PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Army of Two: The 40th Day

Turok-71
25-08-2009, 13:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام:Army of Two: The 40th Day
ناشر:EA
سازنده:EA Montreal
پلتفرم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سبک:TPS
رده بندی سنی:RP
تاریخ عرضه:1/12/2010

داستان:
Salem و Rios اخباری در مورد هرج و مرج در شانگهای شنیدند و با خبر شدند که گروهی تروریستی به شهر ریخته اند و به تاراج شهر مشغول هستند و در این بین به گروگانگیری و قتل و کشتار نیز دست می زنند.در این موقع Salem و Rios تصمیم می گیرند دوباره ارتش دونفره را تشکیل بدهند و مردم را از کشته شدن نجات بدهند هم چنین علت این هرج و مرج ها را بفهمند اما ناخواسته درگیر موضوعی می شوند که به آنها ربطی ندارد...

گیم پلی:
این قسمت از بازی یکی از بهترین قسمت های این عنوان به شمار می رود که نکات جالب و جدید زیادی را نسبت به نسخه قبل خود در این شماره تجربه خواهید کرد.حال به گوشه ای کوچک از این بخش بازی می پردازیم:
وجود یک سیستم اتوماتیک که هر دکمه ای عمل ترکیبی خاصی را انجام می دهد به عنوان مثال خم شدن دوست شما و شلیک به دشمن.دویدن سریع کاراکتر که ایده ی این کار از بازی GeOW گرفته شده است و وقتی که در حال دویدن هستید دوربین به حالت سینمایی و نزدیک به زمین شما را دنبال می کند و امکان جدیدی به این قابلیت اضافه شده است و شما می توانید در حال سریع دویدن سر بخورید و به دشمن شلیک کنید که این قسمت بسیار جذاب کار شده است.وجود یک دستگاه به نام Playbook در بازی که اطلاعاتی را از بازیکن،دشمنان و محیط اطراف به شما می دهد.یک امکان بسیار جالب و جدید نیز در بازی وجود دارد که شما با بالا بردن دست هایتان خود را به دشمن تسلیم جلوه دهید و دوست شما از روی پشت بام یا سینه خیز خود را به دشمن برساند و به آنها پاتک بزند تا جنگی غافلگیرانه را به دشمن تحمیل کرده باشید.شما می توانید از افراد دشمن گروگانگیری کنید و از او یا حرف بکشید و یا از او به عنوان سپر انسانی در میدان نبرد استفاده کنید و امکان آخر در گیم پلی بازی وجود یک سلاح که این امکان را به شما می دهد تا دشمنان پشت یک دیوار یا مانع را ببینید و به آنها شلیک کنید.

محیط اطراف:
یک جهنم کامل که زندگی عادی مردم شانگهای در آن به زندگی وحشیانه تغییر سبک یافته است.شهر در حال سوختن است و ابر هایی از دود آسمان شهر را احاطه کرده اند.آسمان خراش ها در حال فرو ریختن هستند و غباری سنگین شهر را فرا گرفته است.شهر فضایی مرده به خود گرفته است و حتی تروریست ها به یک روروک کودک در خیابان بوده رحم نکرده اند و آن را شکسته اند.
این چند خط بالا که خواندید توصیف محیط اطراف این بازی بود که به طور شگفت انگیزی طراحی شده است.ارتش دو نفره در بسیاری از نقاط برجسته رخ می دهد که سازندگان شانگهای را بسیار زیبا طراحی کرده اند و آسمان خراش های مجلل را به طرز ماهرانه ای به خرابه تبدیل کرده اند و یک ترادژی غمگین در محیط اطراف شما نهفته است.سازندگان در مورد محیط اطراف می گویند که ناشر فشار زیادی را بر ما آورد که تا این حد به میحط اطراف بازی نپردازیم و تمرکز خود را بر روی شخصیت پردازی و گیم پلی جذاب معطوف کنیم که اما ما معتقدیم که محیط اطراف بیشترین تأثیر گذاری را بر روی بازیکن دارد.

