PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن برنامه های مختلف

ssiavashh
19-08-2009, 15:29
سلام
من حدود 1 سال کامپیوترم رو عوض کردم و مشکل چندانی نداشتم باهاش تا حدود 2 یا 3 ماه پیش که نمیدونم چش شد!
بیشتر مشکل توی نصب برنامه های سنگین مثل آفیس، یا بازیهای مختلف و حتی نصب ویندوزه.
ارور ها توی xp و vista یه کمی فرق دارن مثلا موقع نصب آفیس تو xp بعد از حدود 10 درصد ارور میده و توی ویستا تو حدود 20 درصد!
بازی هایی که قبلا نصب بودن و بازی میکردم الان حتی نمیتونم نصب کنم، تنها چیزی که نصب شد sims3 بود :D
فکر میکردم مشکل از درایو دی وی دی باشه اما تست کردم مشکل این نبود!
و حالا تنها فکری که به نظرم میرسه مشکل هارده میخواستم بدونم کسی تجربه ای مثل این رو داره؟
من 8 ساله کامپیوتر دارم همیشه همه چی نصب میشد اجرا نمیشد حالا حتی نصب هم نمیشن!:D
در ضمن یک بار هارد رو کلا فرمت کردم و از اول پارتیشن بندی کردم و کلی هم برنامه ی تست ریختم و هیچ اشکالی نگرفتن ازش!
آخرین کاری که خواستم بکنم و نشد نصب ویندوز 7 بود که ارور داد باز!
ممنون، ببخشید پر حرفی کردم.
بای

hfj
19-08-2009, 15:41
دوست عزیز، من هم چنین مشکلی رو یک بار دیدم. البته چون خودم توی یک مغازه خدمات کامپیوتری کار می کردم، انواع و اقسام مشکل های مختلف رو تجربه کردم. تا اونجایی که یادمه وقتی این مشکل برای یکی از سیستم مشتری ها پیش اومده بود، RAM رو عوض کردم و دیدم که office بطور کامل نصب شد. الان هم به شما توصیه می کنم که RAM دستگاه رو عوض کنید، و ببینید که درست میشه یا نه. باز هم باید از تجربیات بقیه ی دوستان در انجمن، کمک بگیرید. موفق باشی