PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میهن بلاگ هک شد!!

panasonic64
28-08-2009, 10:39
امروز جمعه 6/6/88 سرویس وبلاگ دهی میهن بلاگ هک شد.

ferdfe
28-08-2009, 10:41
اره هك شده !!
اين ايمل طرف چي بيده :46:

siavash-ie
28-08-2009, 10:46
میهن بلاگ توسط یک هکر که خود را محمد مخ معرفی کرده هک شده است .و به جای صفحه ی میهن بلاگ این پیام ظاهر میشود:

This Site Agin HACKED By OMID MOKH And Gholam ALi Hadad Adel Superbork77@yahoo.com (Superbork77@yahoo.com)

siavash-ie
28-08-2009, 10:55
دوستان طبق اطلاعاتی که الان به دستم رسید دامنه سایت میهن بلاگ دزدیده شده و احتمال اینکه بلایی که سر پرشین بلاگ امده سر میهن بلاگ هم بیاد 50 درصد هست.

*M!L4D*
28-08-2009, 10:55
امید مخ دیگه کیه ؟
بابا ما رو از کار رو زندگی انداختن ...!

TR4NC3
28-08-2009, 10:59
امید مخ دیگه کیه ؟
منم : دی ...
...

....
.
.

حالا چرا هکش کردند ؟ : دی

mf.designing
28-08-2009, 11:03
آره .... !
نامردا ... وبلاگ من هم بالا نمیاد و همین پیام رو میده !

Shahin_Turk
28-08-2009, 11:04
عجب اين ميهن بلاگ هي هک ميشه قديما هم يک بار هک شده بود وبلاگ من که با تلاش هاي زياد تعداد بازديد کننده رو به روزي 100-500 رسونده بودم پريد!!!!!!!!!!!!!
اگه اون هرکر رو به من بدن با دستاي خودم مکشمش!!!!!!!!!!!!! :دي

far2009
28-08-2009, 11:07
الان ديگه فکر مي کنم تنهايي از پس همه اونها بر نمي آيي. يک بار ديگه مراجعه کن
This Site HACKED By OMID MOKH And Gholam Superbork77@yahoo.com Special Tnx Babak_Lor Khare Ghermez Salar Mramin Amin Agha Farzane VA Tashakor Vije Az Mariam Va NAzi

C0OPeR
28-08-2009, 11:07
این که اسم همه فک و فامیلاشم نوشته :دی در کل حرکت جالبی بود .

far2009
28-08-2009, 11:11
اگر يک کم ديگه صبر کني شماره تلفن و آدرس خودشون را هم مي گذارند. من نمي دونم اين چه جور هک کردن که اين هم اسم معرفي مي کنند. ولي اگر دقت کرده باشيد آون آقا فرزاد که اولا از همه اسمش را نوشت الان ديگه اسمش نيست. اين ها خودشون هم نمي دونند که چکار مي خواهند بکنند.

*M!L4D*
28-08-2009, 11:18
ولی اقدام جالبی بود ...!
خوب شد من از پست های وبلاگم بکآپ داشتم ...! میرم بلاگفا ...!
خیلی جالبه ... اگه E_Mail اش همین باشه ... امشب میرک کلی فحش می نویسم براش : دی ...
O M I D آخه چرا اینکا رو کردی : دی

*M!L4D*
28-08-2009, 11:20
This Site Agin HACKED By OMID MOKH And Gholam ALi Hadad Adel Superbork77@yahoo.com
Again رو هم Agin نوشته : دی ... بعد به خودش میگه مخ : دی

Life24
28-08-2009, 11:22
Again رو هم Agin نوشته : دی ... بعد به خودش میگه مخ : دی
هر کی بوده فعلا زده کاسه و کوزه همه رو ریخته بهم :31:

Tornado2800
28-08-2009, 11:23
اینطوری که از متنها بر میاد
با یک بچه طرفیم.
در حال حاضر ، کارگزار میهن بلاگ توسط مدیران از کار افتاد.

