PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت سوزوندن خام ها چیه ؟

|محمدی|
31-08-2009, 12:38
با سلام
ویندوز من 7 هستش
برنامه ها هم "
نرو 8
و Ashampo Burning Studio 7

وقتی دی وی دی میخوام رایت کنم دی وی دی ها تو همون درصد اول میمونه و اصلا جلو نمیره
و وقتی Abort رو میزنم خیلی طول میکشه تا بیاد بیرون
ووقتی هم بیرون اومد نه چیزی رایت شده و نه قابل استفاده هستش
یعنی دی وی دی ها سوختن
با این 2 برنامه تست کردم
خام های مختلفی هم گرفتم تست کردم

ضمنابا 2 رایتر هم تست کردم که هر 2 اینجوری بود .
یکی سامسونگ و یکی دیگه هم ایسوس

علت چی میتونه باشه ؟

kourosh_sos
31-08-2009, 13:30
چه موقع این مشکل بیش میاد موقع رایت از روی هارد؟ یا Disc to Disc ؟ یا رایت ایمیج؟

khark11
31-08-2009, 13:50
ويندوز 7 ي كه گرفتي مشكل داره!!

شايدم پاورت ضعيفه و براي رايت تو 7 كم مياره!

|محمدی|
31-08-2009, 14:39
موقع رایت از روی هارد این مشکل پیش میاد

behnam_tr
31-08-2009, 14:46
من چنو وقت پیش یه همچین مشکلی داشتم برد تعمیرکار پاورشو عوض کرد مشکل حل شد ......

mf.designing
31-08-2009, 14:50
من چون این مشکل واسم چند بار پیش اومده ، به نظرم از خود رایترت باشه .
حالا شما1 بار هم برنامه رایت خود ویندوز رو تست کن ببین جواب میگیری ؟!

behnam_tr
31-08-2009, 14:52
کلا یکی دوتا احتما هست دیگه هر کدوم رو جداگانه تست کن ....

1- رایتر
2- پاور
3- نرم افزار
4 - ویندوز

kourosh_sos
31-08-2009, 21:50
به ÷اور که ربطی نداره شما هم یه چیزی میگیدا عزیز من سعی کن از ورزن های قدیمی تر نرو مثل نرو6 استفاده کنی

behnam_tr
31-08-2009, 21:59
به ÷اور که ربطی نداره شما هم یه چیزی میگیدا عزیز من سعی کن از ورزن های قدیمی تر نرو مثل نرو6 استفاده کنی

اتفاقا خیلی هم ربط داره اگه پاور ضعیف باشه پشت سرهم میسوزونه ....

123list
31-08-2009, 22:34
مال من از نوع دی وی دی بود نوع دی وی دی را عوض کردم مشکل حل شد

khark11
01-09-2009, 08:32

خيلي ربط داره دوست عزيز!! وقتي برق رساني ضعيف باشه خوب معلومه كه كار به نهايت نميرسه!

از ورژن هاي قديمي تو آخرين ورژن ويندوز؟!!! اين مال ويندوز اكس پي بود كه هر چي ميشد مي گفتيم نرو 6 نصب كنيد:31:

kourosh_sos
02-09-2009, 14:38
خيلي ربط داره دوست عزيز!! وقتي برق رساني ضعيف باشه خوب معلومه كه كار به نهايت نميرسه!

از ورژن هاي قديمي تو آخرين ورژن ويندوز؟!!! اين مال ويندوز اكس پي بود كه هر چي ميشد مي گفتيم نرو 6 نصب كنيد:31:

دوست عزیز به ÷ست های قبلی بیشتر دقت کن ایشون گفتن که این مشکل رو از هارد به CD یا DVD دارن ÷س در حالت های دیگه مشکلی ندارن ÷س به نتیجه میرسیم به ÷اور ربطــــــــــــــــــــــ ی نــــــــــداره در مورد اون که گفتی ورزن های قدیمی تو آخرین ویندوز که خیلی هم مخت ارور زده باید بگم چند و قته داری با ویندوز 7 کار میکنی ؟ چی از ساختارش میدونی آیا مثل XP زیرو روشو میدونی ؟ معلومه که نمیدونی منم نمیدونم چون تازه اومده درسته تمام ایراد هایی که تو ویستا مشاهده میشد در این یکی میگن اصلاح شده ولی آیا شده ؟ خودت باید برنامه هایی رو که استفاده میکردی با هم مقایسه کنی ببینی کدومش با این نسخه سازگارتره این دلیل نمیشه که چون آخرین ورزن ویندوزه حتما باید آخرین ورزن برنامه ها روش نصب بشه

