PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطف کنید راهنمایی کنید.میخوام از درایورهام بک آپ بگیرم.ولی....

reza,n
23-08-2009, 08:19
با سلام:11::
دوستان من قصد دارم ویندوز ارجینال نوت بوکم رو بنا به دلایلی پاک کنم و از ویندوز دیگه ای استفاده کنم منتها مشکل درایورهای نوت بوک رو دارم بنابراین سعی کردم با نرم افزارهای Driver.Genius و یا Drive Magician از درایورها بک آپ بگیرم منتها جالب اینه که عملیات بک آپ گیری رو کاملا" موفقیت آمیز اعلام میکنه ولی عجیبه که حجم بک آپ تهیه شده اصلا" منطقی نیست (3.5 مگ !!!!!) و توی پوشه های بک آپها هم که وارد میشی یکی دو تا فایل 1 و یا چند کیلوبایتی وجود داره!!! که اصلا" قابل نصب نیست.نمیدونم مشکل چیه و چرا بک آپ رو درست نمیگیره.میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید.
ضمنا" بهترین نرم افزار برای اینکه مطمئن باشی از اینکه از کل درایورهات کامل و بدون مشکل بک آپ گرفته چیه؟؟؟؟
با سپاس فراوان
رضا

Alibghz
23-08-2009, 09:21
من از برنامه ی Driver Genius Professional Edition 2008 استفاده می کنم و بدون هیچ مشکلی برام کار می کنه
خروجی رو به چه صورتی تنظیم کردی؟ فایل زیپ یا فایل اجرایی؟

reza,n
23-08-2009, 10:22
دوست من , من تنظیمات خاصی انجام ندادم.روی هموم EXE بک آپ گرفتم!!!منتها نمیدونم اصلا" منطقی نیست کل درایورها مثلا" 4 مگ!!!!!! راستی تنظیمات خاصی نداره؟؟؟ امکان داره کنه نتونه از درایورهام بک آپ بگیره؟؟ یعنی نوت بوک بهش این اجازه رو نده؟؟؟
ممنونم

Masоud
23-08-2009, 13:44
سلام

ملاحظه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

reza,n
23-08-2009, 16:19
دوست من ممنون از راهنماییتون.ولی من فقط قصد دارم از درایورهام بک آپ تهیه کنم نه کل درایو.بهرحال ممنون