PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شروع ریزش مو ! چرا ؟ راه حل ؟

mf.designing
30-08-2009, 14:31
سلام به تمام دوستان انجمن پزشکی ، بهداشتی و دکترهای گرامی !
دوستان من اصلا سابقه ی ریزش مو نداشتم ، اما به تازگی (حدود 1 ماه) هست که ریزش مو پیدا کردم که رفته رفته بیشتر میشه .
من قبلا از شامپوهای سبوس برنج و یا برخی شامپوهای رایج و البته گران ! خارجی استفاده میکردم ولی برای 1 ماه چون سرم شلوغ بود و نتونستم شامپوی مورد نظرم رو بخرم!! از شامپوی سیر پرژک (قابل تهیه از محله!) استفاده کردم . من اصولا هفته ای 1 یا 2 بار هم از ژل موی سر با مارک NIVEA استفاده میکنم که خیلی وقته و فک نکنم دلیل عمده باشه، چون به مقدار کم استفاده می کنم !(که خانواده میگن هست!) اینم بگم به تازگها کنکور دادم و اضطراب هم کشیدم ! :31: که میگن میتونه موثر باشه .
اینم بگم از لحاض ارثی موی سر خانواده ی طرف بابام ! ریزش نداره و بابام هم کچ نیست:27: اما 2 دائی از 3 دائی ریزش کاملا مو داشتن ! :31:
اینم بگم که در پایان 19 سالگی هستم .
هنگام حمام ، وقتی دست به سرم میزنم ، لای انگشتام پر (نیمه پر!) مو میشه ! یا وقتی پای کامپیوترم ، روی کیبرد پر مو میشه ! چه کار کنم و مشکل از کجاست ؟ شامپوم رو هم به همون شامپوهای قدیمیم برگردوندم ، اما فعلا فرقی نکرده .
اگه برا مشاوره چیزه دیگه ای هم باید بگم ، بگید . ممنون میشم کمکم کنید ، آخه این قضیه ناراحتم میکنه :41:

mf.designing
30-08-2009, 14:53
از مدیرای محترم معذرت میخوام ، من این اپیک رو باید در بخش پرسش و پاسخ پزشکی مطرح میکردم . این تاپیک رو اونجام میزنم ،لطفا این رو پاک کنید . ممنون