PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش کار با nlit و add on maker

soccer2008
31-08-2009, 18:48
سلام دوستان همین طور که میدانید نرم افزار
ان لایت یه برنامه برای ویرایش نصب ویندوز xp میباشد
بحث اصلی
من مشکلی با این برنامه دارم من ویندوزی رو سفارشی کردم و فقط درایور کارت گرافیک و کارت صدا رو بهش معرفی کردم
و بعد از نصب او ویندوز کارت گرافیک و صدا هم نصب شد و دیگه نیازی نبود که از دوباره نصب کنم
اما مشکلی دارم برای اضافه کردن نرما فزار ها مثلا یاهو مسنجر یا نود 32 فلش پلیر وغیره...
این برنامه ها رو با برنامه
add onse maker به پسوند cob تبدیل کردم
و اون هارو به ویندوز توسط برنامه nlite
معرفی کردم ولی وقتی که مخیوام ویندوز عوض کنم بعد از فورمت درایو c و هنگامی که اطلاعات رو از روی دیسک ویندوز بر روی هارد کپی میکند
تا 95 % میرود بعد ارور میدهید میگه enter بزن تا رد بشی ولی این کارو هم کردم و نشد ممنونم اگه کسی بتونه به من در این مورد جواب بده البته من هر کاری کردم نتوستم به ش نرمافزار اضافه کنم تحقیق کردم گفتند نمیشه فقط میتونی درایوت رو اضافه کنی در صورتی که من تمام این اموزشه رو هم دیدم ولی مشکلی دارم که عرض کردم کسی تا حالا تونسته نرم افزار به صورت سفارشی به ویندوز خود اضافه کنه تا بعد از نصب
ویندوز دیکه نیازی به نصب مجدد نداشته باشه و اینکه مشکلی هم در هنگام نصب ویندوز به وجود نیاد
ممنونم

soccer2008
01-09-2009, 14:33
کسی نبود جواب بده

soccer2008
02-09-2009, 04:10
سر در نمیارم یعنی هیچ کس بلد نیست

djsystem
03-09-2009, 04:26
فکر کنم در تاپیکی با عنوان "تاپیک ساخت ویندوز" یا شبیه این کامل در مورد این نرم افزار بحث شده اونجا این رو بپرسی زودتر به جواب میرسی

rr2du
13-09-2010, 21:41
اشکال از سی دی یا دی وی دی ویندوز شماست دوست عزیز.