PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Arcade Games

saeed_cpu_full
30-08-2009, 23:01
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جای يه تاپيك رو توی انجمن بازی های كامپيوتری خالی بود و اونم تاپيك بــازی هـای آركـيــد بود
وقتی هيچ بازی بدرد بخوری منتشر نميشه كه آدم رو سرگرم كنه مجبور ميشيم بازی هایی كه قبلا تموم كرده بوديم رو دوباره شروع كنيم به بازی كردن ولی اين بازی ها ديگه زياد بهمون كيف نميده ... بعضی ها هم مثل من ميرن دنبال بازی های خيلی قديمی (!) يا يه سری بازی جديد كه دو بعدی هستن . اين بازی ها هم ميتونه خاطراتمون رو زنده كنه هم ميتونه خيلی مارو سرگرم كنه. چون نميشه برای تك تك اين بازی ها تاپيك جدا زد ( هم تعدادشون زياده هم ازهمشون خيلی استقبال نميشه ) من يه تاپيك كلی زدم برای معرفی و نقد و بحث در مورد بازی های آركيد كه اگه يه موقعی بازی گيرمون نيومد ( مثل تابستون امسال ! ) بيكار نباشيم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه ی بازی آركيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی زيبای Prince of Persia Classic

منظور از بازی های آركيد بازی های مستقلی‌ هست كه اكثرا دو بعدی هستند ( حالا ميخواد قديمی باشه ميخواد جديد باشه ) توی همه سبكی هم هست از Run & Gun گرفته تا فكری ( مثل Braid ) حجم اين بازی ها هم 2 مگابايت نيست ! كمترين حجم واسه يه بازی آركيد كه من ديدم 40 مگابايت بوده ... يه سری از اين بازی ها روی PC هستن ولی اكثرشون روی كنسول ها هستن ... مثلا Prince of Persia Classic روی X360 هست يا بازی های آركيد Wii اكثرا از سری قارچ خور ( Mario ) هستش . يه سری از اين بازی ها مجانيه ولی اكثرشون پوليه و بايد در ازای دادن مقداری پوينت بازی رو بخريد . توی اين تاپيك هم نقد اين بازی هارو مينويسيم و در موردشون بحث ميكنيم تا بقيه ی دوستان رو برای دانلود بازی ها بيشتر راهنمايی كنيم

saeed_cpu_full
30-08-2009, 23:01

مشخصات بازی
نام بازی: Metal Slug 3
سازنده: SNK PLAYMORE CORPORATION
ناشر: SNK PLAYMORE CORPORATION
سبك: Action - Run and Gun
Xbox Live Arcade Game
قيمت:
800[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درجه سنی:
Players: 1-2
Co-op
In-game Dolby Digital
HDTV 720p

قسمتی از بازی به صورت دو نفره - يك نفر داخل تانك كوچيك قرار داره و يك نفر هم كه مشخصه داره ميپره ! -

Metal Slug 3 بازی هست كه شايد خيلی های شما اون رو بازی كرده باشيد ... يه بازی در سبك Run & Gun كه وقتی بازی دو نفره ميشه فوق العاده جذاب ميشه ... توی اين بازی وقتی كاراكتر بميره دوباره از همون جا مياد و هيچ وقت در صورت باخت مرحله از اول نمياد . وقتی شما برای انجام بازی فقط يه نفر باشيد فقط دنبال تموم كردن بازی هستيد . نگران نباشيد بازی زياد طولانی نيست شما ميتونيد 2 ساعته بازی رو تموم كنيد ! ولی اگه دو نفر باشيد مطمئنا وقت بيشتری رو پای بازی صرف ميكنيد ... چون در آخر هر مرحله به هر پلير يه سری امتيازاتی داده ميشه پس حالا رقابت شما فقط سر كشتن دشمنا نيست .. بلكه علاوه بر كشتن دشمن ها بايد يه سری كار های ديگه رو انجام بديد تا امتيازتون از رقيبتون بيشتر بشه. اينطوری مطمئنا بازی بيشتر از 2 ساعت طول ميكشه. در ابتدای بازی شما بايد بين 4 شخصيت يك نفر رو انتخاب كنيد. اين شخصيت ها از نظر قدرت و عملكرد هيچ فرقی باهم ندارند و فرق اون ها فقط از نظر ظاهری هستش. بعد از انتخاب شخصيت وارد اين بازی هيجان انگيز ميشين و يه رقابت بسيار زيبا رو شروع ميكنيد و قدرتتون رو به رخ پلير ديگه ميكشيد

انتخاب شخصيت مورد علاقه توی اين بازی

در اين بازی افرادی وجود دارند كه دستگير شده اند ( اسير هستند ) در اين مواقع بايد نزديك اين افراد بشيد و با چاقو طنابی كه به دور اونا بسته شده رو پاره كنيد تا آزاد بشن... گاهی اين افراد به عنوان پاداش به شما اسلحه های قوی ميدن و گاهی هم به شما الماس ميدن كه امتياز بگيريد + در آخر كه امتياز ها حساب ميشه بر حسب تعداد اين افرادی كه آزاد كرديد امتياز دريافت ميكنيد. پيشنهاد ميكنم حتما اين افراد رو در طول بازی آزاد كنيد چون پاداش های خيلی خوبی به شما ميدن و باعث ميشن كه دشمنان بيشتری رو از پا در بيارين پس امتياز بيشتری هم كسب ميكنين البته اين رو هم بگم اگه اونارو تو موقعيت نامناسب آزاد كنين يعنی موقعی كه درگيری شديد هست به احتمال زياد اونا فرار ميكنن !

