PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشناختن مشکلی در نصب ویندوز (کمک کنید)

ehsan_1987
01-09-2009, 09:22
یک سیستم هست که ویندوز ان هنگام لود دیگه بالا نمی اومد و ریست می شد.من ویندوز ان را خواستم عوض کنم و با برنامه پارتیشن مجیک داس درایو C ان را فرمت کردم ولی هنگام عملیات نصب ان فرمت را ویندوز قبول نکرد و با خود سی دی ویندوز مجدد ان را فرمت کردم.سپس موقع عملیات کپی فایل ها از سی دی ویندوز پیغام میده که فلان فایل را نمی تونه کپی کنه و من یا باید خارج بشم یا باید Esc را بزنم.اگر هم به همین منوال عملیات کپی تموم بشه بعد از ریست ارور صفحه ابی میده.سی دی ویندوز 100 درصد سالمه و حتی موقع نصب ویستا از همون اول میگه قادر به نصب نیست.به نظر شما مشکل از کجاست؟
رم 2 گیگ و هارد 250 و سی پی AMD 2 هسته ای

Mohammad King
01-09-2009, 10:58
سلام

میتونه مشکل از هارد یا سیدی رام باشه/

یا شاید ویروس باشه.

ehsan_1987
01-09-2009, 12:11
نه سالمه سی دی رام

Masоud
01-09-2009, 14:34
یک سیستم هست که ویندوز ان هنگام لود دیگه بالا نمی اومد و ریست می شد.من ویندوز ان را خواستم عوض کنم و با برنامه پارتیشن مجیک داس درایو C ان را فرمت کردم ولی هنگام عملیات نصب ان فرمت را ویندوز قبول نکرد و با خود سی دی ویندوز مجدد ان را فرمت کردم.سپس موقع عملیات کپی فایل ها از سی دی ویندوز پیغام میده که فلان فایل را نمی تونه کپی کنه و من یا باید خارج بشم یا باید Esc را بزنم.اگر هم به همین منوال عملیات کپی تموم بشه بعد از ریست ارور صفحه ابی میده.سی دی ویندوز 100 درصد سالمه و حتی موقع نصب ویستا از همون اول میگه قادر به نصب نیست.به نظر شما مشکل از کجاست؟
رم 2 گیگ و هارد 250 و سی پی AMD 2 هسته ای
سلام

یکبار کلا پارتیشن C رو با پارتیشن مجیک پاک کن و دوباره بسازش و بعد دوباره اقدام به نصب کن.

موفق باشید :40:

ehsan_1987
01-09-2009, 23:11
سلام

یکبار کلا پارتیشن C رو با پارتیشن مجیک پاک کن و دوباره بسازش و بعد دوباره اقدام به نصب کن.

موفق باشید :40:
یه بار که سهله چند بار خذف کردم و دوباره ساختم فتو عوض کردم فایده نداشت

Mohammad King
01-09-2009, 23:23
سلام

پس شما با آنتی ویروس تحت داس سیستم را اسکن کن. اگر کردی درست نشد که هیچ/(دقت کن آنتی ویروس آپدیت شده باشه)

اگه نشد مشکا به احتمال 50%از سیدی رام و به احتمال 20%رم و 30% هارد./

شما اینا را چک کن ببین چی میشه/

شاید سیدی رامت نمیتونه فایل های ویندوز را خوب کپی کنه //

شما یک بار هم با یه سد دی ویندوز دیگه امتحان کن/ ببین چی میشه/

موفق باشید

aqronis
03-09-2009, 11:24
درود،
شما جای دیگه هم پست دادی.
هرگز درایو c ویندوز رو پاک نکنید، چون اون درایو Primary هست و باعث مشکلات خیلی بزرگی میشه از جمله اینکه بعد از چند وقت همه پارتیشن های هاردتون مشکل دار میشه و ویندوز اونا رو نمیشناسه.
اگه شما مطمئنی که درایو سی دی یا دی وی دی مشکلی نداره، مشکل از هارد هست. اگه از رم و cpu باشه موقع نصب یا بوت صفحه آبی خواهد آمد.
از اطلاعات هاردت کپی بگیر و کامل پارتیشن های هاردت رو پاک کن و از نو پارتیشن بندی کن.
از برنامه Acronis Disk Director Suite استفاده کن که بهتر از پارتیشن مجیک هست.
موفق باشی.

ehsan_1987
06-09-2009, 00:13
RAM سوخته بود.