PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی های موبایل را روی کامپیوتر اجرا کنم

بی باک بی بال
20-08-2009, 10:07
یه نرافزار می خواهم که بتوانم بازی های موبایل را روی کامپیوتر اجرا کنم:31:
اصلا همین یزی هست یا نه :5:

Ghaioom
20-08-2009, 12:13
سلام
آره هست پس چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اجرای فایلهای جاوا بر روی کامپیوتر با Sjboy Emulator

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از مشکلاتی که همیشه برای کاربران کامپیوتر وجود داشته و دارد , کار با نرم افزار و بازی های موبایل بوده است .
شما برای اینکه یک بازی و یا نرم افزار موبایل را تست کنید می بایست نرم افزار را داخل گوشی خود ریخته و سپس آن را نصب و آزمایش کنید .
طی این مراحل وقت زیادی را به خود اختصاص می دهد , مخصوصا اگر که تعداد این فایل های زیاد هم باشد .
حال اگر شما بتوانید این نرم افزار ها و بازی ها را در سیستم خود امتحان کنید مسلم است که مقدار زیادی از وقت خود را صرفه جویی کردید .

نرم افزار Sjboy Emulator نرم افزاری است برای اجرای فایل های با پسوند jar (جاوا) در رایانه ها شخصی . شما با نصب این نرم افزار کم جحم و جالب بر روی سیستم خود قادر خواهید بود که نرم افزار و بازی های موبایل را در سیستم خود اجرا نمایید .

دانلود - با حجم 1.05 مگابایت ( لینک مستقیم ) پسورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بی باک بی بال
20-08-2009, 16:50
ممنونم
این نرم افزار دانود کردم خیلی کارایی ندارد می شود یکی دیگه معرفی کنید

DoNkHoWaN
20-08-2009, 17:08
MidpX Java Simulator

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cva2V2aW4vYjI3ZDJiODUtNDk2NC00YjQ2LWE3NzAtMjE1NWUz OGY2ZTc5LmpwZw%3D%3D

KEmulator v0.9.7
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9zb2Z0d2FyZS9hOWQzOTZmZS0yZmI5LnBuZw%3D%3D

DJ POLESTAR
20-08-2009, 17:36
اینهایی که معرفی کردین واسه SIS هم هست؟
و اینکه نرم افزار کاملی هست که بتونه همه ی سری بازیهای SIS مثل s60 v3 یا s60 v5 رو PC اجرا کنه؟

بی باک بی بال
21-08-2009, 16:29
این ها که هم فیل تر هستند