PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به من بگيد Multimedia Builder چيه؟به چه دردي ميخوره؟و..

nazifaraby
28-02-2006, 05:03
سلام
من ميخوام بدونم اين برنامه Multimedia Builder چيه؟به چه دردي ميخوره؟و ياد گرفتنش به درد به خور هست يا نه؟
خودم تا اينجا ميدونم كه با اين برنامه ميشه يك پخش كننده ساخت.و همينطور براي ساخت Auto run هم كاربرد داره.
اما شما لطف كنيد اينا رو برام باز كنيد و با زبان ساده توضيح بدين كه چي كار ميكنه.
در ضمن من قبل از ساختن اين تاپيك يه سرچي هم كردم.اما بيشتر رفع اشكال و توضيح جزئيات بود و فايده اي نداشت!
ممنونم...

mpsjavad
28-02-2006, 06:26
با سلام ..

شايد تا بحال سی دی مولتی مديا استفاده کرده ايد شايد از خودتان سوال کنيد که با چه زبان برنامه نويسی مي توان اين برنامه را طراحی کرد؟ ياد گرفتن اکثر زبان ها وقت زيادی لازم دارد به همين دليل برنامه نويسان حرفه اي جهت رفع اين مشکل برنامه Multimedia Builder را طراحی کرده اند.

حتما به اين وبلاگ هم سري بزنيد !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

===============++=================+ PDF@@@
آموزش نرم افزار MultiMediaBuilder در 41 صفحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===============++=================

موفق باشيد .

nazifaraby
28-02-2006, 13:22
دستت درد نكنه.
اين برنامه براي يك كاربر معمولي هم مناسب هست.يعني مي ارزه ادم وقت بگذاره،بره ياد بگيره؟
در ضمن ميشه كمي در مورد اتوران و موارد استفاده اش توضيح بدين؟

کاپتان هادی
28-02-2006, 13:32
دستت درد نكنه.
اين برنامه براي يك كاربر معمولي هم مناسب هست.يعني مي ارزه ادم وقت بگذاره،بره ياد بگيره؟
در ضمن ميشه كمي در مورد اتوران و موارد استفاده اش توضيح بدين؟
با تشکر از استاد جواد
ببینید دوست عزیز این برنامه یک برنامه بسیار راحت که من یاد گرفتنش رو به همه توصیه می کنم در ضمن خیلی هم جالب و سرگرم کننده است
اتوران هم یعنی اجرا شدن خود بخود برنامه البته برای ساختن اتوران الزاما به این برنامه ها نیاز نیست اما خیلی جالب است اگر شما یک برنامه اتوران بسازد خودبخود در هنگام گذاشتن سی دی شروع به اجرا می شود

nazifaraby
01-03-2006, 20:26
مرسي.لينكهاي راهنما خيلي خوب بودن.
فقط اينكه به نظر شما چند جلسه اموزش براي مسلط شدن روي اين برنامه كافيه؟در حد معمولي و پيشرفته؟

nazifaraby
05-03-2006, 05:09
???????????

Aria it
05-03-2006, 18:16
با سلام.....
البته دوستان همه چيزو گفتند ماهم كه يه دستايي تو اين نرم افزار داريم حيفمون اومد چيزي نگيم ........
اين برنامه علاوه بر اتوران سازي خيلي از كاراي ديگه از بر مياد مثل ساختن بازيهاي ساده ساختن يه برنامه مثل وينمپ يا جت ايديو يا بسياري از برنامه هاي مولتي مدياي ديگر كه خيلي هم قوي مي باشد كه در نسخه جديد ش هم فايلهاي فلش هم ساپورت مي كنه خلاصه يه برنامه خيلي ساده (اگه براش وقت بزاري بري يادش بگيري) و حرفه اي است و هر كاري كه فكر كني مي توني داخلش انجام بدي البته كاراي مولتي مديا .

براي اينكه بيشتر باهاش آشنا بشي برو كاراي ازپيش ساخته اي كه خودش داره رو نگاه بكن
اميدوارم كه موفق باشيد .

لحظه ها رو گذارانديم تا به خوشبختي برسيم...............
افسو س كه خوشبختي همان لحظه هايي بو د كه گذرانديم.................

Hamid110
05-03-2006, 18:44
سلام

من هم با اين برنامه خيلي بصورت ساده كار كردم و فكر مي كنم برنامه خوبي باشه و اگه كله كارهاشو بلد باشي خيلي بدرد مي خوره و در يك كلام خيلي توپه

موفق باشيد

nazifaraby
11-03-2006, 05:17
سلام
فكر كنم ديگه حسابي علاقمند شدم كه برم اين برنامه رو ياد بگيرم.به نظر ميرسه كه برنامه خيلي به درد بخور و جالبه.
و...ممنون كه اطلاعاتتون رو با من سهيم شدين.خيلي مفيد بودن.