Tornado2800
28-08-2009, 11:27
خوب شد من از پست های وبلاگم بکآپ داشتم ...! میرم بلاگفا ...!همیشه یادت باشه امنیت رو نیشه 100% تامین کرد !
ولی میشه جلوشو گرفت
از کجا معلوم ایشون اصلا کار خیلی مهمی انجام دادن اینطوری که از متنهایی که پی در پی عوض می کنه و اسم های ( ! ) میزاره اصلا بعید نیست از افراد متن پایین باشه:
از کجا معلوم با روش هایی که هیچکس فکرش رو نمیکنه مثلا هک کرده ( الوده کردن سیستم مدیران میهن بلاگ ) همه فکر می کنند سرورشون امن کنند هک نشن ولی خودشونو یادشون میشه !
چیزهای ابتدایی رو کاملا فراموش می کنند
این روز ها من این چیزا زیاد دیدم ! تا مدیران ای اس پی رو الوده می کنند بگیییییر تا مسولین دانشگاه ها

far2009
28-08-2009, 11:31
کسي که اسم OMID MOKH را مي نويسه حتما اسم خودش OMID هست بر همين اساس من يک سري مشخصات از يک فردي شبيه به اين آدم پيدا کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mf.designing
28-08-2009, 11:31
ولی اقدام جالبی بود ...!
خوب شد من از پست های وبلاگم بکآپ داشتم ...! میرم بلاگفا ...!
خیلی جالبه ... اگه E_Mail اش همین باشه ... امشب میرک کلی فحش می نویسم براش : دی ...
میلاد چطوری بکاپ گرفته بودی ؟! :دی ماله من به نظرم کلا پرید !

Tornado2800
28-08-2009, 11:34
میلاد چطوری بکاپ گرفته بودی ؟! :دی ماله من به نظرم کلا پرید !
شما نگران بکاپ نباشید
وبلاگ هاتون سر جاش بر میگرده

ReziOnline
28-08-2009, 11:34
خیلی بده که یکی از بزرگترین سایت های ارائه دهنده وبلاگ فارسی به همین سادگی هک بشه. اما به نظر من میهن بلاگ دوباره به حالت اولیه برگرده...
فقط بلاگفا هست که امنیتش نسبتا بالاست و تا حالا خطر جدی ای این سایتو تهدید نکرده، اما امکاناتش در برابر میهن بلاگ خیلی کم تره و از اون بدتر محدودیت های مزخرفی هم داره
امیدوارم بعد از بازپسگیری میهن بلاگ، مدیران این سایت بزرگ و محبوب، نسبت به این امنیت ناقص و ضعیف آن تصمیمی جدی بگیرند...

Tornado2800
28-08-2009, 11:41
امنیت ناقص و ضعیف آن تصمیمی جدی بگیرند...
شما خیالتون راحت باشه
میهن بلاگ هیچ وقت این چنین باگی نداشته که اینطوری دسترسی به هکر بده !
توضیح دادم:

ز کجا معلوم ایشون اصلا کار خیلی مهمی انجام دادن اینطوری که از متنهایی که پی در پی عوض می کنه و اسم های ( ! ) میزاره اصلا بعید نیست از افراد متن پایین باشه:
از کجا معلوم با روش هایی که هیچکس فکرش رو نمیکنه مثلا هک کرده ( الوده کردن سیستم مدیران میهن بلاگ ) همه فکر می کنند سرورشون امن کنند هک نشن ولی خودشونو یادشون میشه !
چیزهای ابتدایی رو کاملا فراموش می کنند
این روز ها من این چیزا زیاد دیدم ! تا مدیران ای اس پی رو الوده می کنند بگیییییر تا مسولین دانشگاه ها

شایدم شیطنت با دیتاسنتر انجام شده ! که ما مدیران سرور هستیم پسورد رو لطفا....

far2009
28-08-2009, 11:46
دوستان به اطلاعات جديد و مفيدي دست يافتم مطمئا باشيد پيدايش مي کنم

mf.designing
28-08-2009, 11:50
گویا دارن ردیفش میکنن ، دیگه بالا نمیاد ! :دی

Tornado2800
28-08-2009, 11:52
گفتم که
مدیران کارگزار apache/IIS رو غیر فعال کردن که رسیدگی کنند لاگ فایل هاو...
شما بابت وبلاگ هاتون خیالتون راحت باشه.