در بازی وسيله ی نقليه هم وجود داره ! استفاده تانك و هواپيما و هلی كوپتر برای رد كردن بعضی قسمت های بازی ضروريه ! اين وسايل بسيار قدرتمند هستن و اكثرا هم تير های بسيار قوی شليك ميكنن و هم موشك ميزنن ... البته دوام خيلی زيادی ندارن و بعد از اثابت چند نارنجك معمولا از بين ميرن .... البته دشمن هم از اين وسيله ها داره و اونم به تعداد بسيار زياد ! كه شما بايد اكثر اون هارو با نارنجك زدن از بين ببريد ... البته هلی كوپتر دردسرش يه خورده بيشتره و شما بايد با اسلحه هلی كوپتر ها و هواپيما هارو از بين ببريد. اما بخش هيجان انگيز بازی باس فايت های پر دردسر هست. معمولا رئيس دشمن ها توی يه دستگاه خيلی عظيم و پيشرفته قرار ميگيره كه هم تير های قوی شليك ميكنه هم موشك هم ليزر هم بمب و ... !!!! مبارزات در اين بخش ها به اوج ميرسه

يكی از سخت ترين مبارزات در اين بازی ... اون كه توی هواپيماس ما هستيم : دی

اين بازی رو به همه طرفداران سبك Action و Run & Gun توصيه ميكنم .

saeed_cpu_full
31-08-2009, 12:47
چون اكثرتون اينو بازی كرديد و ميدونيد چی به چيه نقد مفصل ازش ننوشتم ...

نام بازی: Portal: Still alive
سازنده: Valve
ناشر: Microsoft
سبك: اول شخص فكری
Xbox Live Arcade Game

قيمت:
1200[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درجه ی سنی:

In-game Dolby Digital
HDTV 1080p

اكثر شما بازی زيبای Portal رو روی كامپيوتر بازی كرديد ... يه بازی اول شخصی كه توش كشتن و جنگ نباشه ! يه بازی فكری كه برای رد كردن هر مرحله واقعا بايد زحمت ميكشيديد . حالا نسخه ی بروز شده ی‌ Portal بر روی Xbox Live قابل دسترسی هست و شما ميتونيد با پرداخت 1200 point اين بازی رو بخريد. همونطور كه ميدونيد همه ی بازی حول يه اسلحه كه دو نوع راه بوجود مياورد ميچرخد و شما بايد با اين اسلحه معما های داخل بازی رو حل كنيد تا بتونيد تمام مراحل رو تموم كنيد.

ali_ranger22
31-08-2009, 13:52
Metal Slug 3

من تو اینا فقط تونستم یه نسخه ی PS1 رو بازی کنم با یکی از نسخه ی های موبایلش رو
خداییش خیلی حال میده ! :دي
شاید بشه گفت اصلا پدر بازی های اکشن دو بعیده

resident_evil
31-08-2009, 13:57
من تو اینا فقط تونستم یه نسخه ی PS1 رو بازی کنم با یکی از نسخه ی های موبایلش رو
خداییش خیلی حال میده ! :دي
شاید بشه گفت اصلا پدر بازی های اکشن دو بعیده

آره واقعا فوق العادست ! اصلا کلا تمام بازی های Arcade و 2D حال میده نمیدونم چرا !

یکی از بازی هایی که خیلی قشنگ و پر طرفدار هم هستش همون Castle Crashers هستش ! عجب چیزیه !

saeed_cpu_full
31-08-2009, 15:10
آره واقعا فوق العادست ! اصلا کلا تمام بازی های Arcade و 2D حال میده نمیدونم چرا !

یکی از بازی هایی که خیلی قشنگ و پر طرفدار هم هستش همون Castle Crashers هستش ! عجب چیزیه !

آره من تريالش رو بازی كردم
هم خنده داره هم تا حدی مثل Metal Slug هست ...
فقط دلم نمياد پوينت بدم !! هر چی آركيد دارم ترياله !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
04-09-2009, 22:30
امشب به لطف ps2 پسر عمو تونستم نسخه های 3 , 4 , 6 بازی Metal Slug رو بازی کنم کامل ! :دي
چه حالی داد جاتون خالی !

Black Prince
28-09-2009, 09:05
بچه ها اون کس توی پست اول بازیه پرنس بید؟
کدوم ورژن؟