معرفی شخصیت ها:
Elliot Salem
او در SSC عضویت دارد.Salem در نوجوانی به زندان محکوم شد اما تصمیم گرفت که به کشور خودش خدمت کند و حاضر شد دوران محکومیت خود را در ارتش آمریکا سپری کند و به همین دلیل به عضویت ارتش کماندوهای آمریکا در آمد و با Rios آشنا شد.
Tayson Rios
او در SSC عضویت دارد.در دنیا بعضی از مردان باهوش و فکر و بعضی دیگر با قدرت و ماهیچه متولد می شوند و تعداد اندکی هر این دو خصوصیت را دارند که Rios یکی از این تعداد مردان اندک است.

نمرات بازی:
TeamXbox ** 7.5 / 10
IGN ** 8.5 / 10
VideoGamer ** 7 / 10
Eurogamer ** 7 / 10
GamePlasma ** 7.8 / 10
The Gamers Temple ** 88 / 100
Gameplanet ** 7 / 10
Gametrailers ** 7.7 / 10
Totally360 ** 8 / 10
Kombo ** 9 / 10
GameSpy ** 3 / 5
GameFocus ** 9 / 10
Official Xbox Magazine ** 8 / 10
Game Informer ** 6.5 / 10
GamePro 3 / 5
Official Xbox Magazine UK 8 / 10
Games Master UK 85 / 100

معدل کل نقدها: 7.7

شات های بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تریلر های بازی:

GC 09: No Escape Trailer
HD|40.8 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید SD|15.1 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDay at the Office Trailer
HD|22.5 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید SD|8.3 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید E3 09: Gameplay
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدExclusive Debut In-Engine Trailer
HD|46.7 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید SD|17.1 MB
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Developer Interview
ُِHD|75.1 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید SD|22.9 MB

Exclusive Co-Op Walkthrough Part I
HD|81.5 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD|30 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدExclusive Co-Op Walkthrough Part II
HD|67 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید SD|24.7 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدExclusive Co-Op Walkthrough Part III
HD|78.1 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید SD|22 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدExclusive Co-Op Walkthrough Part IV
HD|46.5 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید SD|16.8 MB

S A A M
25-08-2009, 18:34
مرسی بابت تاپیک!

گرافیکش نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده!

r2t
25-08-2009, 20:19
بايد بازي خيلي باحالي باشه !

Bs_panzer
25-08-2009, 20:27
نسخه قبلیش که خیلی قشنگ بود

خوراک دو نفرس !

Turok-71
25-08-2009, 21:46
پست اول به روز شد!

dr.vampire
25-08-2009, 23:58
خدا کنه این یکی واسه PC هم بیاد.

a.salireza
26-08-2009, 08:49
خدا کنه این یکی واسه PC هم بیاد.

پلتفرم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس بازی قرار نیست برای Pc عرضه بشه . لطفآ دیگه داخل این تاپیک شروع به بحث در رابطه به Pc نکنید.

saeed_cpu_full
26-08-2009, 11:20
عاشق حركت Back to Back ـش هستم : دی
خيلی بازيه قشنگی بود ... ( اگه دو نفره بخوای بازی كنی قشنگ تر هم ميشه !!‌)

resident_evil
26-08-2009, 13:26
واقعا شماره ی اول بسیار زیبا بود ! البته تنهایی زیاد حال نمیداد اما کارهای ترکیبیه باحالی انجام میدادن !

Turok-71
10-09-2009, 19:19
Exclusive Co-Op Walkthrough Part I

HD|81.5 MB

SD|30 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدExclusive Co-Op Walkthrough Part II

HD|67 MB

SD|24.7 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدExclusive Co-Op Walkthrough Part III

HD|78.1 MB

SD|22 MB

Exclusive Co-Op Walkthrough Part IV

HD|46.5 MB

SD|16.8 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه پست اول اضافه شد!

R.P.G
12-09-2009, 22:43
چقدر شبیه به Brink ه !