Ghaioom
28-08-2009, 12:00
امید مخ دیگه کیه ؟
بابا ما رو از کار رو زندگی انداختن ...!
حتماً یه مخ زنه :27::31:
بلگفا رو بچسب

far2009
28-08-2009, 12:19
به يک بخش بزرگ اطلاعاتي دست يافتم. IP فرد، به زودي اطلاعات بيشتري از اين هکرها قرار مي دهم.

C0OPeR
28-08-2009, 12:25
به يک بخش بزرگ اطلاعاتي دست يافتم. IP فرد، به زودي اطلاعات بيشتري از اين هکرها قرار مي دهم.
این آیپی که واسه یه پرو-کسیه . طرف دور زده :دی

TR4NC3
28-08-2009, 12:27
ولش کن بابا گیرش ننداز ... گناه داره : دی ....

========

خارج از کشور هم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

far2009
28-08-2009, 12:33
اين اطلاعات چطوره. وبلاگ مربوط به کانون مهندسان ساختمان کرج است. همراه با ليست اعضا !

far2009
28-08-2009, 12:41
بخشي از سايت به اين موضوع مرتبط است.

far2009
28-08-2009, 12:48
خواهش مي کنم يک چيزي بگيد تا اطلاعات نهايي را در دسترس قرار دهم

Omid_Mokh
28-08-2009, 13:06
سلام دوستان
من نمیدونم چرات بعضی از دوستان وقتی اطلاعاتی ندارن دربازه ی این موضوع صحبت میکنن
این آقای tornado یا far2009 وقتی هیچ اطلاعاتی در باره ی این موضوع ندارن خواهشا بحثی در این باره نکنند
شک نکنید که هیچ آدم عاقلی با ای پی خودش یه سایت به این بزرگی رو هک نمیکنه.
اما هدف: اگر یک هکر خارجی این سایت رو هک میکرد ابروی جامعه ی هکری ما نمیرفت؟
من میهن بلاگ رو هک کردم بخاطر امنیت پایینش به دیتا بیس وبلاگها ضربه هایی خورد ولی شک ندارم ادمین میهن بلاگ یک نسخهه ی پشتیبان از اطلاعات داره ولی بخاطر حجیم بودن دیتا بیس با کمی تاخیر سایت به حالت اولش بر میگرده.
امیدوارم دلیل هایم برای شما قانع کننده باشه.
به امید روزی که هیچ وب سایت ایرانی هک نشه.
یا علی:40:

isbn
28-08-2009, 13:18
سلام دوستان
من نمیدونم چرات بعضی از دوستان وقتی اطلاعاتی ندارن دربازه ی این موضوع صحبت میکنن
این آقای tornado یا far2009 وقتی هیچ اطلاعاتی در باره ی این موضوع ندارن خواهشا بحثی در این باره نکنند
من میهن بلاگ رو هک کردم بخاطر امنیت پایینش به دیتا بیس وبلاگها ضربه هایی خورد ولی شک ندارم ادمین میهن بلاگ یک نسخهه ی پشتیبان از اطلاعات داره ولی بخاطر حجیم بودن دیتا بیس با کمی تاخیر سایت به حالت اولش بر میگرده.

آها تازه فهمیدم پس شما به میهن بلاگ واکسن زدی در اصل واکسیناسیونش کردی که امنیتش بره بالا :31::31::31:

Elendil1
28-08-2009, 13:18
سلام دوستان

این میهن بلاگ که هک شد، روحم شاد شد !!! دمت گرم!! آخه موندم وقتی یه بار هک شده چرا امنیتش رو زیاد نکردن ؟؟؟ از یه سوراخ 2 بار نیش خوردن ! حقشون بود!! امیدوارم هیچ وقت برنگردن!! که دوباره ملت بیان وب بسازن و یکی پیدا بشه راحت این وب رو هک کنه!!:13:
راستی تو یاهو میای ؟؟ (با همون ای دی ؟)، کارت دارم !

