PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كارت گرافيكيم نصبه ولي هيچ صدايي از نوت بوكم درنمياد!!!

reza,n
27-08-2009, 23:18
با سلام:
دوستان من بعلت اينكه با ريكاوري ويندوز نوت بوكم مشكل داشتم ويندوز ارجينال رو بيخيال شدم و يه ويندوز xp معمولي روي سيستم نصب كردم.درايورها رو هم دانلود و نصب كردم الان هيچ مشكلي ندارم تمام درايورها نصبه و سيستم خوب كار ميكنه بغير از اينكه با اينكه كارت صوتيم نصبه ولي اصلا" خروجي صدا ندارم (در واقع هيچ صدايي از نوت بوكم درنمياد!!!!) لطفا" راهنمايي كنيد مشكل از چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟؟در ضمن نوت بوكم Toshiba Tecra 9015 هستش.يادآوري ميكنم كه كارت صوتي بدون مشكل نصبه و توي Device Manager هم هيچ Faultي ندارم
بسيار ممنونم

saman3230
27-08-2009, 23:23
با سلام:
دوستان من بعلت اينكه با ريكاوري ويندوز نوت بوكم مشكل داشتم ويندوز ارجينال رو بيخيال شدم و يه ويندوز xp معمولي روي سيستم نصب كردم.درايورها رو هم دانلود و نصب كردم الان هيچ مشكلي ندارم تمام درايورها نصبه و سيستم خوب كار ميكنه بغير از اينكه با اينكه كارت صوتيم نصبه ولي اصلا" خروجي صدا ندارم (در واقع هيچ صدايي از نوت بوكم درنمياد!!!!) لطفا" راهنمايي كنيد مشكل از چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟؟در ضمن نوت بوكم Toshiba Tecra 9015 هستش.يادآوري ميكنم كه كارت صوتي بدون مشكل نصبه و توي Device Manager هم هيچ Faultي ندارم
بسيار ممنونم

لطفا اسم کارت صدا و ورژن ویندوز که نصب کردید رو بفرمائید اگر میشه یه عکس هم از صفحه DEVICE MANGER اینجا آپلود کنید

REGISTERED USER
27-08-2009, 23:27
با سلام:
بسيار ممنونم

درایور Microsoft UAA Bus Driver for HD Audio را نصب کردید ؟

آیا مطمئنید که تنظیمات صدا در کنترل پانل صحیح است ؟

reza,n
28-08-2009, 18:11
درایور Microsoft UAA Bus Driver for HD Audio را نصب کردید ؟

آیا مطمئنید که تنظیمات صدا در کنترل پانل صحیح است ؟
دوست عزيزم درايور driver_audio_realtek_26415A رو روي سيستم نصب هستش.ظاهرا" مشكل از درايور نيست. تنظيمات هم كه ظاهرا" درسته!!!! واقعا" ديگه مستاصل شدم.خواهشا" راهنماييم كنيد.از چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟؟ آيا امكانش هست به چيز ديگه اي هم غير درايور نياز باشه؟؟؟؟؟؟؟ همه چيز ظاهرا" درسته. كارت صدا كه ظاهرا" نصبه, اصلا" هيچ اروري هيجايي ندارم ولي اصلا" هيچ outputي از نوت بوك دريافت نميكنم!!!!! هيچي!!!!!! واقعا" ميتونه مربوط به چي باشه.
اينهم Device Manager نوت بوك

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
28-08-2009, 18:18
من گفتم درایور Microsoft UAA Bus Driver for HD Audio نه درایور realtek !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza,n
28-08-2009, 18:44
من گفتم درایور Microsoft UAA Bus Driver for HD Audio نه درایور realtek !

دوست عزيزم ممنون از توجهت.راستش من لينك دانلودي در صفحه اي كه جنابعالي معرفي كرده بوديد ژيدا نكردم.دارم از صفحه زير فايل مذكور رو دانلود ميكنم.لطفا" ببينيد درسته؟؟؟

ضمنا" من قبلا" همين اسم "Microsoft UAA Bus Driver for HD Audio" رو از Softpedia دانلود كرده بودم ولي بعد از دانلود همون درايور " motherboard_driver_audio_realtek_azalia " رو بهم داد!!!!

بعد از دانلود نتيجه رو خدمتتون اطلاع ميدم اگه مشكلمو حل كني يه دنيا ممنون ميشم.
باز هم ممنون

reza,n
28-08-2009, 20:46
دوست عزيزم دانلود و نصب كردم ولي متاسفانه مشكل هنوز هم حل نشده!!!!! ميشه بفرمائيد چكار بايد انجام بدم؟؟؟؟؟ لطفا" راهنمايي كنيد.
ممنونم
ضمنا" اين پك رو نصب كردم كه ظاهرا" ( Microsoft High Definition Audio UAAV1.0a(5013 رو هم شامل ميشه ولي باز هم جواب نميده!!!