Little Sparrow
23-09-2009, 18:02
شات های جدید این بازی برای x360:

اینم باکس شات بازی در x360:
موفق باشید.

mohammad_twe
17-10-2009, 22:23
Choices Walkthrough
Watch SD

Watch HD

Download HD

mohammad_twe
23-10-2009, 12:29
به نظر مثل شماره قبل بازی خوبی از اب در میاد من که شدیدا منتظرشم !
UK Extraction Trailer
Watch SD

Download SD

Watch HD

Download HD

Turok-71
11-12-2009, 22:55
سلام...
یه تریلر از بازی که بخش آپگرید اسحله ها رو نشون میداد دیدم که باید بگم یکی از کامل ترین بخش های آپگرید اسلحه در بین بازی های شوتر بود که من تا حالا دیدم و واقعا لذت بردم از این بخش!در مورد شات ها هم رنگ خون و کلا رنگ قرمز نمود بیشتری نسبت به رنگهای دیگه داره که فک کنم رنگ بندی گرافیک بازی رو قشنگ تر کرده.

+
چند شات جدید از بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Turok-71
15-12-2009, 04:24
دموی قابل بازی Army of Two: The 40th Day می‌آید
دموی قابل بازی Army of Two: The 40th Day در تاریخ هفدهم دسامبر (بیست‌وششم آذر) در قالب بسته قابل دانلود رایگان از طریق شبکه‌های ایکس‌باکس‌لایو و PSN در دسترس خواهد بود.
دموی قابل بازی یاد شده بخش اعظمی از مرحله اول بازی را در بر می‌گیرد، زمانی که Rios و Salem، کماندوهای کهنه‌کار سری شاهد حمله گروهی شبه نظامی به شهر شانگ‌های هستند و می‌بایست از قابلیت‌های خود در قالب کار تیمی و دونفره استفاده کرده و نیروهای دشمن را نابود کنند.
دموی قابل بازی نسخه پی‌اس‌پی بازی Army of Two: The 40th Day در ماه ژانویه سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.

منبع:

pedram_sad
10-01-2010, 18:29
خوب این بازی هم لینک هاش برای xbox 360 اومد free
تاپیک منتقل بشه

Optimus Prime
10-01-2010, 21:02
بازیش نسبت به شماره قبلی از نظر گیم پلی بهتر شده . Overkill اینا حذف شدند گرافیک یه کم بهتر شده ولی خوب خالی از اشکال نیست داستان بازی نسبت به قبلی کوتاه تر و بسیار ضعیف عمل کرده ( حتی Morality و تصمیم گیری ها هم کمکی نمی کنه هر تصمیمی که بگیرید آخرش یه داستان بی خود و تو خالی را پیش می بره ) اسلحه ها خیلی کمتر از قبل شده ولی قطعات Upgrade بیشتری میشه اضافه کرد. پول در آوردن راحت تر شده . Multiplayer هم بازی نکردم.

Sam Fisher 11
10-01-2010, 21:19
از ign که امتیاز خوبی گرفته....

یه داستان بی خود و تو خالی

کلا بازیی نیس که گیمر توقع داستان ازش داشته باشه مهم گرافیک و گیم پلیشه تا چندساعتی با اکشنش گیمر رو سرگرم کنه...فردا میگیرمش(گیم ها هم قربونشون برم همیشه همزمان با امتحانات سرازیر میشن: دی)

resident_evil
10-01-2010, 21:22
كاش لايو داشتيم coop بازي ميكرديم حسين ! ياد گذشته ها !

