PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : KeyScrambler تامین %100 امنیت مقابل سرقت پسورد

Mohsen6558
22-08-2009, 13:47
به نام یزدان پاک

هدف از این نوشته افزایش امنیت و در نتیجه جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات است.
اول به معرفی KeyLogger می پردازم:
هکر اطلاعات رو می گیره و می بینه که مثلا شما تایپ کردین Gmail.com بعد تایپ کردین Mohsen6558 بعد یه tab زدین و پسورد رو تایپ کردین با این روش می تونه یوزرنیم وپسورد جی میل شما رو دربیاره!
حتما شما هم شنیدین که علاوه بر آنتی ویروس از یه Anti Spyware هم استفاده کنید اما هیچ وقت از خودتون پرسیدید چرا؟
امروزه نرم افزار های بسیار زیاد Keylogger وجود دارن اما اکثر این ها چون دیگه معروف شدن آنتی ویروس ها اونا رو می شناسن اما برنامه ای که یه شخص برا خودش می نویسه اون رو آنتی ویروس نمی تونه تشخیص بده به محض این که اجرا کردین کلیه ی اطلاعات شما رو جمع آوری و به هکر منتقل می کنه!
خب حالا چاره چیه؟
پیشنهاد اول می تونه یه Firewall باشه که وقتی اطلاعات از سیستم شما می خواد فرستاده شه فایروال جلوش رو بگیره اما این روش دردسر ساز هست برا این که اطلاعات زمان انجام کارهای عادی مثل : چت ، وب گردی ، بازی آنلاین و... هم از سیستم خارج می شه اون موقع هست که Firewall کلافتون می کنه
پیشنهاد من نرم افزار KeyScrambler هست.
این نرم افزار یه فکر جدید کرده اومده و بیش از صدتا نرم افزار معروف رو مثل : تمامی مرورگرها ، مسنجر ها ، بازی های آنلاین ، نرم افزارهای Office و... رو امن کرده اما چطوری؟ این نرم افزار بعد از نصب شدن کلیدهایی که شما از کیبورد فشارمی دین رو به یه کلید دیگه تبدیل می کنه! یعنی مثلا شما توی FireFox تایپ می کنین Gmail.com و اینتر رو می زنین فایرفاکس وارد سایت می شه اما توی KeyLogger ها یه نوشته ی دیگه نشون داده می شه!
در عکس های زیر نرم افزار Goldeneye که یک KeyLogger هست نشون داده شده و در هر دو عبارت
Keylogger یه نوع ویروسه که وقتی اجرا بشه رو سیستمی تمامی اعمال سیستم رو زیرنظر گرفته ذخیره می کنه و برای هکر می فرسته!
"in ye test hast – Mohsen6558"

تایپ شده اما اولی مربوط به زمانی هست که KeyScrambler غیرفعاله و دومی زمانی است که این نرم افزار فعال هستش.

غیرفعال:(می بینید که نوشته ها به راحتی قابل تشخیص هستن تو KeyLogger حالا فرض کنین به جای اینا یوزرنیم و پسوردهای شما همه با هم فرستاده بشه به یه نفر!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعال ( همین طور که می بینید عبارت تایپ شده اصلا قابل تشخصی نیست)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شخصا استفاده از این نرم افزار رو برای اونایی که مدام آنلاین هستن توصیه می کنم امروزه استفاده از KeyLogger ها خیلی مرسوم شده و حدود دو هفته پیش بود که کل اطلاعات من به همین روش هم شد!
شما با استفاده از این نرم افزار در واقع به هکر رو دست می زنید.

دانلود آخرین ورژن نرم افزار با سریال :
از RapidBaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fget%2F_1xdb%2FKeyScramblerProv.2.5.0.0-Mohsen6558.rar)
از RapidShare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F269837515%2FKeyScramblerProv.2.5.0.0-Mohsen6558.rar)

دوستانی که مطالب رو در وب سایت و وبلاگ خود کپی می کنن لطف کنن لینک به برنامه رو عوض نکنن

متشکر

hamid-pardazan
16-05-2010, 12:45
یوزر نیم و پسورد این برنامه بلوکه شده می تونید از کرک زیر استفاده کنید
لینک دانلود برنامه اصلی ورژن 2.6.0:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک کرک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DevilStorm
22-07-2010, 23:49
اگه واقعا درست کار کنه عالیه. از چه الگوریتمی استفاده میکنه؟
ضمنا توسط پسورد کراکر ها قابل بازگردانی نیست؟

DevilStorm
23-07-2010, 00:21
برنامش خیلی عالیه ولی کرکش برا من کار نکرد وقتی اجراش میکنم خطای dont send رو میده
یه پچ دیگه واسش گیر آوردم واسه اونایی که مثل من خطا میده هنگام اجرا