momkhbpsp
28-08-2009, 13:19
آقای امید مخ این رپیدشر رو هم اگه ممکنه یه 1 ماهی هک کنید تا بفهمند امنیتشون پایینه هم ما یه سودی برده باشیم هم اونا
به خدا صواب داره
با تشکر
D

far2009
28-08-2009, 13:23
اگر اين اطلاعات درست نبود شما با اين نام کاربري و فقط 1 پست به اين بحث وارد مي شديد؟ خودم در ميهن بلاگ وبلاگ دارم. اگر ميهن بلاگ را آزاد نکني اطلاعات نهايي را در اختيار همگان مي گذارم. لطفا نظرت را هم درباره کار من بگو

siavash-ie
28-08-2009, 13:30
میهن بلاگ درست شد

Elendil1
28-08-2009, 13:38
میهن بلاگ درست شد

چقدر سریع درستش کردن !

siavash-ie
28-08-2009, 13:46
میهن بلاگ دوباره ترکید!! :31: :31::41:

Tornado2800
28-08-2009, 13:58
بخشي از سايت به اين موضوع مرتبط است.

این RSS سایت پرشین هک هستش.
چیز خاصی نیست
همه می تونند بزارن

Tornado2800
28-08-2009, 14:00
سلام دوستان

فکر نمی کنی با تریس کردن میشه 3 سوت پیدات کرد ؟
لطفا از لحاظ علمی و علم هکینگ شما که هک کردی ثابت کن کارتو !
با گزارش دادن چند لاگ چیزی رو نمی تونی ثابت کنی !
با حاشیه رفتن هم که نمیشه و نمیگم هم که ....
شما اگه قصدت کمک کردن بود ، و یا واکسن زدن مدیران میهن بلاگ رو مطلع می کردی وی این طوری... نمی کردی
اقلا یه خارجی زده بود بهتر بود تا یک هموطن که بیاد به دیتابیس سایت حمله کنه و از بین ببره !
این نشون دهنده اماتور بودن شما هستش !
از عوض کردن پی در پی متنت هم میشه به این موضوع پی برد
که انتظار چنین چیزی رو نداشتید ، و در حد تیم ملی شوکه شدید !

Elendil1
28-08-2009, 14:02

آقایون هکرا درست بزنینش که تا چند روز نیاد بالا :31::31::31:

لطفا از لحاظ علمی و علم هکینگ شما که هک کردی ثابت کن کارتو !
با گزارش دادن چند لاگ چیزی رو نمی تونی ثابت کنی !
با حاشیه رفتن هم که نمیشه و نمیگم هم که ....
شما اگه قصدت کمک کردن بود ، و یا واکسن زدن مدیران میهن بلاگ رو مطلع می کردی وی این طوری... نمی کردی
اقلا یه خارجی زده بود بهتر بود تا یک هموطن که بیاد به دیتابیس سایت حمله کنه و از بین ببره !
این نشون دهنده اماتور بودن شما هستش !
از عوض کردن پی در پی متنت هم میشه به این موضوع پی برد
که انتظار چنین چیزی رو نداشتید ، و در حد تیم ملی شوکه شدید !

چی میگی برا خودت ؟؟؟ اگر این میهن بلاگ آدم بود 2 بار از یه سوراخ نیش نمی حورد !! مدیراش هم غلط کردن بدون اینکه امنیت رو بالا ببرن میان مردم رو سره کار میذارن!! قبلآ هم هک شده بود ، ولی بازم امنیت رو بالا نبردن!!
برن امنیت رو از بلاگفا یاد بگیرن!!

خب دیتابیس رو هم زدن که زدن ، 100 نسخه ی پشتیبان از ترسشون گرفتن قبلآ !!