Optimus Prime
10-01-2010, 21:36
باور کن داستانش آشغاله. من این بازیو ساعت 2 شروع کردم و 8 تموم کردم. روی Difficaulty Contractor . گیم پلی بد نیست اما خیلی SinglePlayer ضعیف کار کردن. دیگه چیزی نیست بخری. Armory نداری باید وسط بازی یه منوی مسخره باز می کنی چندتا اسلحه می خری. اسلحه خیلی کم شدن. همش کاور بگیر بکش. کاور بگیر یه لشکر آدم که بهت Rush می کنن بکش. همین کارو تا آخر انجام میدی.

resident_evil
10-01-2010, 21:38
باور کن داستانش آشغاله. من این بازیو ساعت 2 شروع کردم و 8 تموم کردم. روی Difficaulty Contractor . گیم پلی بد نیست اما خیلی SinglePlayer ضعیف کار کردن. دیگه چیزی نیست بخری. Armory نداری باید وسط بازی یه منوی مسخره باز می کنی چندتا اسلحه می خری. اسلحه خیلی کم شدن. همش کاور بگیر بکش. کاور بگیر یه لشکر آدم که بهت Rush می کنن بکش. همین کارو تا آخر انجام میدی.

اي بابا پس گند زده عزيز دل ! گيم پلي روونتر شده يا همچنان خشك هستش ؟

Optimus Prime
10-01-2010, 21:42
نه خیلی رون شده. واقعا نسبت به شماره قبل کاملا بهتر شده.

Bs_panzer
10-01-2010, 22:39
كاش لايو داشتيم coop بازي ميكرديم حسين ! ياد گذشته ها !

ای بابا مگه تو هم بن شدی ؟ :دی

من با کلی امید وصل کردم mw2 بازی کنم ...........:41::19:

ولی مجبوریم split-screen بازی کنیم :دی اوپتیموس داره هنوز اسپلیت ؟

Layken
11-01-2010, 00:15
Co op چطور امتحان کردید...؟
مثل قبل جذاب هستش یا نه...؟

resident_evil
11-01-2010, 13:20
هه هه ! ظاهرا بازي با Wave جديد عرضه شده البته مشكلي براي اجراش وجود نداره ! كلا كساني كه لايو بازي نميكنن يا بن شدن راحت باشن از جمله خودم !

Turok-71
15-01-2010, 03:35
TeamXbox ** 7.5 / 10
IGN ** 8.5 / 10
VideoGamer ** 7 / 10
Eurogamer ** 7 / 10
GamePlasma ** 7.8 / 10
The Gamers Temple ** 88 / 100
Gameplanet ** 7 / 10
Gametrailers ** 7.7 / 10
Totally360 ** 8 / 10
Kombo ** 9 / 10
GameSpy ** 3 / 5
GameFocus ** 9 / 10
Official Xbox Magazine ** 8 / 10
Game Informer ** 6.5 / 10
GamePro 3 / 5
Official Xbox Magazine UK 8 / 10
Games Master UK 85 / 100

میانگین کل نقدها: 7.7

mehdi30nema
15-01-2010, 09:10
من نسخه psp را بازی کردم و باید گفت در این نسخه دوربین از بالا و به صورت ایزومتریک عمل میکنه .

Layken
15-01-2010, 11:49
میانگین کل نقدها: 7.7
100 رحمت به نسخه قبلیش حداقل اون اکثر امتیازاتش بالای 8 بود...

resident_evil
15-01-2010, 14:19
100 رحمت به نسخه قبلیش حداقل اون اکثر امتیازاتش بالای 8 بود...

نسخه ي قبل هم با 70 Review ميانگين 7.4 داشت ! هر 2 نسخه امتيازات بالا پايين زياد داشتن

halflife g
15-01-2010, 22:49
نسخه ي قبل هم با 70 Review ميانگين 7.4 داشت ! هر 2 نسخه امتيازات بالا پايين زياد داشتن

در كل من كه از شماره 1 اصلا خوشم نيومد......چك پوينتاي ضعيف و بي موقع.......خشك بودن گيم پلي ....كپي برداري شديد از چرخ دنده........و كلا ايجاد نكردن حس جنگ تو بازيكن....... .اين درمانش هم كه كشته بود منو بايد يارو رو مي كشيدي يه گوشه تا درمانش كني ......آخر خنده بود.

در نتيجه شماره 2 رو كلا بي خيالش شدم.... .