kourosh_sos
02-09-2009, 14:53
دوست عزیز کابل دیتا ( IDE یا SATA ) رو عوض کن ببین مشکل حل میشه
اگه میتونی Frimwre رایتر رو آ÷دیت کن
نوع CD یا DVD رو عوض کن
از ورزنهای قدیمی و رجیستر شده نرو استفاده کن
سعی کن سرعت رایتت رو با سرعت درج شده روی CD یا DVD یکی کنی ( البته اینم بگم هرچی سرعت رایت کمتر باشه احتمال سوختن هم کمتر میشه )
یه بارم رایتر رو یه سیستم که ÷اور قوی داره امتحان کن تا حرف دیگر دوستان شهید نشه
و در آخر اگر هیچ کدوم از اینا جواب نداد رایتر رو درش بیار از ÷نجرخ ÷رت کن بیرون و یکی دیگه بگیر
اگر خواستی DVD Writer بخری برند Plextor رو ÷یشنهاد میکنم

khark11
07-09-2009, 10:31
اهل منطقي ديگه؟ من الان با منطق حاليت ميكنم :

دوست عزیز به ÷ست های قبلی بیشتر دقت کن ایشون گفتن که این مشکل رو از هارد به CD یا DVD دارن ÷س در حالت های دیگه مشکلی ندارن ÷س به نتیجه میرسیم به ÷اور ربطــــــــــــــــــــــ ی نــــــــــداره

دوستمون گفت موقع رايت از روي هارد مشكل دارم، ولي نگفت كه رايت سي دي به سي دي زده و سالمه!! درسته؟

پس ممكنه از پاور باشه

در مورد اون که گفتی ورزن های قدیمی تو آخرین ویندوز که خیلی هم مخت ارور زدهحتماً اينم كه يه حرف كاملا منطقي بوده و توهين به كسي نشده!!!

کدومش با این نسخه سازگارتره این دلیل نمیشه که چون آخرین ورزن ویندوزه حتما باید آخرین ورزن برنامه ها روش نصب بشهمعلومه كه اين ويندوز جديد رو بهينه سازي ميكنن و تغييرات زيادي توش اعمال ميشه، اين بر هيچ كسي پوشيده نيست! ولي به نظرت ويندوزي كه اين همه تغييرات توش اعمال شده بهينه هست كه با نرو 6 توش كار كرد؟ نرو 6 حتي براي پردازنده دو هسته اي هم بهينه نيست! ( هر چند كه يكي از نسخه هاي خوب نرو هستش ) ضمنا دوستمون در مورد ورژن ها يه چيز ديگه هم گفت، قضاوت با خودت :

برنامه ها هم "
نرو 8
و Ashampo Burning Studio 7

اگه میتونی Frimwre رایتر رو آ÷دیت کن
شما كه استناد كردين به حرف دوستمون كه مي گفت اين مشكل موقع رايت از روي هارد پيش مياد چرا دقت نكرديد به اين حرف ايشون؟ :

ضمنابا 2 رایتر هم تست کردم که هر 2 اینجوری بود .
یکی سامسونگ و یکی دیگه هم ایسوس

یه بارم رایتر رو یه سیستم که ÷اور قوی داره امتحان کن تا حرف دیگر دوستان شهید نشه
شما كه ميگفتين به پاور ربطي نداره!!! ضمنا اينم اصلا توهين نبود به كسي اصلا، فقط حرف منطقي بود:31:

و در آخر اگر هیچ کدوم از اینا جواب نداد رایتر رو درش بیار از ÷نجرخ ÷رت کن بیرون و یکی دیگه بگیر
اينم دوستان توهين در نظر نگرفتن فقط جنبه شوخي داشته!

اگه قرار بود يكي ديگه بخره كه نمي اومد اينجا سوالشو مطرح كنه!

ببین من قصد توهین نداشتم فقط حرف منطقی زدم اگه اهل حرف منطق نیستی تو این تا÷یک شرکت نکن
نميخواستم ديگه ادامه بدم بحث رو ولي ديدم منطق اين وسط داره شهيد ميشه!!:31:

در آخر دوست عزيز بهتون پيشنهاد مي كنم ورژن ويندوز 7 رو عوض كنيد و از آخرين نسخه اين ويندوز استفاده كنيد حتم دارم رفع مشكل ميشه

دوستان ببخشيد كه سرتون رو درد آوردم

s-b
08-09-2009, 15:58
شایدم مشکل از پورت و یا کابل اتصال به کامپیوتر است

p_samimi
20-09-2009, 14:37
خوب دقیق نگفتی رایترت چیه.
ولی اول مدیا رو عوض کن از یک مارک دیگه بگیر که البته احتمالش رو کم میدم مشکل از این باشه.
چون میگی در حالت هارد به رایتر اینجوری میشه.
من یک پایونیر داشتم که این مشکل رو باهاش داشتم و 20-30 تا مدیا رو 1% واسم سوزوند.
مشکلش از تداخل با آنتی ویروس یود.
اگه انتی ویروس داری غیر فعال کن.
بعد اگه رایتر رو نو خریدی Firmware رو آپدیت کن.اگه هم یک سیستم دیگه داری رو اون چکش کن.