PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوت بوکم(توشیبا) ریکاوری نمیشه!!لطفا" دوستان راهنمایی کنن خصوصا"

reza,n
21-08-2009, 15:00
با سلام:
دوستان من یه نوت بوک Toshiba Tecra A9 9015 دارم .اخیرا" با کانکت شدن به اینترنت مشکل پیدا کردم و هر کاری کردم مشکل حل نشد نهایتا" تصمیم گرفتم سیستم رو ریکاوری کنم.طبق روال همیشه DVD اول ریکاوری رو توی درایو میذارم و سیستم رو با اون بالا میارم منتها مشکل اینه که بعد از چند دقیقه چک کردن سیستم پیغام میده که این DVD متعلق به این سیستم نیست و مال توشیبا A9 هستش !!!!!! (جالبه نوت بوک منو A9 نمیشناسه!!!!) و در واقع پیغام میده "Wrong Machine" .هر کاری که به فکرم رسید کردم ولی متاسفانه نشد که نشد.رفتم توی گزینه information نوت بوک و جالب اینه که در اونجا هم Toishiba tecra میشناسه اما A9-9015 رو قید نمیکنه (جالبه که بگم قبلا" قید میکد). به فکرم رسید شاید مشکل از بایوس باشه فایل جدیدش رو دانلود و اقدام به آپدیت کردم نشد که نشد.پیغام میده این فایل با سیستم شما همخونی نداره و متعلق به سری A9 هستش!!!!!!!!!! واقعا" گیج شدم حقیقتا" دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه حالا میخواستم از دوستان بپرسم این مشکل از کجا میتونه باشه و راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟
ضمنا" اگه تونستین این تایپیک رو هم ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بسیار ممنونم
رضا

boy24iran
14-05-2012, 18:02
سلام
اگر اشتباه نگم به این شکل هست شما لپ تاپ رو خاموش کن بعد دستت رو بگذار روی صفر کیبورد و لپ تاپ رو روشن کن فکر کنم یک بوقی می شنوی و خودش می ره تو ریکاوری و می تونی ریکاوری کنی اگه نشد لپ تاپ رو خاموش کن روشن که شد دستت رو بگذار روی صفر یا چند بار صفر رو بزن کلاً لپ تاپ ها معمولاً دیک ریکاوریشون توشون هست اما این که دقیقاً با چه دکمه ای هر کدوم فعال می شن نمی دونم اما مال من با صفر حل شد در ضمن لپ تاپ ماله خودم نبود ولی توشیبا البته قدیمی بود یک کمی فکر کنم
امیدوارم جواب بگیری