Tornado2800
28-08-2009, 14:04

کار این چتر نیست نگران نباشید
خودشون دارن کار می کنند
روی سرور.

far2009
28-08-2009, 14:05
دوستان نمي خواهند از من تشکر کنند يا حداقل يک نظري پيرامون آن همه اطلاعات که در صفحه 3 قرار دادم بدهند. من تمام تلاشم را کردم تا به اين اطلاعات رسيدم و از آنجا که هکرها به اين زودي سايت را باز کردند ( اطلاعات نهايي را در دسترس قرار مي دهم) و در همين بحث شرکت کردنند در درستي آنها شکي نيست. البته من مشکلي با آقاي OMID MOKH ندارم و اين فقط يک مقابله بود.

Tornado2800
28-08-2009, 14:05
آقایون هکرا درست بزنینش که تا چند روز نیاد بالا :31::31::31:

واست متاسفم که اینطوری داری از یک سرویس هم وطنت حمایت می کنی. ( ! )

دوستان نمي خواهند از من تشکر کنند يا حداقل يک نظري پيرامون آن همه اطلاعات که در صفحه 3 قرار دادم بدهند. من تمام تلاشم را کردم تا به اين اطلاعات رسيدم و از آنجا که هکرها به اين زودي سايت را باز کردند ( اطلاعات نهايي را در دسترس قرار مي دهم) و در همين بحث شرکت کردنند در درستي آنها شکي نيست. البته من مشکلي با آقاي OMID MOKH ندارم و اين فقط يک مقابله بود.

کارت زیبا و خوب بود
من پیگیر اطلاعاتت هستم

Elendil1
28-08-2009, 14:10
واست متاسفم که اینطوری داری از یک سرویس هم وطنت حمایت می کنی. ( ! )

کارت زیبا و خوب بود
من پیگیر اطلاعاتت هستم

باز حرف زدی ؟؟ حرف من اینه که کاره اشتباهیه که بدون تامین کردنه امنیت بیان به مردم سرویس وبلاگ دهی بدن
!!
اونم به این بزرگی !!!
بمیرم برای این روح وطن پرستیت !!!

میدونی چقدر وبلاگ بزرگ تو این میهن بلاگ هست که از 100 تا سایت هم بازدیدش بیشتره ؟ چرا باید اینقدر امنیتش کم باشه؟؟ قبلآ هم که هک شده بود !!!
چرا بلاگفا هک نمیشه ؟ ؟؟؟ البته بلاگفا رو هم دیروز صبح زدن!

kordovan
28-08-2009, 14:12
آره راست میگین کدوم نامردی این کار رو کرده.

Tornado2800
28-08-2009, 14:17
چی میگی برا خودت ؟؟؟ اگر این میهن بلاگ آدم بود 2 بار از یه سوراخ نیش نمی حورد !! مدیراش هم غلط کردن بدون اینکه امنیت رو بالا ببرن میان مردم رو سره کار میذارن!! قبلآ هم هک شده بود ، ولی بازم امنیت رو بالا نبردن!!
برن امنیت رو از بلاگفا یاد بگیرن!!

خب دیتابیس رو هم زدن که زدن ، 100 نسخه ی پشتیبان از ترسشون گرفتن قبلآ !! دوست من
به یاد داشته باشید ، داشتن سرویس های بزرگ داشتن بکاپ یک شرط هستش !! ربطی به هک هم نداره ، شاید هارد ترکید !
شما نمی دونم کنی میخواید یاد بگیرید امنیت 100% نیست محصول انسان ، نقص زیاد توشه
همین سایت پیسی ورلد هک شده ! یاهو ! گوگل !!! میخوای مدرک بدم ؟

باز حرف زدی ؟؟ حرف من اینه که کاره اشتباهیه که بدون تامین کردنه امنیت بیان به مردم سرویس وبلاگ دهی بدن
اونم به این بزرگی !!!
بمیرم برای این روح وطن پرستیت !!!

