PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در انتخاب hdtv

senjin
22-08-2009, 21:14
سلام
من یه چنتا سوال در مورد یه چنتا hdtv دارم.
1. یه مقایسه بین اینها بکنید.
LN46B750
PN50B860
UN46B8000
راجع به همه امکانات .
2. فرق Subfields و Motion Plus چیه .کدوم مهم تره.
3. این امکاناتی که برای PN50B860 تو سایت سامسونگ نوشته تا چه حد واقعیه . Mega Dynamic Contrast Ratio و Ultra Filter Bright Plus و 18 bit processing capacity و 600Hz Subfields فقط مختص این مارکه یا تو بقیه هم هست . چه قدر اهمیت دارن؟
4. چرا در مورد UN46B8000 و PN50B860 نتونستم یه مقایسه خوب پیدا نکردم. با اینکه زیاد گشتم.
5. کیفیت و امکانات UN46B8000 چه جوریه؟ Auto Motion Plus 240Hz چه قدر تاثیر داره؟
6. ممکنه قیمت UN46B8000 کم بشه ؟ ( قیمت جهانی نه تو ایران)
7. سریه 9000 ال ای دی سامسونگ کی میاد اصلا میاد یا شایعس؟ خبر موثقی ازش هست؟
سوالام زیاد شد. همینا رو جواب بدین تا بعدا:27:
پیشاپیش ممنون. ماه رمضونم مبارک.

*Alucard*
22-08-2009, 21:35
LN46B750 که تو ایران پیدا نمیشه ولی بهترین LCD در حال حاضر هست.
PN50B860 پلاسما پنل هست و اون مشخصاتی که شما در موردش سوال داری مختص این مارک نیست و اتفاقا بعضی برندها مثل پاناسونیک با وجود اینکه برای کنتراست اعداد کمتری رو اعلام میکنن ولی تستها نشون میده در واقعیت کنتراست بالاتری دارند.
ساب فیلد و موشن پلاس دوتا پروسه متفاوت برای دوتا تکنولوژی متفاوت هستن ولی تستها نشون داده سابفیلد بهتر عمل میکنه هر چند چون هرکدوم از این روشها روی یه تکنولوژِی متفاوت تست شدن شاید مقایسه کلا درست نباشه.
پنل PNB860 رو هنوز خیلی از سایتها تست نکردن ولی مدل پائینتر اون رو که PNB650 هست تست کردن البته از نظر مشخصات دو پنل یکسان هستن فقط پنل B860 نازکتر هست.
سری 9000 سامسونگ اختمالا سال دیگه معرفی میشه البته اگر روال شماره گذاری مدلها تغییر نکنه.
فعلا مدل B8500 سامسونگ قرار هست به بازار عرضه بشه که در اون از تکنولوژی Local dimming LED به عنوان نور پشتی استفاده شده و سامسونگ کنتراست اون رو 7 میلیون به یک اعلام کرده!!!

در این تاپیک راجبش توضیح دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senjin
22-08-2009, 21:51
جایی هست که در مورد B8500 اطلاعات یا خبری داده باشه. اون امکاناتی که برای PN50B860 نوشتم تو led و lcd نیست؟
می ارزه برایه B8500 صبر کرد؟ این پلاسما در مقایسه با پلاسما هایه هم قیمتش بهتره یا بدتر؟
Auto Motion Plus 240Hz تو b8000 چه قدر تاثیر داره؟
ممنون

*Alucard*
22-08-2009, 22:02
جایی هست که در مورد B8500 اطلاعات یا خبری داده باشه. اون امکاناتی که برای PN50B860 نوشتم تو led و lcd نیست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می ارزه برایه B8500 صبر کرد؟ این پلاسما در مقایسه با پلاسما هایه هم قیمتش بهتره یا بدتر؟
دوست عزیز پیشرفت سریعی که در HDTV ها رخ میده هر روز مدلهای جدیدتری رو برای عرضه به بازار آماده میکنه ممکنه صبر شما ارزش داشته باشه ولی خلاف اون هم ممکنه اتفاق بیوفته.در جواب بهتر بودن این پلاسما نسبت به هم قیمتهای خودش چون هنوز تست دقیقی صورت نگرفته نمیشه نظر داد ولی اینطور که من تو فرومهای AVS و AVforums و چندتا فروم دیگه میخوندم میگفتن که این پنل از پنل مدل V10 از پاناسونیک و B650 از خود سامسونگ در برخی از تستها ضعیفتر عمل میکنه ولی هنوز هیچ سایتی به عنوان منبع رسمی نظر درستی در این باره نداده.
البته من یه سری عکس از مقایسه این پنل در تستها با V10 دارم که بعدا اینجا میزارم!

Auto Motion Plus 240Hz تو b8000 چه قدر تاثیر داره؟
کلا تفاوت بین مدلهای 120 هرتزی و 240 هرتزی در عمل خیلی کمتر از اون چیزی هست که در تبلیغات عنوان شده ولی نمیشه گفت که تاثیری نداشته البته خیلی از منابع گفتن که این سرعت نوسازی تصویر دارای عوارض جانبی منفی بر روی برخی از سیگنالهای ورودی هست!

senjin
22-08-2009, 22:15
ببخشید سوال زیاد دارم. مشکل صدا که در b7000 بود هیچ تغییری نکرده تو b8000? این اسپیکری که با تلویزیون های ال ای دی میدن (فکر کنم این HT-WS1G) بدرد میخوره؟ چه قدر برق وصل میکنه؟ باید به پریزه برق وصل بشه؟ میشه هم اونو به تی وی وصل کرد هم سینمای خانگی از هر دو هم همزمان استفاده کرد. برای استفاده ایکس باکس و ر سیور و سینمایه خانگی b8000 بدر میخوره؟

*Alucard*
22-08-2009, 22:24
پلاسما سامسونگ B850:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پلاسما پاناسونیک V10:

ببخشید سوال زیاد دارم. مشکل صدا که در b7000 بود هیچ تغییری نکرده تو b8000? این اسپیکری که با تلویزیون های ال ای دی میدن (فکر کنم این HT-WS1G) بدرد میخوره؟ چه قدر برق وصل میکنه؟ باید به پریزه برق وصل بشه؟ میشه هم اونو به تی وی وصل کرد هم سینمای خانگی از هر دو هم همزمان استفاده کرد. برای استفاده ایکس باکس و ر سیور و سینمایه خانگی b8000 بدر میخوره؟
از نظر صدا که B7000 هیچ فرقی با B8000 نداره در مورد بقیه مسائل هم من زیاد اطلاع ندارم دوست عزیز