PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Halo 3: ODST

779
24-08-2009, 21:57
Halo 3: ODST

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناشر : Microsoft Game Studio

سازنده : Bungie Software

سبک : First-Person Shooter

پلتفرم : Exclusive Xbox 360

تاریخ انتشار : September 22 , 2009

تاریخ شمسی : 31 شهریور ماه

درجه سنی : M

Halo 3: ODST ( اسمه قبلی Halo 3: Recon ) یک Expansion مستقل برایه بازیه Halo 3 است. بازیکن در نقش سربازان UNSC معروف به Orbital Drop Shock Troopers هستند ( ODST ).

گیم پلی : Halo 3: ODST یک بازی FPS است در واقع Sci-Fi First Person Shooter ( تخیلی ). اگرچه گیم پلی بازی شباهت بسیار زیادی به نسخه هایه قبلی اون یعنی سری Halo دارد. بازیکن ها دیگر در نقش Super Soldier معروف یعنی Master Chief نیستند. در عوض ، بازیکن ها تنها کنترل سربازی از UNSC را می گیرند ، در شهر New Mombasa ، در شرق آفریقا ( کنیا ). این سرباز دیگر امکانات Master Chief را ندارد. حتی قدرت شما در حد و اندازه هایه یک Spartan هم نیست. شما نمی توانید زیاد بپرید ، Over Shield شما قدرتمند نیست و بسیار آسیب پذیرید. ODST ها به جایه Overshield خط جون یا Health bar دارند که کم کم کم می شود دقیقا همانند نسخه ی اول Halo . آن ها اگر از ارتفاع بیفتند Damage می خورند. همینطور نمی توانند اسلحه ی 2 تایی بگیرند. همچنین هفتیر هایی قدرتمند به همراه دارند که قابلیت زوم نیز در آن ها هست. HUD این سرباز متفاوت تر از سری هایه قبل است ، با یک زمینه ی قرمز برایه دشمنان ، اما نشانه ی دوربین از قبل باقی مانده است.یکی از بزرگترین چیزهایی که در ODST اضافه شده است ، Visior مخصوص آن هاست که تا بحال در Master Chief نبوده است. دکمه ی X را بزنید تا به حالتی بروید که نور کمی در آن است. این حالت در تاریکی یا در خیابان هایه مه آلود بسیار موثر است.
گیم پلی بازی رویه Stealth متمرکز نیست ، ولی بعضی از عناصر Stealth در بازی است. همچنین شامل محیط Open-World نیز هست.

Campaign : بازی تقریبا 2 هفته قبل از رویداد Halo 3 است. همزمان با اتفاقات Halo 2 این بار در شهر افسانه ای New Mombasa . هدف اصلی گروه ODST جست و جو کردن از میان خرابه هایه New Mombasa و پی بردن به آن که چه چیزی باعث شد تا عضو هایه گروه ناپدید شوند. بعد از اینکه بازیکن در نقش ODST ظاهر شد ، سفینه ی Prophet of Regret از راه می رسد. پس از پیدا کردن مدارکی عجیب ( مثلا یک تفنگ دوربین دار رویه یک تیر چراغ برق است ) بازیکن به دنبال سربازان گمشده می رود. شکل Campaign هنوز شبیه به نسخه ی قبل است.

شهر New Mombasa مملو از خرابه!

Multiplayer : Multiplayer این بازی همانند Halo 3 است و در کل 24 مپ دارد. مپ ها عبارتند از : 11 مپ اصلی هالو 3 ( Valhane , The Pit , Snowbound , Sandtrap , Narrows , Last Resort , Isolotion , High Ground , Guardian , Epitaph , Construct ) ، پک Heroic ( شامل مپ هایه Standoff , Rat's Nest , Foundry ) ، پک Legendary ( شامل مپ هایه Ghost Town , Blackout , Avalanche ) ، مپ Cold Storage و پک Mythic ( شامل مپ هایه Orbital , Assembly و Sandbox ) به علاوه ی 3 مپ جدید ( Congshore , Heretic , Citadel ).

کاراکترها : بازیگر این بازی ، The Rookie نام دارد. یک عضو ناشناس در UNSC وابسته به ODST یا Helljumpers . تیم Rookie شامل Buck ( با صدایه Nathan Fillion ) ، بازیگر Dutch ( با صدایه Adam Baldwin ) ، بازیگر Romeo ، بازیگر Mickey ( با صدایه Alan Tudyk ) و بازیگر Dare ( با صدایه Tricia Helfer ).

مود Firefight :مود جدیدی اضافه شده است که یک Co-op 4 نفره ای به نام Firefight است. اگر شما مود Horde در Gears of War 2 را بازی کرده باشید ، می فهمید که منظور ما چیست. در طول مسابقه شما به Wave ها حمله می کنید و هر کدام را پس از دیگری نابود می سازید ، که البته بتدریج هر Wave سختر می شود ، کشتن آن ها قبل از این که Lives هایه شما را تمام کنند هدف اصلی است. این کاملا در اندازه هایه بازی کردن Halo 3 Online سخت نیست. وقتی که بازی شروع می شود ، همه چیز درباره ی زنده ماندن است. آن جا فقط 7 تا Lives وجود دارد که تمام تیمتان در آن سهم دارند. بعد از آن شما برایه پر کردن جونتان به Health Pack نیازمندید طریقه ی امتیاز گیری شباهت زیادی به Halo 3 metagame دارد.Headshot ها اهمیت زیادی دارند. کشتن چند دشمن به سرعت هم امتیاز دارد. کشتن همتیمی ها باعث می شود تا امتیازتان را از دست بدهید. هر بازیکنی که امتیاز گیرد در واقع امتیاز تیمش را افزایش داده است و همراه این شما مدال ها و آچیومنت هایی هم کسب می کنید. مپ هایه Firefight قابلیت این رو دارند که شما به توانین هم در روشنایی و هم در تاریکی بازی کنید.
یکی از مپ هایه Rally Point ، Fierfight نام دارد ، که در این مپ شما در یک پارکینگی که در میان شهر New Mombasa است بازی را شروع می کنید. رویه هم رفته مپ زیاد بزرگی نیست اما در آن چشم انداز هایه زیبا و قسمت هایه مختلفی است که باعث می شود که در آن جا اتاق هایه زیادی برایه مخفی شدن از تیراندازیه دشمن باشد. شما در یکی از گوشه هایی مپ Spawn ( زنده ) می شوید. که معمولا مکان بسیار بلندی است ، و مستقیما بعد از اینکه از مکان Spawn تان خارج می شوید مانع ها و تیر بار هایه فراوانی وجود دارد که باعث می شود بتوانید به آسانی مکان امنبی برایه خودتان داشته باشید. در اولین Wave ها فقط کمی محافظ و موجود می آید اما به زودی تعداد آن ها بیشتر و قدرتشان زیادتر می شود. حتی تانک هایه Covenant هم در حین Wave ها می آیند و Wave هایه دشمن اغلب با کشتی هایه هوایی ادامه می یابد که بیرحمانه شما را می کشند.

Halo 3: ODST در دو دیسک عرضه می شود. اولین دیسک شامل مود Campaign به علاوه ی مود Firefight Co-op است. دومین دیسک شامل مود Multiplayer به همراه همه ی مپ هایه Halo 3 است.
ویرایش مخصوص Collector's Pack هم تایید شده ، که شامل بازی و دسته ی بیسیم مخصوص ODST است.
----------------------------------------

اسکرین شات : ( از راست به چپ )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برایه دیدن بقیه ی اسکرین شات ها به لینک زیر بروید :

تریلر :

E3 09 : Gameplay Trailer

SDCC 09 : Split-Screen Gameplay

SDCC 09 : Co-op Gameplay

GC 09 : Co-op Gameplay Part 1

GC 09 : Co-op Gameplay Part 2

و ... در :

این تاپیک به مرور زمان به روز می شود.

منابع :

resident_evil
24-08-2009, 22:58
Halo 3: ODST در دو دیسک عرضه می شود. اولین دیسک شامل مود Campaign به علاوه ی مود Firefight Co-op است. دومین دیسک شامل مود Multiplayer به همراه همه ی مپ هایه Halo 3 است.
ویرایش مخصوص Collector's Pack هم تایید شده ، که شامل بازی و دسته ی بیسیم مخصوص ODST است.

دست گلت درد نکنه شایان جون ! این یه تیکه رو اولین بار بود میدیدم بسی خوشحال کننده بود ! به مقدار بسیار زیاد منتظر انتشار این بازی هستیم ! واقعا شاهکاره تو سبک خودش !

ببینم راستی چیزی در مورد Open World شدن بازی پیدا نکردی ؟!

779
25-08-2009, 19:03
دست گلت درد نکنه شایان جون ! این یه تیکه رو اولین بار بود میدیدم بسی خوشحال کننده بود ! به مقدار بسیار زیاد منتظر انتشار این بازی هستیم ! واقعا شاهکاره تو سبک خودش !

ببینم راستی چیزی در مورد Open World شدن بازی پیدا نکردی ؟!

چرا دیگه نوید جان نوشتم تویه قسمته گیم پلی.

گیم پلی : ODST ها به جایه Overshield خط جون یا Health bar دارند که کم کم کم می شود دقیقا همانند نسخه ی اول Halo . آن ها اگر از ارتفاع بیفتند Damage می خورند. همینطور نمی توانند اسلحه ی 2 تایی بگیرند. همچنین هفتیر هایی قدرتمند به همراه دارند که قابلیت زوم نیز در آن ها هست.
یکی از بزرگترین چیزهایی که در ODST اضافه شده است ، Visior مخصوص آن هاست که تا بحال در Master Chief نبوده است. دکمه ی X را بزنید تا به حالتی بروید که نور کمی در آن است. این حالت در تاریکی یا در خیابان هایه مه آلود بسیار موثر است.