میدونی چقدر وبلاگ بزرگ تو این میهن بلاگ هست که از 100 تا سایت هم بازدیدش بیشتره ؟ چرا باید اینقدر امنیتش کمه ؟؟؟ قبلآ هم که هک شده بود !!!
چرا بلاگفا هک نمیشه ؟ ؟؟؟ 1- لطفا احترام خودتونو نگه دارید و اینجا رو با چت روم اشتباه نگیرید
2-شما مدرکی دارید که میگید امنیتیش این قدر کمه ؟
من نه تنها از میهن بلاگ ، بلکه از تمامی سرویس های ایرانی حمایت می کنم !
بلاگفا هم مورد عنایت قرار گرفت ولی موفق نشدند به اون صورت ! می تونید در اینترنت سرچ کنید
پاورقی: هنوز در مورد هک شدن میهن بلاگ برای من ثابت نشده ! در مورد احتمالاتی که دادم حتما روش فکر کنید. !
هیچ وقت ساده نباشید !

Elendil1
28-08-2009, 14:19
هک شدن میهن بلاگ از نگاه خبرنگاران :persianweblog.ir

میهن بلاگ هم هک شد

ساعت ۱۸:۵۰ عصر امروز و درحالی که تنها چندساعت از بازگشایی سرویس وبلاگ نویسی بلاگفا که صبح امروز مورد حمله هکر ها قرار گرفته بود سرویس وبلاگ نویسی میهن بلاگ هم هک شد.
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) در حال حاضر به جایی صفحه اصلی میهن بلاگ صفحه سیاهی مشابه همان صفحه ای که در جریان دستکاری DSN های سایت پرشین بلاگ نمایش داده میشد نمایان میشود که در آن هکری با نشانی[DNJOURNAL2005@YAHOO.COM همان سوال قبلی را مطرح کرده که "چرا يکي از بهترين سايت سرويس دهنده وبلاگ ايران به دليل امنيت کم بايد هک شود؟"
مهندس سید رضا هاشمی کارشناس ارشد امنیت در گفتگو با خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) گفت: برخلاف شباهت ظاهری میان حمله به پرشین بلاگ و میهن بلاگ هیچگونه دستکاری در DNSهای دامنه MihanBlog.com مشاهده نمیشود و بنظر میرسد که میهن بلاگ به دلیل نقص امنیتی در مدیریت سرور مورد حمله قرار گرفته است و خطر دستکاری و حتی از بین رفتن بانک اطلاعاتی این سرویس وجود دارد.
به گزارش ایستنا این درحالی ایست که از ساعت ۸ صبح امروز و به مدت ۸ ساعت سرویس وبلاگ نویسی بلاگفا میگذشت هم بدلیل حمله به دیتاسنتر Our Iran در کشور کانادا از دسترس خارج بود.
خبرتکمیلی: ۱۵ دقیقه بعد و برای لحظاتی بجای صفحه دستکاری شده میهن بلاگ صفحه اصلی قرار گرفت اما پس از چند دقیقه مجددا سایت از دسترس خارج شد.

-----------------------------------------------------------
asriran.com

ميهن بلاگ هك شد

فارس: سرويس دهنده وبلاگ "ميهن بلاگ " هك شد.
سرويس دهنده وبلاگ "ميهن بلاگ " از سوي تيم ناشنايسي هك شد.
برپايه اين خبر هنوز خبري درباره صحت اطلاعات كاربران اين سرويس دهنده در دست نيست.
گفتني استي خبر هك سرويس دهنده ميهن بلاگ را براي اولين بار وبلاگ‌نيوز منتشر كرد.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elendil1
28-08-2009, 14:21
دوست من
به یاد داشته باشید ، داشتن سرویس های بزرگ داشتن بکاپ یک شرط هستش !! ربطی به هک هم نداره ، شاید هارد ترکید !
شما نمی دونم کنی میخواید یاد بگیرید امنیت 100% نیست محصول انسان ، نقص زیاد توشه
همین سایت پیسی ورلد هک شده ! یاهو ! گوگل !!! میخوای مدرک بدم ؟
1- لطفا احترام خودتونو نگه دارید و اینجا رو با چت روم اشتباه نگیرید
2-شما مدرکی دارید که میگید امنیتیش این قدر کمه ؟
من نه تنها از میهن بلاگ ، بلکه از تمامی سرویس های ایرانی حمایت می کنم !
بلاگفا هم مورد عنایت قرار گرفت ولی موفق نشدند به اون صورت ! می تونید در اینترنت سرچ کنید
پاورقی: هنوز در مورد هک شدن میهن بلاگ برای من ثابت نشده ! در مورد احتمالاتی که دادم حتما روش فکر کنید. !
هیچ وقت ساده نباشید !

