تو یه جا که نوشته garden قوطی آبجو رو بزاری تا درست بشه فکر کنم تو ازی به اسم beer can بود اگر اونجا رو رد کردی به ما هم بگو

srmsrm
05-09-2009, 00:14
باید اینجوری بزاری:

mohammadaliarmin
05-09-2009, 14:36
دمت گرم رفیق حل شد ولی می خوام بدونم از کجا فهمیدی که تو خونه بالایی باید اون گل رو بذاری

srmsrm
05-09-2009, 17:16
حدس زدم!!!!

Yi Yi
05-09-2009, 21:42
راهنمای این بازی - English -

peleh 39
28-10-2009, 03:07
سلام دوستان من در قسمت شهر پاریس گیر کردم در داخل زیر زمینی که باید 5 آجر آبی را در داخل اجرهای دیگر جاسازی کنیم . من آجرها را داخل شهر پیدا کردم اما نمی دونم چطوری باید آنهارو داخل محل خودش به درستی جاسازی کرد لطفا کمک کنید

aizengard
30-11-2009, 12:46
سلام دوستان.ببخشید من در این بازی توی اون مرحلهای که نینا توی زندان هستش . رمز در زندان رو ندارم(رمز 6 رقمی) اگر کسی داره لطف کنه برام بزاره ممنون.

bayern
01-12-2009, 10:03
سلام دوستان من در قسمت شهر پاریس گیر کردم در داخل زیر زمینی که باید 5 آجر آبی را در داخل اجرهای دیگر جاسازی کنیم . من آجرها را داخل شهر پیدا کردم اما نمی دونم چطوری باید آنهارو داخل محل خودش به درستی جاسازی کرد لطفا کمک کنید

bayern
01-12-2009, 10:07
سلام دوستان.ببخشید من در این بازی توی اون مرحلهای که نینا توی زندان هستش . رمز در زندان رو ندارم(رمز 6 رقمی) اگر کسی داره لطف کنه برام بزاره ممنون.

سلام

رمز اینه=711666

raminmy
15-12-2009, 12:46
با عرض سلام و خسته نباشیذ
من در پاریس گیر کردم همه کار را انجام دادم و 3 مکعب را پیدا کردم و 2 مکعب را پیدا نکردم.
نمی دانم دیگه باید چیکار کنم
الان شیشه الکل و شمع و ... را دارم که نمی دانم چیکار کنم ممنون می شم راهنمایی کنین .

mohamad_sha
19-01-2010, 21:06
آقایون تورو خدا کمک من همون اول بازی تو کشتی گیر کردم وقتی میخام لباسرو بپوشنمش از بازی میپره بیرون!!!

hp-world
09-02-2010, 01:04
سلام دوستان
میشه یک کرک برای این بازی بذارید ؟؟؟؟؟ توی پوشه کرک دی وی دی هیچ چیزی نیست ، کرکی هم که در پست اول تاپیک گذاشتید مثل اینکه خرابه !!!!
بازی هم پیغام میده دی وی دی رو داخل درایو بذارید تا بازی شروع بشه ( کرک می خواد ) میشه کمکم کنید ؟؟؟؟!!!!

Gamemaster
18-02-2010, 20:11
ذوستان تو مرحله كه ماشين الات هستش بايد چيكار كنم؟

bayern
19-02-2010, 09:00
ذوستان تو مرحله كه ماشين الات هستش بايد چيكار كنم؟

سلام
کجاش گیر کردی.بیشتر توضیح بده.یا عکس بزار...

Gamemaster
20-02-2010, 00:12
جايي كه يه كارگري داره با چراغ قوه زمينو نگاه ميكنه
بعد نحات از ساحل
زنيكهه با مرد دنبال مجسمه ميگردن

bayern
21-02-2010, 16:15
جايي كه يه كارگري داره با چراغ قوه زمينو نگاه ميكنه
بعد نحات از ساحل
زنيكهه با مرد دنبال مجسمه ميگردن

سلام
تا اونجایی که یادمه باید بری براش یه ساندویچ از مرده چینی بخری و بدی کوفت کنه تا یه کاری برات انجام بده

Gamemaster
21-02-2010, 16:22
دادم خورد ماشينشو هم برداشت اون مرد چيني هم رفت ليزر تعقيب كردم تا به ريزش كوه رسيدم اينجا بياد چيكاركنم؟

bayern
21-02-2010, 16:23
یه همچین چیزی رو بده بخوره.تا اون یارو از اونجا دور بشه و بره به سمت ماشینی که دمه اون تابلو خطر ریزش سنگ متوقف شده..

Gamemaster
21-02-2010, 17:40
پست قبل گفتم كه
بعدش چي

sh_mojarrad
22-04-2010, 16:34
سلام بچه ها
من چن روزه نشستم پای این بازی اما توی کشتی که می خوام لباس زیره رو تن نینا کنم پرتم می کنه از بازی بیرون! کلی گشتم تا اینجا رو پیدا کردم که دوستا کمکم کنن. همین اول کار گیر کردم یکی لطفا راهنماییم کنه... لطفاً زود راهنمایی کنید

amirkhan_20e20
22-04-2010, 16:46
بچه ها جواب بدید!! من تو کشتی گیر کردم همو ن اولشه.. .. اون لباسه رو که می دم بپوشه پرتم می کنه از بازی بیرون... تا حالا اون شیشه رو پاک کردم .... عکسه رو هم از دیوار برداشتم دیگه نمی دونم باید چیکار کنم

sh_mojarrad
22-04-2010, 16:52
من تازه این بازی رو گرفتم... همون اولش تو کشتی موندم.. کمکم کنیییید

bayern
22-04-2010, 20:04
بچه ها جواب بدید!! من تو کشتی گیر کردم همو ن اولشه.. .. اون لباسه رو که می دم بپوشه پرتم می کنه از بازی بیرون... تا حالا اون شیشه رو پاک کردم .... عکسه رو هم از دیوار برداشتم دیگه نمی دونم باید چیکار کنم

سلام

یه عکس از این قسمت برام بزار

3taxxx
23-04-2010, 04:59
من تازه این بازی رو گرفتم... همون اولش تو کشتی موندم.. کمکم کنیییید
بگو کجاشو دقیقا؟

3taxxx
23-04-2010, 05:10

اگه منظورت اون لباس ناجوره (لباس زیر) هست که روی پله ها دم در دیدیش نمیخواد بپوشیش برو اینو بزار توی چمدونت.

sh_mojarrad
23-04-2010, 13:54
مسخره م نکنیدا اما بلد نیستم عکس بذارم... آره متوجه شدم که نباید اون لباسه رو تنم کنم.. حالا رسیدم اونجا که کتو کلاهو جورابو دسته گل، تیوپو عینکو و... اینا رو گیر اوردمو با هم مخلوط کردمو یه دست لباس درست شده اما باز وقتی می خوام اونو تنم کنم پرت می کنه بیرون... اون کرم ضد افتابه رو هم پر کردم دادمش به مردی که لب استخر خوابیده... دیگه واقعاً نمی دونم چی کار کنم :41:

sh_mojarrad
23-04-2010, 15:26
راستی، وقتی من می خوام اون لباسایی که با هم قاطی کردمو بپوشم این eror رو میده:
Exception
.\Import\SharedCode\LuaState.cpp 496 / May 13 2008 13:14:42:
Error running method PlayerCharacters.Nina.OnInteractWithObject: (non):0: attempt to call global 'VCheck' (a nil value)

amirkhan_20e20
23-04-2010, 17:08
چون با لپ تاپ بازی می کنم نمی تونم عکس بگیرم
اونجا رو گذروندم. بعدش که باید کلیدای اتاق فک کنم میس جردن رو می خوام پیدا کنم گیر کردم.. چیکار کنم؟

3taxxx
24-04-2010, 01:35
مسخره م نکنیدا اما بلد نیستم عکس بذارم... آره متوجه شدم که نباید اون لباسه رو تنم کنم.. حالا رسیدم اونجا که کتو کلاهو جورابو دسته گل، تیوپو عینکو و... اینا رو گیر اوردمو با هم مخلوط کردمو یه دست لباس درست شده اما باز وقتی می خوام اونو تنم کنم پرت می کنه بیرون... اون کرم ضد افتابه رو هم پر کردم دادمش به مردی که لب استخر خوابیده... دیگه واقعاً نمی دونم چی کار کنم :41:
سلام
خوب کجا لباسو میخوای بپوشی مگه که میپره بیرون؟ اگه لباس کامله برو کنار اونجای که بچه داره پینگ پونگ بازی میکنه و اینجا لباسو تنش کن
راستش از ارورش سر در نیاوردم.