Firefight : وقتی که بازی شروع می شود ، همه چیز درباره ی زنده ماندن است. آن جا فقط 7 تا Lives وجود دارد که تمام تیمتان در آن سهم دارند. بعد از آن شما برایه پر کردن جونتان به Health Pack نیازمندید طریقه ی امتیاز گیری شباهت زیادی به Halo 3 metagame دارد.Headshot ها اهمیت زیادی دارند. کشتن چند دشمن به سرعت هم امتیاز دارد. کشتن همتیمی ها باعث می شود تا امتیازتان را از دست بدهید. هر بازیکنی که امتیاز گیرد در واقع امتیاز تیمش را افزایش داده است و همراه این شما مدال ها و آچیومنت هایی هم کسب می کنید. مپ هایه Firefight قابلیت این رو دارند که شما به توانین هم در روشنایی و هم در تاریکی بازی کنید.

سایت بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Halo_3_ODST_Box_Art.png

این باکس شاته اگه دقت کنین دقیقا همه چیش مثله بازیه حتی اندازش هم اندازه ی پک بازی هست!:31:

Elendil1
25-08-2009, 21:24
سلام ، شستت درد نکنه ، من سری های قبل از این بازی رو بازی نکردم {X360 نداشتم}، میشه درباره ی گرافیک بازی و مقایسه با سری های قبلش و همچنین بازی هایی به این سبک در کنسول های دیگه یه توضیحی بدی؟

p30 vahid
25-08-2009, 21:59
خیلی نا امید کننده است:41:

انتظاار خیلی زیادی از این بازی میره چون یکی از پر فروش ترین بازی هاست

من نسخه سال2007 رو بازی کردم الان هم اخرین تریلر این نسخه رو دیدم هیچ تغییری نکرده بود

یک ماهه دیگه هم که بازی منتشر میشه پس فرصتی واسه بهبود بازی نمی مونه:19:

resident_evil
25-08-2009, 22:01

من نسخه اولشو بازی کردم سال 2007ا لان هم اخرین تریلر نسخه 2 دیدم هیچ تغییری ندیدم

اگه منظورت گرافیک بازیه که این بازی فقط به خاطر گیم پلی فوق العاده زیبا و جذابش و همین طور آنلاینش معروفه و جزء پر فروش ترین ها هستش !

Alireza.M67
26-08-2009, 21:13

من نسخه سال2007 رو بازی کردم الان هم اخرین تریلر این نسخه رو دیدم هیچ تغییری نکرده بود

بیا ...
این بازی انحصاری ماست اونوقت اون heavy rain واسه پلی استیشنه .
کاشکی با اومدن heavy rain این مایکروسافت یه ذره به خودش بیاد از این سبک شوتر بکشه بیرون 4 تا بازی انحصاری درست درمون طراحی کنه ...
تنها بازی انحصاری 360 که ارزش خریدن این کنسولو داره fable 2 ه .
اونوقت اون پلی استیشن heavy rain , god of war , LPB و کلی عنوان انحصاری خفن داره ...

779
26-08-2009, 22:15
بیا ...
این بازی انحصاری ماست اونوقت اون heavy rain واسه پلی استیشنه .
کاشکی با اومدن heavy rain این مایکروسافت یه ذره به خودش بیاد از این سبک شوتر بکشه بیرون 4 تا بازی انحصاری درست درمون طراحی کنه ...
تنها بازی انحصاری 360 که ارزش خریدن این کنسولو داره fable 2 ه .
اونوقت اون پلی استیشن heavy rain , god of war , LPB و کلی عنوان انحصاری خفن داره ...

بله!
من کم کم دارم به گیمر بودنتون شک میکنم!
چی دارین برا خودتون میگین؟
اگه شما عنوان هایه انحصاریه فوق العاده ی مایکروسافت چون GeOW و Halo رو درک نمی کنید همون بهتر که بازی نکنید! این بازی در زمان خودش فوق العاده ترین گیم پلی رو داشت که میانگین نمراتش 9.5 تا 10 شد!
حالا نسخه ی جدیدش با این گیم پلیه زیباش و Open-World بودنش در یک شهره تاریک و متروکه پر از موجودات عجیب قشنگ نیست!؟ من واقعا از این حرفتون متاسفم......

resident_evil
26-08-2009, 22:20
متاسفانه یا خشوبختانه HALO بازیی هستش که هر کسی نمیپسندتش ! ولی با این حال بازم یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین عنوان هاست !

حالا بیشتر ازین ادامه نمیدم تا تاپیک منحرف نشه .

saeed_cpu_full
26-08-2009, 22:50
من موندم كدوم بازی باب سليقه ی شماس ... چون تحمل نداره منم Halo 3 رو اولاش اصلا نپسنديدم ازش هم متنفر بودم
يه ذره كه بازی رفت جلوتر معتادش شدم ... حالا شما اگه باز هم از بازی خوشت نيومده معلوم نيست چه دليلی داشته !!
به هر حال سليقس ديگه !

Alireza.M67
27-08-2009, 21:13
بله!
من کم کم دارم به گیمر بودنتون شک میکنم!
چی دارین برا خودتون میگین؟
اگه شما عنوان هایه انحصاریه فوق العاده ی مایکروسافت چون GeOW و Halo رو درک نمی کنید همون بهتر که بازی نکنید! این بازی در زمان خودش فوق العاده ترین گیم پلی رو داشت که میانگین نمراتش 9.5 تا 10 شد!
حالا نسخه ی جدیدش با این گیم پلیه زیباش و Open-World بودنش در یک شهره تاریک و متروکه پر از موجودات عجیب قشنگ نیست!؟ من واقعا از این حرفتون متاسفم......

منم باید بگم متاسفانه شما خیلی بد صحبت میکنی و اصلا منظور منو متوجه نشدی

این پست نویدو بخون :

متاسفانه یا خشوبختانه HALO بازیی هستش که هر کسی نمیپسندتش ! ولی با این حال بازم یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین عنوان هاست !

حالا بیشتر ازین ادامه نمیدم تا تاپیک منحرف نشه .

می دونی چرا بچه ها نویدو دوستش دارن و بهش احترام میذارن با اینکه ممکنه از همه هم از لحظ سن کوچکتر باشه .
جون تو نوشته هاش جوانب ادبو رعایت میکنه ...

من موندم كدوم بازی باب سليقه ی شماس ... چون تحمل نداره منم Halo 3 رو اولاش اصلا نپسنديدم ازش هم متنفر بودم
يه ذره كه بازی رفت جلوتر معتادش شدم ... حالا شما اگه باز هم از بازی خوشت نيومده معلوم نيست چه دليلی داشته !!
به هر حال سليقس ديگه !

دوستان یکم یواشتر
یه سوء تفاهم پیش اومده ...
من اصلا تا حالا HALO بازی نکردم ...
البته تو فکرش هستم که برم بگیرم بازی کنم .
من منظورم این بود که کاش مایکروسافت هم مثل سونی 4 تا ابتکار بزنه و یه تحولی تو بازیهای انحصاریش بده و یه سبکی غیر از شوتر کار کنه .
مثلا یه چیزی شبیه heavy rain یا LBP .
اون خط اولی که نوشتم منظورم این بود که چرا بازم بازی انحصاری با سبک شوتر ....

در ضمن من با GEOW هم خیلی حال کردم ولی نمیدونم چه ربطی به نوشته های من داشت که مطرح کردید ؟

S A A M
02-09-2009, 11:48
بازی منتشر شد میتونید از تاپیک زیر دانلودش کنید!:

resident_evil
02-09-2009, 14:26
سام جان مطمئنی اینارو درست گذاشتی ؟! خودت که در جریانی بازی کی منتشر میشه ! اگرم واقعا لینک بازی باشن ازینان که تا دان کنی بنت میکنن ! البته اگه به لایو وصل شی ! چون MS رو HALO خیلی حساسه !

S A A M
02-09-2009, 18:18
سام جان مطمئنی اینارو درست گذاشتی ؟! خودت که در جریانی بازی کی منتشر میشه ! اگرم واقعا لینک بازی باشن ازینان که تا دان کنی بنت میکنن ! البته اگه به لایو وصل شی ! چون MS رو HALO خیلی حساسه !
والا نوید جان منم تعجب کردم وقتی لینک هاش را دیدم ! اما تو چندتا سایت مختلف و معروفی هم دیدم که واسه دانلود گذاشتن! واسه همین هم تاپیکش را زدم!

hosseincode2008
02-09-2009, 18:37
هفته ي پيش خبري بود تو N4G كه احتمالا اين لينك ها هم همونه

Dear Bungie, Halo: ODST has leaked

resident_evil
02-09-2009, 20:59
فکر کنم دوباره شاهد موج عظیمی از بن شدن باشیم ! هم اینکه بازی زود اومده هم اینکه MS همون طور که گفتم رو این بازی خیلی حساسه ! خدا به داد لایو بازها برسه !

تنها راه مطمئن این هستش که بازی رو Orig تهیه کنیم !

amirtaker
03-09-2009, 00:34
فکر کنم دوباره شاهد موج عظیمی از بن شدن باشیم ! هم اینکه بازی زود اومده هم اینکه MS همون طور که گفتم رو این بازی خیلی حساسه ! خدا به داد لایو بازها برسه !

تنها راه مطمئن این هستش که بازی رو Orig تهیه کنیم !

یعنی اینکه اگر بازی رو بازهم stealth کنیم بازم بن میشیم؟

resident_evil
03-09-2009, 00:44
یعنی اینکه اگر بازی رو بازهم stealth کنیم بازم بن میشیم؟

بله ! نمیدونم چجوریاس اما میگن رو این بازی خیلی حساسن ! مخصوصا برای ODST خیلی توصیه شده که با کپی به لایو وصل نشین .