Layken
15-01-2010, 23:59
ولی ارزششو داره ....من که 2 نفری میزنیم صفا میده
همچی بازی هایی عطش انتظار تا چرخ دنده جدید رو کم می کنه...

resident_evil
16-01-2010, 00:02
در كل من كه از شماره 1 اصلا خوشم نيومد......چك پوينتاي ضعيف و بي موقع.......خشك بودن گيم پلي ....كپي برداري شديد از چرخ دنده........و كلا ايجاد نكردن حس جنگ تو بازيكن....... .اين درمانش هم كه كشته بود منو بايد يارو رو مي كشيدي يه گوشه تا درمانش كني ......آخر خنده بود.

در نتيجه شماره 2 رو كلا بي خيالش شدم.... .

حالا يه نكته اي كه همه ازش گله داشتن انفجارهاي بازي هستش كه به شدت مضخرف طراحي شده ! افكت آتيش همون طور كه در تريلرها مشخص بود بسيار ضعيف و مصنوعي كار شده اما ظاهرا گيم پلي بازي روون تر شده همون طور كه سَلبر گفت . بازي هم كه بين 5 الي 6 ساعت گيم پلي داره . البته من شنيده هارو ميگم تا بازي رو بگيرم !
حالا به خاطر ما اين دفعه رو بگير نذار EA ضرر كنه : دي

halflife g
16-01-2010, 12:01
ولی ارزششو داره ....من که 2 نفری میزنیم صفا میده
همچی بازی هایی عطش انتظار تا چرخ دنده جدید رو کم می کنه...

اتفاقا من يكشو دو نفري با داداشم ميزديم كه داداشم وسطاي بازي بازي رو بيخيال شد .......:31:

حالا يه نكته اي كه همه ازش گله داشتن انفجارهاي بازي هستش كه به شدت مضخرف طراحي شده ! افكت آتيش همون طور كه در تريلرها مشخص بود بسيار ضعيف و مصنوعي كار شده اما ظاهرا گيم پلي بازي روون تر شده همون طور كه سَلبر گفت . بازي هم كه بين 5 الي 6 ساعت گيم پلي داره . البته من شنيده هارو ميگم تا بازي رو بگيرم !
حالا به خاطر ما اين دفعه رو بگير نذار EA ضرر كنه : دينميدونم بايد فكر كنم.....:31::31:ولي چون تو ميگي شايد بگيرم......:31:

shab_2008
16-01-2010, 22:28
برای من که یه مقدار باگ کنترل داره مثلا بعضی وقتها که یه دمو پخش میشه و بعدش میخوایم ادامه بازی را بریم یهو هیچ دکمه ای کار نمی کنه و باید مرحله را reset کرد!

Alireza.M67
17-01-2010, 22:42
من نسخه psp را بازی کردم و باید گفت در این نسخه دوربین از بالا و به صورت ایزومتریک عمل میکنه .

نسخه پی اس پی آدمو یاد سگا میندازه .
من امروز دانلودش کردم .
یه چیز جالبی که داره اینه که انقدر این بازی کویره که نمیدونستن واسه دکمه ها چه عملکردی بذارن .
هر دکمه ای رو که بزنی تیر اندازی میکنه ...
با دایره راستو میزنه و با مربع چپو با مثلث بالا و ضربدر پایین .
کلا خیلی خندست :31:

Bs_panzer
17-01-2010, 23:04
فردا میگیرمش !