بهتره شما احترام خودتون رو نگه دارید!! من هیچ وقت وارد روم های یاهو نمی شم !!

با خبر های بالا ثابت میشه ؟؟

Tornado2800
28-08-2009, 14:22
بنظر میرسد که میهن بلاگ به دلیل نقص امنیتی در مدیریت سرور مورد حمله قرار گرفته است و خطر دستکاری و حتی از بین رفتن بانک اطلاعاتی این سرویس وجود دارد.
با خبر های بالا ثابت میشه ؟؟
بهتره شما احترام خودتون رو نگه دارید!! دوست من ! اینجا داریم بحث می کنیم دعوا که نداریم !! { نمی دونم کی میخوایم یاد بگیریم ! }
باید دید مدیران و باید بیشتر صبر کرد متخصصین بیشتر بگن چون هنوز چند ساعتی بیشتر نگذشته
تا علت اصلی معلوم بشه
با حدس و گمان نمیشه نظر قطعی رو داد !
اگه واقعا مشکل از سرور باشه واقعا برای میهن بلاگ متاسفم !

Elendil1
28-08-2009, 14:26
دوست من ! اینجا داریم بحث می کنیم دعوا که نداریم !! { نمی دونم کی میخوایم یاد بگیریم ! }
باید دید مدیران و باید بیشتر صبر کرد متخصصین بیشتر بگن چون هنوز چند ساعتی بیشتر نگذشته
تا علت اصلی معلوم بشه
با حدس و گمان نمیشه نظر قطعی رو داد !
اگه واقعا مشکل از سرور باشه واقعا برای میهن بلاگ متاسفم !

منم نخواستم دعوا کنم !

مطمئن باش مشکل از سرور میهن بلاگه !! قبلآ هم نقص داشته و ما رو داغون کرده !!! به خاطر همین اینقدر ازش بدم میاد!

Tornado2800
28-08-2009, 14:29
قبلآ هم نقص داشته و ما رو داغون کرده !!!اگه نقص داشته باشه ، می تونه در سیستم جدیدش باشه !
چون همیشه دچار تغییر هستش ولی بلاگفا stable هستش ! و از اول تا اخر همینی هست که الا شاهد هستیم
میهن بلاگ در حال حاضر انلاین هستش.

ظاهرا تمامی وبلاگها سالم هستند.

far2009
28-08-2009, 14:30
دوستان شما دعواي بيخودي راه انداخته ايد. درست است امنيت ميهن بلاگ کم است و اين مورد بايد مورد توجه مديران قرار گيرد ولي آنها هم بسيار کارآمدتر از بلاگفا هستند و امکانات عالي ميهن بلاگ مخصوصا در مورد کدهاي HTML قابل قياس با بلاگفا نيست. اما مسئله اين جاست که اين سايت دوباره هک شد و با همان مشخصات که من اطلاعات را قرار دادم. به نظر شما چه بکنيم؟

far2009
28-08-2009, 14:31
تعجب مي کنم پس از مطلب قبلي خودم. دوباره آزاد شد

Elendil1
28-08-2009, 14:38
آره دوباره باز شده !!

تو اینکه میهن بلاگ توی همه چی به جز امنیت از بقیه سره شکی نیست!

ولی امنیت ...

ara.look
28-08-2009, 14:39
حالا باز شده؟

Elendil1
28-08-2009, 14:48
حالا باز شده؟

الان بازه !!

