PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش فرض راهنمایی از php کاران حرفه ای در مورد یک سیستم ورود کاربرانLoginمطمئن و با امنیت

miladanimator
20-08-2009, 10:55
راهنمایی از php کاران حرفه ای در مورد یک سیستم ورود کاربرانLoginمطمئن و با امنیت
---------------------------------

سلام دوستان

من یک اسکریپت خارجی و بسیار قدیمی php دارم و قصد دارم با الگوبرداری از این اسکریپت ، یک اسکریپت جدید مطابق با نیاز های خودم بنویسم .

و تنها مشکل من اولین مرحله هستش .

من دنبال یک اسکریپت آماده برای کنترل ورود و خروج کاربران می گردم که اون رو هسته کارم قرار بدم و پروژه ام رو شروع کنم .

از اساتید حرفه ای در این زمینه در خواست راهنمایی دارم .

اسکریپتی که می خوام :

یک فرم ساده ثبت نام داشته باشه که نام کاربری و کلمه عبور و ... رو بگیره و در دیتابیس ذخیره کنه (از نظر امنیتی هم بدون مشکل باشه و روش های جلوگیری از هک و حذف کد های مخرب از داده های ورودی در اون رعایت شده باشه)

یک فرم ساده ورود داشته باشه که کاربر بتونه به محیط کاربری وارد بشه .

یک قسمت هم ورود مدیر داشته باشه (بدون امکانات خاصی)

و مهمترین عوامل برای من این ها هست :

اسکریپت در php 5 به درستی کار کنه .
پسورد ها در دیتابیس به خوبی کد بشن .
اسکریپت یک ارتباط امن و secure با دیتابیس داشته باشه.
اصولی نوشته شده باشه و از سرعت خوبی برخوردار باشه و در دراز مدت و تعداد اعضای بسیار زیاد (مثلا 200000 تا عضو) دچار مشکل نشه .

و در مجموع امنیت اسکریپت بسیار بسیار مهم هستش .

خواستم بدون دوستان پیشنهادشون چی هست ؟؟؟

آیا اسکریپت open source معروف برای این منظور هست که سالها کار کرده باشه و مشکلات و باگ های امنیتی و ... اون رفع شده باشه و بشه بهش اطمینان کرد ؟؟؟؟

لطفا متحصصان یک نگاه هم به اسکریپ زیر بندازن بگن از نظر ساختار و انیت می تونم بهش اطمینان کنم ؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اگر اسکریپت مناسب و مطمئن در این زمینه می شناسن لطفا معرفی کنن .

و اگر هم صلاح می دونن از بخش کاربری CMS های معروف نظیر مامبو و دروپال و ... استفاده کنیم راهنمایی کنن جدا کردن کدهای مربوط به ورود و خروج کاربران کدوم سیستم راخت تره ؟؟؟

Mohsen6558
27-08-2009, 16:20
شما یه سرچ ساده بکنین پیدا می کنین اینا رو بنویسین
PHP register sample
همین