PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چقدر باید پول بدم؟

.:POUYA:.
19-08-2009, 22:23
سلام

می خواستم ببینم من یه گوشی اگر برام بفرستند اینجا چقدر خرجم میشه تا بتونم ازش استفاده کنم؟(منظورم مخابراته)
و اینکه آیا به غیر از این خرجش خرجای دیگه ای هم داره؟

ممنون.

free_touch
20-08-2009, 01:38
منظورت از خرج چیه؟
اگه منظورت ثبت گوشیت تو شبکه هست که باید بهت بگم الان دیگه مثل 2-3 سال پیش نیستش که باید imei گوشیو مخابرات ثبت کنه تا گوشیت اکتیو شه.اگهgsm گوشی مورد نظرت به gsm ایران که فکر کنم 900 مگاهرتز هست بخوره هیچ مشکلی وجود نداره.

Linux Learner
22-08-2009, 08:47
پس یعنی محدودیت ها برداشته شد. از هر کجای دنیا گوشی بخریم و با شبکه سازگار باشه کار میکنه؟

DJ POLESTAR
22-08-2009, 08:51
منظورت از خرج چیه؟
اگه منظورت ثبت گوشیت تو شبکه هست که باید بهت بگم الان دیگه مثل 2-3 سال پیش نیستش که باید imei گوشیو مخابرات ثبت کنه تا گوشیت اکتیو شه.اگهgsm گوشی مورد نظرت به gsm ایران که فکر کنم 900 مگاهرتز هست بخوره هیچ مشکلی وجود نداره.
نه داداش 900 کجا بود 800و خورده ایه!

MohandesMCD
22-08-2009, 12:55
از هرجای دنیا که نه.باید ببینی گوشی که میخای شبکه ی اینجا رو پوشش میده یا نه.هر گوشی از چندتا gsmمخصوص پشتیبانی میکنه.البته الان دیگه اکثر گوشیها اینکارو انجام میدن ولی مثلا توی ژاپن نوکیا فقط گوشیهاش رو تحت شبکه ی اونجا بزنه و بقیه رو ساپورت نکنه(مثال زدم این رو که ممکنه چنین چیزی هم باشه بحث کشور و کارخونه سازنده نیست)
ولی از اونجا که مردم زیاد در سفر هستند در خارج و از یک کشوری به کشور دیگه میرن شرکتها هم تصمیم گرفتن گوشیهاشون همه شبکه ها رو پوشش بده.من دوستام از آمریکا و کانادا گوشی اوردن مشکلی نداشتن