PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دامنه بین المللی رایگان Com .Net .Org.

madanchi11
24-08-2009, 11:32
با سلام .
مطمئنا ارزوی همه وبلاگ نویسان داشتن یک دامنه اختصاصی و بین المللی هست .قصد داریم سایتی که به تازگی دامنه رایگان (com. اسم شما .www ) ارائه میده رو به شما معرفی و طریقه ثبت نام رو به صورت بسیار ساده توضیح بدیم . فقط شما باید ۹ نفر بعد از خودتون رو به این سایت دعوت کنید تا دامنه شما فعال بشه و مورد استفاده قرار بدید .
لطفا توجه کنید :
ابتدا روی لینک زیر كلیك كنید تا صفحه ثبت نام برای شما باز شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از باز شدن صفحه مورد نظر با توجه به عکس زیر ثبت نام رو ادامه بدید.:

۱- یکی از خدمات را در این بخش انتخاب کنید . (پیشنهاد میکنیم اولی یعنی پیدا کردن ۹ نفر رو انتخاب کنید)

۲- آدرس ایمیل را بطور کامل وارد کنید مانند ( rrr@yahoo.com (rrr@yahoo.com))
۳- کلمه رمز (حتما شش رقمی باشه)
۴- این مربع را با یک کلیک پر کنید .
۵- بعد از مراحل بالا روی این مستطیل کلیک کنید.

بعد از انجام دادن مراحل بالا به صفحه بعدی منتقل میشد (به عکس توجه کنید):

به این راحتی شما عضو شدید و بعد از دعوت ۹ نفر از دوستاتون میتونید بازم به این سایت مراجعه کنید و دامنه مورد نظرتون رو ثبت کنید . به همین راحتی !!!!

mehdi_08
24-08-2009, 12:24
عزیزم
شما خودت کسی رو میشناسی که از این طریق دامنه گرفته باشه
این روش ها هم درست عین روش های کسب درآمد یا گرفتمن اکانت رپید از طریق زیر مجموعه س
دنبالش نرو که وقت خودت رو تلف کردی آخرش که به دادن دامنه یه هر چیز دیگه ای برسه برات بازی درمیارن
در ضمن لینک ثبیت نام خودت رو دادی تا بچه ها برن زیر مجموعه تو بشن ای کلک

farzadshekoohi
24-08-2009, 12:36
با سلام به نظر من اینا همش الکی هست بهتر هست آدم 10.000 تومان بده با خیال راحت یک دونه بخره

Cleeev
25-08-2009, 00:27
farzadshekoohi راست میگه...

آره بابا... گرون ترین دامین com هستش که اونم حداکثرش از بهترین شرکت جهان بخوای بگیری 10000 تومن بیشتر نیست در سال... به خاطر 10000 تومن در سال میخوای اینهمه راهو بری...؟؟؟ یه دامین بخر وصلش کن به یه هاست مجانی مثل ByetHost و همچنین به Google Applications هم وصلش کن و برو حالشو ببر... راحت میتونی توی همون بایت هاست 50 تا subdomain برای دامینت بسازی...

دیگه این چیزا منسوخ شده... دامین از پفکم ارزون تره و هاستم تا بخوای هاستای مجانی توی اینترنت ریخته که خیلیاشون از بهترین هاستای پولی داخل ایرانم بهترن...!!!

در ضمن مطمئن باش اینی که داره دامین مجانی میده (اگه بده) از سرورهای بی کیفیت میده چون اگه بخواد از شرکتای درست حسابی بگیره مفتی بده به من و تو اصلا براش نمیصرفه و ورشکست میشه...!!!

Xo0oX
25-08-2009, 10:12
با سلام به نظر من اینا همش الکی هست بهتر هست آدم 10.000 تومان بده با خیال راحت یک دونه بخره

ایول حرف حقیقت همینه راهت و مطمئن
8 تومن هم مدیدن .com:31:

chaparman
25-08-2009, 13:54
آدم رو وسوسه می کنه که توش ثبت نام کنه آخه دومین اون هم رایگان خوبه ! ولی همانطور که دوستان گفتن اعتمادی بهش نیست

DJ POLESTAR
25-08-2009, 14:15
ما که آخرش ندونستیم کی به کیه!
اما فکر کنم دوستان راست گفته باشن,شاید الکی باشه!

madanchi11
25-08-2009, 15:00
دوستان سلام
امتحان کنید خودتون ببینید
دوستم من هم یک دامنه از اونجا گرفته پس از دعوت نامه باید داشته باشید

jamy_khoshtip
25-08-2009, 16:20
الکی هست در حد تیم ملی

ئشایه2009
26-08-2009, 15:29
من 9تا زیر مجموعه جمع کردم اما جلوشون نوشته not complete یعنی چی؟
فکر کنم سرکاریه
اگه کی میدونه کمکم کنه
ممنون

DJ POLESTAR
26-08-2009, 17:36
آره بابا کلا سر کاریه!!!!!!!!!!!!!