PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : explorer processes 99%

balaban25
22-08-2009, 00:28
سلام
من یه مشکل دارم اونم این هست که گاهی وقتها کامپیوترم خنگ میشه وقتی alt+ctlr+del رو میزنم توی processes گزینه explorer 99% من end process میزنم وخوب میشه البته موقت توی چندتا کامپیوتر هم دیدم همین جور شد در کل مشکل از کجاست ...ممنون

mkIANI_en
22-08-2009, 08:01
سلام دوست عزیز
منم برام همین مشکل به وجود میاد ولی وقتی یکم نرم افزار زیاد نصب میکنم و ویندوز قدیمی میشه این مشکل به وجود میاد فکر کنم علتش همین باشه یا وقتی فونتام تعدادشون میره بالا هم همین اتفاق میفته
خوش باشی

balaban25
22-08-2009, 08:12
ممنون دوست عزیز.......کسی نظر دیگه ای نداره؟؟؟
حالا راهش چیه؟

DJ POLESTAR
22-08-2009, 08:23
اولا یادتون باشه که هر حداکثر در هر ماه هاردتون رو دیفرگ کنید بعد اینکه از نصب نرم افزارهای کم کاربرد اجتناب کنید و سعی تو کامپیوترتون یه برنامه بهینه ساز ویندوز (مثل:Tune Up Utility,System michanic,....) داشته باشید تا در پاره ای از اوقات سیستمتون رو چک کنید و هر نو فایل بی مصرف و کلا هر چیز بدرد نخوری تو سیستمتون هست حذف به کمک این نرم افزارها حذف کنید!
و یه دلیل دیگه هم احتمالا ویندوز شما آلوده به کرم Autorun هست که سرعت سیستم را به شکلی پایین میاره که با یه آنتی ویروس بروز اسکن بکنید.

balaban25
22-08-2009, 13:22
اولا یادتون باشه که هر حداکثر در هر ماه هاردتون رو دیفرگ کنید بعد اینکه از نصب نرم افزارهای کم کاربرد اجتناب کنید و سعی تو کامپیوترتون یه برنامه بهینه ساز ویندوز (مثل:Tune Up Utility,System michanic,....) داشته باشید تا در پاره ای از اوقات سیستمتون رو چک کنید و هر نو فایل بی مصرف و کلا هر چیز بدرد نخوری تو سیستمتون هست حذف به کمک این نرم افزارها حذف کنید!
و یه دلیل دیگه هم احتمالا ویندوز شما آلوده به کرم Autorun هست که سرعت سیستم را به شکلی پایین میاره که با یه آنتی ویروس بروز اسکن بکنید.
ممنون از جوابتون من kaspersky اکتیو و بروز روی کامپیوترم دارم.....یعنی بازم احتمال ویروس هست؟؟؟
چون این کندی همیشه نیست اما اینم نمیودنم چی میشه که اینجوری میشه؟؟

DJ POLESTAR
22-08-2009, 15:30
در اینکه با قوی ترین آنتی ویروس رو هم رو سیستمت دادشته باشی تقریبا 60% سیستمت دارای امنیت هست و 40% دیگه مربوط به خود آدمه که چجوری از اطلاعاتش در برابر هر نوع حمله و ویروسی شدن در برابر اینترنت و کلا همه چیز محافظت کنه!
و در مورد چیزی که گفتین این کنی همیشه نیست, میشه بگید دقیقا کی این کندی صورت میگیره؟ چون همینجوری نمیشه یه دلیل واسش آورد!؟

balaban25
22-08-2009, 18:24
حدس میزنم وقتی از این فولدر تو اون فولدر میرم اینجوری میشه......بازم نمیشه کامل گفت وقتی کار میکنم مثلا یه چندتا کار باهم انجام میدم یه کشف دیگه هم کردم وقتی چندتا پوشه بازه .....
کسی نظری نداره؟