PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : ساخت کره زمین با فتوشاپ ( سطح : مبتدی )

mohammadrezams
21-08-2009, 15:06
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آموزش ساخت کره زمین .
فرمت فایل : Doc
سطح : مبتدی به بالا،متوسط
تایپ : خودم
منبع : P30world

+ دانلود با حجم 268 کیلوبایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- آموزش توپ شیشه ای توسط خودم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadrezams
21-08-2009, 16:52
من آموزش درست کردن توپهایی مثل زیر رو هم دارم اگه تاحالا گذاشته نشده بگین بزارم .

Hitman-Group
21-08-2009, 17:38
سلام!
اموزش قشنگ و زیبایی طراحی کردید!
اما باید چند تا نکته رو متذکر بشیم اینه که:
1.اسمان بالای سر ما که پر از ستاره است شما هم بهتر اسمانتون رو پر از ستاره کنید برای این کار میتونید از فیلتر Add Noise استفاده کنید!
2.اون لوگو پی سی ورلد هم که نوشتید اگر اشتباه نکنم جاش زیاد خوب نیست و به تصویر نمی خوره!
شما اگر اسمونتون پر از ستاره بود پی سی ورلد رو با یک فونت دیگه مینوشتید و افکت اتر گلو هم بهش میدادید میگذاشتید پایین کره ی زمینه خیلی قشنگ میشد!
اون کره ها رو هم بگذار قشنگا!

C0OPeR
21-08-2009, 18:20
من آموزش درست کردن توپهایی مثل زیر رو هم دارم اگه تاحالا گذاشته نشده بگین بزارم .
اگه بذارید ممنون میشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadrezams
21-08-2009, 19:09
اگه بذارید ممنون میشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم . حتما

سلام!
اموزش قشنگ و زیبایی طراحی کردید!
اما باید چند تا نکته رو متذکر بشیم اینه که:
1.اسمان بالای سر ما که پر از ستاره است شما هم بهتر اسمانتون رو پر از ستاره کنید برای این کار میتونید از فیلتر Add Noise استفاده کنید!
2.اون لوگو پی سی ورلد هم که نوشتید اگر اشتباه نکنم جاش زیاد خوب نیست و به تصویر نمی خوره!
شما اگر اسمونتون پر از ستاره بود پی سی ورلد رو با یک فونت دیگه مینوشتید و افکت اتر گلو هم بهش میدادید میگذاشتید پایین کره ی زمینه خیلی قشنگ میشد!
اون کره ها رو هم بگذار قشنگا!
ممنون از نظرتون . اینم طرح جدید . البته چون نویز زیاد باعث میشه شبیه برف بشه کم روش زدم الان چطوره ؟ رنگ ها رو میدونم بد کار کردم زیاد خوشگل نشده ولی دیگه نمیدونستم چه رنگی بزارم . اینم در حد توانایی من :

Hitman-Group
21-08-2009, 19:56
الان بهتر شده!
خوب شما میتونی یک ماسک به بک گراندتون که ستاره باشه بدید و با براش با اپاسیتی کم روی بعضی از جا های بک گراند بکشید تا طبیعی تر جلوه کنه!
اسمان ما بعضی از جاهاش ستاره نداره!(مثال خیلی خوبی میزنم نه)بهتره اسمون شما هم همینطوری باشه!
با تشکر

Saeed kmss-D
22-08-2009, 13:05
سلام...

ممنون دوست عزیز!
آموزش خوب و جالبی شده!

موفق باشی♥♥♥

pedramh
22-08-2009, 16:15
ممنون آموزش قشنگیه!

sqwflol3
22-08-2009, 18:02
آموزش جالبی بود،و.لی اونطوری که باید طبیعی جلوه نمیکنه،ولی بارم جالب بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]