PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار محافظت از کپی CD یا DVD

P‌C
20-08-2009, 01:26
با سلام
نرم افزاری وجود داره که بتونه از cd در مقابل کپی توی clone cd یا الکل جلوگیری کنه؟ یا نهایتا جلوی کپی معمولی cd با نرو رو بگیره؟
من یک dvd یک شرکت نرم افزاری رو دیده بودم که اولین کارکتر نام فایلهای رایت شده روش ، کاراکتر " | " یا همون خط عمودی بود که خب چون از لحاظ ویندوز کارکتر ممنوعه برای اسم فایل هست خود ویندوز از کپی شدن فایل به هارد جلوگیری میکرد. خواستم ببینم این برنامه رایت برای جلوگیری از کپی شدن تکی فایلها روی هارد هم رو کسی نمیدونه چیه؟

Dark Knight65
20-08-2009, 14:25
It is the beauty of this software (Cheetah DVD Burner 2.09), like some of the disk-burning softwares, it can rewrite to any CD-Rs/DVD-Rs (add files). But what's more beautiful is that it can remove/delete file(s) which have already been written on your CD-Rs/DVD-Rs. So it means you can reuse and reuse and reuse your CD-Rs/DVD-Rs.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

P‌C
20-08-2009, 23:57
It is the beauty of this software (Cheetah DVD Burner 2.09), like some of the disk-burning softwares, it can rewrite to any CD-Rs/DVD-Rs (add files). But what's more beautiful is that it can remove/delete file(s) which have already been written on your CD-Rs/DVD-Rs. So it means you can reuse and reuse and reuse your CD-Rs/DVD-Rs.

شما مطمئنی؟
اینجور که از توضیحاتش برمیاد اصلا ربطی به محافظت از کپی شدن سی دی نداره.

x_2007
21-08-2009, 08:30
"|" این کاراکتر رو چجوریه میشه اول اسم فایل نوشت؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahramasrar2
21-08-2009, 08:56
دوستان شما بايد سئوال هايتان را در قسمت قفل گذاري بروي سي دي مطرح كنيد
در انجمن خودش

hasibi01
21-08-2009, 09:33
ببینین دوستان رشته تحصیلی من کامپیوتر هست و تا اونجایی که یادمه یک راه برای جلوگیری از کپی شدن cd وجود داشت اونم این بود که به صورت مجازی حجم cd رو زیاد کنیم تا دیگه کسی نتونه اون رو کپی کنه ولی خوب همه میدونیم که حجم هارد دیسک از cd خیلی بیشتر هست و میشه اون cd رو روی هارد کپی کرد بعد روی cd رایت کرد
ولی حالا با توجه به گفته های شما فکر کنم که راه جدیدی برای این کار پیدا شده باشه