آيا منظورتون همين بود ديگه درسته؟؟؟؟

REGISTERED USER
28-08-2009, 20:58
درسته همینه ... اگر کار نمیده ممکنه کارت صدا برای XP طراحی نشده باشه

Gesher
28-08-2009, 21:18
از داخل Control Panel به تنظیمات صدا بروید و تک تک سربرگها و تنظیماتشان را با دقت چک کنید تا مورد مشکوکی مثلا Mute بود وجود نداشته باشد.

در صورتیکه مشکلش حل نشد دوباره بروید و یک ویستا یا 7 نصب کنید و ببینید صدا دارد یا خیر

reza,n
28-08-2009, 21:20
درسته همینه ... اگر کار نمیده ممکنه کارت صدا برای XP طراحی نشده باشه
دوست من ولي ويندوز ارجينال نوت بوكم هم SP2 بود.من فقط اونو بيخيال شدم و ويندوز SP2 ديگه اي نصب كردم.همين

reza,n
28-08-2009, 21:22
از داخل Control Panel به تنظیمات صدا بروید و تک تک سربرگها و تنظیماتشان را با دقت چک کنید تا مورد مشکوکی مثلا Mute بود وجود نداشته باشد.

در صورتیکه مشکلش حل نشد دوباره بروید و یک ویستا یا 7 نصب کنید و ببینید صدا دارد یا خیر
همه چيز ظاهرا" درسته!!!! ممكنه ويروسي, چيزي باشه؟؟؟؟؟

REGISTERED USER
28-08-2009, 21:49
نه ویروس نیست ... مشکل 100 درصد incompatible بودن هست

ببین وقتی روی همین Realtek در device manager کلیک میکنی در بخش device status نوشته :

This device is working properly.

اگر آیکونش زیر میاد و صداش نمیاد ، دیگه مشکل از اسپیکرهاست

هدفون چی ؟ صدا داره ؟

reza,n
28-08-2009, 22:31
دوست عزيزم اصلا" خروجي صدا ندارم حتي روي هدفون.
اينهم Realtek

reza,n
28-08-2009, 22:39
در ضمن من از درايور صدا كه توي DVD ريكاوري هم هست(به اسم Realtek HD Audio Driver0) استفاده كردم ولي اون هم جواب نميده!!!!!! اون كه نميتونه incompatible باشه درسته؟؟؟؟در ضمن ويندوز جديدي هم كه نصب كردم XS2 هستش ويندوز ارجينال نوت بوكم هم XP2 بود.ممكنه چيز ديگه اي نياز باشه نصب بشه كه توي DVD ريكاوري موجود باشه و از چشم من افتاده؟؟؟
يا ممكنه از آژديتهاي ويندوز باشه؟؟؟؟
باز هم ممنون از كمكتون:11:

REGISTERED USER
29-08-2009, 00:17
پس احتمالا درایور کامل نیست ! یا فقط XP اوریجینال کار میده

اصلا همچین موضوعی رو تابحال ندیدم !

reza,n
29-08-2009, 09:47
پس احتمالا درایور کامل نیست ! یا فقط XP اوریجینال کار میده

اصلا همچین موضوعی رو تابحال ندیدم !
دوست عزیزم سلام:

من با یکی از نمایندگیها تماس گرفتم اونها به من گفتند که شما باید از ویندوزی استفاده کنید که در واقع مخصوص نوت بوک باشه!!!! (یعنی یه SP2 از فروشگاهها بخرم که به اسم ویندوز نوت بوک باشه) چون ظاهرا" یه سری فایلها توی اون ویندوز هست (فکر کنم گفت با پسوند .info) که توی ویندوزهای معمولی نیست!! آیا این قضیه به نظر شما درسته؟؟؟؟
لطفا" نظر بدید.
ممنونم

REGISTERED USER
29-08-2009, 10:18
چرت گفته ... ویندوز ویندوزه

اونی که فایل های inf توشه و سفارشی شده هست ، منظروش اینه که آموزش ساختش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست ... همینو بهتون میدن 15 هزار تومن :دی

reza,n
29-08-2009, 11:41
چرت گفته ... ویندوز ویندوزه

اونی که فایل های inf توشه و سفارشی شده هست ، منظروش اینه که آموزش ساختش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست ... همینو بهتون میدن 15 هزار تومن :دی
با این وضعیت شما میفرمائید چیکار باید بکنم؟؟؟؟حالا که درایو C رو هم فرمت کردم دیگه نمیتونم از ریکاوری هم استفاده کنم.ضمنا" اگه یه زمانی بخوام از DVD ریکاوری و ویندوز ارجینال نوت بوک استفاده کنم.باید چکار کنم؟؟؟

reza,n
29-08-2009, 15:06
دوست عزیزم آیا ممکنه اشکال از ترتیب نصب درایورها بعد از نصب ویندوز باشه؟؟؟؟ منظورم اینه که آیا ترتیب نصب درایورهای نوت بوک مهمه؟؟؟ و میتونه تاثیرگذار باشه؟؟؟؟ (مثلا" اول مادربورد و دوم ...و ...) در اینصورت ترتیب نصب درایورها به چه صورتی هستش؟؟؟