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:31 AM ----------

چون با لپ تاپ بازی می کنم نمی تونم عکس بگیرم
اونجا رو گذروندم. بعدش که باید کلیدای اتاق فک کنم میس جردن رو می خوام پیدا کنم گیر کردم.. چیکار کنم؟
اینجا باید یه لباس کامل مثل لباس جردن رو درست کنی و بری با اون مرده که توی محوطه کشتی پشت پیش خونه و کارتای اتاقا جولوشه صحبت کنی.
اگه نتونستی لباسو کامل درست کنی و وسایل لازم رو واسش پیدا کنی بگو تا کمکتون کنم که چه جوری باید درستش کرد.

sh_mojarrad
24-04-2010, 10:34
سلام..
ببخشید که انقد سوال می پرسم اخه خودم دیگه اعصابم خورد شده از بازی
یعنی هرجایی غیر از کنار پسر پینگ پونگ بازه لباسو تنت کنی نمی شه؟
الان رفتم کنار پسره اما بازم وقتی خواستم لباسه رو تنش کنم دوباره پرتم کرد از بازی بیرون... نمی دونم دیگه چی کار کنم.. البته یه جا دیگه خونده بودم یه یه نفر دیگه هم این مشکل منو داشت اما نفهمیدم چطور برطرف شده...
:41:

3taxxx
25-04-2010, 01:02
سلام..
ببخشید که انقد سوال می پرسم اخه خودم دیگه اعصابم خورد شده از بازی
یعنی هرجایی غیر از کنار پسر پینگ پونگ بازه لباسو تنت کنی نمی شه؟
الان رفتم کنار پسره اما بازم وقتی خواستم لباسه رو تنش کنم دوباره پرتم کرد از بازی بیرون... نمی دونم دیگه چی کار کنم.. البته یه جا دیگه خونده بودم یه یه نفر دیگه هم این مشکل منو داشت اما نفهمیدم چطور برطرف شده...
:41:
والا دیگه شرمنده نمیدونم شاید مشکل از کرکته. نه اینجا هم پسره هست هم اون مرد پشت پیشخون که 3 تا کارت هم جلوشه.مطمئنی که لباست کامله؟

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

راستی بچه ها دیروز یه جا خوندم که یه چندتا محقق متوجه شدن بازی های رایانه ی خشن روی مغز اثر خوبی داره و باعث رشد سلولهای مغز میشه!!و به والدین سفارش کردن که فرزندانشو به انجام این بازیها تشویق کنن!(البته دانشمندان و روانشناسان زیادی به مخالفت پرداختن) اگه این حرف راست باشه و بازی از نوع خشنش اینطور مغزو باز میکنه پس بازیهای فکری دیگه مخو پرواز میده.

sh_mojarrad
25-04-2010, 12:30
والا دیگه شرمنده نمیدونم شاید مشکل از کرکته. نه اینجا هم پسره هست هم اون مرد پشت پیشخون که 3 تا کارت هم جلوشه.مطمئنی که لباست کامله؟

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

راستی بچه ها دیروز یه جا خوندم که یه چندتا محقق متوجه شدن بازی های رایانه ی خشن روی مغز اثر خوبی داره و باعث رشد سلولهای مغز میشه!!و به والدین سفارش کردن که فرزندانشو به انجام این بازیها تشویق کنن!(البته دانشمندان و روانشناسان زیادی به مخالفت پرداختن) اگه این حرف راست باشه و بازی از نوع خشنش اینطور مغزو باز میکنه پس بازیهای فکری دیگه مخو پرواز میده.

لباس شامل چی میشه؟ تیوپ. پارچه. گل. کت و عینک دیگه

3taxxx
26-04-2010, 00:20
لباس شامل چی میشه؟ تیوپ. پارچه. گل. کت و عینک دیگه
اره همین هاست

nargesgan
30-05-2010, 20:37
تراخدا كمك كنيد من توكشتي گير كردم لباس رو كامل كردم نميدونم چكار كنم لباس رو تنش مي كنم مي پره بيرون چكار كنم

fesgel
22-06-2010, 13:13
سلام من ازهمه ی شما کوچکترم پس من را مسخره نکنید من در ابتدا ی کشتی گیر کردم لطفا به طور کامل بگید نینا باید چیکار کنه؟؟؟؟ آها اگه نمیونید بگید لباس زیر و نامه راو پارو کوفته و لیوان و فرشو ...چیکار کنم
ممنون:31:من به شدت عصبی هستم:18::37::evil2:

fesgel
22-06-2010, 18:30
چه دیر جواب میدهید من گیر کردم تو کشتی هیچی نمیدونم کمک

fesgel
23-06-2010, 09:53
چه جوری باید جواب شما را ببینم؟؟؟؟:19:

bayern
23-06-2010, 16:39
چه جوری باید جواب شما را ببینم؟؟؟؟:19:

سلام fesgel خانوم

اگه میتونی یه عکس از اونجایی که گیر کردی تو بازی برام بزار...تا یادم بیاد و کمکت کنم

fesgel
24-06-2010, 09:15
سلام fesgel خانوم

اگه میتونی یه عکس از اونجایی که گیر کردی تو بازی برام بزار...تا یادم بیاد و کمکت کنم

آقامن توی همه ی کشتی گیر کردم آقامن نمیدونم چیکار کنم:20:این چیز پایینی را پیدا کردم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

fesgel
26-06-2010, 10:51
اقا زنده ای ؟پس چرا جواب نمی دهی من گر فتارم 2روز هست که عکس را گذاشتم:41:منتظرم:45::44:

fesgel
26-06-2010, 11:01
من fesgel هستم شما بازیsecret files را دارید / اگه دارید بگید توی ا ول کشتی نینا باید چیکار کنه؟ عکسشم تو صفحه 5 است

fesgel
26-06-2010, 16:39
چگونه عکس مکس را از زیر تصویر برداریم کلیک چپ ندارد

bayern
27-06-2010, 08:48
سلام
عکسی که گذاشتی دیده نمیشه
فکر کنم باید بری با سطلی که داری از استخر اب برداری....بعد یه پتو داری که باید اون پتو رو فکر کنم تو سطلت خیس کنی...بعدش.یه چیزی مثله دسته جارو تو وسایلت هست که اونم به پتو بچسبونش.تا یه چیزی شبیه طی درست بشه...راستی به سطلت که همراهت.صابون هم اضافه کن...برای بدست اوردن صابون برو به رختشور خونه و سطل رو روی صابون کنار دستشویی کلیک کن.بعد برو با کمک اون کفش اسکیتی که تو وسایلت هست...کفش رو به اون وسیله تو لابی کشتی که روش کلیک میکنی نوشته ufo بچسبون...بعد اون وسیله رو حرکتش بده تا بره روی اون شیشه قرار بگیره.بعد برو از پله ها پایین ...روبروی اتاق شماره 3...سقف رو نگاه کن...یه دریچه شیشه ای دیده میشه...روی اون با همون دسته طی که درست کردی کلیک کن...تا شیشه رو تمیز کنه...بعدش با کمک چراغ قوه.اون نوشته روی شیشه رو بخون....بعد برو به همونجایی که رختشور خونه هست...انتهای اونجا رو دیوار یه عکس میبینی...روش کلیک کن...بعد که متن رو خوندی...برو عکس رو از دیوار بردار...بعدش....اون عکس رو ببر تو رختشور خونه...یه دیگ بخار میبینی که داره ازش بخار بلند میشه...عکس رو روی اون بخار بگیر....بعدش میبینی که یه عکس دیگه برات ظاهر میشه...بعد از اتاق بیا بیرون....برو همونجایی که اون شیشه رو تمیز کردی....بعد برو به انتهای اون راهارو ...و اون عکس رو که گرفتی ..از زیر در اتاق بفرست تو....

fesgel
27-06-2010, 08:53
سلام من عکس مکس را برداشتم حالا باید چیکار کنم؟در سمت راستیه هم باز نمی شه ؟توی راهنماشم نوشته خلیج بیمار یعنی چه؟کمک

fesgel
27-06-2010, 08:55
اقابایرن چه قدر دیر می ایی بعد از برداشتن عکس مکس باید چیکار کنم

bayern
27-06-2010, 15:48
اقابایرن چه قدر دیر می ایی بعد از برداشتن عکس مکس باید چیکار کنم

سلاااااااااااااااام
فدات شم من بهت گفتم که...باید بری به اتاقهای انتهای راهرو.و عکس رو به زیر در کلیک کنی...اگه این کار رو درست انجام بدی....یه دمو میبینی که اون دختره داره با یه پسر بچه میحرفه.....اگه موفق شدی...خبرم کن

fesgel
28-06-2010, 11:40
سلام
اقا بایرن ببخشید که انقدر سوال می کنم گفتم که من از همه تون کوچکترم پس ناراحت نشین لطفا:31:... خیلی ازتون ممنون ومچکرم از این که ناراحتتون کردم ببخشید خودم هم خیلی ناراحت شدم دیگه ببخشید باشه فقط باعرض معذرت وروم سیاه وباکمال پررویی یه سوال دیگه بپرسم ؟:12: شب نینا که از خواب پا می شه باید چیکار کنه زنگ را درست کردم جردن هم که مرد چه جوری تبل از پسر بچه بگیرم؟ بازم ببخشید ومتاسف میباشم:44::45:

آه دوباره ببخشید این مدله که توی ناهارخوریه باید چی بشه راستی نامه قبلی رسید؟

سلام ببخشید :31:این اقا عکاسه بانینا نمی اید پایین هر چی حرف می زنند در مورد عکسه 5 بار رو عکاسه کلیک کردم

fesgel
29-06-2010, 06:43
اقا بایرن خیلی ممنون که کمک میکنید .به قول خودمونیا چاکرتم.....اخرین سوال را بپرسم؟نینا از کشتی نجات پیدا کرده ولی از اون چنگاله به عنوان پارو استفهده نمیکنه چرا؟چه جوری دوربین را خشک وکیف را خشک می کنه؟

bayern
29-06-2010, 08:42
اقا بایرن خیلی ممنون که کمک میکنید .به قول خودمونیا چاکرتم.....اخرین سوال را بپرسم؟نیناتو کشتی برعکسهاومد طبقه بالا chainداد پایین یه چیزی را هم بهش وصل کرد حالا چیکار کنم؟

سلام
عزیزم هیچ مشکلی نیست...هر چی سوال داری بپرس...تا اونجایی که یادم بیاد.بهت کمک میکنم...الانم بزار یه ذره فکر کنم...جوابت رو میدم...

fesgel
30-06-2010, 12:02
سلام اقا بایرن قهرید نمیاید سر بزنید؟؟؟؟/:46:

fesgel
30-06-2010, 12:12
اونجایی که از کشتی نجات پیدا کردم توی ساحل در passege یک تیر برق در بالای صخره در کنار جعبه کمکهای اولیه هست باید موارد نوشته شده در آن را بخوانیم.بالا پیش تیر چراغ برق نمیره.چه جوری باید بره بالا و سویت کیس و دوربین را خشک کند.

hes25
02-07-2010, 04:19
سلام
من هم در قسمت كشتي گير كردم اونجايي كه بايد لباس صورتي را بپوشي و بري اون كليد را از پسره كه در پيشخوان هست بگيري.وقتي لباس رو روي نينا اجرا ميكنم ارور ميده ميره بيرون .نوع پيغام اون هم به عدم تعامل شيدر لباس با نينا اشاره داره كسي اگر اين مشكل رو برطرف كرد يه ندايي بده ممنون ميشيم.