هر جه قر هم بد باشه ارزش داره چند ساعت با دوستم دو نفری سرگرم بشیم

pedram_sad
18-01-2010, 19:01
خوب gamespot هم بازی رو نقد کرد و داد 7.5
به شماره اول داده بود 6.5

از خوبی هاش به گرافیک بالا اشاره کرده
و از جمله بدی هاش کوتاه بودن بازی

Sam Fisher 11
18-01-2010, 21:09
سلام
بازی رو تا چپتر 4 رفتم...دو چپترشو تنهایی رفتم زیاد فاز نداد اما امروز یکی از رفقارو گفتم اومد co op رفتیم کلی عشق کردیم...کلیم خندیدیم.
هر کی میخواد این بازی بهش بچسبه حتما باید دونفره بره ینفرش زیاد جذاب نیست...مثل بازی فیتی سنت که یادش بخیر اونو تو لایو دونفره رفتیم با سلبر: دی

در مورد گرافیکش بگم...نورپردازیش عالیه تکسچرها متناقضه بعضی جاها خیلی خوبه بعضی جاها هم ضایعه اما در کل با محیط بازیش و رنگ بندیش حال کردم...
انفجارهاش انده خندس انگار دو بعدیه...اصلا با گرافیک بازی جور درنمیاد کلا انگار خواستن رنگ قالب بر بازی رو نارنجی کنن انفجارا رو خیلی بد درآوردن.

مدل سازی کاراکترها خوبه و تکسچرهاشون با کیفیتن البته پوستشون با این وجود یه مقدار پلاستیکی به نظر میادش.

گیم پلیش اگر دونفره برید جذابه. دویدنش یا پریدن خوبه اما کاور گیریش خیلی رو مخه. تنوع سلاح و تنوع کارهایی که میشه کرد مثل آزاد کردن گروگان ها یا دستگیر کردن تروریستها یا تسلیم شدن بعد حرکت زدن رو دشمن یا اینکه خودتو به موردن بزنی جالبن اما بعضی هاشون رو میشد بهتر هم درآورد.

در کل بازیه خوبیه مخصوصا اگر دونفره بازی کنید...اگر یه نفره میخواید بازی کنید حتما رو آخرین درجه سختی بازی کنین!

so007
22-01-2010, 15:23
دوستان سلام.
من بازی رو گرفتم.
وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه(قبلش دیسک اکتیو رو گذاشتم) و میخوام بازی رو اجرا کنم یه پیغام برا اپدیت میاد(مث اپدیت بازی های دیگه) من میزنم اپدیت کنه ولی هینطوری اپدیت میکنه!یعنی یه اپدیت رو 20 بار کردم ولی بازم تو بازی نمیره میگه اپدیت میخوام!( وقتی که اپدیت برا دفع اول تموم میشه ریست میکنه بعد وقتی روشن میشه دوباره پیغام اپدیت میاد!)
به نظرتون مشکل چیه؟
ممنون

یا حق

Bs_panzer
22-01-2010, 15:35
هارد رو جدا کن ببین میره تو بازی ؟

so007
22-01-2010, 18:49
هارد رو جدا کن ببین میره تو بازی ؟
چجوری میشه بازش کرد؟

یا حق

s4lish
25-01-2010, 20:35
سلام.....من آخرش نفهمیدم مشکل بازی army of two 2 برای xbox که جدیدا اومده چیه؟؟؟...
بازی رو که می ذارم بعد از اینکه یه بار آرم ایکس باکس میاد و بعد وارد داشبور میشیم.. و دوباره که بازی رو انتخاب می کنم به جای اینکه وارد بازی بشه دوباره علامت ایکس باکس میاد و دیگه تو همین حالت گیر می کنه و اتفاقی نمی افته...حتی آپدیت هم کردم....بهدش فروشنده یه سی دی boot بهم داد که گفت اول این سی دی رو می ذارم و بعدش دکمه پلی رو می زنم و بعدش سی دی بازی رو می ذارم که باز هم نشد...اصلا این بوت چیه؟؟؟
حتی بازی رو عوض کردم ولی باز هم درست نشد....

کمک کنید...این بازی آخرت بازی برادرمه..اگه نتونه بازی کنه سر منو می بره...

so007
26-01-2010, 21:35
ببین برادر...
دیسک بوت یا همون دیسک اکتیو یه دیسکه که برای باز کردن قفل بازی های جدید که اسمش"موج 4 "هست ساخته سده.
شما باید دیسک بوت رو بذارید تو دستگاه و اجراش کنید.یه صفحه سفید میاد که روش به چند زبون یه چیزایی نوشته.
اون صفحه تقریبا 30 ثانیه باید بمونه بعد دیسک رو در میارین و بازی رو میذارین توش.
امیدوارم کمک کرده باشم.

یا حق

ashe
30-01-2010, 10:31
سلام
این بازیو میشه با KANE & LYNCH مقایسه کرد ؟؟؟ بدتره یا بهتره...

mohammad_twe
31-01-2010, 21:29
این بازیو میشه با KANE & LYNCH مقایسه کرد ؟؟؟
نه زیاد :دی
شماره 1 بازی خیلی بهتر از این سری بود
اما در کل بازیه خوبیه البته اگه co op بازی کنین خیلی فاز میدهد :دی

mohammad_twe
01-02-2010, 22:04
اقا این بازی منم هی پیغام اپدیت میده اما وقتی اپدیت میکنم بازم نمیره و دوباره پیغام میده !!!

Bs_panzer
01-02-2010, 22:29
هارد رو جدا کن !

برای left 4 dead 2 ماله من اینطوری شد یه اپدیت از سایت ماکروسافت گرفتم ریختم درست شد برای همه بازی ها تو انجمن کنسول مطرح کن کمکت می کنن

mohammad_twe
01-02-2010, 23:10
اقا بدون هارد میاره اما با هارد نه ! به نظرتون با کدوم اپدیت درست میشه ؟؟ لینک دانلود ؟

mohammad_twe
02-02-2010, 15:10
اق من این اپدیت رو دانلود کردم ریختم درست شد :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$SystemUpdate_Fall09_8955.zip
اواتورام هم درستید

D r i v e r
23-02-2010, 11:08
سلام
دوستان من 1 ساعت پیش روع کردم به بازی کرئن این بازی(Co-Op)
یه جایی گیر کردیم
دقیقا همون اوایل بازی
یه نفر سومی هم همراهمونه
دقیقا بعد از جایی هست همون اوایل بازی 2 گروه رو دستبند میزنیم
حدود 10 دقیقه از اول بازی شروع کنیم به اونجا میرسم
اگه متوجه نمیشین کجام عکسشو بذارم
انگار 2 نفری باید یه کاری رو انجام بدیم
-----------------------------
ادیت :
ردش کردم
ممنون :11:
ولی این بازی چرا علاقه مند نداره؟؟
بازی قشنگیه ها!
من تا اینجا ازش خوشم اومده مخصوصا کراری 2 نفرش :10:

pedram_sad
23-02-2010, 12:40
اولین فاکتوری که gamer بعد از شروع بازی و بازی کردن بهش میرسه گرافیک عالی بازی هست که واقعا lighting های فوق العاده داره

mohammad_twe
23-02-2010, 13:38
اما پدرام جان بافت های اتیش تو بازی خیلی مبتدی کار شدن تنها دلیل اینکه بازی دلم رو زد همینه !

resident_evil
23-02-2010, 13:46
اما پیمان جان بافت های اتیش تو بازی خیلی مبتدی کار شدن تنها دلیل اینکه بازی دلم رو زد همینه !

پدرام هستن ايشون : دي !

پدرام جدي گفتي اينو ؟ مارا بسيار متعجب كردي .

: دي

pedram_sad
23-02-2010, 21:48
پدرام هستن ايشون : دي !

پدرام جدي گفتي اينو ؟ مارا بسيار متعجب كردي .

: دي
نوید جان قبول دارم effect های اتیشش ضعیف کار شده اما بقیه مورد های بازی گرافیک و اون نوپردازی های بازی خیلی چشم نوازه و نسبت به شماره اول هم بالاتر رفته
game spot هم که به بازی داده 7.5 در مقابل 6.5 شماره اول و جزو good های بازی این رو هم نوشته :
Diverse, detailed environments

Army of Two: The 40th Day is a very appealing shooter, and it looks great to boot. Diverse, ruined environments, cool enemy equipment designs, and nice animation touches make the action that much more lively

Advanced Ali-001
23-02-2010, 22:07
سلام دوستان خیلی بازیه قشنگه چشمام وا مند وقتی عکسا رو دیدم >>>:18:
ولی چرا واسه PC ساپورت نمیشه؟:19::13:
یعنی باید با مبدل بازی کنم؟:13:

resident_evil
23-02-2010, 22:24
پدرام اگه ميامدي لايو 2 نفره بازي ميكرديم خيلي بيشتر حال ميداد اما فكر كنم نتوني بياي نه ؟! : دي

pedram_sad
23-02-2010, 22:31
پدرام اگه ميامدي لايو 2 نفره بازي ميكرديم خيلي بيشتر حال ميداد اما فكر كنم نتوني بياي نه ؟! : دي
این بازی رو که داداشم داره بازی میکنه
ولی در کل نه چون همچنان اندر خم release شدن Lt برای benQ هستیم همی :31:

Layken
23-02-2010, 22:32
من با پسر خالم 2 نفری می زنیم. اون عادت داره همیشه جلوتر میره می خوره میکشه بعد میگه من همشو کشتم.:31:
یه جاش جلوتر پرید درو باز کرد نگو یکشون پشت در کمین کرده نامرد پسرخالرو گرگان گرفت ...اسلحه رو گذاشت رو کلش
بعد حالا پسر خالم داد میزنه حامد بزنش....زود باش بزن..
منم کیف میکنم هااااا بزار ادبت کنه ...اونم داد میزد د بزنش ...یدونه چپوندم وسط مخ طرف وا رفت بعد با هم دست دادیم ادامه راه ..
انصافا 2 نفری خیلی حال میده...

mohammad_twe
23-02-2010, 23:47
بزار یه 10/12 روز دیگه با هم میزنیم :31:

D r i v e r
14-03-2010, 15:44
سلام مجدد به همه عزیزان
امروز تونستم بازی رو تموم کنم
البته به کمک خواهرم :دی
فقط یه سوال دارم از اونایی که بازی رو تموم کردن
آخر بازی John 2 تا انتخاب به آدم میده
کشتن خودش یا کشتن Salem
من در نقش Rios بودم
John میگفت که اگه اونو بکشیم یه بمبی منفجر میشه که چاشنیش توی دست خودش بود و نفهمیدم اگه Salem رو بکشم چی میشه
ولی خوب John رو کشتم و اتفاقی هم نیفتاد
بعدش یه علامت منفی اون بالا ظاهر شد
مثل زمانی که با شریکتون دعوا میکنید
میخواستم بدونم دلیل خاصی داشت؟
اگه Salem رو انتخاب میکردم برای کشتن چه اتفاقی میفتاد؟
ممنون :11:

Turok-71
16-03-2010, 18:20
بازی رو تموم کردم در کل خوب بود ولی نه شاهکار محیط ها هم یکنواخت بودن بهتر بود یه تنوع میدادن
این سیستم Agro هم هر کاری کردم چیزی از توش در نیومد!
اون قسمت آخر بازی هم salem رو میتونی بکشی اما آخر بازی در کل هیچ فرقی نمیکنه.

mehdi30nema
26-03-2010, 10:30
خوب این بازی هم تمام شد .
اونقدرها هم که بد تعریف میکردن نبود ، به نظرم حداقل ارزش یک بار تموم کردن را داره و کلا باید گفت که بازی اکشن خوبی داره و آدم را درگیر میکنه اما انفجارهای بازی خیلی توی ذوق میزنه .

Alireza.M67
26-03-2010, 11:22
به نظر من که بازی ضعیفی بود و ارزش 1 بار تموم کردن رو هم نداشت .
گیم پلی خیلی ضایعی داشت که کلا آدمو از بازی کردن منصرف میکرد .

alipsp
27-03-2010, 08:03
من اين بازي رو ميپرستم.درسته به قشنگيه شماره اولش نبود ولي عالي بود