PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه فرمت کردن بدون برگشت

momo
01-09-2009, 10:46
با سلام خدمت دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید چطور هاردم رو فرمت کنم که اطلاعات آن دیگر قابل ریکاوری نباشند
آخه یه هارد دارم میخام بفروشم و میخام اطلاعاتش دیگه برنگرده؟
ممنون اگر جواب دهید

saman3230
01-09-2009, 10:53
همچین چیزی امکان نداره

اما خوب بهترین راه که ضریب برگشتش کمتره FDISK کردن

m_s_r_08
01-09-2009, 11:23
با فرمت سطح پایین LLF کمترین برگشت رو داره حتی می شه گفت درحد صفر

mf.designing
01-09-2009, 11:28
خوب شما میتونی اول به صورت معمولی فرمت کنی ، بعد کل درایو رو پر از اطلاعات نامربوط بکن و دوباره فرمت کن ، عمرا قبلی ها ریکاوری بشن ! :دی

m_s_r_08
01-09-2009, 11:40
چرا لقمه رو دور سرت می گردونی داداش

saman3230
01-09-2009, 12:46
چرا لقمه رو دور سرت می گردونی داداش

مهندس نیمخواد که هاردو سرویس کنه که LOW LEVEL FORMAT واسه چی آخه !!!

با همون FDISK مشکل حل خواهد شد

mehdi1368
01-09-2009, 13:21
مهندس نیمخواد که هاردو سرویس کنه که LOW LEVEL FORMAT واسه چی آخه !!!

با همون FDISK مشکل حل خواهد شد

دوست عزیز شما اشتباه میکنید اتفاقا FDISK راحت ترین ریکاوری رو داره!!!!!!
دو راه بیشتر وجود نداره
1:نابود کردن هارد
2:همونطور که دوستمون گفت پرکردن هارد با اطلاعات نامربوط

موفق باشید.

mehdi1368
01-09-2009, 13:34
با فرمت سطح پایین LLF کمترین برگشت رو داره حتی می شه گفت درحد صفر

دوست عزیز این روش هم فایده ای نداره!خود شما داری میگی کمترین برگشت رو داره یعنی اینکه احتمال داره یه عکس خصوصی برگرده (حالاخر بیار و باقالی بارکن):31:
موفق باشید.

saman3230
01-09-2009, 14:26
دوست عزیز شما اشتباه میکنید اتفاقا FDISK راحت ترین ریکاوری رو داره!!!!!!
دو راه بیشتر وجود نداره
1:نابود کردن هارد
2:همونطور که دوستمون گفت پرکردن هارد با اطلاعات نامربوط

موفق باشید.

میگم نظرت چیه هاردو آتیش بزنن:31:

fdisk داس هیچ راه برگشتی نداره !

mehdi1368
01-09-2009, 14:33
میگم نظرت چیه هاردو آتیش بزنن:31:

fdisk داس هیچ راه برگشتی نداره !

دوست عزیز یه حرفی نزن که بعدها به مشکل بر بخوریم شما یه چهار عدد عکس بریز تو هارد نازنین و بعد هارد رو FDISK کن،با برنامه R-studio و یا active file recovery هارد رو ریکاوری کن خودت متوجه میشی!
موفق باشید.

saman3230
01-09-2009, 14:39
بین من نمیدونم شما چند ساله که با کامپیوتر کار میکننی اما فکر میکنم از ویندوز xp شروع کردی

اما مهندس هاردی که با داس fdisk هیچ پارتیشنی نداشته باشه برنامه های تحت ویندوز دیگه هیچ توانایی برای recovery ندارن
اونم این برنامه ساده که شما گفتین بتونن mft هارد برگردونن

علي طهماسبي
01-09-2009, 14:56
با سلام خدمت دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید چطور هاردم رو فرمت کنم که اطلاعات آن دیگر قابل ریکاوری نباشند
آخه یه هارد دارم میخام بفروشم و میخام اطلاعاتش دیگه برنگرده؟
ممنون اگر جواب دهید

با سلام
دوست عزيز اگه فايلهاي خانوادگي داري چرا مي خواي ريسك كني به قول دستمون تنها راه فرمت كردن هارد و بعد پر كردن دوباره هارد با چيزهاي بيخودي هست كه ديگه هيچوقت قابل برگشت نيست موفق باشي

momo
01-09-2009, 15:13
دوستان ممنون که این همه نظر دادید
اما بالاخره کدوم راه بهتره همین فرمت کردن با fdisk یا پر کردن با اطلاعات بیخودی ؟یا روش low level راستی راجع به این روش اخر یه توضیحی میدید که چجوری انجام میشه و اصلا چجوری هستش؟