fesgel
02-07-2010, 11:15
سلام
من هم در قسمت كشتي گير كردم اونجايي كه بايد لباس صورتي را بپوشي و بري اون كليد را از پسره كه در پيشخوان هست بگيري.وقتي لباس رو روي نينا اجرا ميكنم ارور ميده ميره بيرون .نوع پيغام اون هم به عدم تعامل شيدر لباس با نينا اشاره داره كسي اگر اين مشكل رو برطرف كرد يه ندايي بده ممنون ميشيم.
سلام
ببین حتمالباست کامل نیست
اگه لباست کامله بایدرو مرده کلیک کنی اونوقت شماره ی کلید رانمیدونه باید بری تو سالن اصلی<بالای کابین اتاقت> فکر کنم باید باسیدی روی ان کلیک کنی یادم نیست ولی فکر کنم اولش coاست بعد فضولی میکنه ومیفهمه دوباره روی اون کسی که شراب میده کلیک کن بعد بت کلید را میده
امید وارم مو فق بشی:46:

fesgel
03-07-2010, 17:16
آقاسلام از چنگاله به عنوان پارو استفاده نمیکنه چرا

bayern
03-07-2010, 18:10
سلام
اول برو همه وسایل رو زمین رو جمع کن...بعد از نزدیکه اون مره یه مقدار سنگ بردار و با اون وسیله که فکر میکنم کیفه .کلیک کن...بعد برو نزدیک جایی که رو اون تپه یه چیزی سفید رنگ قرار داره.اون کیفرو رو اون کلیک کن تا به اون ضربه بزنه و اون برات بیافته پایین...
بعد اون وسیله که فکر میکنم جعبه کمکهای اولیه بود رو بردار و اون سطل رو هم بر دار.بعد رو اون جعبه کمکهای اولیه کلیک کن تا تا برات باز بشه.بعد اون رو با سطلی که داری کلیک کن و سطل رو از اب دریا پر کن....بعد سطل رو با یه وسیله که داری و مثله دسته طی هستش کلیک کن.بعدش برو نزدیکه اون وسیله که تیر برق هستش.و از تو وسایلت یه وسیله مثله تیرکمان رو بردار و رو تنه اون تیر چراغ برق کلیک کن.تا برات شلیک کنه ...بعد از اون تیر برو بالا.قبل از تو وسایلات یه جعبه قرمز رنگ داری که باید روش کلیک کنی تا باز بشه.بعد اون رو رو اون تیر که یه وسیله سفید رو سرش کلیک کن...بعد تو وسایلت یه چیزی داری که مثله پتو هستش...اون رو برو زیر همون تیر چراغ برق کلیک کن.تا برق نگیرت...بعد از تیر چراغ برق برو بالا...بع یکی دوبار رو اون وسیله سفید که بالای چراغ برق بود کلیک کن تا اون پتویی که زیر چراغ برق بود باعثه جرقه بشه و اتیش بگیره.بعد با کمک اون چوبی که تو وسایلت داری.اونو بردار تا ببریش بندازیش رو اون بشکه ای که نزدیکه دریا هستش تا اون بشکه اتیش بگیره....بعد از تو وسایلات یه چیزی مثله شاخه درخت داری که اونو به سطلی که داری وسلش کن تا اونو بزاری روی اون اتیش.بعد از تو وسایلات یه وسیله هست که باید بندازیش اون تو سطله...همه وسایلت رو رو اون سطل کیک کن تا بتونی اونو پیدا کنی....اسمش یادم رفته...بعدش اون وسیله رو از سطل بردار...بعد خوده سطل رو بردار...بعد برو رو اون وسیله کنار دریا که یه جعبه هستش کلیک کن...یه جلیقه نجات از توش بردار...
بعد برو نزدیکه اون مرده که روزمین نشسته و باهاش حرف بزن............

fesgel
03-07-2010, 19:58
اقاسلام
حال کردی المان 4 بر0 برد

fesgel
05-07-2010, 13:50
سلام hes25 جواب بهد رسید ؟........خبرم کن.

