PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات من با برنامه ي Multimedia Builder فوري

baba barghi
27-02-2006, 15:31
سلام دوستان
براي قرار دادن آيكون در برنامه ي Multimedia Builder چه كار بايد كرد؟؟؟
براي اينكه من صدايي را كه در فولدر Sound For AutoRun\For AutoRun.wav در سي دي رام قرار دادم رو با كليك بر روي يك دكمه در اتوران اجرا شود بايد چه كار كنم؟؟؟البته لازم به ذكر است كه من مي دونم كجا بايد برم ولي نمي دونم چه آدرسي بهش بدم تا صدايي كه در فولدري كه در بالا است رو بخونه

ممنون
باي

Saer
27-02-2006, 23:10
دوست عزیز سلام

سرعت سیستمم به شدت اومده پایین با هزارو یک زحمت تونستم این صفحه رو باز کنم تا واست بنویسم

برای دست کردن آیکون توی این برنامه :
به tab قسمت بالا به نام project بروید وبعد گزینه ی check & distribute را کلیک کنید . بعد پنجره ای باز می شود که در سمت چپ( یه مقدار پایین ) نوشته آیکون ...شما روی 16 color یا 256 کلیک کرده و آیکون مورد نظر خود را بگذارید .

آقا خیلی ببخشید این سیستم امشب خیلی درگیری پیدا کرده و من مجبورم خارج بشم ان شا ء الله بزودی بقیه سوالاتت رو هم جواب می دم .
اگه سوالی بود بگو ...اگه بلد بودم کوتاهی نخواهم کرد ...

یا علی مدد

baba barghi
27-02-2006, 23:24
سلام دوست عزيز
مرامت رو برم
همين برام كافيه كه مرام داري
بهتر از بعضي ها هستي كه در مورد چاپ برچسب سي دي مي دونن و چيزي نمي گن
براي آيكن يكي از دوستان يك روش ديگه هم معرفي كرده بودند ولي اين بهتره ممنون عزيز
در مورد صدا اگر بگي ديگه هيچ مشكلي ندارم

ممنون
باي

signal
27-02-2006, 23:34
مگه در مورد چاپ چي ميخاي بدوني. بگو ببينم.

کاپتان هادی
28-02-2006, 03:26
سلام دوست عزيز
مرامت رو برم
همين برام كافيه كه مرام داري
بهتر از بعضي ها هستي كه در مورد چاپ برچسب سي دي مي دونن و چيزي نمي گن
براي آيكن يكي از دوستان يك روش ديگه هم معرفي كرده بودند ولي اين بهتره ممنون عزيز
در مورد صدا اگر بگي ديگه هيچ مشكلي ندارم

ممنون
باي
دوست عزيز شما لينك بده تويه برنامه بعد برو تويه قسمت projetct\path replace اونجا بايد ادرس رو عوض كني تا بتونه رويه cd هم اون رو پيدا كنه

baba barghi
28-02-2006, 12:02
سلام دوستان
سيگنال جان
من رفتم برچسب سي دي خريدم همون كه دو تا هست و مي توني بكني بعد اون عكس سي دي كه چاپ مي كنم روي جاي مخصوص برچسب نميفته
هادي جان
خب لينك رو به چه چيزي تغيير بدم؟؟؟

ممنون
باي

Honradez
28-02-2006, 14:10
دوست عزيز درباره آيكون كه برات توضيح دادم!!!

Saer
28-02-2006, 20:42
سلام به دوست گرامي

خوشبختانه امشب سيستمم روبراهه
خب براي اينكه صداي مورد نظر شما با يك بار كليك كردن بر روي دكمه پخش شود چندين راه داره كه بنده يه راهشو مي گم بقيه ي راه ها رو هم اگه با همون قسمت ها يه مقدار ور بريد ياد مي گيريد اگه باز هم مشكلي بود بنده را خبر كنيد اگه بلد بودم در خدمتم ...

ابتدا دكمه اي ساخته سپس گزينه ي زير را كه با علامت قرمز مشخص شده را بزنيد بعد صفحه اي باز مي شود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس در قسمت on mouse click گزینه ی Audio open را انتخاب کنید

سپس در قسمت پایین فایل صوتی مورد نظرتان را بگذارید .

موفق باشید
یاعلی مدد

baba barghi
28-02-2006, 21:01
سلام دوستان
ممنون از لطف همه
ديگه مشكلي با اين برنامه ندارم

ممنون
باي