PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي نمايش شماره تلفن

s.a.h
28-02-2006, 23:33
سلام
من يه برنامه ميخوام شماره تلفن كسي كه زنگ ميزنه بهم تو كامپيوتر نمايش بده (caller ID) تا الان از چند تا برنامه استفاده كردم ولي نشد يه برنامه بگيد كه با مودم زولتريكس 3 چيپ(اصل) سازگار باشه در ضمن تلفنمم خط ويژه داره
از برنامه هاي modem spy و phone try و چندتا ديگه استفاده كردم ولي نشد

mohammadnasri
02-03-2006, 06:43
سلام

برنامه ( dialer ) خود ويندوز را امتحان كردي ؟

C:\Program Files\Windows NT\dialer

rozha
03-03-2006, 01:38
CallerID
يك نرم افزاره رايكان وكم حجم 255k من ازش استفاده كردم به نظره من فوق العاده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصوير برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazar
03-03-2006, 06:19
CallerID برنامه خوبي هست كه براي اينكار شما مناسب بنظر ميرسه.

ommyd
03-03-2006, 07:13
منم مودمم زولتريكس سه چيپ گارانتي راقي حالا نميدونم اصله يا نه منم خيلي تو كف كالر آي دي هستم بد جوري اين تاپكو ديدم و برنامه روژا خانومو فكر كردم شايد با اين برنامه از تو كف در بيام ولي جالب اينه كه اين برنامه اصلا واسه من هييييييييچ عكس العملي نشون نداد باز برنامه هاي ديگه ميگفت يكي داره زنگ ميزنه ولي شمارشو نشون نميداد اين سفارش روژا خانوم همونم از ما دريغ كرد چي فكر كرديم چي شد در هرصورت
در هر صورت روژا خانوم اگه شما راهي يا تنظيمي بلدي كه بشه با اين نرم افزار ما از تو خماري كالر آي دي در بيايم گوشمون با شماست استفاده ميكنيم

rozha
03-03-2006, 10:52
منم مودمم زولتريكس سه چيپ گارانتي راقي حالا نميدونم اصله يا نه منم خيلي تو كف كالر آي دي هستم بد جوري اين تاپكو ديدم و برنامه روژا خانومو فكر كردم شايد با اين برنامه از تو كف در بيام ولي جالب اينه كه اين برنامه اصلا واسه من هييييييييچ عكس العملي نشون نداد باز برنامه هاي ديگه ميگفت يكي داره زنگ ميزنه ولي شمارشو نشون نميداد اين سفارش روژا خانوم همونم از ما دريغ كرد چي فكر كرديم چي شد در هرصورت
در هر صورت روژا خانوم اگه شما راهي يا تنظيمي بلدي كه بشه با اين نرم افزار ما از تو خماري كالر آي دي در بيايم گوشمون با شماست استفاده ميكنيم

سلام دوست عزيز

شما اول بايد از منوي فايل گزينه ي config و مودم خودتون رو بهش معرفي كنيد (معمولا گزينه دوم بعد از disabled هست)

باز هم اگه درست نشد خوشحال مي شم كمكتون كنم

s.a.h
03-03-2006, 18:06
ممنون روژا
شما خودت با مودم زولتریکس امتحانش کردی؟؟؟
من که از هرکسی می پرسم با مودم زولتریکس همین مشکلو داره
بازم ممنون من امتحانش می کنم اگه کسی بازم برنامه ای سراغ داره بذاره ممنون میشم