PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باگ کردن شارژ گیم نت

ebicross
22-08-2009, 06:51
راستش نمیدونستم اینو کجا بزارم.
گفتم کجا بهتر از انجمن بازیهای شبکه ای.:46:

این روش روی GamePort 4.0 آزمایش شده و 100% تضمینی هستش و فکر میکنم روی GamePortهای دیگه هم جواب بده.
به این صورت که توی GamePort طبق روال عادی Username و Password رو بزنید و بعد از زدن پسورد کلید Shift را نگاه دارید و از اعداد بالای کیبرد بزنید 663 و سپس همزمان که Shift را نگاه داشته اید (بدون ول کردن از ابتدا) کلمه ی logoff را تایپ کنید و مجددا 3 بزنید و همینطور که Shift پایین است کلید Enter را بزنید.
حالا هرچقدر شارژ داشته باشید کم نمیشود و میتوانید Free بازی کنید.:21:
نکات مهم:
- تست بر روی Game Port ورژن 4 کاملا عملی است.
- بعد از زدن پسورد تا انتهای عملیات و باز شدن لیست بازیها Shift باید پایین باشد. شما باید وقتی Shift پایین است 663logoff3 را تایپ کنید و Enter بزنید و سپس Shift را رها کنید.:8:
- این کار را فقط وقتی انجام دهید که سرور (اپراتور گیم نت) خودش در بازی است و یا حواسش نیست چون سیستم شما در این حالت خاموش نمایش داده میشود و اگر گیم نت شلوغ باشد اپراتور متوجه خواهد شد.:18:
- این روش را به کسی یاد ندهید (منظور دوستانتان هستند) هر چه بیشتر کسی یاد بگیرد زودتر روش برای اپراتور لو میرود.

حالا یه چیز جالبتر:
اگر یک لحظه دسترسی به سرور پیدا کردید روی سیستم دوستتون که مثلا داره بازی میکنه راست کلیک کنید و Sned Messege to User رو بزنید و عبارت زیر رو بنویسید:

۶۶۳CALL3:control panel

(توجه کنید تا زمان زدن 3 آخر Shift پایین باشد)
برای دوستتون کنترل پنل باز میشه و میتونه از طریق اون به My Computer و بازیها دسترسی داشته باشه.
همچنن اگر به جای این عبارت بنویسید:
663CHANGEPSSWD3:ABC
(توجه کنید تا زمان زدن 3 آخر Shift پایین باشد)
پسورد ادمین رو اون سیستم میشه ABC و راحت میشه رفت تو ویندوز.
حالا اگر میخواین حال کسی رو بگیرید که خودش هم نفهمه چی شد روی سیستمش راست کلیک کنید از طریق Gameport سرور و remote aplication call رو بزنید و بنویسید:
/////////////.exe

و سیستمش چنان هنگی میکنه که صفا کنید.:27:

mmf1371
23-08-2009, 09:25
ایول دمت گرم من 2سال پیش این کارو میکردم تا زمانی که صاحاب گیم نت فهمید
خیلی خیته خداییش

ebicross
05-09-2009, 02:25
راستی یه چیز دیگه:
Username هرچی میخواد باشه.
پسورد رو بزنید admin و وارد ویندوز بشین.
البته این روش توی گیم نت هایی اثر میکنه که طرف هیچی از کامیوتر ندونه و جلوی این قضیه رو نگرفته باشه.
خیلی راحت وارد میشه.

andyan
05-09-2009, 11:18
الان نصف مردم ایران فهمیدن!
دیگه چی رو به کسی نگیم؟:31:

C0OPeR
05-09-2009, 11:28
من یه روش خیلی ساده بلدم 4-5 سال پیش که میرفتم گیم نت استفاده میکردم . نیاز به هیچ چیزی هم ندارید .
در واقع یه سری مراحل رو میرید همه درایو ها براتون باز میشه . انگار که رفتین تو ویندوز . آیدی هم لازم نیست باز باشه .

ebicross
05-09-2009, 17:51
کلیدهای Win+U هم هست.
البته اگر جلوشو نگرفته باشن.

GG.Ajax
07-09-2009, 10:00
ما توی گیم نتمون game house داریم اینها کار نمیکنه اما یه باگ خدادادی داره :) اگه یه باز یوزرتو مولتی باز کنی بعد سری سیستم رو 0 1 کنی وقتت باگ میشه :))