fesgel
05-07-2010, 18:36
ببخشید اینجا کسی نیست به من کمک کنه :19:
انگار همه offline هستند:41:

fesgel
26-11-2010, 12:17
سلام من توقبرستان گیر کردم این مکعب ها جاشون چه جوریه

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

وای یکی کمکم کنه
:19:

arash_sa2020
05-02-2011, 14:57
تراخدا كمك كنيد من توكشتي گير كردم لباس رو كامل كردم نميدونم چكار كنم لباس رو تنش مي كنم مي پره بيرون چكار كنم

سلام دوست عزیز. من هم این مشکل و داشتم. تو فرومهای خارجی گشتم و به جواب رسیدم. مشکل از کرک بازیه.این فایل و دانلود کن بعد اکسترکت کن و دو فایل داخل فولدر و تو محل نصب بازی کپی کن و به پیام replace جواب ok بده. مشکل حل میشه. برو حالشو ببر:31::31::31::5::5::5:
البته من اجازه آپلود تو سایت و ندارم :41: واسه همین تو رپیدشیر آپلود کردم.

hes25
08-02-2011, 17:31
بنام خدا سلام دوستان عزیز.من هم بالاخره ابن بازی زیبا رو تموم کردو خیلی عالی بود این بازی رو من تابستون خرییدم اما هرچی کرک میریختم نمیتونستم مرحله کشتی رد کنم آخر سرهم بطور اتفاقی همین کرکی که در این تاپیک دوست گرامی bayern گذاشته بود رو این طور استفاده کردم که فقط فایل patch داخل پوشه کرک رو ریختم در مسیر اصلی واونو یک بار (خود پچ رو) اجرا کردم چونکه پیغامی که میداد مربوط نبودن دستوری بود که باعث عدم تعامل شیدر لباس با کاراکتر میشد اینو اجرا کردم مشکلم بطرز عجیبی حل شد اینقده ذوق کرده بودم که یه ضرب بازی رو تموم کردم(البته دو هفته طول کشید).نکات قابل ذکر دربازی:1-گرافیک زیبای بازی در بک گراندهای رندر شده مخصوصا در اندونوزی2-مراحل متنوع3-معما های سخت نه از نوع احتمالات ریاضی بلکه از نوع تطبیقی.یعنی درک این مطلب که کدوم شی برای کجا ساخته شده کمی دور از انتظار بود و همین یکم زمان بازی رو زیاد میکرد.4- داستان جذاب و گیرا بازی اینکه بدونی در ادامه نینا میخواد چیکار کنه جالب بودنمی دونم چرا این تاپیک اینقده خلوت هست شاید بخاطر کرک بازی بوده ویا شایدم مشکل بازی در بعضی معماها باشه و یا شایدم کم دونستن زبان دلیلشه اما بشخصه بسیار ازحل معماهای بازی لذت بردم هرچند که چند جا کمک گرفتم. ضمن تشکر از کاربر گرامی fesgel و پوزش بخاطر دیر کرد در جوابتون بعلت قطعی اینترنت بمدت چند ماه _این هم حل مشکل شما:1-فیل سفید;پایین راست2-سرباز سیاه; بالای فیل سفید3-اسب سفید ; پایین چپ4- رخ سیاه; سمت راست اسب5-فیل سیاه;بالا چپ

sabar
11-03-2011, 21:17
سلام دوست عزیز. من هم این مشکل و داشتم. تو فرومهای خارجی گشتم و به جواب رسیدم. مشکل از کرک بازیه.این فایل و دانلود کن بعد اکسترکت کن و دو فایل داخل فولدر و تو محل نصب بازی کپی کن و به پیام replace جواب ok بده. مشکل حل میشه. برو حالشو ببر:31::31::31::5::5::5:
البته من اجازه آپلود تو سایت و ندارم :41: واسه همین تو رپیدشیر آپلود کردم.