یعنی حتی اگه با fdisk پارتیشن هارو پاک کنم بازم امکان برگشت هست؟ اگه راهی نباشه که دیگه کسی جرات هارد فروختن نداره

mehdi1368
01-09-2009, 15:17
بین من نمیدونم شما چند ساله که با کامپیوتر کار میکننی اما فکر میکنم از ویندوز xp شروع کردی

اما مهندس هاردی که با داس fdisk هیچ پارتیشنی نداشته باشه برنامه های تحت ویندوز دیگه هیچ توانایی برای recovery ندارن
اونم این برنامه ساده که شما گفتین بتونن mft هارد برگردونن

جناب saman3230 شما که با سیستم عامل های تحت داس شروع کردین دیگه چرا!!!
باید خدمدتون عرض کنم که شما و اون مهندس به کل در اشتبا هستید.هنوز کسی نگفته جلوگیری از ریکاوری اطلاعات قطعی است بعد شما میایید به راحتی به یه بند خدایی میگید که این کار رو بکن همه چیز حله.....دوست عزیز ریکاوری هارد که شوخی نیست مسله ابرو و حیسیت در کاره!
حرف منو که قبول نداری من از مدیران عزیز در خواست دارم تا شما رو یه کم راهنمایی کنند!!!
لطف کنید یه اینجا یه سری بزنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi1368
01-09-2009, 15:19
دوستان ممنون که این همه نظر دادید
اما بالاخره کدوم راه بهتره همین فرمت کردن با fdisk یا پر کردن با اطلاعات بیخودی ؟یا روش low level راستی راجع به این روش اخر یه توضیحی میدید که چجوری انجام میشه و اصلا چجوری هستش؟

یعنی حتی اگه با fdisk پارتیشن هارو پاک کنم بازم امکان برگشت هست؟ اگه راهی نباشه که دیگه کسی جرات هارد فروختن نداره

هیچ کدوم
هارد رو یه چند باری پر کن و بعد دباره فرمت کن!درسته که این کار وقت گیره ولی دیگه خیالت راحت میشه!
موفق باشید.

saeedhashemee
01-09-2009, 16:29
با برنامه System Shield هارد را پاک کن .

V i r u s e r
01-09-2009, 16:42
شما یک کاری کن:
اول هاردو یه فرمت فول بکن (FULL)
بعد با یه برنامه پارتیشن ها شو پاک کن
بعد دوباره چند تا پارتیشن درست کن (حجمشون با قبلی ها فرق کنه هر چی کمتر بهتر)
بعد دوباره پاکشون کن
حالا عین ادم پارتیشن بندی کن
یه بار دیگه فرمت کن (اگه میشه سیستم درایو رو بزار fat32)
اگه گزاشتی فت 32 دوباره بیارش رو NTFS
همه ی فرمت ها رو فول کنی ها
پایان
ااگه یه هارد دیگه داری می تونی تست بکنی ببینی ریکاوری میشه یا نه
به احتمال %1000000- می تونی ریکاوری کنی (1 بایت ریکاوری کردی برات یه سیستم CORE i9 میبندم(!)) شوخی
اگه همینجوری پارتیشن پاک کنی نمیشه
من خودم یبار تست کردم
یه درایو رو همینجوری پاک کردم دوباره ساختم بعد خیلی راحت ریکاوری کردم

saman3230
01-09-2009, 16:47
هیچ کدوم
هارد رو یه چند باری پر کن و بعد دباره فرمت کن!درسته که این کار وقت گیره ولی دیگه خیالت راحت میشه!
موفق باشید.

ای بابا حالاشد قطعی نیست آخه شما تا چند پست پیش می گفتی که هاردو نابود کن راهی نداره بی خیال بابا اگر این طوری بود پس mft هارد باید ظرفیتی بشتر کل فضای هارد داشته باشه

ببین دوست عزیز شما سعی کن اول به جای اینکه این مقاله هارو نشون من بدی بری یه تحقیقی راجع به اینکه اصلا این نرم افزارهای ریکاوری چه می کنند که اطلاعات بر میگرده بکنی بعدا بیای مقاله نشون بدی !!

