PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم

AHMADUSE
24-08-2009, 14:16
سلام دوستان
سیستم من مدتی هست بصورت سخت افزاری هنگ میکنه یعنی طوریکه مجبور میشم ریست کنم فقط
کاملا قفل میشه هم ماوس هم صفحه کلید و اگر موسیقی در حال پخش باشه وایمیسته و صداش هم قطع میشه(این توضیحان رو دادم که بگم ایراد سخت افزاریه و ایراد از ویندوز نیست)
خواهشا بگید کدوم قظعه از سخت افزارم ایراد داره؟

Shahin_Turk
24-08-2009, 14:24
احتمالا پاور!

saman3230
24-08-2009, 14:26
لپ تاپ هستش ؟ چون شما این بحث رو در قسمت اشکا لهای لپ تاپ مطرح کردید مشخصا سیستم رو لطف می کنید ؟

AHMADUSE
24-08-2009, 15:53
نه عزیز لپ تاپ نیست
ایراد از پاورش نیس چون پاورش کار میکنه...
مشخصات سیتمم:
رم: 1 گیگ (512 تا رو تازه اضافه کردم قبل از اضافه کردن هم مشکل داشت)
کارت گرافیکی : 64 Ati
سی پیو : 2 گیگ سلرون

saman3230
24-08-2009, 16:50
شما بهتره دمای cpu رو چک کنید !!
دوست عزیر کار کردن پاور دلیل بر سالم بودن نیست یکی از عامل هنگ کردن دستگاه شما می تونه از پاور باشه !!

کلا 4 عامل می تونه باشه

1. پاور
2.رم
3.دمای cpu
4. هارد (بسیار ضعیف)
البه قبل از بررسی این مشکلات حتما یکبار دستگاهتون رو با آنتی ویروس آپدیت مثل AVG چک کنید و یکبار دیگه ویندوز رو عوض کنید

AHMADUSE
31-08-2009, 13:26
شما بهتره دمای cpu رو چک کنید !!
دوست عزیر کار کردن پاور دلیل بر سالم بودن نیست یکی از عامل هنگ کردن دستگاه شما می تونه از پاور باشه !!

کلا 4 عامل می تونه باشه

1. پاور
2.رم
3.دمای cpu
4. هارد (بسیار ضعیف)
البه قبل از بررسی این مشکلات حتما یکبار دستگاهتون رو با آنتی ویروس آپدیت مثل AVG چک کنید و یکبار دیگه ویندوز رو عوض کنید

با تشکر ..

از پاور نیست چون پاور رو عوض کردم اما باز میهنگه.
رم رو هم ارتقا دادم البته یه بار قبلیشو عوض کردم دیدم باز میهنگه بعد ارتقا دادم.
دمای cpu رو از کجا بفهمم؟ از تو کیس نمیشه آخه اون سنسوری رو که بعضی مادربوردها داره نداره نرم افزارش که بشه فهمید دماشو کدومه؟ دما طبیعیش چنده؟؟ اگه از حد طبیعی بالاتر بود چه باید کنم؟؟
آخه یه بار سیلیکون هم مالوندم.

آیا ممکنه از کارت گرافیک باشه؟؟ آخه رمش 64 تا هست میگم امکان داره چون داغ میکنه هنگ کنه ؟ آخا اگه از کارت گرافیک باشه پس چرا موقع خوندن موسیقی کلا موسیقیم قطع میشه؟ پس از گرافیک هم نیست هان؟؟درست نمیگم؟؟

saeed.izadi1989
31-08-2009, 16:32
سام دوست عزیز
منم احتمال میدم این مشکل به خاطر سی پی یو باشه
برایی تنظیم دمای سی پی یو در زمان روشن شدن سیستم دکمه del رو بزن سپس در گزینه مربوط به سی پی یو(الان اسم گزینه یادم نیست ولی اگه سرج کنی پیدا می کنی) میزان دمای سی پییو یک کم ببر بالا تر
موفق باشی

Pami
31-08-2009, 16:33
دوست عزيز اينجا انجمن لپ تاپ هست
در بخش مشكلات سخت افزاري مطرح بفرماييد

بسته شد