باید منتظر موند تا ببینیم چی میشه !

pedram_sad
03-09-2009, 01:58
من اصلا تا حالا HALO بازی نکردم ...
البته تو فکرش هستم که برم بگیرم بازی کنم .
ید ؟
منم از halo خوشم نمی اومد
همون تابستان پارسال همراه کنسول خریدم که داداشم تمامش کرد

ولی از 3 روز پیش که خودم نشستم و درگیرش شدم فهمیدم بی خود نیست پر فروشترین بازی xbox 360 تا به امروز بوده

بازی هم ظاهرا تو 2 عدد dvd اومده که یکی single و اون یکی multi هست

shakerifar
03-09-2009, 16:42
من تا حالا این سری رو کلا بازی نکردم حالا به نظرتون ارزش داره برم بخرم این بازی رو ؟؟؟
کلا زیاد با sci-fi ها حال نمیکنم مگر تعداد محدودی

resident_evil
03-09-2009, 23:46
من تا حالا این سری رو کلا بازی نکردم حالا به نظرتون ارزش داره برم بخرم این بازی رو ؟؟؟
کلا زیاد با sci-fi ها حال نمیکنم مگر تعداد محدودی

دوست عزیز بازیش شدیدا سلیقه ای هستش ! یا خوشت نمیاد یا اگه خوشت بیاد دیگه ولش نمیکنی ! تجربه اینو ثابت کرده ! باید بگیری بازی کنی !

saeed_cpu_full
05-09-2009, 16:11
دوستان همين الان يه ويدئو از بازی ديدم ... چشام چهار تا شد !!!! اينم لينكش حتما ببينيد :

Little Sparrow
15-09-2009, 19:27
اسکرین شات های جدید این بازی:

موفق باشید.

Little Sparrow
18-09-2009, 11:44
بازی اومد؟؟!!

generaltj
18-09-2009, 12:47
بازی اومد؟؟!!

yessssssssssssssssss

shakerifar
18-09-2009, 13:34
بازی اومد؟؟!!
nooooooooooo
یه نسخه اومده که زبونش فرانسوی هستش و بدرد ما نمی خوره
همچنین هر کی که وصل شه لایو بن می شه (هر چی باشه Halo هستش)

generaltj
19-09-2009, 11:14
nooooooooooo
یه نسخه اومده که زبونش فرانسوی هستش و بدرد ما نمی خوره
همچنین هر کی که وصل شه لایو بن می شه (هر چی باشه Halo هستش)

بازی انگلیسیش هم اومد و من از پیناتا خریدم و دارم حال میکنم:31::8:

milky way
19-09-2009, 12:29
یه نسخه دزدی از این بازی تو اینترنت پخش شده قبل از پخش رسمی بازی، به همه دوستان توصیه میشه طرف این نسخه هم نرن، در خبری میخوندم یکی از مدیران Bungie اعلام کرده تمام کسانی که از نسخه دزدی و قبل از زمان انتشار این بازی استفاده کرده باشن تنبیه میشن و از طرف ماکروسافت Ban میشن.

shakerifar
19-09-2009, 12:37
یه نسخه دزدی از این بازی تو اینترنت پخش شده قبل از پخش رسمی بازی، به همه دوستان توصیه میشه طرف این نسخه هم نرن، در خبری میخوندم یکی از مدیران Bungie اعلام کرده تمام کسانی که از نسخه دزدی و قبل از زمان انتشار این بازی استفاده کرده باشن تنبیه میشن و از طرف ماکروسافت Ban میشن.
به هر حال هر چی باشه یکی از بزرگترین بازی های مایکروسافت هستش

بازی انگلیسیش هم اومد و من از پیناتا خریدم و دارم حال میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونستم:19:

a.z.p.z
19-09-2009, 13:13
دوستان شما اگه هفته گذشته هم میرفتید west این بازی رو برای فروش گذاشته بود چون ظاهرا یه نسخه دزدیده شده بود ازش که west اونرو داشت و از زمان مشخص شده زودتر اورده بود ... دوست من هفته ی پیش این بازی رو تموم کرد ... خواستید بهش بگم بیاد اینجا ... 9 سپتامبر بازی رو تموم کرد ...

a.z.p.z
19-09-2009, 13:13

حاجی این رفیقم خرید و تموم کرد:31::31: ban نشده بعد از یک هفته !!!

shakerifar
19-09-2009, 19:29
فکر میکنم اولین نقد خودش رو گرفت
EuroGamer=9/10

resident_evil
19-09-2009, 19:32
Daily JoyStick 9.5/10

779
19-09-2009, 19:39

دوست عزیز اگه بره Live بن میشه همینطوری که بن نمیشه! و یکی از مهم ترین جذابیت هایه این نسخه هم همون Live هستش!

milky way
19-09-2009, 23:43
کاری نداره، بگو یه چند هفته ای Live استفاده کنه تا Ban بشه.

به نظر من Microsoft زیادی این بازی رو تو بوق و کُرنا کرده چون الان اوضاع PS3 یکمی خوب شده و عنوان اختصاصی خوبی هم همراه Slim داده این ماکروسافت خیلی داره این ODST رو تو بوق و کرنا میکنه در صورتی که این بازی بیشتر در حد یک Extension هست برای HaloIII تا یه Halo جدید.

Sam Fisher 11
21-09-2009, 04:27
به نظر من Microsoft زیادی این بازی رو تو بوق و کُرنا کرده چون الان اوضاع PS3 یکمی خوب شده و عنوان اختصاصی خوبی هم همراه Slim داده این ماکروسافت خیلی داره این ODST رو تو بوق و کرنا میکنه در صورتی که این بازی بیشتر در حد یک Extension هست برای HaloIII تا یه Halo جدید.
اتفاقا چون یه عنوان جدید نیست مایکروسافت ایندفه زیاد شلوغش نکرده...هیلو3 که از ماهها قبل میلیونی فروش کرده بود... زمان لانچش هم وال استریت رو کلا بستن تا شب!
خود مایکروسافت جو نده عشاق هیلو انقدی هستن که دنیارو خبر کنن...
هیلو رو میشه با استارکرفت و وارکرفتِ بلیزارد مقایسه کرد که اگه جعبه خالیشونم بدن بیرون ملت زمین نرسیده میخرن!

البته انصافا هم لایوش خیلی فاز میده. بعد از فیفا و گیرز بیشترین بازیی که تو لایو انجام میدادم هیلو 3 بود...

+امتیازاتی که تاکنون به بازی داده شده:

GameTrailers 8.9/10
1UP.com -A
IGN 9.0/10 US - 8.6/10 UK - 8.0/10 AU
Official Xbox Magazine (UK) 9.0/10
Computer and Video Games 9.0/10
Eurogamer 8.0/10
G4 5/5
GamePro 4.5/5
GameSpy 4/5
GamesRadar 7/10
TeamXbox 9.4/10

milky way
21-09-2009, 18:14
اتفاقا چون یه عنوان جدید نیست مایکروسافت ایندفه زیاد شلوغش نکرده...هیلو3 که از ماهها قبل میلیونی فروش کرده بود... زمان لانچش هم وال استریت رو کلا بستن تا شب!
خود مایکروسافت جو نده عشاق هیلو انقدی هستن که دنیارو خبر کنن...
هیلو رو میشه با استارکرفت و وارکرفتِ بلیزارد مقایسه کرد که اگه جعبه خالیشونم بدن بیرون ملت زمین نرسیده میخرن!

البته انصافا هم لایوش خیلی فاز میده. بعد از فیفا و گیرز بیشترین بازیی که تو لایو انجام میدادم هیلو 3 بود...

+امتیازاتی که تاکنون به بازی داده شده:

GameTrailers 8.9/10
1UP.com -A
IGN 9.0/10 US - 8.6/10 UK - 8.0/10 AU
Official Xbox Magazine (UK) 9.0/10
Computer and Video Games 9.0/10
Eurogamer 8.0/10
G4 5/5
GamePro 4.5/5
GameSpy 4/5
GamesRadar 7/10
TeamXbox 9.4/10

چی الان این چیزی که گفتی در حد فحش بودا، Halo رو با Starcraft و Warcraft مقایسه کردی، نگو این حرفو :13:. این بلیزارد هر N سال یبار یه نسخه از این بازیها میده مثلاً نسخه قبلی استارکرفت برای 10-9 سال پیشه این ماکروسافت که هر سال یدونه Halo میده، چطوری میتونی این کارو بکنی.

shab_2008
25-09-2009, 18:38
عجب بازيه خوفيه! خيلي مشته. ولي حيف كه گرافيكش خيلي مزخرفه.

IISaEeDII
25-09-2009, 19:05
عجب بازيه خوفيه! خيلي مشته. ولي حيف كه گرافيكش خيلي مزخرفه.

نه عزيز گرافيكش ( مخصوصا نورپردازيش ) خيلی خوبه ... البته اين يه پيش غذا هست واسه Halo: Reach ! :40:

ali_ranger22
28-10-2009, 23:02
برام خیلی عجیبه
بازی به این بزرگی تاپیکش اینقدر سوت و کوره !

Mr.Vahid
28-10-2009, 23:20
من که گرفتم زیاد حال نکردم دادم پس!!!!!!!!!:31:

pedram_sad
28-10-2009, 23:23
علی جون خودم صبح دارم سفارشش میدم :31:

resident_evil
29-10-2009, 00:19
برام خیلی عجیبه
بازی به این بزرگی تاپیکش اینقدر سوت و کوره !

به هر حال اين بازي تو ايران كه بيشتريا گرافيك پرست هستن زياد جواب نميده ! اين بازي بيشتر محبوبيتش به خاطر لايو فوق العادش هستش ! اما نسخه ي اصلي همون reach هستش كه 3 ساله دارن روش كار ميكنن ! در كل بازي بيشتر مثل همون قبلي بود ! فقط اون مد firefight جديد بود كه خودش كلي جذاب بود ! البته بازي رو 4 نفره آنلاين هم بازي كني خيلي حال ميده !

Layken
29-10-2009, 11:18
به هر حال اين بازي تو ايران كه بيشتريا گرافيك پرست هستن زياد جواب نميده ! اين بازي بيشتر محبوبيتش به خاطر لايو فوق العادش هستش ! اما نسخه ي اصلي همون reach هستش كه 3 ساله دارن روش كار ميكنن ! در كل بازي بيشتر مثل همون قبلي بود ! فقط اون مد firefight جديد بود كه خودش كلي جذاب بود ! البته بازي رو 4 نفره آنلاين هم بازي كني خيلي حال ميده !
من خودم به هیچ وجه گیم پلی رو فدای گرافیک نمی کنم و هالو هم که اخر گیم پلی هستش همیشه بابت Halo از Microsoft سپاسگزارم . توی این قسمت هم با روکی که شخصیت اصلی ماجرا هستش بازی میکنید . به همراه چند تا از دوستانمون.
ماجرای بازی هم بین قسمت 2و3 هستش خب حتما می دونید که در این موقع مسترچیف روی زمین نیستش.
اینم بگم یک بازی به تمام معنا هستش. واقعا زیبا هستش.
ولی چه کنم که من هنوز در کار با دسته بازی مشکل دارم و نمی تونم به خوبی هدف گیری کنم.

ali_ranger22
29-10-2009, 12:25
هیلو ریچ احتمالا یه بازی کاملا آنلاین هستش یه چیزی تو مایه های MAG برای ps3
کلا MS مگه چند تا بازی اختصاصی خاص داره برای کنسولش که این یکی هم تو اینجا اینقدر بی اهمیت شده

ali135ugd
15-12-2009, 08:44
خیلی عالیه مرسی

Halo 3: ODST

ناشر : Microsoft Game Studio

سازنده : Bungie Software

سبک : First-Person Shooter

پلتفرم : Exclusive Xbox 360

تاریخ انتشار : September 22 , 2009

تاریخ شمسی : 31 شهریور ماه

درجه سنی : M

Halo 3: ODST ( اسمه قبلی Halo 3: Recon ) یک Expansion مستقل برایه بازیه Halo 3 است. بازیکن در نقش سربازان UNSC معروف به Orbital Drop Shock Troopers هستند ( ODST ).

گیم پلی : Halo 3: ODST یک بازی FPS است در واقع Sci-Fi First Person Shooter ( تخیلی ). اگرچه گیم پلی بازی شباهت بسیار زیادی به نسخه هایه قبلی اون یعنی سری Halo دارد. بازیکن ها دیگر در نقش Super Soldier معروف یعنی Master Chief نیستند. در عوض ، بازیکن ها تنها کنترل سربازی از UNSC را می گیرند ، در شهر New Mombasa ، در شرق آفریقا ( کنیا ). این سرباز دیگر امکانات Master Chief را ندارد. حتی قدرت شما در حد و اندازه هایه یک Spartan هم نیست. شما نمی توانید زیاد بپرید ، Over Shield شما قدرتمند نیست و بسیار آسیب پذیرید. ODST ها به جایه Overshield خط جون یا Health bar دارند که کم کم کم می شود دقیقا همانند نسخه ی اول Halo . آن ها اگر از ارتفاع بیفتند Damage می خورند. همینطور نمی توانند اسلحه ی 2 تایی بگیرند. همچنین هفتیر هایی قدرتمند به همراه دارند که قابلیت زوم نیز در آن ها هست. HUD این سرباز متفاوت تر از سری هایه قبل است ، با یک زمینه ی قرمز برایه دشمنان ، اما نشانه ی دوربین از قبل باقی مانده است.یکی از بزرگترین چیزهایی که در ODST اضافه شده است ، Visior مخصوص آن هاست که تا بحال در Master Chief نبوده است. دکمه ی X را بزنید تا به حالتی بروید که نور کمی در آن است. این حالت در تاریکی یا در خیابان هایه مه آلود بسیار موثر است.
گیم پلی بازی رویه Stealth متمرکز نیست ، ولی بعضی از عناصر Stealth در بازی است. همچنین شامل محیط Open-World نیز هست.

Campaign : بازی تقریبا 2 هفته قبل از رویداد Halo 3 است. همزمان با اتفاقات Halo 2 این بار در شهر افسانه ای New Mombasa . هدف اصلی گروه ODST جست و جو کردن از میان خرابه هایه New Mombasa و پی بردن به آن که چه چیزی باعث شد تا عضو هایه گروه ناپدید شوند. بعد از اینکه بازیکن در نقش ODST ظاهر شد ، سفینه ی Prophet of Regret از راه می رسد. پس از پیدا کردن مدارکی عجیب ( مثلا یک تفنگ دوربین دار رویه یک تیر چراغ برق است ) بازیکن به دنبال سربازان گمشده می رود. شکل Campaign هنوز شبیه به نسخه ی قبل است.

شهر New Mombasa مملو از خرابه!

Multiplayer : Multiplayer این بازی همانند Halo 3 است و در کل 24 مپ دارد. مپ ها عبارتند از : 11 مپ اصلی هالو 3 ( Valhane , The Pit , Snowbound , Sandtrap , Narrows , Last Resort , Isolotion , High Ground , Guardian , Epitaph , Construct ) ، پک Heroic ( شامل مپ هایه Standoff , Rat's Nest , Foundry ) ، پک Legendary ( شامل مپ هایه Ghost Town , Blackout , Avalanche ) ، مپ Cold Storage و پک Mythic ( شامل مپ هایه Orbital , Assembly و Sandbox ) به علاوه ی 3 مپ جدید ( Congshore , Heretic , Citadel ).

کاراکترها : بازیگر این بازی ، The Rookie نام دارد. یک عضو ناشناس در UNSC وابسته به ODST یا Helljumpers . تیم Rookie شامل Buck ( با صدایه Nathan Fillion ) ، بازیگر Dutch ( با صدایه Adam Baldwin ) ، بازیگر Romeo ، بازیگر Mickey ( با صدایه Alan Tudyk ) و بازیگر Dare ( با صدایه Tricia Helfer ).

مود Firefight :مود جدیدی اضافه شده است که یک Co-op 4 نفره ای به نام Firefight است. اگر شما مود Horde در Gears of War 2 را بازی کرده باشید ، می فهمید که منظور ما چیست. در طول مسابقه شما به Wave ها حمله می کنید و هر کدام را پس از دیگری نابود می سازید ، که البته بتدریج هر Wave سختر می شود ، کشتن آن ها قبل از این که Lives هایه شما را تمام کنند هدف اصلی است. این کاملا در اندازه هایه بازی کردن Halo 3 Online سخت نیست. وقتی که بازی شروع می شود ، همه چیز درباره ی زنده ماندن است. آن جا فقط 7 تا Lives وجود دارد که تمام تیمتان در آن سهم دارند. بعد از آن شما برایه پر کردن جونتان به Health Pack نیازمندید طریقه ی امتیاز گیری شباهت زیادی به Halo 3 metagame دارد.Headshot ها اهمیت زیادی دارند. کشتن چند دشمن به سرعت هم امتیاز دارد. کشتن همتیمی ها باعث می شود تا امتیازتان را از دست بدهید. هر بازیکنی که امتیاز گیرد در واقع امتیاز تیمش را افزایش داده است و همراه این شما مدال ها و آچیومنت هایی هم کسب می کنید. مپ هایه Firefight قابلیت این رو دارند که شما به توانین هم در روشنایی و هم در تاریکی بازی کنید.
یکی از مپ هایه Rally Point ، Fierfight نام دارد ، که در این مپ شما در یک پارکینگی که در میان شهر New Mombasa است بازی را شروع می کنید. رویه هم رفته مپ زیاد بزرگی نیست اما در آن چشم انداز هایه زیبا و قسمت هایه مختلفی است که باعث می شود که در آن جا اتاق هایه زیادی برایه مخفی شدن از تیراندازیه دشمن باشد. شما در یکی از گوشه هایی مپ Spawn ( زنده ) می شوید. که معمولا مکان بسیار بلندی است ، و مستقیما بعد از اینکه از مکان Spawn تان خارج می شوید مانع ها و تیر بار هایه فراوانی وجود دارد که باعث می شود بتوانید به آسانی مکان امنبی برایه خودتان داشته باشید. در اولین Wave ها فقط کمی محافظ و موجود می آید اما به زودی تعداد آن ها بیشتر و قدرتشان زیادتر می شود. حتی تانک هایه Covenant هم در حین Wave ها می آیند و Wave هایه دشمن اغلب با کشتی هایه هوایی ادامه می یابد که بیرحمانه شما را می کشند.

اسکرین شات : ( از راست به چپ )

برایه دیدن بقیه ی اسکرین شات ها به لینک زیر بروید :

تریلر :

E3 09 : Gameplay Trailer

SDCC 09 : Split-Screen Gameplay

SDCC 09 : Co-op Gameplay

GC 09 : Co-op Gameplay Part 1

GC 09 : Co-op Gameplay Part 2

و ... در :

این تاپیک به مرور زمان به روز می شود.

منابع :

resident_evil
24-12-2009, 14:20
واقعا يه شاهكار ديگه از Bungie بود ! همه چيز بي نظير بود فقط مشكل گرافيك داشت كه اونم مهم نبود ! اينقدر گيم پلي بازي جذاب بود و آهنگهاي فوق العاده اي داشت كه گرافيكش به چشم نمياد .

هیلو ریچ احتمالا یه بازی کاملا آنلاین هستش یه چیزی تو مایه های MAG برای ps3

الانم همينو ميگي ؟! : دي
يعني تو نميدونستي قسمت داستاني هم داره Reach ؟! هدفتون اينه كه HALO و 360 رو كوچيك كنين ؟! عمرا ! : دي

Layken
24-12-2009, 15:15
واقعا يه شاهكار ديگه از Bungie بود ! همه چيز بي نظير بود فقط مشكل گرافيك داشت كه اونم مهم نبود ! اينقدر گيم پلي بازي جذاب بود و آهنگهاي فوق العاده اي داشت كه گرافيكش به چشم نمياد .

موافقم ولی کمی گیم پلی بازی نسبت به نسخه های قبلیش افت کرده بود...یه جورایی ادم حس می کنه که عجلکی ساختن بازیو.

resident_evil
24-12-2009, 16:49
موافقم ولی کمی گیم پلی بازی نسبت به نسخه های قبلیش افت کرده بود...یه جورایی ادم حس می کنه که عجلکی ساختن بازیو.

كلا اين بازي رو همين جوري دادن بيرون تا طرفداراش حال كنن ! بازي اصلي سال ديگه مياد كه 3 سال ـه دارن روش كار ميكنن .
مراحل بازي واقعا متنوع بود . اين آخر بازي چقدر قشنگ شد با اون آهنگ فوق العاده .

Layken
24-12-2009, 16:55
كلا اين بازي رو همين جوري دادن بيرون تا طرفداراش حال كنن ! بازي اصلي سال ديگه مياد كه 3 سال ـه دارن روش كار ميكنن .
مراحل بازي واقعا متنوع بود . اين آخر بازي چقدر قشنگ شد با اون آهنگ فوق العاده .
خب بله نسخه بعدی حتما عالی خواهد بود. یه جای دیگه من گفتم ...مثل اینکه به همراه روکی هم خواهیم بود.
یعنی خودمون مسترچیف (که من دوسش دارم) و کنارمون هم روکی خواهد بود. که صفایی میکنیم. با اون.
و شاید این دیگه پایان داستان halo باشه.

resident_evil
24-12-2009, 17:07
و شاید این دیگه پایان داستان halo باشه.

يعني ميخواي بگي نسل بعد خبري از HALO نخواهد بود ؟! غير ممكن ـه ! HALO 4 حتما نسل بعد مياد .
داستان اين بازي كه برميگرده به گذشته و طبق گفته ي GameSpot داستان بازي بسيار تاثيرگذار تر خواهد بود !

این بازی Prequel (گذشته , پیش زمینه) بازیهای قبلی هست.
یه رمان 350 صفحه ای هم به نام Halo : The Fall of Reach داریم که به قبل از حوادث Halo : Combat Evolved میپردازه و احتمال داره این بازی به اون کتاب مرتبط باشه. (یعنی فکر میکنم جایی خوندم که هست !)
در دوران The Fall of Reach هم اسپارتانهای زیادی هنوز زنده بودن و احتمالآ این بازی با یه پایان غمناک تموم میشه

اين مال BC هستش .

ali_ranger22
24-12-2009, 17:21
الانم همينو ميگي ؟! : دي
يعني تو نميدونستي قسمت داستاني هم داره Reach ؟! هدفتون اينه كه HALO و 360 رو كوچيك كنين ؟! عمرا ! : دي اون اوایل که خبرش بود فقط آنلاینه
ولی بعدا خبراش اومد که قسمت داستانی هم داره (جدیدا مشخص شد دیگه )
کی به من تیکه می ندازه :27:
برو عمو ! :دي
MAG هم که یه مدت دیگه عرضه میشه باید دید چی در میاد اگه بدون لگ باشه و گیم پلی خوبی داشته خیلی بازی باحالی میشه
فک کن 128 به 128 بازی می کنی ! یه جنگ واقعی میشه !

resident_evil
24-12-2009, 17:24
MAG هم که یه مدت دیگه عرضه میشه باید دید چی در میاد اگه بدون لگ باشه و گیم پلی خوبی داشته خیلی بازی باحالی میشه

اون كه براي ما ايراني ها فاجعست ! فكر كنم راحت ساعتي 500 مگ بپره ! مپ هاي بزرگ و شلوغ پدر اينترنت رو در مياره !

تاپيك منحرف نشه : دي !

pedram_sad
26-12-2009, 23:10
خوب بعد از مدت ها و بعد از این که داداشم بازی رو تمام کرد مجالی یافتیم امروز که بشینیم پای این شاهکار :31:

واقعا BUNGIE با ساختن سری بازی Halo خدمت بسیار بزرگی به این صنعت کرده
این سری بازی فوق العادست و این شماره هم دارای همین صفات

از اون اولش ادم میشینه پاش
داستان خفن
سلاح های فوق العاده متنوع
ماشین های مبارزه ای جالب و متنوع
کنترل روان بازی

به خصوص به خصوص موزیک بسیار قوی این بازی که کاملا ست شده با سکانس ها و اتفاقات بازی هست عالی و شاهکار کار شده

مراحل اولیه بازی به خصوص جاهایی که باید تو راهرو های تنگ و تاریک بریم یک جورایی تم ترسناک رو به بازی اضافه کرده
hud جدید بازی و نقشه و سیستم راهنمای بازی هم باحال ساخته شدن

نمیدونم چرا یک سری همش به گرافیک بازی ایراد میگیرن
چرا باید همه بازی ها texture های یکسانی در حد بازی های سنگینی مثل crysis داشته باشن ؟

این بازی تو سبک و mode خودش عالی کار کرده تو گرافیک
به خصوص به خصوص نور پردازی های بازی به خصوص تو مراحلی که تو محیط های باز مثل دشت میری , چشم نواز کار شده
به خصوص اسمان و خورشید و غروب اون
ضعف عمده تو طراحی چهره کاراکتر ها هست که اونم اکثرا زیر helmet هستن :31:

تنها عیبی که تو این 2 ساعت بازی و رفتن 3 تا مرحله میتونم به بازی بگیرم این سیستم جدید visr هست که با زدن x فعال میشه

تو جاهای تاریک این گزینه حکم flashlight رو هم داره
که منتهی باعث ایجاد یک سری خطوط تقرببا سبز یا زرد رنگ دور اجسام میشه ( نظر شخصی ) که جلوه گرافیکی بازی و بیریخت میکنه

و مهمتر از اون زمانی که تو این حالت هستی و داری تیر میخوری نمیتونی بفهمی تو چه مرحله ای از damage هستی در حالی که تو حالت معمولی با قرمز شدن صفحه متوجه میشی

من شخصا اون حالت هایی که plasma gun ها رو از زمین میکنی و به صورت TPS حرکت میکنی رو خیلی دوست دارم :31:
چون اون قسمت ها گرافیک بازی بیشتر به چشم میاد

در کل واقعا Halo یک نعمت و یک exclusive title فوق العاده مهم و با ارزش برای xbox 360 هست
و کسانی میتونن واقعا درکش کنن و بفهمن که بدونن gameplay خوب و قوی به چی میگن !

thanks bungie

pedram_sad
03-01-2010, 11:08
خوب من دیگه تقریبا اواخر بازی هستم
واقعا ادم دلش میخواد تمام نشه این بازی از بس gameplay اون قوی و fun هست

دوستانی که این master piece رو انجام دادن با من این توافق رو دارن که بازی به خصوص تو اون مراحی که تک و تنها تو شهر داغون شده باید حرکت کنی , یک جورایی جو ترسناک به خودش گرفته ؟ :31:

Alireza.M67
03-01-2010, 21:36
من فکر کنم تنها 360 گیمری هستم که HALO بازی نکرده ...
یه سوال :سبک این بازی دقیقا چطوره ؟
1-من با سبک بازیهایی مثل call of duty & brother in Arms & Gears of war و ... حال میکنم
2-اما اصلا با سبک flash point & ghost recon & rainbow 6 vegas و ... حال نمیکنم .
امیدوارم منظورمو فهمیده باشید .
سری اول پر از تحرک و اکشن و هیجانه
ولی سری دوم بیشتر استراتژیکه و 100 قدم باید 1 تیر در کنی و هی به اینو اون دستور بدی .
حالا این بازی به کدوم گروه میخوره اول یا دوم ؟

pedram_sad
03-01-2010, 23:43
من فکر کنم تنها 360 گیمری هستم که HALO بازی نکرده ...
یه سوال :سبک این بازی دقیقا چطوره ؟
1-من با سبک بازیهایی مثل call of duty & brother in Arms & Gears of war و ... حال میکنم
2-اما اصلا با سبک flash point & ghost recon & rainbow 6 vegas و ... حال نمیکنم .
امیدوارم منظورمو فهمیده باشید .
سری اول پر از تحرک و اکشن و هیجانه
ولی سری دوم بیشتر استراتژیکه و 100 قدم باید 1 تیر در کنی و هی به اینو اون دستور بدی .
حالا این بازی به کدوم گروه میخوره اول یا دوم ؟
بیشتر به گروه اول میخوره
چون واقعا هیجان و ضرب بالایی داره

pedram_sad
07-01-2010, 19:55
خوب بازی رو دیشب تمام کردم
واقعا به جرات میتونم بگم یکی از معدود بازی هایی بود که تو این چند سال اخیر از وقت گذاشتن و انجام دادنش لذت بردم
از هر فاکتور ( داستان , تنوع مراحل , گرافیک , .... ) به نظر من از halo 3 خیلی بهتر بود

اواخر بازی که باید همراه dare میرفتیم جلو تا پیش اون engineer برسیم بینظیر بود
تنوع سلاح ها رو هم که قبلا گفته بودم که واقعا یکی از ویژگی های برتر سری بازی halo هست واقعا کار امد بود

بعدش هم که ما 3 تا با buck باید تا شهر اسکورت میکردیم و هر chekpoint که میگذشت سوار یک ماشین متفاوت میشدی واقعا به همراه موسیقی حماسی عالی بازی و گرافیک خارق العاده صحنه هایی خلق کرد که فکر نکنم حالا حالا ها یادم بره

من شماره 1 و 2 رو انجام ندادم ( شدیدا پشیمونم ) و مطمنم اگه وقت کنم حتما اون 2 تا رو هم گیر میارم و انجام میدم
اما انجام شماره 3 و الانم این یکی من رو هم یکی از hardcore fan های بازی کرد

تونستم 30 تا از achive ها رو بگیرم ( بدون ادعا )

دوستانی که 360 دارن و میخوان بدونن videogame یعنی چی , بی شک این بازی رو انجام بدن اونم تا اخر

میمانیم منتظر تا release گشتن Reach

779
07-01-2010, 21:13
فکر کنم حداقل یک چند نفری صلیقشون با ما جوره!
پدرام جان این بازی رو باید 2 ماه پیش تموم میکردی:40:
خیلی بازیه قشنگی بود اون زمان که تموم کردم اینجا جنگ جهانی بود به همین دلیل خیلی ها نظرات نزاشتن!
به نظر من چیزی که همیشه بیشتر از گیم پلی برایه من اهمیت داره موسیقی بازی هست که فوق العاده زیباست!
همیشه در صحنه هایه آخر چه در Halo 3 و چه در Halo 3: ODST همینطوری بوده!
امیدوارم تویه Halo : Reach هم ادامه پیدا کنه! ( و فکر کنم خودم تاپیکشو میزنم :دی )

pedram_sad
07-01-2010, 22:49
فکر کنم حداقل یک چند نفری صلیقشون با ما جوره!
پدرام جان این بازی رو باید 2 ماه پیش تموم میکردی:40:
خیلی بازیه قشنگی بود اون زمان که تموم کردم اینجا جنگ جهانی بود به همین دلیل خیلی ها نظرات نزاشتن!
به نظر من چیزی که همیشه بیشتر از گیم پلی برایه من اهمیت داره موسیقی بازی هست که فوق العاده زیباست!
همیشه در صحنه هایه آخر چه در Halo 3 و چه در Halo 3: ODST همینطوری بوده!
امیدوارم تویه Halo : Reach هم ادامه پیدا کنه! ( و فکر کنم خودم تاپیکشو میزنم :دی )
قبول دارم اما خوب من وقتم خیلی کم شده این چند ماه و تا اول اسفند کمتر هم میشه
شاید روزی 1 یا 2 ساعت وقت ازاد دارم برای همین هم این بازی هم چند تا بازی دیگه موندم تو صف :31:

قبول دارم موزیک عالی بود
به خصوص تو اون cutscence که dare داشت چهره اون موجود رو لمس میکرد

night lord
08-01-2010, 13:13
برای pc نمیاد؟

pedram_sad
08-01-2010, 13:42
برای pc نمیاد؟
نه دوست عزیز
شماره 1 و 2 اومد اما 3 و odst نه

779
08-01-2010, 15:25
فکر کنم مایکروسافت داره کم کم به خودش میاد!
Halo 3 و GeOW 2 و Alan Wake و... رو انحصاری کرده!
البته اگه ادامه پیدا کنه! خوب میشه! که فکر نمی کنم بکنه :دی

pedram_sad
08-01-2010, 16:58
فکر کنم مایکروسافت داره کم کم به خودش میاد!
Halo 3 و GeOW 2 و Alan Wake و... رو انحصاری کرده!
البته اگه ادامه پیدا کنه! خوب میشه! که فکر نمی کنم بکنه :دی
من نمیدونم چرا همه میگن فلان بازی از انحصار 360 اومده بیرون ؟
بحث دنیای بازی های بین ps3 و x360 هست و بقیه هیچ ...
وقتی هم بازی برای ps3 نیست یعنی exclusive برای 360 هست چون اون یکی platform ( اگه بشه اسمش رو گذاشت platform ) هم ماله microsoft هست دیگه

Layken
10-01-2010, 16:41

مقدمه..: وقتی بازی های اول شخص ظهور کردند بازی های زیادی در ان سبک ظهور کرده و هر کدام موفقیت ها و شکستهایی را داشتند اما در این میان بازی هایی بود که نه تنها سبک FP را ادامه دادند.
بلکه نوآوری ها و سیستم جدیدی رو ارائه دادند که باعث الگو شدن بسیاری از بازی های دیگر شد که Halo از جمله ان بازی ها هستش.
Halo در اوج ناباوری به موفقیت رسید و مهمترین عاملی که باعث شد که به یک شاهکار به یادماندی تبدیل شود ایجاد یک گیم پلی عالی و روان در کنار یک داستان پردازی محکم و حساب شده است .
که در این بین باعث متولد شدن شخصیت فوق محبوبی به نام مسترچیف در بین بازیبازها بود.
بعد از ان قسمت دوم بازی بعد مدتی اتنظار منتشر شد ولی نتوانست ان انتظارات را براورده کند چون هم اینکه گیم پلی تکراری قسمت قبل استفاده می کرد و اینکه داستان بازی در اوج خود به پایان می رسد.
و بازیبازها را در تشنه قسمت سوم قرار داد تا اینکه قسمت سوم نیز با تمام قدرت جلو امد و این بار توانست به یک شاهکار دیگه تبدیل شود و باز تحولی زیبا و اعتیاد ار در گیم پلی ایجاد کرد.
در این بین موزیک بازی نیز یکی از قسمتهایی بود که باعث ایجاد یک حس همزاد پنداری واقعی در بین بازیبازها و مسترچیف می کرد.
در ابتدا قرار بود که Halo :ODST به صورت یک بازی کامل منتشر نشود و یک بسته الحاقی بود ولی با وجود تغییرات نظرات این بازی به عنوان یک عنوان بدونه شماره دار تبدیل شد. و منتشر شد.
************************************************** ************************************************** **********************************************

گیم پلی..: شاید بتوان گفت یکی از قسمتهایی خواهد بود که نیاز به هیچ نقدی نخواهد داشت. چون کامل کامل هستش.
گیم پلی ODST باز مثل همیشه روان.و.هیجانی هست و همه المان های موفق بازی را رعایت کرده است. این بار با سلاح جدیدی در دست Rocy وجود دارد که در نوع خود قابل هستش.
تنوع سلاح ها و مهمات در بازی بسیار خوب هستش و بازیباز با هر سلیقه ای از سلاح ها استفاده می کند البته در این بین برخی از دشمنان وجود داشت که واقعا کشتنشون داشتن سلاحی درست و حسابی و
استراژی خاصی رو می طلبید. این بار لباس همیشگی مسترچیف وجود نداشت تا خون از دست رفته باز گردد پس نیاز به خوردن بسته های سلامتی خواهیم بود. که کمی در برخی مواقع پیدا کردن
و رسوندن خود به انها در وسط جنگ با جان کم اعصاب خرد کن میشد. این بار یک مد جدید به بازی اضافه شده که به وسیله این روکی می توانست محیط را با دید دیگری ببیند و با این روش میشد
دشمنان خود مخصوصا ان ورجکهارو در فواصل و مکانهای مختلف با توجه به تاریکی یا روشنایی محیط تشخیص داد. اوج لذت گیم پلی بعد از طی کردن مراحل و پیدا کردن دوستان هست که
هر کدام از انها متخصص اموری مخصوص خود بودند و سلاح های خاص خود رو برمی داشتند. ولی یک چیز در گیم پلی نمایان بود ان اینکه هیچ گاه نتوانست به Halo3 برسد.8.9

************************************************** ************************************************** *********************************************
موزیک و صدا..: یکی دیگر از المانهای موفق این بازی وجود اهنگ و اهنگ سازان عالی هستش. موزیک بازی از همان ابتدا زیبا نواخته خواهد شد و با توجه به نوع شرایط محیط تغییر خواهد کرد.
گاهی در مواقع درگیری موزیک شروع به نواختن حماسی میکند و بسیار بر لذت بخش بودن بازی می افزاید. به گفته یکی از دوستان در فروم گاهی اوقات موزیک در جاهای تاریک طوری نواخته
می شود که حس ترس و دلهره به وجود می اید و واقعا هم اینطور هستش. تاریکی در قسمتهایی که گهگداری چراغی روشن میشد با موزیکی که تمی ترسناک داشت محشر میشد.
طبق همیشه صدای اسلحه ها ..انفجارها و فریاد فرار های کوچولو ها بسیار جالب و شنیدنی کار شده است. ( مخصوصا اون اسلحه ای که گلوله هاش بنفش بود اسمشو نمی دونم.)
دیالوگها به خوبی کار شده افکت صدا و نوع انتخاب صدای صداپیشگان هم در نوع خود جالب توجه هستش. 9

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
داستان و هیجان ..: روایت داستان بازی در این قسمت فی ما بین اتفاقات Halo3 و Halo2 رو روایت میکند زمانی که مسترچیف در فضا در حرکت است. این گروه در روی زمین باید به جمع اوری اطلاعاتی
حرکت کنند که در همان ابتدا روکی با وسیله خود به مشکل می خورد و از انها جدا شده و در مکان دیگری فرود میاید. روکی باید دوستان خود رو پیدا میکرد. جالبترین قسمت بازی روایت قسمتهایی از داستان
با توجه به فلشبکهایی که هر بار با پیدا کردن یکی از دوستان به نمایش در می امد و این موضوع هم لذت بازی رو بیشتر میکرد و هم امید بازیباز به ادامه بازی.
هوش مصنوعی بازی هم به خوبی کار شده است همه دشمنان با توجه به انخاب درجه سختی به خوبی از خود عکس العمل نشان میدهند و در مواقع خطر یا فرار کرده و گاهی هم به خوبی پنهان و سنگر میگیرند
خطی بودن بازی زیادب ه چشم نمیاد ولی خب باز بازی کاملا خطی بوده و هر انتخاب و رفتار روکی در ادامه بازی زیاد تاثیر گذار نخواهد بود. روایت داستان بازی طوری بود که بازیبازها تشنه تربه
انتشار Halo:Reach شدند. 8.5

************************************************** ************************************************** ************************************************** *********************
گرافیک..: همیشه سری بازی های Halo از نبود یک برتری از لحاظ فنی کمبود احساس می کند. گرافیک بازی در قسمت سوم بسیار زیبا بود و ان سیستم مستقیما به به ODST انتقال یافته
و تنها تغییراتی که کرده وجود رنگامیزی بسیار زیبا و پوشش بسیار زیبای گرافیک هنری بازی هست که منظره ها و جلوه های دیگر بازی در مراحل مختلف رو دیدنی و لذت بخش کرده است.
فیزیک بازی زیاد قابل قبول نیست و بیشتر از قبل رندر شده هستند.ولی این کار هم خوب انجام شده و انفجارها تیکه تیکه شدن هر وسیله نقلیه هم خوب و قابل توجه انجام شده کار بر روی صورت شخصیت ها و
هیکل انها بسیار زیبا و عالی انجام شده اما ظرافت کاری خیلی کمرنگ هستش.طراحی اسلحه ها هم در نوع خود بسیار قابل توجه هستش. افکت نوپردازی و سایه زنی بسیار عالی کار شده
و اوج این عمل در مراحل تاریک و کمی ترسناک به خوبی خود را نشان میدهند.8
************************************************** ******************************
Halo :ODST یک بازی عالی و نسیمی قبل از طوفان Reach خواهد بود. انتخاب پک این بازی به انوان بهترین پک هم واقعا برای من عالی بود چون واقعا زیباست امتیاز کل..: 8.8
موفق باشید.

Alireza.M67
11-01-2010, 20:58
آقا من HALO 2 رو رو کاپیوتر ریختم .
گرافیکو دیدم خورد تو ذوقم .
فکر نمیکردم یه بازی انحصاری 360 همچین گرافیک پایینی داشته باشه .
البته از سبک بازیش خوشم اومد .
وسوسه شدم HALO 3 & ODST رو بخرم

resident_evil
11-01-2010, 21:09
آقا من HALO 2 رو رو کاپیوتر ریختم .
گرافیکو دیدم خورد تو ذوقم .
فکر نمیکردم یه بازی انحصاری 360 همچین گرافیک پایینی داشته باشه .

حالا مگه HALO 2 براي 360 هستش ؟

aghamajid1369
11-01-2010, 21:20
من نمیدونم چرا همه میگن فلان بازی از انحصار 360 اومده بیرون ؟
بحث دنیای بازی های بین ps3 و x360 هست و بقیه هیچ ...
وقتی هم بازی برای ps3 نیست یعنی exclusive برای 360 هست چون اون یکی platform ( اگه بشه اسمش رو گذاشت platform ) هم ماله microsoft هست دیگه
شما توی همین رویا خودت بمون عزیزم.
روزی 3 بار هم توی این فروم بیا بنویس leader gaming industry تا خودت بشینی ذوق کنی !!
به خیال خام خودت هم فکر کن PC چیزی نیست !!! البته میدونم اینا همش اثرات کل کل تو تاپیک VGA 2009 بود که چه جوری خودتون رو ضایع کردین ولی دیگه کاریش نمیشه کرد.
امیدوارم یه کم رشد کنی و یاد بگیری که هی نیای بگی کنسول فلان و فلان !!!
بهتر یه کم چنبه یاد بگیری عزیزم وگرنه ما هم میتونیم از صبح تا شب تو تاپیک های Diablo و dragon age origins و star craft و . . . بزنیم تو سر خودمون که کنسول باید بیاد لنگ بندازه و . . .
پس بهتره یه کم خودت رو کنترل کنی
از همه هم معذرت میخوام به خاطر این حرفم.دوست ندارم این تاپیک رو نابود کنم الکی. من خصومتی با کنسول ندارم و قبولش هم دارم در حد خودش ولی بعضی موقع ها جلوی حرفای بی اساس بعضیا نمیشه بی تفاوت بود.

resident_evil
11-01-2010, 21:27
از صبح تا شب تو تاپیک های Diablo و dragon age origins و star craft و . . . بزنیم تو سر خودمون که کنسول باید بیاد لنگ بندازه و . . .

شما كه فعلا اينقدر كرايسيس رو زدين تو سر خودتون دارين نابود ميشين . كسي اينجا به عناوين فوق العاده بزرگ بليزارد توهيني نكرده ! فقط قضيه Dragon Age چيه ؟ آها گرافيك پي سي بالاتر بوده ؟

aghamajid1369
11-01-2010, 22:01
شما كه فعلا اينقدر كرايسيس رو زدين تو سر خودتون دارين نابود ميشين کرایسیس رو ما بزرگ نکردیم. خودش گرافیکش قدر بود که همه بیان اعتراف کنن. فقط بعضیا از روی حسادت یا چیز دیگه ای نمیخواستن اینو ببینن.
در ضمن اگه 1 کم گوش کنی چی میگم خودت میفهمی که بحث من این نبود. من هیچ وقت نیومدم تو تاپیک کرایسیس حرف مفت بزنم بگم بیچاره کنسول که این بازی رو نداره ولی شما ها . . .

كسي اينجا به عناوين فوق العاده بزرگ بليزارد توهيني نكرده . . .

فقط قضيه Dragon Age چيه ؟ آها گرافيك پي سي بالاتر بوده ؟
نمیدونم این بازی رو بازی کردی یا نه فقط دوست داری یه جوابی داده باشی. ولی . . .
این قضیه بالا تر بودن گرافیک pc که همیشه هست و شکی توش نیست
+
اینا رو هم بخونی بد نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودت بقیه تفاوت ها رو پیدا میکنی. اگه دوست داشته باشی تفاوت ها رو ببینی البته.
کامنت ها رو هم بخون.
فکر میکنم Optimus Prime هم یه مقایسه گذاشته بودن. اگه دوست داشتی بگرد پیدا کن.

779
11-01-2010, 22:27
شما توی همین رویا خودت بمون عزیزم.
روزی 3 بار هم توی این فروم بیا بنویس leader gaming industry تا خودت بشینی ذوق کنی !!
به خیال خام خودت هم فکر کن PC چیزی نیست !!! البته میدونم اینا همش اثرات کل کل تو تاپیک VGA 2009 بود که چه جوری خودتون رو ضایع کردین ولی دیگه کاریش نمیشه کرد.
امیدوارم یه کم رشد کنی و یاد بگیری که هی نیای بگی کنسول فلان و فلان !!!
بهتر یه کم چنبه یاد بگیری عزیزم وگرنه ما هم میتونیم از صبح تا شب تو تاپیک های Diablo و dragon age origins و star craft و . . . بزنیم تو سر خودمون که کنسول باید بیاد لنگ بندازه و . . .
پس بهتره یه کم خودت رو کنترل کنی
از همه هم معذرت میخوام به خاطر این حرفم.دوست ندارم این تاپیک رو نابود کنم الکی. من خصومتی با کنسول ندارم و قبولش هم دارم در حد خودش ولی بعضی موقع ها جلوی حرفای بی اساس بعضیا نمیشه بی تفاوت بود.

واقعا مجید بهتر نبود اینو تویه پیغام خصوصی بگی؟
باید حتمی بیای تویه تاپیک بازی هایه Exclusive ؟؟؟
کی میخوای ول کنی؟ :دی
اون تاپیکم خیلی جالب بود فکر کنم که دیگه همه غزیش رو بدونن ... ( شب بخوابی صبح بلند شی ... :18: تعلیق شدم :27: )

pedram_sad
11-01-2010, 22:43
نوید جان تو چند تا achievement از این master piece تونستی بگیری ؟
ما 30 تا گرفتیم البت برای achiv نرفته بودیم :31:

aghamajid1369
11-01-2010, 22:48
واقعا مجید بهتر نبود اینو تویه پیغام خصوصی بگی؟
باید حتمی بیای تویه تاپیک بازی هایه Exclusive ؟؟؟
والا خودمم دوست داشتم اینجوری بشه ولی نمیتونم بهش پیغام خصوصی بدم.

کی میخوای ول کنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بی تربیت :دی
خودت میدونی کی شروع کرده. فقط من پستش رو کمی دیر دیدم !!!

اون تاپیکم خیلی جالب بود فکر کنم که دیگه همه غزیش رو بدونن ... ( شب بخوابی صبح بلند شی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعلیق شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
قضیه این بود که از بس حرف الکی زدی بن شدی :دی موضوع دیگه ای نبود برادر :دی

به هر حال دیگه گذشت.
امیدوارم هممون بالاخره بتونیم درست با هم کنار بیایم و احتیاجی به این بحث ها نباشه.
همگی موفق باشید.

resident_evil
11-01-2010, 22:50
نوید جان تو چند تا achievement از این master piece تونستی بگیری ؟
ما 30 تا گرفتیم البت برای achiv نرفته بودیم :31:

من 25 تا گرفتم راستش زياد پيگيرش نشدم ! اون مود Fire Fight خيلي حال ميده پدرام ! من الان دارم حسرت ميخورم كه چرا قبل ازين كه بن بشم بازي نكردم اينو ! تنهايي بازي كردم كلي حال داد !

pedram_sad
11-01-2010, 23:07
اره قسمت نشد با هم live بزنیم :31:

راستی چند تا تصویر دیدم گفتم بزارم کسانی که gamer هستن ( خیلی کمه تعدادمون متاسفانه ) ببینن :

نمیدونم دیدن یا نه
این واقعا جالبه
تصویر

leader of videogame industry

که با یک روکش و به اصطلاح theme از یکی از معدود بزرگ بازی های تاریخ ( که مثل 90 درصد دیگه بازی های بزرگ تاریخ exclusive برای console هست ) وزین شده

یکی از دوستان که المان بود میگفت قیمت این روکش حدودا 150 یورو هست که از خود arcade گرونتره :

اینم یک مدل دیگش :

اینم زمان معرفی ابر شاهکار تاریخی halo 3 و pack این game :

اینام بدون شرح : :31:

ببینید تورو خدا اونوری ها چه ها که نمیکنن و البت حق هم دارن
اگه اون روکشه اینجا بود من شده بود دزدی کنم تهیش میکردم :31:

اینم یک مقاله با تیتری که حاوی حقیقتی کوبنده و تاریخی در تاریخ بشریت هست :

How Microsoft Created The Biggest Game Launch Of All Time

resident_evil
11-01-2010, 23:17
پدرام جان بازي كه فروشش تو 1 هفته از فيلم Spider Man 3 ميزنه جلو انتظاري كمتر ازين هم نميشه داشت ازش ! كلا من وقتي به ميزان فروش Reach در همون ساعات اوليه فكر ميكنم مُخم ميتركه . غوغا خواهد كرد

pedram_sad
11-01-2010, 23:55
نوید جون صبر بسی سخت است

اینم عکس نویسندگان این ابر اثر :

joseph staten و eric nylund

اینم Martin O'Donnell سازنده موزیک بی نظیر بازی :

Layken
11-01-2010, 23:55

من عاشق داشبورد های این چنینی هستم ....این یکی واقعا زیباست...(البته بی طرفانه میگم)

پدرام جان بازي كه فروشش تو 1 هفته از فيلم Spider Man 3 ميزنه جلو انتظاري كمتر ازين هم نميشه داشت ازش ! كلا من وقتي به ميزان فروش Reach در همون ساعات اوليه فكر ميكنم مُخم ميتركه . غوغا خواهد كرد
ها فک کنم MGS4 هم یه همچین رکوردهایی رو شکوند...البته باز من بی طرفم ...

resident_evil
12-01-2010, 00:28
حامد جان شما كلا تو امضات بنويس من بي طرفم كه مجبور نشي تو امضات ذكر كني ! : دي

mehdy.z
12-01-2010, 12:58

من عاشق داشبورد های این چنینی هستم ....این یکی واقعا زیباست...(البته بی طرفانه میگم)

قشنگه ولی فکر کنم با این دم و تشکیلات روش با تهویه دچار مشکل بشه(مخصوصا اینکه اصولا xbox360 کنسول نسبتا گرمی هست)...
منظور خاصی نداشتم فقط میخواستم بگم برای یک کنسول هیچ چیز همون داشبورد اصلیش که کاملا استاندارد هست ومطمئنا خیلی بیشتر از این داشبوردها روی طراحی فیزیکیش کار شده نمیشه:20:

Alireza.M67
12-01-2010, 16:40
حالا مگه HALO 2 براي 360 هستش ؟

مگه نیست ؟
من تا حالا فکر میکردم واسه 360 ه ...:18:
ببخشید ...

Alireza.M67
12-01-2010, 16:42
اره قسمت نشد با هم live بزنیم :31:

راستی چند تا تصویر دیدم گفتم بزارم کسانی که gamer هستن ( خیلی کمه تعدادمون متاسفانه ) ببینن :

نمیدونم دیدن یا نه
این واقعا جالبه
تصویر

leader of videogame industry

که با یک روکش و به اصطلاح theme از یکی از معدود بزرگ بازی های تاریخ ( که مثل 90 درصد دیگه بازی های بزرگ تاریخ exclusive برای console هست ) وزین شده

یکی از دوستان که المان بود میگفت قیمت این روکش حدودا 150 یورو هست که از خود arcade گرونتره :

]

پسر این چه خوشگله .
کاشکی بیان یکیشم بدن به ما ...

mehdi30nema
13-03-2010, 14:17
دوستان اون چیزایی که شبیه غورباقه یا وزغ بودن و در هالو 3 بود تو این شماره هم هستند ؟ چون فکر کنم بازی بدون اونا خیلی قشنگ تره .

mohammad450
17-03-2010, 03:44
ببخشید سبک بازیش ترسناکه؟:11:

S.Y.K
17-03-2010, 09:06
ببخشید سبک بازیش ترسناکه؟:11:
نه دوست عزیز
سبک بازی First-person Shooter (FPS هست که به معنای اول شخص شوتر .
هر چند که بعضی مراحل در شب انجام میشه و به دلیل تنها بودن کاراکتر ممکنه حس اضطراب رو به شما منتقل کنه.

Alireza.M67
17-03-2010, 15:32
من بلاخره شنبه رفتم این بازیو گرفتم و اولین HALO هست که بازی کردم .
بخش آنلاین رو نمیدونم ولی در مورد بخش آفلاین که به نظر من خیلی بازی بیخودیه :2:
آدم بازی میکنه یاد پلی استیشن 2 میفته.
تعجب می کنم که دوستان انقدر از گیم پلی این بازی تعریف میکنن به نظر من که چیز مالی نبود ...
صحنه هم انقدر تاریکه که دیگه شورشو در اوردن .
البته من 45 دقیقه بیشتر بازی نکردم ولی اینا رو از همون اول بازی میشد فهمید .
راستی تو این بازی سیستم کاور گیری چرا نیست ؟ یا هست و من ندیدم ؟

mehdi30nema
17-03-2010, 15:53
تعجب می کنم که دوستان انقدر از گیم پلی این بازی تعریف میکنن به نظر من که چیز مالی نبود ...

منم halo 3 اولین بازی از سری هالو بود که گرفتم و واقعا تعجب کردم چون کلی از بازی تعریف میکردن ولی به نظر من که خیلی معمولی بود اونم با یک گرافیک خیلی ضعیف .

S.Y.K
17-03-2010, 16:59

منم halo 3 اولین بازی از سری هالو بود که گرفتم و واقعا تعجب کردم چون کلی از بازی تعریف میکردن ولی به نظر من که خیلی معمولی بود اونم با یک گرافیک خیلی ضعیف .

کلا سری بازی های Halo این مشخصه رو داره که سلیقه ایه و همه خوششون نمیاد
من Halo 3 رو بار اولی که امتحان کردم اصلا خوشم نیومد.یک بار دیگه امتحان کردم بدتر.بار سوم گذذاشتم بازم خوشم نیومد اما بار چهارم منو جذب کرد طوری که واقعا مایل بودم ادامه بدم و از بازی لذت می بردم.واقعا قابل تصور نبود برام که بازی که اصلا برام جالب نبود این طوری منو جذب کنه.اما خوب اینم نباید فراموش کنیم که گیم پلی بازی با FPS ها دیگه تا حدودی تفاوت داره و در ابتدا مصنوعی به نظر میاد ولی بلافاصله ی اینکه بهش عادت کنید واقعا عالیه مخصوصا مرحله آخر Haloe 3 که اوج هیجان بود.یکی از چیز هایی که در بازی کاملا گیمر رو جذب می کنه و سایل نقلیه ی بازی که سفینه های پرنده ماشین های نوآورانه و ... می تونه باشه به همراه تعداد بسیار زیادی اسلحه ! Halo به خاطر گیم پلی مشهوره نه گرافیک
اما Halo 3 ODST به نظرم پیشرفت های بسیار جالبی داشت نسبت به Halo 3 که مهم ترینش بهتر شدن گیم پلی بود.گیم پلی مستحکم تر شده.درگیری ها جذاب تر شده.بازی سخت تر شده.حس جنگ ملموس تر به نظر میاد(مخصوصا با درجه ی HARD).نور پردازی و سایه زنی بازی هم بسیار عالیه و جز قوی ترین مشخصه های بازیه.از طرفی موزیک های بازی هم که همیشه گوش نواز بوده و هست.و البته چهره ی کارکتر ها ضعیف بود حتی بعضی از موارد ضعیف تر از Halo 3 .ممکنه با پیشروی در بازی خوشتون بیاد ولی نمیشه قول داد چون سلیقه ایه.بازی سیستم کاور گیری هم نداره.برای مکان های تاریک هم می تونید از نوعی دید جدید که به Halo 3 ODST اضافه شده استفاده کنید.اصلا یکی از کاربرداش همینه و با دکمه ی X فعال میشه.و در کل به نظرم یکی از خصوصیت های خوب ODST اضافه شدن مراحلی در شب بود هر چند نور پردازی و سایه پردازی عالی بازی در مراحل جلوتر خودنمایی می کنه .
در هر حال من برای نظر شما احترام قائل هستم چون خودم همچین نظری رو داشتم
اما امیدوارم با ادامه دادن بازی نظرتون مثل من تغییر کنه

Alireza.M67
17-03-2010, 18:58
کلا سری بازی های Halo این مشخصه رو داره که سلیقه ایه و همه خوششون نمیاد
من Halo 3 رو بار اولی که امتحان کردم اصلا خوشم نیومد.یک بار دیگه امتحان کردم بدتر.بار سوم گذذاشتم بازم خوشم نیومد اما بار چهارم منو جذب کرد طوری که واقعا مایل بودم ادامه بدم و از بازی لذت می بردم.واقعا قابل تصور نبود برام که بازی که اصلا برام جالب نبود این طوری منو جذب کنه.اما خوب اینم نباید فراموش کنیم که گیم پلی بازی با FPS ها دیگه تا حدودی تفاوت داره و در ابتدا مصنوعی به نظر میاد ولی بلافاصله ی اینکه بهش عادت کنید واقعا عالیه مخصوصا مرحله آخر Haloe 3 که اوج هیجان بود.یکی از چیز هایی که در بازی کاملا گیمر رو جذب می کنه و سایل نقلیه ی بازی که سفینه های پرنده ماشین های نوآورانه و ... می تونه باشه به همراه تعداد بسیار زیادی اسلحه ! Halo به خاطر گیم پلی مشهوره نه گرافیک
اما Halo 3 ODST به نظرم پیشرفت های بسیار جالبی داشت نسبت به Halo 3 که مهم ترینش بهتر شدن گیم پلی بود.گیم پلی مستحکم تر شده.درگیری ها جذاب تر شده.بازی سخت تر شده.حس جنگ ملموس تر به نظر میاد(مخصوصا با درجه ی HARD).نور پردازی و سایه زنی بازی هم بسیار عالیه و جز قوی ترین مشخصه های بازیه.از طرفی موزیک های بازی هم که همیشه گوش نواز بوده و هست.و البته چهره ی کارکتر ها ضعیف بود حتی بعضی از موارد ضعیف تر از Halo 3 .ممکنه با پیشروی در بازی خوشتون بیاد ولی نمیشه قول داد چون سلیقه ایه.بازی سیستم کاور گیری هم نداره.برای مکان های تاریک هم می تونید از نوعی دید جدید که به Halo 3 ODST اضافه شده استفاده کنید.اصلا یکی از کاربرداش همینه و با دکمه ی X فعال میشه.و در کل به نظرم یکی از خصوصیت های خوب ODST اضافه شدن مراحلی در شب بود هر چند نور پردازی و سایه پردازی عالی بازی در مراحل جلوتر خودنمایی می کنه .
در هر حال من برای نظر شما احترام قائل هستم چون خودم همچین نظری رو داشتم
اما امیدوارم با ادامه دادن بازی نظرتون مثل من تغییر کنه

خب پس با این تفاسیر یه بار دیگه بعدا امتحان میکنم .(البته بعد عید چون هنوز assassins creed 2 & bioshock 2 & saboteur رو تو صف دارم )
ولی اینکه سیستم کاور گیری نداره یخورده ناجوره . آدم یاد serious sam میفته ...
امیدوارم تو reach یه فکری به حال این قضیه کرده باشن .
در هر حال ممنون از راهنماییت .:10:

Hunter lord
17-03-2010, 20:09
من هر کاری می کنم از این بازی خوشم بیاد نمی شه . خیلی اعصاب خورد کنه مراحلش و گرافیکش خیلی پایینه .