وقتی هارد مثلا 80 گیگ باشه و کاربر اونو به 4 درایو 20 گیگی می کنه قطاع بندی هارد و ALLOCATION TABLE و طبقه بندی اطلاعات برای اون پارتیشن بندی تنظیم شده

اما وقتی شما هارد رو کلا fdisk کنید و طرف بیاد دوباره این هارد ر پارتیشن بندی کنه از کجا معلوم که مثل قبل پارتیشن بندی کنه !! یا اصلا اگرم اینکارو کنه وقتی که بعد ازاف دیسک FORMAT میکنی کل هارد چون از نوع پارتیشن بندی شده دوباره قطاع بندی می شه

البته اگه بدونی که کاری اصلی فرمت چیه!!!

پس اون نرمافزار recover چه جوری می خواد تشخیص بده کدام سکتور یا cluster ماله کدوم درایو بوده و مثلا فولدر عکس های شخصی روی درایو D سکتو 120 بوده که بخواد دوباره برش گردونه !!!:31::31:

اگر قرار بود طرف که بخواد هاردشو بفروشه بخواد یه بار پر خال کنه و مصیبت بکشه که کسی دیگه هارد نمیفروخت :31::31::31::31::31::31:

MOMO عزیز شما ه میخوای هاردتو بفروشی کاری نداره شما همین الان کاری که گفتم انجام بده اگر اطلاعات برگشت محال برگرده !!

پرخالی کردن هارد شاید بعضی از اطلاعات رو غیر قابل برگشت کنه اما مطمئنا اطلاعات قبلیم امکان برگشت داره !!

V i r u s e r
01-09-2009, 16:56
هر دو تا راه تایید میشن (پر کردن و فرمت کردن)
اگه راه فرمت کردن رو می خوای که یکم اسون تره روش من 100 درصد عمل می کنه
من مطمئنم

mehdi1368
01-09-2009, 17:02
ای بابا حالاشد قطعی نیست آخه شما تا چند پست پیش می گفتی که هاردو نابود کن راهی نداره بی خیال بابا اگر این طوری بود پس mft هارد باید ظرفیتی بشتر کل فضای هارد داشته باشه

ببین دوست عزیز شما سعی کن اول به جای اینکه این مقاله هارو نشون من بدی بری یه تحقیقی راجع به اینکه اصلا این نرم افزارهای ریکاوری چه می کنند که اطلاعات بر میگرده بکنی بعدا بیای مقاله نشون بدی !!

وقتی هارد مثلا 80 گیگ باشه و کاربر اونو به 4 درایو 20 گیگی می کنه قطاع بندی هارد و ALLOCATION TABLE و طبقه بندی اطلاعات برای اون پارتیشن بندی تنظیم شده

اما وقتی شما هارد رو کلا fdisk کنید و طرف بیاد دوباره این هارد ر پارتیشن بندی کنه از کجا معلوم که مثل قبل پارتیشن بندی کنه !! یا اصلا اگرم اینکارو کنه وقتی که بعد ازاف دیسک FORMAT میکنی کل هارد چون از نوع پارتیشن بندی شده دوباره قطاع بندی می شه

البته اگه بدونی که کاری اصلی فرمت چیه!!!

پس اون نرمافزار recover چه جوری می خواد تشخیص بده کدام سکتور یا cluster ماله کدوم درایو بوده و مثلا فولدر عکس های شخصی روی درایو D سکتو 120 بوده که بخواد دوباره برش گردونه !!!:31::31:

اگر قرار بود طرف که بخواد هاردشو بفروشه بخواد یه بار پر خال کنه و مصیبت بکشه که کسی دیگه هارد نمیفروخت :31::31::31::31::31::31:
متاسفانه بحث با شما فایده ای نداره
اقا جان تمام این حرفهایی که میزنی من انجام دادم رو چه حسابی داری روی حرف خودت پافشاری میکنی!
ما دیگه کاری نداریم که این نرم افزار چجوری میخواد اطلاعات رو برگردونه!!!
همیشه که نرم افزار کاربرد نداره بعضی از از افراد با استفاده از زبان برنامه نویسی هارد رو سکتور به سکتور ریکاوری میکنند و اطلاعات رو بیرون میکشند!

momo
01-09-2009, 17:07
شما یک کاری کن:
اول هاردو یه فرمت فول بکن (FULL)
بعد با یه برنامه پارتیشن ها شو پاک کن
بعد دوباره چند تا پارتیشن درست کن (حجمشون با قبلی ها فرق کنه هر چی کمتر بهتر)
بعد دوباره پاکشون کن
حالا عین ادم پارتیشن بندی کن
یه بار دیگه فرمت کن (اگه میشه سیستم درایو رو بزار fat32)
اگه گزاشتی فت 32 دوباره بیارش رو NTFS
همه ی فرمت ها رو فول کنی ها
پایان
ااگه یه هارد دیگه داری می تونی تست بکنی ببینی ریکاوری میشه یا نه
به احتمال %1000000- می تونی ریکاوری کنی (1 بایت ریکاوری کردی برات یه سیستم CORE i9 میبندم(!)) شوخی
اگه همینجوری پارتیشن پاک کنی نمیشه
من خودم یبار تست کردم
یه درایو رو همینجوری پاک کردم دوباره ساختم بعد خیلی راحت ریکاوری کردم

دوست عزیز من یه هارد دیگه دارم بعد از اینکه این کار رو کردم چجوری تست کنم که ریکاوری میشه یا نه؟

saman3230
01-09-2009, 17:10
متاسفانه بحث با شما فایده ای نداره
اقا جان تمام این حرفهایی که میزنی من انجام دادم رو چه حسابی داری روی حرف خودت پافشاری میکنی!
ما دیگه کاری نداریم که این نرم افزار چجوری میخواد اطلاعات رو برگردونه!!!
همیشه که نرم افزار کاربرد نداره بعضی از از افراد با استفاده از زبان برنامه نویسی هارد رو سکتور به سکتور ریکاوری میکنند و اطلاعات رو بیرون میکشند!

شاید آدم با چند کلیک الکی بتونه کاری کنه !!

اما آدم بتونی علمی به کاریو دنبال کنه خیلی فرق می کنه !!

در ضمن این بنده خدا می خواد هاردشو بفروشه یارو اینقدر بی کار نیست بخواد بشینه با استفاده از زبان برنامه نویسی که شما دیدی با شنیدی اطلاعات هاردو برگردونه !!!

اگر مشکل ایشون فقط عکس هاشه می تونه همه ی عکس هاشو از JPG به مثلا GHP تغییر نام بده که نرم افزار ریکاور این فایل هارو جز فایل پرت تشخیص بده !!

mehdi1368
01-09-2009, 17:14
saman3230;4157599
در ضمن این بنده خدا می خواد هاردشو بفروشه یار اینقدر بی کار نیست بخواد بشینه با استفاده از زبان برنامه نویسی که شما دیدی با شنیدی اطلاعات هاردو برگردونه !!!
لطفا در خوندن پست بیشتر دقت کن کی گفتم ایشون!!!!
منظور من این بود وقتی این اقا هارد رو فروخت یه عده فرصت طلب هارد رو با این روش ریکاوری میکنند!

saman3230
01-09-2009, 17:16
[quote]
لطفا در خوندن پست بیشتر دقت کن کی گفتم ایشون!!!!
منظور من این بود وقتی این اقا هارد رو فروخت یه عده فرصت طلب هارد رو با این روش ریکاوری میکنند!

منظور منم همون خریدار بود !!
فکر نمی کنم آدم بیکار باشه !!!

اما اگر مشکل فقط عکس میشه عکس هارو از JPG به مثلا UHI تغییر نام بدید تا نرم ازفزار ریکاوری نتونه عکس رو عکس تشخیص بده !!

Lord_theOne
01-09-2009, 18:05
در قسمت نرم افزار اين انجمن درخواست بدهيد
نرم افزاري مي خواهيد كه قابليت ريكاوري شده را به شما ندهد
و اين نرم افزارها مشكل شما را حل مي كنند و هارد شما ديگر ريكاور نمي شود
در قسمت انجمن نرم افزار

V i r u s e r
01-09-2009, 18:20
دوست عزیز من یه هارد دیگه دارم بعد از اینکه این کار رو کردم چجوری تست کنم که ریکاوری میشه یا نه؟

سلام
ببخشین دیر شد
خب اگه کامپیوترتون 2 تا هارد با همو پشتیبانی میکنه
هارد فروشی رو رو اسلات 2 نضب کنید بعد از روی هارد اصلی بوت کنید
حالا این شما این سیستم عامل + n تا برنامه ی قابل دانلود و هارد اماده ی تست کردن

ninja5
01-09-2009, 18:44
اگر کسی هست یک راهنمای هم به من بکنه
من هارد 80 دارم که 4 تا درایو داره من 4 تا درایو را فرمت کردم حالا میخواهم که بشه یک درایو کسی هست که یک راهنمای کامل بکنه

mf.designing
01-09-2009, 19:14
خیلی ببخشیدا ، ولی 3 صفحه بحث بیخوده . دوستمون که میگه FDISK کن از داس ، باید بدونه که با ساده ترین برنامه ها که اسمشونم روشونه (FDisk recovery) میشه این حالت رو ریکاوری کرد که من خودم تست کردم قبلا.
شما اگه میتونی روشی رو که من در پستهای اول گفتم انجام بده و اگه تونستی قبل از پاک کردن فایلها و ... شما فرمت اطلاعاتت رو به فرمتی نامربوط تغییر بده ، به این صورت که اونا رو رینیم کن و در ادامه اسمشون مثلا بنویس txt. !
اگر هم حوصله ی اینارو نداری میتونی از برنامه هایی مثله east-tec disposesecure 2008 استفاده کنی که خودشون همه کارهارو ردیف می کنن !

ghanari_ghermez
01-09-2009, 20:46
زحمت نكشيد برنامه قوي براي ريكاوري هست كه كل هارد رو برگردونه
بايد سخت افزار هارد رو دستكاري كرد

momo
02-09-2009, 00:37
ممنون از همه به خار راهنمایی
این طور که پیداس هیچ راهی ضریب امنیت کامل نداره
اما من به ین نتیجه رسیدم که اگر یهبار فرمت کنم بعد دوباره پارتیشن بسازم با فرمت دیگه بعد اطلاعات الکی بریزم و بعدم دوباره فرمت کنم بهتر باشه
یا هم از نرم افزار ثشسف-فثز استفاده کنم
یا قید فروش رو بزنم
یا اصلا هارد رو نابود کنم

mehdi1368
02-09-2009, 01:18
ممنون از همه به خار راهنمایی
این طور که پیداس هیچ راهی ضریب امنیت کامل نداره
اما من به ین نتیجه رسیدم که اگر یهبار فرمت کنم بعد دوباره پارتیشن بسازم با فرمت دیگه بعد اطلاعات الکی بریزم و بعدم دوباره فرمت کنم بهتر باشه
یا هم از نرم افزار ثشسف-فثز استفاده کنم
یا قید فروش رو بزنم
یا اصلا هارد رو نابود کنم

دوست عزیز خود من العان 3 تا هارد دارم که یه گوشه داره خاک میخوره!به نظر شخص من فروش هار هم فایده ای ندار چون اولا پولی بابتش نمیدن دوما خطرش زیاده!
اگه شما بتونی هارد رو به یه فامیل و یا خریدار خونگی بفروشی بهتره!
خدایی نکرده اگه یه عکس یا یه فایل خصوصی به دست یه نامرد بیوفته.......
موفق باشید.

m_s_r_08
02-09-2009, 11:42
بعد از همه این حرفها هرکاری می خواین با هارد بدبخت انجام بدین ولی بعد اگه خواستین من 100 درصد ریکاوری می کنم

momo
02-09-2009, 19:34
یکی از دوستان میگفت اگه با نرم افزاری مثل max blast همه سکتورهارو صفر کنی دیگه قابل برگشت نیست اما زمان طولانی طول میکشه
نظر شما چیه درسته؟

mehdi1368
03-09-2009, 00:34
یکی از دوستان میگفت اگه با نرم افزاری مثل max blast همه سکتورهارو صفر کنی دیگه قابل برگشت نیست اما زمان طولانی طول میکشه
نظر شما چیه درسته؟

دوست عزیز این چند کاری که دوستان گفتند با هم انجام بده!مخصوصا پر کردن هارد با اطلاعات بیخودی!
موفق باشید.

saman3230
03-09-2009, 00:42
حالا مگه اطلاعات ناسا روشه مشکل عکس هاست همه رو rename که و پسوند فایل هارو از JPG به yurtertr تغییر بده

دیگه نرم ازفزار ریکاوری عکس هاتو عکس تشخیص نیمده

vioman
03-09-2009, 07:16
نظر شما چیه درسته؟

به نظر من بهترین راه اینه که هارد رو فرمت کنیم ، بعد یک مقداری اطلاعات روش بریزیم در مرحله ی آخر هم از طریق نرم افزاری مثل HDat هارد رو Wipe کنیم.
البته میشه Wipe رو هم در مرحله ی اول انجام دارد اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه:46:

Wipe کردن همون صفر کردن سکتور هاست:20:
:11:

hoax3r
03-09-2009, 08:43
با این نرم افزار پاک کن دیگه بر نمی گرده

momo
03-09-2009, 11:17
به نظر من بهترین راه اینه که هارد رو فرمت کنیم ، بعد یک مقداری اطلاعات روش بریزیم در مرحله ی آخر هم از طریق نرم افزاری مثل HDat هارد رو Wipe کنیم.
البته میشه Wipe رو هم در مرحله ی اول انجام دارد اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه:46:

Wipe کردن همون صفر کردن سکتور هاست:20:

ممنون از شما این نرم افزار HDat رو کجا میشه گیر آورد؟

saman.killer
03-09-2009, 12:16
حالا بهت نرم افزار معرفی کردن ولی اگه بازم کارت جور نشد همون کاری که قبلا بهت گفتن رو انجام بده فرمت کردن هارد وپر کردنش با اطلاعات دری وری چون اگه هارد رو 100بار هم فرمت کنی چیزی از روش پاک نمی شه فقط آدرسش از بین می ره مگه این که یه برنامه یا یه چیز دیگه بیاد جای اون اطلاعات رو بگیره

m_s_r_08
03-09-2009, 12:18
باز هم ریکاوری میشه اون هم تا 98 درصد یعنی خودم می تو نم:31:

momo
03-09-2009, 17:28
باز هم ریکاوری میشه اون هم تا 98 درصد یعنی خودم می تو نم:31:

بابا شما پراید
منم میدونم میشه آخه کار نشد نداره

من میخوام ضریب امنیت رو بالا ببرم به هر حال بابت راهنمایی های خوبت ممنون

vioman
04-09-2009, 02:58
ممنون از شما این نرم افزار HDat رو کجا میشه گیر آورد؟

مجموعه های نرم افزاری یا CD Hiren's boot :20:

V i r u s e r
14-09-2009, 16:45
دوستان عوض کردن پسوند کمکی نمی کنه
وقتی طرف بلد باشه ریکاوری درست و حسابی بکنه حتما بلده از روی هدر (header) فایل فرمتشو بفهمه دیگه
به نظر من:
1. تغییر فرمت هارد (مثلا از ntfs بیاری رو FAT و بالعکس)
2. پر کردن هارد از اطلاعات دریوری (مثلا یه فایل مینی ایمج 10 گیگی پیدا کن 1000 بار کپیش کن توی هاردت. یادمه تئ انجمن بازی، GTA IV فقط 7 مگابایت وجود داشت اونو دان کن بعد هزاربار کپیش کن توی هاردت)
3. Wipe کردن هارد (0 کردن اطلاعات کار بالایی رو انجام میده)

جالبه! وقتی ادم نخواد هاردشو از دست بده میده! اگه بخواد از دست بده نمیده !!!!!
دوستم هاردش 4 تا درایو داشت 3 تا FAT یکی NTFS که همون درایو سی بود
بعد نمیدونم چطور شد که هاردش شد 1 پارتیشن!!!!
منم گفتم خب فرمت quick می کنیم بعد توش ویندوز میریزیم و ریکاوری
ولی بخاطر تغییر فرمت و اندازه هارد (منظورم حجم پارتیشن هاست) فقط تونستیم درایو c شو برگردونیم که بدردش نمی خورد
بیچاره هر چی عکس از کوه و جنگل و بر و بیابان داشته تو هاردش بود که همه رفت
الان دوباره از 0 شرو کرده

Lord_theOne
14-09-2009, 21:28
برنامه GetDataBack توي اين كارها قوي هست براش فرقي نمي كند براي خودم پيش آمده برشگردوند

lvleri
08-10-2009, 16:23
بهترین راه = OverWrite

یه روش میگم بدون درد سر و سرویس کردن دهن هارد برای تمامی فرمتها
البته برای عکسهایی هست که در حال حاضر روی هارد هست
واسه عکسهایی که قبلآ پاک کردید صحبت شده ...

کل عکسها رو توی یه فلدر بریزید
برای پیدا کردن عکسها سرچ = *.JPG *.JPEG *.BMP *.GiF *.PNG
یا هر فرمت دیگه ...