M O B I N
28-08-2009, 14:56
دوستان امروز دست ها را به بالا بگیرید و از خداوند متعال بخواهید این جوان را هدایت کند و وبلاگ شما را به شما بازگرداند ولی جای شکرش باقی است که ایشان نام حداد عادل را آوردند وگرنه اگر نام ا.ن را میاورد دیگر رییس میهن بلاگ از زندگی در دنیا انصراف میداد !! : دی !!

p30room
28-08-2009, 15:14
به نظر من هم کمی امنیت میهن بلاگ کم بود منظورم همون قضیه ی اسپمرها بود که تو چند روز گذشته مدیران میهن بلاگ مجبور شدند تصویر امنیتی نظرات رو تغییر بدند . ولی در کل انصافا امکاناتی که در اختیار کاربرانش میذاره خیلی بالاتر از دیگر سرویس های ایرانیه .

ReziOnline
28-08-2009, 18:04
معلوم نیست الان میهن بلاگ دست کیه.
اگه دست مدیرانش بود یه خبر در مورد این اتفاق تو سایت میذاشتن...

Tornado2800
28-08-2009, 18:44
نگران نباشید ، دست خودشونه ( اینطوری به نظر میرسه ) چون بکاپ برگردوندند
و در مورد اینکه چرا مطلبی نزدند ! شاید هنوز دنبال دلیل اصلی هستند !

bersam
28-08-2009, 18:55
بازگشت میهن بلاگ

وبنا - خبرکوتاه - سرویس دهنده وبلاگ میهن بلاگ که امروز صبح توسط یک گروه ایرانی هک شده بود مجددا آغاز به کار کرد.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tornado2800
28-08-2009, 19:02
مرسی همشهری
نوشته گروه ایرانی فکر کنم منظورشون همون
مریم و لیلا و.. بقیه شجره نامه بود

far2009
28-08-2009, 20:43
از اون اسم ها و نوشتن ها واضح بود که يک گروه ايراني هستند. اما نکته هاي جالبي در اين هک کردن وجود داشت مثلا حضور خود OMID MOKH در اين بحث که پس از افشاي آن همه اطلاعات در صفحه 3 تاپيک توسط far2009 ( خودم ) و تهديد تاثيرگذار " اطلاعات نهايي را در دسترس قرار مي دهم" و باز شدن سريع ميهن بلاگ پس از همين جمله.
نکته جالب ديگر اينکه اين هکرها که به سايت بزرگي چون ميهن بلاگ حمله مي کنند آدرس ايميل قرار مي دهند که اين واقعا احمقانه است. امروزه به کمک اسم افراد مي توان شماره تلفن و آدرس فرد را هم پيدا کرد.
نظر شما در رابطه با اين نکات چيه ؟

ebicross
29-08-2009, 04:15
اول اینکه اون امید مخ تو تاپیک به نظرم یکی از همین کاربرای خودمون هستش یا یه رهگذر بوده.

هک کردن کار هرکس که بوده خیلی احمقانه بود.
میتونست براحتی اشکال رو گوشزد کنه و با تغییر بخشی از سایت و یا اضافه کردن یک صفحه کوچک به سایت آسیب پذیری رو نشون میداد.
ولی چیزی که واضحه هک کردن اتفاقی سایت هستش.
به نظرم دسترسی به سیستم ادمین تو این مورد احتمالش بیشتره تا هک سرور و این چیزا.
هک کردن بلاگفا هم شده یه کار عادی.
یه روز خارجیها و یه روز ایرانی ها. این همه رو گوگل تلاش کرده بودند وا داده بود.

moz
29-08-2009, 13:21
اتفاقا خیلی طرف کار درست بوده
چون تونسته یه سایت به این بزرگی رو هم کنه
دمش گرم
بک آپ ها بر میگرده ولی اگه مدیرای میهن بلاگ عقل داشته باشند ، رو انمیت کار می کنن

b3hr0uz
30-08-2009, 14:30
چرا انقدر داستان رو پیچ میدید؟؟

برای خیلی ها این سوال پیش اومده بود که میهن بلاگ چطوری هک شد و باگش چی بود؟

این موضوع توسط VIP هامون بررسی شده بود حدود 2 ماه پیش تا دیروز....

حالا اینم فیلم هک شدن و چگونگی شل گرفتن..

برای پسورد پی ام بدید به من (توی خود سایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید