PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .....NTLDR is missing

Tra Rapid
31-08-2009, 19:27
بچه ها به دادم برسید ویندوزم بالا نمی یاد و این پیام رو می ده NTLDR is missing

فقط پیشنهاد ویندوز جدید رو بی خیال بشید.
منتظر شما هستم.

و یه چیز دیگه قبل از این مشکل ویندوزم ویروس autorun گرفته بود و هر کاری می کردم پاک نمی شد فقط با auto run remover تونستم فایل ویروس رو پاک کنم ولی فایل inf پاک نمی شد در این مورد هم راهنمایی بفرمایید
ممنون.

Tra Rapid
31-08-2009, 19:42
دوستان مشکل اول همین الان حل شد
از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه دومی رو لطف کنید ممنون می شم

soccer2008
31-08-2009, 19:45
در مورد گزینه دوم میتونی از nod 32 حتی ورژن قدیمیش هم استفاده کنی که پیشنهاد میکنم ورژن 4 رش رو دانلود کنی

حجمش هم خیلی باشه 32 یا 35 مگابایته بیشتر نیست

در مورد پیغام اول هم مگیه ....

NTLDR گم شده است

زیاد تخصص ندارم اما من همون پیشنهاد نصب ویندوز رو میدم چرا مگیی پیشنهاد نصب ویندوز رو نگید ؟؟!!!

Tra Rapid
31-08-2009, 19:52
دوست من آپدیت eset من مربوط به دیروز ه ولی ویروس رو نشناخت
در مورد دومی هم که گفتید یه برنامه هایی دارم که نمی خوام پاک بشه.

Ghaioom
01-09-2009, 08:36
ویندوزت رو reapir کن نمیخواد نصب کنی.

damnit
04-09-2009, 12:37
ویندوزت رو reapir کن نمیخواد نصب کنی.
چجوری؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghaioom
04-09-2009, 16:03
چجوری؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه ویندوزت xp هست cd رو بوت میکنی و بعد که میخوای نصب کنی اسم ویندوزت میاد و میگه میخوای تعمیرش کنی؟ شما هم دکمه r رو میزنی اینجوری تعمیر (repair) میشه.

Tra Rapid
04-09-2009, 18:11
توی پست دو گفتم که از اون لینکا جواب گرفتم

damnit
05-09-2009, 17:59
اگه ویندوزت xp هست cd رو بوت میکنی و بعد که میخوای نصب کنی اسم ویندوزت میاد و میگه میخوای تعمیرش کنی؟ شما هم دکمه r رو میزنی اینجوری تعمیر (repair) میشه.
شما این کار رو کردی خودت؟

وقتی این کار رو می کنی یه صفحه کامند پرامپت میاره که مثلا تحت داسه و خودت می تونی فایلی رو کپی یا دیلیت یا .. کنی و این طور نیست که اتوماتیک ببینه ویندوزت چه مشکلی داره و ریپیر کنه

aqronis
05-09-2009, 23:02
درود.
در موقع نصب ویندوز اکس پی در دو زمان گزینه Repair به چشم میاد.
اولی به محض لود شدن فایل های سی دی ویندوز هست و همون ابتدای نصب که به شما میگه برای نصب ویندوز Enter، برای repair گزینه R، برای خروج گزینه فکر کنم F3 یا Esc.
دومی وقتی میاد که شما گزینه Enter رو در قبل بزنی و بعد به جایی برسی که باید پارتیشن مورد نظر رو برای نصب انتخاب کنی که در اون مرحله هم ست آپ دنبال ویندوز دیگه میگرده و اول فقط اونو نشون میده و میگه اگه میخواین Repair کنین گزینه R رو بزنین.
منظور دوستومن در پست شماره 5 همین موضوع بوده که ویندوز شما بدون پاک شدن تعمیر میشه و همه فایل ها و برنامه های شما موجودن و کار میکنن.
در مورد پاک کردن فایل Autorun شما باید تنظیمات Security اون فایل رو تغییر بدی تا بتونی پاک کنی، بعدش بلافاصله ریست میکنی تا درایوها درست بشن.
موفق باشید.

mohammad66
06-09-2009, 02:02
نیازی به تعمیر ویندوز و کارهای دیگه نیست
فقط فایل های زیر را از سی دی ویندوز جدا کن و در درایو C بریز مشکلت حل میشه
البته اگه ویندوزت بالا نمی یاد می تونی هاردت را به سیستم دیگه وصل کنی و بعد انجام بدی

موفق باشی

NTDETECT.COM
ntldr
ntldr.dll

Excel-VB
01-03-2010, 08:06
درود.
در موقع نصب ویندوز اکس پی در دو زمان گزینه Repair به چشم میاد.
اولی به محض لود شدن فایل های سی دی ویندوز هست و همون ابتدای نصب که به شما میگه برای نصب ویندوز Enter، برای repair گزینه R، برای خروج گزینه فکر کنم F3 یا Esc.
دومی وقتی میاد که شما گزینه Enter رو در قبل بزنی و بعد به جایی برسی که باید پارتیشن مورد نظر رو برای نصب انتخاب کنی که در اون مرحله هم ست آپ دنبال ویندوز دیگه میگرده و اول فقط اونو نشون میده و میگه اگه میخواین Repair کنین گزینه R رو بزنین.
منظور دوستومن در پست شماره 5 همین موضوع بوده که ویندوز شما بدون پاک شدن تعمیر میشه و همه فایل ها و برنامه های شما موجودن و کار میکنن.
در مورد پاک کردن فایل Autorun شما باید تنظیمات Security اون فایل رو تغییر بدی تا بتونی پاک کنی، بعدش بلافاصله ریست میکنی تا درایوها درست بشن.
موفق باشید.

دوست عزيز اتوران را به هيچ طريق و از هيچ راهي نمي توان پاك كرد بجز:
1) Autorun remover كه در اكثر مواقع برخي فايل هاي اساسي ويندوز خصوصا بوت چندگانه boot.ini را پاك مي كند و مشكل عديده ديگري بوجود مي آورد
2) راه دستي در command prompt با دستور del براي كليه درايوها
3) ويروس يابي در Safe mode انجام شود

با احترام
كاويان اميني

aqronis
02-03-2010, 00:04
دوست عزيز اتوران را به هيچ طريق و از هيچ راهي نمي توان پاك كرد بجز:
1) Autorun remover كه در اكثر مواقع برخي فايل هاي اساسي ويندوز خصوصا بوت چندگانه boot.ini را پاك مي كند و مشكل عديده ديگري بوجود مي آورد
2) راه دستي در command prompt با دستور del براي كليه درايوها
3) ويروس يابي در Safe mode انجام شود

با احترام
كاويان اميني

درود بر شما.
به تاریخ پستها دقت کنید.
پاک کردن autorun بر روی سیستمی که ویروسی هست تقریبا میشه گفت امکان پذیر نیست چون ویروس بلافاصله دوباره اون فایل رو میسازه. اما وقتی سیستم ویروسی نباشه پاک کردن به راحتی انجام میشه.
در مورد safe mode هم قبلا میشد اما الان ویروسهایی اومدن که درsafe mode هم اجرا میشن. مثل ویروس Brontak یا MAD. این ویروسها فایل Explorer رو پچ میکنن. و هر بار که ویندوز اجرا میشه و در هر حالتی که باشه ویروس اجرا میشه.
موفق باشید.