PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار براي ساخت برچسب سي دي فوري فوري فوري

baba barghi
27-02-2006, 20:52
سلام دوستان
من با برنامه ي نرو برچسب سي دي درست كردم ولي بايد بگم كه درست روي كاغذ مخصوص برچسب سي دي منطبق نمي شه يا يه راهكاري بگيد تا با اين نرو بكنم يا يه برنامه براي اينكار معرفي كنيد

ممنون
باي

Reza1969
28-02-2006, 00:16
دوست عزيز

خود نرو اينكار رو به بهترين شكل انجام ميده. اكس پي پلاس هم هست . در ضمن سي دي پرينترتون هم بايد اين قابليت رو داشته باشه.

Reza1969
28-02-2006, 00:19
وليزاده جان ، اينو الان برات پيدا كردم كه آخرين ورژنه اميدوارم به كارت بياد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

crack : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
28-02-2006, 12:05
سلام رضا جان
من مشكلي با نرو ندارم ولي بايد بگم كه اون برچسبي كه چاپ مي شه روي جاي مخصوص برچسب سي دي چاپ نمي شه و يه خرده از اونور مي زنه بيرون متوجه هستيد چي مي گم؟؟؟

ممنون
باي

betar
01-03-2006, 09:20
با سلام
نرم افزار Formtec Design Pro 6 مخصوص انواع لیبل برروی انواع سی دس و دی وی دی است و از قابلیت زیادی برخوردار است.
در ضمن از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به صورت کاملا رایگان قابل دانلود می باشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

baba barghi
01-03-2006, 12:32
سلام دوست عزيز
ممنون

باي

amirpers
01-03-2006, 12:49
سلام رضا جان
من مشكلي با نرو ندارم ولي بايد بگم كه اون برچسبي كه چاپ مي شه روي جاي مخصوص برچسب سي دي چاپ نمي شه و يه خرده از اونور مي زنه بيرون متوجه هستيد چي مي گم؟؟؟

ممنون
باي
دوست عزیز در برنامه نرو و Nero Cover Designer قسمتی در بالای آن به صورت کرکره ای وجود دارد که در حالت عادی بر روی Normal Paper تنظیم شده . شما با تغییر آن می توانید برچسب خود را به اشکال و ابعاد مختلف در بیاورید و از آن بعد از چاپ لذت ببرید .
در هنگام پرینت هم گزینه Elements وجود دارد که در آن می توانید جای برچسب را برای پرینت تایین کنید .
امیدوارم با اطلاعات اندکی که دارم تونسته باشم کمکی کنم .

baba barghi
01-03-2006, 15:31
سلام امير جان
من اين رو قبلا انجام دادم ولي نشد

ممنون
باي