سلام
میشه آدرس لینک مستقیم بدی تا ما هم دانلود کنیم

arash_sa2020
04-04-2011, 12:26
سلام
میشه آدرس لینک مستقیم بدی تا ما هم دانلود کنیم

متاسفانه مدیران فروم اجازه آپلود فایل و به من نمیدن چون تازه واردم. اگه پیشنهادی دارید که راحت تر از لینک منه بهم بگید تا براتون انجام بدم:41::41::41:

mahdi 4
03-06-2011, 12:38
سلام.من تو قسمت بعد از نجات از ساحل گیر کردم.اونجایی که یه کارگر چراغ فوه انداخته رو زمین و دنبال یه چیزی می گرده...باتری و اینه و کیسه رو هم دارم....لطفا یکی کمک کنه....

hes25
11-06-2011, 14:54
سلام.من تو قسمت بعد از نجات از ساحل گیر کردم.اونجایی که یه کارگر چراغ فوه انداخته رو زمین و دنبال یه چیزی می گرده...باتری و اینه و کیسه رو هم دارم....لطفا یکی کمک کنه....

سلام

اگه اون مرحله ایه که کارگر معدن هستش

باید بری یه چراغ لیزری بزاری رو دست مجسمه

بعد نورش به یه جایی اشاره میکنه نینا میفهمه که این باید یه رمز باشه و یکی میخواست اینطوری بهش چیزی بگه

برو جلوتر میبینی که امتداد نور میخوره به تابلوئه اونو سه بار بچرخون تا در امتداد نور لیزر قرار بگیره

دوباره میری و اون لیزره رو برمیداری میزاری رو تابلوئه نینا میفهمه که اگه در این حالت تابلوئه بزاره با اون امتداد قبلی مطابقت داره

بعد نور لیزر میخوره به ماشین اون ساندویچیه
باهاش حرف بزن بهش بگو چرا اینجا که هیچکی نیست دکه زدی یعنی نینا یه جوری غیر مستقیم میخواد اونو ردش کنه بره از جلو نوره

ساندویچه میگه با پیمانکار قرارداد دارم که تا موقعی که اینجا کارگرا هستن من غذاشونو تامین کنم

نینا میفهمه که اگه اون یه نفر یعنی اون یارو مهندسه رو یه جوری رد کنه بره این چینیه هم میره

با اون مهندسه حرف بزن میفهمی که خرافاتیه و دنبال عتیقه جات میگرده

با اون ساندویچیه درباره غداش حرف بزن اون میگه ساندویچاش شانسی هم داره

یه دونه بگیر بده به اون مهندسه ببین عکس العملش چیه میبینی که هیچی

این کارو سه بار انجام بده (من خودم اینجا تا مدتی گیر کردم از جایی کمک گرفتم)

بعد میبینی که چون خرافاتیه از اونجا میره اون ساندویچیه هم میره

البته بگم اوش باید اون تابلئه خطر سقوطو باید بکنی بزاری کنار اون
ماشینه که تخته سنگه روش افتاده بعد که مهندسه پیغام شانسی
سوم رو که میگه_اگه به اتفاقات اطرافت اهمیت ندی دچار مصیبت
میشی_میخونه میترسه از اونجا میره

در ادامه هم نور لیزر میخوره به اون دیواره و مرحله بعد...

چندتا نکته در مورد بازی :

این بازی واقعا مشکل بود نمیشد بدون راهنما نرفت
تقریبا تمام معماها منطقی بودن و مشکل
گرافیک پس زمینه ها بینظیرن
موسیقی عالی حس ماجراجویی خوبی داره
برای فهمیدن مکالمات و لذت بردن از داستان و ماجرا باید زبان انگلیسی قدرتمندی داشته بشین

من اینو تابستون تموم کردم یک ماه طول کشید سخت بود برا همین یادم هست هنوز

اینو که تموم کردی میتونی Lost horizon رو که مال همین شرکت
هست ادامه بدی که تو دی وی دی بازی نینا تبلیغاتش هست فوق العاده هست بازیش!

باز اگه مشکلی تو بقیه مراحل داشتی بگو من هر از گاهی سر میزنم کمکت میکنم

delphi 2999
14-09-2011, 17:15
این لینک کرکی که دادین حذف شده لطفا درستش کنید

penasfree
04-10-2012, 11:39
salam doostan kasi linke download in bazi ro dare Secret Files 2

jojeh2
09-08-2014, 21:31
من در بعداز کشتی که نجات پیدا میکنه گیر کرده ام
چیزی مثل پتورو نمیبینم:n17:

jojeh2