برنامه واسه این کار زیاده اما من از این استفاده میکنم
برنامه رو دانلود کنید
RYPSetup.msi (973k) recommend

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل رو از توی برنامه باز کنید
CTRL +A
Mark بزنید
بعد Resize

تنظیمات image resize Option

(Width & Height)تو تنظیمات اندازه رو به 0 در 0

OverWrite Source File رو تیک بزنید
بعد resize
Yes To All

با این روش تمامی عکسها کوچیک و اور رایت میشن

حالا Run رو باز کنید
Cmd
فایل رو از اونجا باز کنید
بزنید REN *.* *.aaa
با این دستور کل فایلهای موجود به فرمت aaa تبدیل میشن
حالا خیلی راحت SHIFT+DEL
این فیلها رو ریکاوری نمیتونه برگردونه
اگه بتونه برگردونه کسی نمیتونه تشخیص بده که عکسه
اگه بتونه تشخیص بده عکسه و اونا رو به فرمت عکس برگردونه اندازه عکس شما 0x0 هست

برای فرمتهای دیگه هم یه فایل الکی بسازید و هم اسم کنید و روش کپی کنید بعد هم فرمتش رو تغییر بدید

اگه حوصلهء برنامه دانلود کردن ندارید کل فایلها (عکس فیلم ...) رو با REN تغییر فرمت بدید

p_samimi
19-10-2009, 20:37
با Acronis بیا بالا و بعد Wipe کن.
به صورتی که شما واسش تعریف میکنی جای اطلاعات , اطلاعات جدید مینویسه و پاک میکنه/
کلا به این عملی که شما میخواهید انجام بدید میگن WIPE

David Jones
22-10-2009, 00:29
سلام ... منم یه نظر کوچولو دارم ...
اولا دستکاری پسوند فایلها ، فایل رو با notpad باز کن و پسوند فایل که تو هیدر نوشته شده تغییر بدی و سیوش کن ! اگه چند بار فایل رو با نت پد باز کنی و هر دفه کدهای داخلش رو تغییر بدی و سیو کنی و بار آخر تمام کدها رو حذف کنی و سیو ... 10000٪ اطلاعات شما فرت !
دوم فرمت کردن هارد با شیوه ها و نرم افزار های مختلف مثلپارتیشن مجیک که secure delet داره ... یا بقیه نرم افزارای پارتیشن بندی و بعد لو لول فرمت . اف دیسک و ....
و آخریش ....
دستکاری سخت افزاری ... البته اگه هاردت هنوز گارانتی داره ، به این صورت که یه کاری کنی که سطح هارد دیسک یه بدسکتور فیزیکی بگیره ، مثلا وسطای low level format هارد رو از سیستم جدا کنی یا سیستم رو ریست کنی . حالا با خیال راحت برفستش گارانتی تا تعویض بشه ! البته اگه گارانتی ویستا یا سازگار باشه که 10000% هارد رو با نو تعویض می کنن و حالا یه هارد نو داری ....
کسی اگه نظری داره در خدمتیم

p_samimi
22-10-2009, 10:00
سلام ... منم یه نظر کوچولو دارم ...
اولا دستکاری پسوند فایلها ، فایل رو با notpad باز کن و پسوند فایل که تو هیدر نوشته شده تغییر بدی و سیوش کن ! اگه چند بار فایل رو با نت پد باز کنی و هر دفه کدهای داخلش رو تغییر بدی و سیو کنی و بار آخر تمام کدها رو حذف کنی و سیو ... 10000٪ اطلاعات شما فرت !
دوم فرمت کردن هارد با شیوه ها و نرم افزار های مختلف مثلپارتیشن مجیک که secure delet داره ... یا بقیه نرم افزارای پارتیشن بندی و بعد لو لول فرمت . اف دیسک و ....
و آخریش ....
دستکاری سخت افزاری ... البته اگه هاردت هنوز گارانتی داره ، به این صورت که یه کاری کنی که سطح هارد دیسک یه بدسکتور فیزیکی بگیره ، مثلا وسطای low level format هارد رو از سیستم جدا کنی یا سیستم رو ریست کنی . حالا با خیال راحت برفستش گارانتی تا تعویض بشه ! البته اگه گارانتی ویستا یا سازگار باشه که 10000% هارد رو با نو تعویض می کنن و حالا یه هارد نو داری ....
کسی اگه نظری داره در خدمتیم

یکم نظرات شیطانی بود ولی باحال بود :31: