PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Anno 1404 / Dawn of Discovery

aghamajid1369
19-08-2009, 13:23
سازنده: Related design , Blue byte software

ناشر: Ubi Soft

آهنگ ساز: Dynamedion

پلتفورم: Microsoft windows

ژانر: City building , Real time strategy

مود ها: Single player

سیستم مورد نیاز بازی:

CPU: 3GHz
VGA: 128 mb
Ram:1 Gig
HDD: 6 Gig

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داستان بازی:

در این بازی بازی کننده فرستاده میشه تا 1 قسمت از سرزمین غرب (اروپا) رو که امپراطور به اون داده اداره کنه.
حال امپراطور خوب نیست و Lord Richard Northbrough پسر عمو و خزانه دار امپراطور میخواد یه کلیسای مجلل بسازه.
در ضمن Lord Richard Northbrough به بازیگر کارای ابتدایی و اصلی بازی رو یاد میده و از اون کمک میخواد برای تهیه غذا و کالا برای ساخت اون کلیسا.
تا موقعی که 1 نفر به سام Forcas از طرف Cardinal Lucius فرستاده میشه تا برای جنگ آماده بشن.
Lord Northbrough مشکوک میشه به یه راز پنهانی در طی ماموریت.
Marie d'Artois فرماندهی جنگ رو بر عهده داره و برادر Hilarius یکی از راهب های محلی از طرف Forcas دستور داره که سلاح هاشون رو bless کنه.( والا نفهمیدم به فارسی bless رو چی معنی کنم که خوب معنی بده. برکت دادن رو میشد بنویسی ولی 1 جوری بود :دي. خودتون ببخشید)
بازیگر دستور پیدا میکنه که یه بندرگاه برای کشتی های آنها درست کنه.در کنار 1 شهر که از روی بدگمانی یتیم خانه نامیده شده بود.
برادر Hilarius اونجا بوده تا اینکه Northbrough میفهمه که Forcas بچه ها رو از Inglebeck که شهر Marie d'Artois' بوده می دزدیده.
اون شهر متروکه میشه وقتی که سرپرست کشتی ها و Marie d'Artois اون شهر رو ترک میکنن.
یه طوفان به وجود میاد و کشتی هایی که بچه ها رو حمل میکردن رو از مسیر خارج میکنه همراه با کشتی های بازیگر و Northbrough .
بعد از اون بازیگر سعی میکنه که 1 پیمان دوستی با وظیر اعظم ساطان در مشرق زمین ببنده ( همین عربا :دي خودتون رو گیج نکنین :دي) و بچه ها رو نجات بده.
Northbrough میفهمه که Cardinal Lucis سعی داره که امپراطور رو سرنگون کنه ولی دستگیر میشه توسط Forcas و ارتش جنگ وقتی که از راه میرسن.
Marie d'Artois به خیلی از شهر های مشرق زمین حمله میکنه با کمک وزیر اعظم و Al Zahir و کریم و رئیس کاروان ودانشمندان آکادمی .
بازیگر بقایای یک کشتی جنگی خراب شده رو پیدا میکنه و یک Logbook به دست میاره که شامل اتفاقاتی هست که در طول سفر توی یک کشتی رخ داده به همراه یک کلید و با کمک کشتی های مشرق زمین یک گاوصندوق پیدا میکنه.
درون اون گاوصندوق یک عهدنامه بین Cardinal Lucius و کپیتان اون کشتی جنگی بوده که با خون نوشته شده بود.
که در اون توافق شده بود که کاپیتان کشتی باید بچه ها رو از این آب ها بگذرونه.
بازیگر 1 پرچم صلح از برادر Hilarius که در صومعه محلی بود گرفته و پیغام صلح رو به Marie d'Artois میرسونه.
Marie و سرپرست کشتی ها سعی میکنن که از پناهگاه جنگی کشتی ها برن و به خاطر حمله سنگین نیروهای Forcas نمیتونن این کار رو بکنن.
ناو فرماندهی Marie سعی میکنه که جلوی نیرو های Forcas مقاومت کنه ولی ناو به سختی آسیب دیده و Marie مجروح شده.
بالاخره Marie با کمک نیرو های خودش و نیروی دریای سرزمین های شرق و بازیگر کشتی های Forcas رو نابود میکنن و اون رو از بین میبرن.
ولی تعداد بیشتری از کشتی های جنگی که توسط خود Lucius هدایت میشده از راه میرسن.
بازیگر فرار میکنه و برمیگرده به یکی از شهر های Marie به نام Edenisle .
و از اونجا سعی میکنه که جلوی حمله Lucius رو بگیره.بازیگر 1 نامه برای Al Zahir میفرسته و از اون درخواست کمک میکنه .
Barnabas ( استاد قبلی Marie ) و Barron نیز به کمک بازیگر میان.
بعد از ضخمی شدن Marie فرماندهی شهر به دست بازیگر میفته.
Lucius با نیروهای خودش حمله میکنه و بعد از مدتی نیرو های Al Zahir از راه میرسن و با شهر تخلیه شده روبرو میشن و شهر به دست Lucius افتاده بود.
Al Zahir بقیه بازمانده های اون شهر رو با خودش به قلب سرزمین شرق میبره جایی که طبق شایعات امپراطور غرب آخرین روز های عمرش رو سپری میکنه با بیماری عجیبش.
بازیگر تلاش میکنه که 1 گردهمآیی بر گذار کنه ولی Abbess Hildegard درخواستش رو رد میکنه و به هیچ کس اجازه ورود نمیده به جز کسایی که با امپراطور خیشاوند بودن.
بازیگر بعد از 1 مدت تحقیق و بازجویی از افراد محلی اونجا میفهمه که Richard Northbrough توی زندانه در قلعه آدم کشان.
Marie و یکی از افراد مورد اعتمادش به نام Phillipe Lamour به فلب سرزمینهای مشرق برمیگردن و خبرهای جدیدی از جنگ میارن و درخواست کمک و غذا میکنن.
بنابراین بازیگر با کمک معدنچی Al Zahir میتونن که Northbrough رو از زندان فراری بدن و به کمک Hekata ی جادوگر و 2 تا خواهرش یک معجون درست کنن به اسم Essence of Life .
بازیگر و Northbrough این معجون رو به امپراطور میرسونن و بعدش از اونجا حرکت میکنن به طرف سرزمین های غرب.
وقتی که بازیگر و Northbrough به سرزمین غرب برمیگردن میبینن که شهرهای بقیه بازیگر ها به کلی نابود شده و همینطور هم قسمتی از سرزمین Northbrough و معدن سنگ و شهر Marie.
Lucius شروع به ساخت یک کلیسای عظیم کرده مثل همون کلیسایی که Northbrough داشت میساخت تا قدرت کلیسا رو روی زمین نشون بده و به قوی ترین مرد در کلیسا تبدیل بشه .
بازیگر سعی میکنه که شهر Northbrough رو دوباره بسازه و از تدارکاتی که برای ساخت کلیسا توسط Northbrough آماده شده بود حفاظت کنه ولی متاسفانه Lucius تمامتشکیلات ساخت کلیسا رو یا نابود کرده بود با از کار انداخته بود.
Marie سعی میکنه که یه ارتش درست کنه تا Lucius رو نابود کنه و متحدان شرقی بازیگر به اون چیز های خاصی میدن تا به کمک اون بتون سرعت ساخت کلیسا رو بالا ببره.
جاسوس های Lucius چندین بار تلاش کردن که کلیسا رو نابود کنن ولی شکست خوردن.
ولی Lucius آکادمی و دانشمندان اون رو گرفته بود .
بازیگر تونست پرچم و نشان مشخص کننده یاران Lucius رو با کمک کریم به دست بیاره و در مقابل به اون مقداری کاغذ داد.
بعد یه گاوصندوق از طرف Al Zahir برای Lucius فرستاد و اون هم شک نکرد چون که علامت های خاص یارانش روی اون بود.و اون گاو صندوق رو به آکادمی فرستاد.
سرپرست محققان در گاوصندوق رو باز کرد و یک طوفان شن ساختمان های Lucius و نیروهاش روی جزیره رو نابود کرد.
دانشمندان که از این کار راضی بودن یه کتاب به بازیگر دادن که باعث افزایش سرعت چشمگیر در ساخت کلیسا شد.
بعد از اتمام کار شهر بازیگر به 1 بیماری مرگبار عجیب میتلا شد.مثل بیماری که امپراطور دچار شده بود.
کریم مقداری از معجون Essence of Life که از جادوگران گرفته بودن رو که مونده بود به بازیگر میده و Northbrough اون رو بین مردم پخش میکنه و مردم شفا پیدا میکنن.
بعد امپراطور همراه با ناوگانش به اونجا میرسه . بازیگر دستور پیدا میکنه که با مخلوطی از نیروهای خودش و امپراطور و Marie به Lucius حمله کنه و اون رو به کلی نابود کنه.
Lucius دستگیر میشه و سعی میکنه که بازیگر رو متقاعد کنه که اون رو ببخشه سپس اون رو محکوم به مرگ میکنن و به زندان میفرستن.
ولی توی بازی نشون داده نمیشه که چطور Lucius با سرنوشتش یعنی مرگ رو به رو میشه.
امپراطور , Northbrough , Marie , Al Zahir و سلطان از بازیگر تشکر میکنن و به بازیگر لقب Saviour of the Realm رو میدن.

Game Play :

مانند بقیه سری بازی های Anno بازیگر شروع به حکمرانی یک کشور غیر مسلح میکنه که باید در طول بازی اون رو گسترش بده.
در زمانی که بازیگر سرزمین و قلمرو خودش رو گسنرش میده بقیه بازیگر های کامپیوتری نیز سرزمین خودشون رو گسترش میدن.
بازیگر همینجور که در مدت بازی پیشرفت میکنه میتونه که نیرو درست کنه و به سرزمین های دیگه حمله کنه و اونها رو از بین ببره.

تصاویر بازی:

تصاویر در سایز بزرگ از راست به چپ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر های بازی:

تریلر های بازی:

کیفیت SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت HD

aghamajid1369
19-08-2009, 15:27
خوب فکر کنم این هم یکی از بازی های گمنام توی p30world باشه. متاسفانه.
من حدودا 1 هفته ای میشه این بازی رو گرفتم تا چپتر 4 هم رفته بودم ولی با عوض کردن ویندوز سیو ها نابود شد و بازی دیگه نشناختشون هر کاری کردم.
الان دارم از اول میرم و چپتر 2 هستم.
در کل بازی جالبیه.
فقط چندتا مشکل که داشت از نظر من:
Loading خیلی مسخره هست. واقعا طولانیه.
قسمت آموزشی بازی هم واقعا ضعیف کار شذه.
یعنی اینکه اگه 1 بازی تو مایه های این بازی و هم سبک خودش بازی نکرده باشین واقعا اولش عذاب میده آدم رو.
شکر خدا من فرعون رو 1 قرن پیش بازی کرده بودم :دي
زیاد بهم فشار نیومد :دي
این بازی از گیم اسپات هم امتیاز خوب 8.5 رو گرفت.
موفق باشید.

aghamajid1369
24-08-2009, 22:08
به به.
بچه ها حال میکنم تاپیک میزنم تاریخی :دي
هیچکس جز خودم بازی نمیکنه :دي
بگذریم . . .
این بازی هم همین الان تموم شد.
خیلی قشنگ بود واقعا حال کردم.
ولی مرحله آخرش تقریبا جون آدم رو بالا میاره. فکر کنم بیشتر از 5 ساعت فقط گیر مرحله آخرش بودم.
ولی در کل جالب بود.
موفق باشید.

shaaheen
25-08-2009, 08:39
به به.
بچه ها حال میکنم تاپیک میزنم تاریخی :دي
هیچکس جز خودم بازی نمیکنه :دي
بگذریم . . .
این بازی هم همین الان تموم شد.
خیلی قشنگ بود واقعا حال کردم.
ولی مرحله آخرش تقریبا جون آدم رو بالا میاره. فکر کنم بیشتر از 5 ساعت فقط گیر مرحله آخرش بودم.
ولی در کل جالب بود.
موفق باشید.

اتفاقا منم ميخواستم امروز تاپيكشو بزنم چون ديروز دانلودش تموم شد.به نظرم خيلي سخت مياد.استراتژي ريل تايم زياد بازي كردم ولي اين سبكش خيلي فرق داره و به قول تو قسمت آموزشيش داغونه.
به هر حال مرسي به خاطر تاپيك كه باز كردي و توپيحايي كه نوشتي.:10:

zibarezaei
25-08-2009, 10:27
سلام
من بازی anno 1701 اگه اشتباه نکنم را بازی کرده بودم.اون بازی خیلی سالار بود.من با trade با بقیه افراد و کشورها حال میکردم.
اون ورژنش بازی بسیار روانی بود به دور از شلوغی این بازی.این ورژن علاوه بر اینکه پدر دستگاه را در میاره خیلی هم شلوغش کردن.
من بازی را نصب کردم اما همین شلوغی و کند بودن در لود و گرافیک سنگینش(کارت گرافیکم GF9500GT با یک گیگ رم هست)دلمو زد و دوباره رفتم سراغ شماره قبلیش
راستی تو این بازی trading دریای هنوز اتوماتیک هست؟

aghamajid1369
25-08-2009, 11:23
سلام
من بازی anno 1701 اگه اشتباه نکنم را بازی کرده بودم.اون بازی خیلی سالار بود.من با trade با بقیه افراد و کشورها حال میکردم.
اون ورژنش بازی بسیار روانی بود به دور از شلوغی این بازی.این ورژن علاوه بر اینکه پدر دستگاه را در میاره خیلی هم شلوغش کردن.
من بازی را نصب کردم اما همین شلوغی و کند بودن در لود و گرافیک سنگینش(کارت گرافیکم GF9500GT با یک گیگ رم هست)دلمو زد و دوباره رفتم سراغ شماره قبلیش
راستی تو این بازی trading دریای هنوز اتوماتیک هست؟
سلام.
بله. توی این سبک بازی ها trade یکی از خصوصیت های اصلی بازیه که با کشتی انجام.
حالا چه خودتون چند تا جزیره رو تصرف کنین و بین اون جزیره ها منابعتون رو trade کنین و چه با player های دیگه.
من با گرافیک 880 gt با ultra high و 4 گیگ رم این بازی رو تموم کردم. هیچ مشکلی هم در حین بازی در مورد تیک زدن نداشتم.
فقط همون طولانی بودن لودینگ یه کم اذیت میکنه.

zibarezaei
25-08-2009, 11:51
بازی تیک نداره.با جزئیات بالا کمی کند اجرا میشه.یعنی شما افکت سایه و دریا را بالا قرار دادی؟
من با اون گرافیکی که گفتم و البته رم 2 با جزئیات پایین هم بازیم کند اجرا میشه.

mf.designing
25-08-2009, 11:57
فرق این نسخه با 1701 چیه ؟

aghamajid1369
25-08-2009, 12:35
بازی تیک نداره.با جزئیات بالا کمی کند اجرا میشه.یعنی شما افکت سایه و دریا را بالا قرار دادی؟
من با اون گرافیکی که گفتم و البته رم 2 با جزئیات پایین هم بازیم کند اجرا میشه.
بله. من حتی سایه ها رو هم در بالاترین حالت گذاشته بودم.

فرق این نسخه با 1701 چیه ؟
از لحاظ گیم پلی فرقی فکر نمیکنم داشته باشه

Game Play :

مانند بقیه سری بازی های Anno بازیگر شروع به حکمرانی یک کشور غیر مسلح میکنه که باید در طول بازی اون رو گسترش بده.
در زمانی که بازیگر سرزمین و قلمرو خودش رو گسنرش میده بقیه بازیگر های کامپیوتری نیز سرزمین خودشون رو گسترش میدن.
بازیگر همینجور که در مدت بازی پیشرفت میکنه میتونه که نیرو درست کنه و به سرزمین های دیگه حمله کنه و اونها رو از بین ببره.

kouroshjh
26-08-2009, 16:21
سلام آقا اگه بتونی یه کرک بدون ویروس بزارید ممنون میشم....این فایل ویروسییه!! : tagesclient.dll

aghamajid1369
26-08-2009, 17:25
سلام آقا اگه بتونی یه کرک بدون ویروس بزارید ممنون میشم....این فایل ویروسییه!! : tagesclient.dll
از این گیم فیکس استفاده کن ببین کارت رو راه میندازه

جفتش رو بگیر. حجمشون زیاد نیست.

piishii
01-09-2009, 18:49
سلام
آقا من این بازی رو داداشم گرفته موقع اجرا کردن سریال میخواد
باید آنلاین تهیه کنی
راهش همینه ؟!
نمیشه یک جوری دورش زد اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟
چون ما هرچی صبر میکنیم بهمون سریال مریال نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aghamajid1369
01-09-2009, 20:32
سلام
آقا من این بازی رو داداشم گرفته موقع اجرا کردن سریال میخواد
باید آنلاین تهیه کنی
راهش همینه ؟!
نمیشه یک جوری دورش زد اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟
چون ما هرچی صبر میکنیم بهمون سریال مریال نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما از کرک چرا استفاده نمیکنی؟؟؟
این کرک رو دان کن ببین هنوز هم سریال میخواد؟؟؟!!

frontlines
03-09-2009, 15:36
سلام
من تو chapter2 گیر کردم چطوری باید ذخیره ی سنگ بدست بیارم؟؟
سوال بعدی اینکه quest giver چیه وکجاست بعضی از کالاها باید تحویل اون بشه مثل اسلحه؟؟
ممنون

aghamajid1369
03-09-2009, 16:06
سلام
من تو chapter2 گیر کردم چطوری باید ذخیره ی سنگ بدست بیارم؟؟
سوال بعدی اینکه quest giver چیه وکجاست بعضی از کالاها باید تحویل اون بشه مثل اسلحه؟؟
ممنون
خوب باید توی جزیره خودتو نگاه کنید ببینین کجا منابع سنگ وجود داره.
هر جا که بود کنارش 1 معدن سنگ بزنید تا سنگ دخیره کنه.
وقتی که دارید به جزیرتون نگاه میکنید بالا وسط صفحه 1 جا هست که منابع رو توش نوشته. روی اون کلیک کنین بعد روی stone کلیک کنین تا بهتون سنگ رو نشون بده.
برای اینکه بدونید وسایل رو به کی باید برسونین به قسمت سمت چپ صفحه که ماموریت ها رو نوشته دقت کنید.
وقتی موس رو روی اون ماموریت نگه دارید توی نقشه یه قسمت 1 نور قرمز چشمک میزنه و شما باید اسلحه رو به اونجا ببرید.

mam67
05-09-2009, 12:38
:10:کسانیکه این بازی رو تموم کردن اگه میشه یه راهنمایی بکنند که ما هم از این بازی نه چندان گویا لذت ببریم (از لحاظ آموزش )
:13:اگه میشه به این سوالات جواب بدید :41:
1-لازمه حمله کردن به یک جزیره درست کردن پایگاه در اونجاس هست و این پایگاه احتیاج به یه چیزیهایی داره اونها رو توضیح بدین مثلا یه چیزی مثل زره هست که همیشه کمه و میگه باید اون به حد نصاب برسه بعد بسازید
2-چطوری میشه از الماسهای آبی در روابط دیپلماتیک گرفت من که چیزی نفهمیرم :2:ال زهیر هم هی میگه روابط دیپلماتیک پایین هست

frontlines
05-09-2009, 13:44
یه سوال دیگه چطوری باید تعداد citizen ها رو زیاد کنم ؟ هرکاری می کنم زیاد نمیشند...

aghamajid1369
05-09-2009, 13:52
یه سوال دیگه چطوری باید تعداد citizen ها رو زیاد کنم ؟ هرکاری می کنم زیاد نمیشند...
برای زیاد کردن تعداد سیتیزن ها باید نیاز های خونه های معمولی رو تامین کنین تا اون خونه ها پیشرفت کنن و تبدیل به خونه سیتیزنی بشن.
میتونین روی خونه ها کلیک کنین و نیاز هاشون رو ببنید.
نکته دیگه در پیشرفت اینه که این خونه ها اگه tax (مالیات) رو 1 مقدار هم زیاد کنین دیگه پیشرفت نمیکنن. هنگام پیشرفت مالیات باید در کمترین حالت خودش باشه.

aghamajid1369
07-09-2009, 13:16
:10:کسانیکه این بازی رو تموم کردن اگه میشه یه راهنمایی بکنند که ما هم از این بازی نه چندان گویا لذت ببریم (از لحاظ آموزش )
:13:اگه میشه به این سوالات جواب بدید :41:
1-لازمه حمله کردن به یک جزیره درست کردن پایگاه در اونجاس هست و این پایگاه احتیاج به یه چیزیهایی داره اونها رو توضیح بدین مثلا یه چیزی مثل زره هست که همیشه کمه و میگه باید اون به حد نصاب برسه بعد بسازید
2-چطوری میشه از الماسهای آبی در روابط دیپلماتیک گرفت من که چیزی نفهمیرم :2:ال زهیر هم هی میگه روابط دیپلماتیک پایین هست
دوست من شما دارین قسمت سناریوی بازی رو انجام میدین.
باید قسمت campaign بازی رو بازی کنین.
من هم اول اشتباها سناریو رو بازی کردم و حسابی گیر کردم.
شما اول با campaign شروع کنید.

mam67
07-09-2009, 21:20
با اینکه خودم بازی رو تازه شروع کردم ولی اون چیزهایی رو فهمیدم اینجا توضیح میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای ساختن یک شهر ابتدا یک کشتی با بار چوب و تولز یا ابزار دارید با این کشتی رو ی یک جزیره خیلی بزرگ پهلو بگیرید و علامت یک خانه در منوی کشتی چشمک میزنه اون رو انتخاب و در ساحل قرار بدین بعد از منوی پایین یک شهر بسازید و بعد چند تا خونه و بعد یک لنگرگاه ماهیگیری بسازید و بعد یک کلیسا و یک باغ مواد غذایی حالا راه خاکی بسازید و همه اونها رو به هم وصل کنید و به مارکت وصل کنید مرحله بعد افزایش جمعیت هستش که باید خونه ها رو افزایش بدی تا جمعیت افزایش پیدا کنه و به یک شهر بزرگتر تبدیل بشه و مکانهای بیشتری باز بشه برای ساخت و ساز
باید توجه کنید که مردم شما باید به امکانات رفاهی و غذا دسترسی داشته باشند به این صورت که اگر روی یک خانه مسکونی کلیک کنید در ابتا چهار ایکون کلیسا مارکت مواد غذایی و ماهی وجود داره که اگر روی هر کدام کلیک کنید نشون میده که چه چیزی برای پر شدن اون نیاز داره مثلا اگر روی عکس دست کلیک کنید به شما عکس کلیسا رو نشون میده و میگه که به این احتیاج هست
با افزایش جمعیت به تبع خاسته های مردم شما هم بیشتر میشه و به مکانهای جدیدتری احتیاج دارین
افزایش شمار شهروندان و سوق دادن اونها به سوی شهر نشینی اگر روی مرکز شهر کلیک کنید و رور عکس دفتر کلیک کنید مردم شما برای تبدبل شدن به مردم بهتر و با فرهنگتر اماده میشن که لازمه این کار اول جمعیت زیاد هست بعد امکانات رفاهی که بالا توضیح دادم اگر شرایط خوب باشه روی خونه ها یک علامت فلش سبز رنگ زاهر میشه که شما باید روی مرکز شهر کلیک و روی عکس ادمها که روشن شده و عددی رو هم نشان میده کلیک کنید با این کار مردم به مرحلهی بعدی و همین جور مراحل بعد شهر نشینی وارد میشن وخونهای اونها جدیدتر و با ساخت نو تر تبدیل میشه و مکانهای جدیدتر باز میشه
یه نکته : برای اینکه شورش و بیماری نشه این مکانها باید نزدیک خونه ها باشه -نیازهای اولیه- زندان-درمانگاه اتش نشانی- کلیسا و راه عبور و مرور
به این ترتیب کارها رو به جلو ببرید و مردم خودتون رو با فرهنگ تر و شهر بهتر با امکانات بالا تر برسونید
برای بدست اوردن منابع معدنی وقتی روی یک جزیره هستید بالای صفحه منابع اون جزیره رو نشون میده و شما اگر معدن مورد نظرتون رو ندیدین باید به جزایر دیگه برید

اگر سوالی دارین بپرسین و اگر بازی رو بلد هستین به این دو سوال من جواب بدین
1- چطوری میشه برای حمله کردن به یک جزیره نیازهای نظامی که به شکل زره هست رو برطرف کرد که اجازه بده یک یا چند پایگاه در جزیره مورد حمله بسازیم
2- روابط دیپلماتیک چطوری افزایش پیدا میکنه تا از این طریق الماس ابی رنگ بگیریم

aghamajid1369
07-09-2009, 22:50
2- روابط دیپلماتیک چطوری افزایش پیدا میکنه تا از این طریق الماس ابی رنگ بگیریم

یه نامه هایی هست که به شکل طوماره. یا باید از جزیره های دیگه بخرید یا در عوض کاری که میکنی بهت از اینا میدن.
بعدش با کشتی این نامه ها رو ببر پیش اون جزیره ای که ساکنانش عرب هستند.
وقتی که کشتی شما به اونجا رسید.
خودش ازتون اون طومار رو میگیره و و درجه اون الماس ها میره بالا.

جواب سوال اولتون رو نمیدونم. چون توی قسمت campaign همچین کاری رو نخواست.

frontlines
08-09-2009, 13:09
سلام من 2 تا سوال درباره ی chaptere 5 داشتم:
1:تو این مرحله یه جزیره ای هست که هیچی توش نیست فقط شتر و خرچنگ و از این جور چیزاست طوفان شن هم میاد میخواستم بدونم چطوری میتونم اونجا warehouse بسازم چون من هرکاری کردم نتونستم وکاغذ هم فقط توی این جزیره رشد میکنه.

2: تو بخش ساختمون های citizen ها یه ساختمونی هست که عکس قاشق وکاسه هست که گداها رو از شهر جمع میکنه من اونو ساختم اما هیچ کس نمیره توش چطوری میشه از این ساختمون پول دراورد چن من balance درامدم 490- هست.

یه سوال دیگه هم اینکه چطوری کشتی های خودمون رو که نمیخوایم از بین ببریم؟ با چکشه نمیشه این کارو کرد
ممنون

aghamajid1369
08-09-2009, 13:53
1:تو این مرحله یه جزیره ای هست که هیچی توش نیست فقط شتر و خرچنگ و از این جور چیزاست طوفان شن هم میاد میخواستم بدونم چطوری میتونم اونجا warehouse بسازم چون من هرکاری کردم نتونستم وکاغذ هم فقط توی این جزیره رشد میکنه.برای ساختن ware house در 1 جزیره دیگه باید مواد اولیه ساختن یه ware house رو توی 1 کشتی جمع کنین. که مقداری چوب هست و مقداری tools . فکر کنم از هرکدوم 20 تا داخل کشتی داشته باش کافی باشه.
بعد اون کشتی رو به اون جزیره مورد نظر برو. به ساحل اونجا که رسیدی اون پایین سمت راست که مشخصات کشتی رو نشون میده بالای همون پینجره وسطش عکس یه ware house کشیده.اون رو که بزنی اونجا یه ware house میسازه.

2: تو بخش ساختمون های citizen ها یه ساختمونی هست که عکس قاشق وکاسه هست که گداها رو از شهر جمع میکنه من اونو ساختم اما هیچ کس نمیره توش چطوری میشه از این ساختمون پول دراورد چن من balance درامدم 490- هست.این ساختمون توی قسمت campaign بازی به دردت نمیخوره.
این ساختمون برای مواقعیه که 1 عده گدا و فقیر با کشتی میان به شهرت.اگه بهشون اجازه ندی وارد بشن شورش میکنن و به شهرت حمله میکنن. :دي
تو هم برای تمیز نگه داشتن شهر و راضی نگه داشتن شهروند ها اون خونه رو میسازی تا اونجا ازشون نگه داری بشه.
اگه میبینی درآمدت منفیه چند تا کار کن.
یکی اینکه خونه بساز. اگه میبینی جا واسه ساختن خونه نداری یه market building دیگه بساز.
روش دیگه هم بالا یردن tax هست. ولی یادت باشه تا وقتی که tax رو ببری بالا خونه ها پیشرفت نمیکنن.
ساختمون الکی هم نساز و همینطور هم کشتی. چون اینا هم 1 مقدار از پولت رو مصرف میکنن.

mam67
08-09-2009, 13:55
کشتی با زدن دکمه delete خراب میشه کاغذ هم در چند تا جزیره وجود داره که روی چشمه ها معدنی هست که باید اونجا ساخت

frontlines
08-09-2009, 14:16
برای ساختن ware house در 1 جزیره دیگه باید مواد اولیه ساختن یه ware house رو توی 1 کشتی جمع کنین. که مقداری چوب هست و مقداری tools . فکر کنم از هرکدوم 20 تا داخل کشتی داشته باش کافی باشه.
بعد اون کشتی رو به اون جزیره مورد نظر برو. به ساحل اونجا که رسیدی اون پایین سمت راست که مشخصات کشتی رو نشون میده بالای همون پینجره وسطش عکس یه ware house کشیده.اون رو که بزنی اونجا یه ware house میسازه.

درسته من این کارو کردم اما نمیدونم چرا نمیشه تو این جزیره warehouse ساخت مشکل من اینه که چیزی که من میخوام فقط تو این جزیره هست

اون یکی سوالم چی؟ کشتی های خودمو نمیتونم از بین ببرم؟؟
ممنون

aghamajid1369
08-09-2009, 14:55
درسته من این کارو کردم اما نمیدونم چرا نمیشه تو این جزیره warehouse ساخت مشکل من اینه که چیزی که من میخوام فقط تو این جزیره هست

ممنون
خوب وقتی میخوای ware house بسازی چه اروری میده؟؟؟؟
اگه دیدی اصلا راه نداره پس حتما 1 جزیره دیگه هست. کل نقشه رو بگرد.
توی اون جزیره که میخوای ware house بسازی رودخونه هست؟؟؟
چون فکر کنم باید روی رودخونه میساختیش.البته درست یادم نیست. چند تا ساختمون بودن که باید روی رودخونه میساختی.نمیدونم اینم جزوشون بود یا نه.
در ضمن اگه یه player دیگه توی اون جزیره ware house داشته باشه تو دیگه نمیتونی ware house بسازی. اگه 1 عکس کلی از جزیرت هم بذاری شاید بهتر تونستم کمکت کنم.
اون جزیره ای که میخوای توش ware house بسازی. خوب دوربین رو ببر بالا و 1 عکس بگیر.

ببخشید این سوال رو ندیدم.
برای از بین بردن کشتی هم باید روی کشتی کلیک کنی بعد هم دکمه Delete رو بزنی.

mam67
08-09-2009, 15:26
:19:تو این مرحله یه جاییش الزهیر میگه روی رودخانه کاغذ سازی بساز بعد indigo و کتاب بساز ولی من روابط دیپلماتیکم کمه و اجازه نمیده indigo بسازم ولی کارخانه کتاب سازی میسازم و به indigo احتیاج داره
هیچ طوماریم نیست که باهاش روابط دیپلماتیکمو افزایش بدم چی کار کنم :21:

frontlines
08-09-2009, 15:59
کشتی با زدن دکمه delete خراب میشه کاغذ هم در چند تا جزیره وجود داره که روی چشمه ها معدنی هست که باید اونجا ساخت

ببخشید اشتباه شد منظورم silk بود نه کاغذ.

خوب وقتی میخوای ware house بسازی چه اروری میده؟؟؟؟

اصلا وقتی کشتی رو میبرم لب ساحلش عکس warehouse نمیاد اون بالا در صورتی که جزیره خالیه اینم عکسش:

اگه دیدی اصلا راه نداره پس حتما 1 جزیره دیگه هست. کل نقشه رو بگرد.

نه فقط همین یکیه

اینم عکس جزیره:

aghamajid1369
08-09-2009, 16:29
ببخشید اشتباه شد منظورم silk بود نه کاغذ.

اصلا وقتی کشتی رو میبرم لب ساحلش عکس warehouse نمیاد اون بالا در صورتی که جزیره خالیه اینم عکسش:

نه فقط همین یکیه

اینم عکس جزیره:

دوست من عکسا خرابه.
در ضمن حالا آخر من نفهمیدم دنبال چی هستین. کاغذ یا silk. اصلا این ماده رو برای چی میخواین؟

frontlines
08-09-2009, 16:58
دوست من عکسا خرابه.
در ضمن حالا آخر من نفهمیدم دنبال چی هستین. کاغذ یا silk. اصلا این ماده رو برای چی میخواین؟

گفتم که silk
یکی از ابجکت ها مربوط به این ماده میشه

عکسها هم درست شد

aghamajid1369
08-09-2009, 17:04
گفتم که silk یکی از ابجکت ها مربوط به این ماده میشه

عکسها هم درست شد
تا اونجایی که یادمه silk برای به وجود آوردن فرش استفاده میشد و کاری به کاغذ نداره.
عکس ها هنوز هم خرابه. 1سایته دیگه آپ کن.

frontlines
08-09-2009, 17:09
تا اونجایی که یادمه silk برای به وجود آوردن فرش استفاده میشد و کاری به کاغذ نداره.

شما هنوز منظوره منو نگرفتید من اصلا با کاغذ کاری ندارم
من میخوام فرش رو بسازم که برای ساختنش به silk نیاز دارم.

aghamajid1369
08-09-2009, 21:05
این عکس هایی که گذاشتین من دقیقا مرحلش رو یادمه. و خیلی راحت ساختمون ساختم.
حالا 1 روش دیگه برید اگه نشد دیگه واقعا عجیبه.
شما همون 20 تا چوب و 20 تا هم tools سوار کشتی کنین. به اون جزیرخ برین و روی اون عکس خونه که برای ساختن ساختمون ازش استقاه میکنی.
بعدش از اون منو گزینه ware house رو انتخاب کنی شاید شد.
اگه هم دیدی نمیشه. ببین شاید باید بهت این ماموریت رو بده. بعد بری ساختمون بسازی.
این ماموریت رو خود طرف بهت داده؟؟؟

mam67
09-09-2009, 00:04
:21:وجدانا کسی نیست جواب مارو بده هنگ کردم بابا:19::24::34::25:

SHAHAB111
09-09-2009, 02:10
سلام.من این بازی رو تازه شروع کردم.لطفا در باره ی قسمت های مختلف بازی یه توضیح بدین.یه سوال هم داشتم .تو بخش campaign که بازی کردم نمیدونم چرا شهرم پیشرفت نمیکرد. همه چی هم ساخته بودم تمام خونه هایی که ساخته بودم. هیچ چیز کم نداشتن.یه چیز دیگه وقتی تعداد یه چیز رو اینجوری مینویسه(مثلا5/5) باید چه کار کرد که اون بخش بیکار نمونه.باید خودمون اون ها رو بین مردم توضیع کنیم.؟؟ آخه من یه دفعه همه چیز رو صادر کردم مردم از گشنگی ریختن تو خیابون.
لطفا یه آموزش کامل تر بذارید.با عکس هم باشه خیلی بهتر میشه.

aghamajid1369
09-09-2009, 10:10
تو بخش campaign که بازی کردم نمیدونم چرا شهرم پیشرفت نمیکرد. همه چی هم ساخته بودم تمام خونه هایی که ساخته بودم.
اگه میبینی همه نیاز ها در سطح عالی قرار دارن ولی خونه پیشرفت نمیکنه چند تا حالت داره.
یکی اینکه درجه tax رو تغییر دادی. یعنی از حالت سبز پر رنگ اگه ببریش به یه حالت دیگه خونه پیشرفت نمیکنه
یکی ممکنه پیشرفت خونه ها رو disable کرده باشی از طریق اون market building .ببین روی خونه هات 1 قلاش بالا و پایی نمیره ؟؟
یکی دیگه هم ممکنه به خاطر نداشتن مواد اولیه برای پیشرفت اون خونه باشه.
مثلا برای پیشرفت این خونه های مغمولی به حالت بعدی , 1 چوب لازمه تا خودشون اتوماتیک پیشرفت کنن.

یه چیز دیگه وقتی تعداد یه چیز رو اینجوری مینویسه(مثلا5/5) باید چه کار کرد که اون بخش بیکار نمونه
این تعداد نفراتی هستند که توی یه خونه زندگی میکنن. اگه امکانات خوب باشه تعداد بیشتری میان.اگه امکانات کم باشه تعداد کمتری.
توی این بازی چیزی به نام بیکاری وجود نداره.شما هر تعداد شهروند هم که داشته باشین فرق نداره.

آخه من یه دفعه همه چیز رو صادر کردم مردم از گشنگی ریختن تو خیابون.
خوب معلومه دوست من. اگه هرکدوم از نیاز های اساسی که برای خونه کشیده رو شما تامین نکنید مردم میریزن توی خیابون.
وقتی که میخواین چیزی رو صادر کنین یا ببرین بفروشین به کنار اون جنس نگاه کنین.1 فلش کنارشه که اگه در حال بالا رفتن وآبیه فکر کنم یعنی داره تولید میشه بیشتر از اون حدی که مردم نیاز دارن.ایگه 1 مقدار از اینها رو صادر کنین اشکالی نداره ولی اگه فلش به سمت پایین باشه بعنی چیزی توی ware house ذخیره نمیشه و همش توسط مردم مصرف میشه.

والا بازی خیلی گسترده هست. من هم چند وقتی میشه که بازی رو تموم کردم.نوشتن یه walk through به زبان فارسی واقعا مشکل و وقت گیره.
توی اینترنت یه سرچ میکنم اگه چیزی پیدا کردم قرار میدم.
موفق باشید.

SHAHAB111
09-09-2009, 12:51
این تعداد نفراتی هستند که توی یه خونه زندگی میکنن. اگه امکانات خوب باشه تعداد بیشتری میان.اگه امکانات کم باشه تعداد کمتری..
نه نه.منظورم خونه ها نبود مثلا بعضی وقت ها واحد ماهیگیریم متوقف میشه بعد روش که کلیک میکنم
نوشته تعداد ماهی ها 5/5 و قرمز شده.این یعنی تولید ماهیم زیاده ومصرف کم؟؟

SHAHAB111
09-09-2009, 13:01
یه سوال دیگه.( ببخشید) اگه سوالام مسخره ست.خوب تازه شروع کردم دیگه.اون کشتی که اول کار کنار جزیره است رو چه جور باید تعمیر کرد.

aghamajid1369
09-09-2009, 13:28
نه نه.منظورم خونه ها نبود مثلا بعضی وقت ها واحد ماهیگیریم متوقف میشه بعد روش که کلیک میکنم
نوشته تعداد ماهی ها 5/5 و قرمز شده.این یعنی تولید ماهیم زیاده ومصرف کم؟؟
آهان. این مورد وقتی پیش میاد که دیگه توانایی ذخیره ماهی ندارید. بله یعنی تولید ماهی شما زیاده و همه به اندازه کافی مصرف میکنن و دیگه اضافه میاد بازم.
بهتره ببری بفروشی.

یه سوال دیگه.( ببخشید) اگه سوالام مسخره ست.خوب تازه شروع کردم دیگه.اون کشتی که اول کار کنار جزیره است رو چه جور باید تعمیر کرد.
برای تعمیر کردن قایق باید 1 ساختمان مخصوص برای تعمیر کشتی بسازین.
وقتی به مراحل بالاتر رسیدین خودش بهتون یاد میده.

amin.t_71
09-09-2009, 14:52
آقا این بازی در کل ارزش خریدن داره یا نه؟؟
از لحاظ گیم پلی و گرافیک در چه سطحیه؟؟

aghamajid1369
09-09-2009, 16:17
آقا این بازی در کل ارزش خریدن داره یا نه؟؟
از لحاظ گیم پلی و گرافیک در چه سطحیه؟؟
بازی از لحاظ گرافیک چیزی کم نداره.detail هم واقعا عالیه.
ولی این سبک بازی ها گیم پلی کندی داره.
باید از سبکش خوشت بیاد خلاصه.
همه اینجور بازیا رو نمیپسندن.

amin.t_71
09-09-2009, 16:48
بازی از لحاظ گرافیک چیزی کم نداره.detail هم واقعا عالیه.
ولی این سبک بازی ها گیم پلی کندی داره.
باید از سبکش خوشت بیاد خلاصه.
همه اینجور بازیا رو نمیپسندن.

میشه بیشتر توضیح بدین منظور از گیم پلی کند چیه؟؟

MaFia_King
09-09-2009, 18:14
شما از کرک چرا استفاده نمیکنی؟؟؟
این کرک رو دان کن ببین هنوز هم سریال میخواد؟؟؟!!

سلام

دوست عزیز اگر امکان داره یه لینک دیگه برای کرک قرار بدید.
صفحه ی مورد نظر باز نمی شه.

ممنون

frontlines
09-09-2009, 18:16
این ماموریت رو خود طرف بهت داده؟؟؟

اره همون یارو که عینک میزنه

frontlines
09-09-2009, 18:18
دوست عزیز اگر امکان داره یه لینک دیگه برای کرک قرار بدید.
صفحه ی مورد نظر باز نمی شه.

من کرک Razor رو از این لینکی که گذاشتن دانلود کردم سالم بود.

MaFia_King
09-09-2009, 18:52
من کرک Razor رو از این لینکی که گذاشتن دانلود کردم سالم بود.

سلام

دوست عزیز من هرچقدر تلاش کردم این صفحه برام باز نشد.

ممنون

aghamajid1369
09-09-2009, 20:07
میشه بیشتر توضیح بدین منظور از گیم پلی کند چیه؟؟

منظورم اینه که مثل بقیه بازی های استراتژیک نیست که سریع یه base جفت و جور کنی و حمله و . . .
این بازی کلا اکشن میشه گفت اصلا نداره.
یعنی جنگ هاش خیلی کمه.

اره همون یارو که عینک میزنه

نمیدونم والا. خیلی عجیبه نمیتونی base بسازی. من راه حل دیگه ای به فکرم نمیرسه.

سلام

دوست عزیز من هرچقدر تلاش کردم این صفحه برام باز نشد.

ممنون

درسته. متاسفانه انگار لینک خراب شده.
من این لینک تورنت رو پیدا کردم.

امیدوارم کار کنه.

SHAHAB111
10-09-2009, 01:44
چطور میشه به یه جزیره دیگه حمله کرد؟ اصلا یه کم درباره ی پایگاه های نظامی توضیح بدید.مثلا میشه جنگ رو کنترل کرد یا نه؟
یا این که چند نوع سرباز داریم.

یه سوال دیگه هم داشتم.چطوری تعداد ساختمان های قابل ساخت افزایش پیدا میکنه.؟؟

aghamajid1369
10-09-2009, 12:22
چطور میشه به یه جزیره دیگه حمله کرد؟ اصلا یه کم درباره ی پایگاه های نظامی توضیح بدید.مثلا میشه جنگ رو کنترل کرد یا نه؟
یا این که چند نوع سرباز داریم.

یه سوال دیگه هم داشتم.چطوری تعداد ساختمان های قابل ساخت افزایش پیدا میکنه.؟؟
والا من خودم فقط قسمت caampaign بازی رو انجام دادم. و به شهری حمله نکردم.
توی قسمت campaign بیشتر جنگ ها با کشتی هست و فقط 1 بار بهت حمله میکنن با سرباز.
تا اونجایی که من دیدم 3 نوع وسیله جنگی توی خشکی بود.
یکی مثل منجنیق بود دو نوع دیگه هم سرباز بودن.
برای اینکه بتونینی ساختمون های مختلف بسازین باید تعداد شهروند هاتون به یه اندازه خاص برسه.
مثلا یعضی موقع ها تعداد peasant یه تعداد خاصی بشه یا تعداد citizen ها و . . .
وقتی اون ساختمون ها کمرنگ هست روشون کلیک کنینی , مینویسه که چرا نمیتونی بسازی.

دوست من پیشنهاد میکنم اول Campaign رو بازی کنی. اینجوری اصلا نمیتونی بازی کنی. من مثل شما اول senario رو بازی میکردم و حسابی گیر کردم.

frontlines
10-09-2009, 13:16
توی همون chapter5 ال زهیر میگه باید یه کلید و یه Strongbox رو بهش تحویل بدم من کلید رو پیدا کردم اما Strongbox هرجا گشتم نبوده از کجا باید گیرش بیارم؟

در ضمن من یه چیزی فهمیدم . اگه یه مزرعه ای رو بخوایم تو یه جزیره بسازیم و اون جزیره رطوبت لازم برای اون رو نداشته باشه یا به هرعلت دیگه ای تو اون جزیره رشد نکنه میشه از اسکله ی جزایر دیگه یه ماده ای رو خرید ( البته با honur میشه این مواد رو خرید نه با پول) که رطوبت لازم برای رشد اون ماده ی خاص رو به جزیره خودمون میده که برای این کار باید اون ماده رو به warehouse جزیره ای که میخوایم منتقل کنیم بعد تو جعبه ی دوم عکس اون ماده میاد و با چپ کلیک فعال و با راست کلیک غیرفعال میشه . البته من این مواد رو فقط تو warehouse ال زهیر تو چپتر 5 دیدم. من مشکل رشد نکردن ابریشم تو جزیرمو با این روش حل کردم.گفتم شاید به درد بقیه هم بخوره.

aghamajid1369
10-09-2009, 13:57
توی همون chapter5 ال زهیر میگه باید یه کلید و یه Strongbox رو بهش تحویل بدم من کلید رو پیدا کردم اما Strongbox هرجا گشتم نبوده از کجا باید گیرش بیارم؟

در ضمن من یه چیزی فهمیدم . اگه یه مزرعه ای رو بخوایم تو یه جزیره بسازیم و اون جزیره رطوبت لازم برای اون رو نداشته باشه یا به هرعلت دیگه ای تو اون جزیره رشد نکنه میشه از اسکله ی جزایر دیگه یه ماده ای رو خرید ( البته با honur میشه این مواد رو خرید نه با پول) که رطوبت لازم برای رشد اون ماده ی خاص رو به جزیره خودمون میده که برای این کار باید اون ماده رو به warehouse جزیره ای که میخوایم منتقل کنیم بعد تو جعبه ی دوم عکس اون ماده میاد و با چپ کلیک فعال و با راست کلیک غیرفعال میشه . البته من این مواد رو فقط تو warehouse ال زهیر تو چپتر 5 دیدم. من مشکل رشد نکردن ابریشم تو جزیرمو با این روش حل کردم.گفتم شاید به درد بقیه هم بخوره.
دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم گاو صندوق (strong box ) داخل یکی از ware house هات باشه.
چکشون کن.
وقتی روی یه ware house کلیک میکنی. اون پایین سمت چپ موادی رو که داخلش store کردی رو نشون میده. که چه قدر چیز میز دازی.
بعد سمت راست همین منو یه قسمت های دیگه هم داره. که مثلا همونجوری که خودت توضیح دادی در مورد مرطوب کردن زمین.
توی یکی از ware house هات. توی اون قسمت رو نگاه کن. فکر کنم اونجا باشه.

توی هر جزیره ای لازم نیست از اون منابع آب بسازی تا زمین رو مرطوب کنه. فقط توی جزیره های بیایونی.
قسمت دوم حرفت هم کاملا درسته. میتونی seed اون ماده رو توی زمین بکاری تا زمینت بتونه اون ماده رو برات پرورش بده.
موفق باشی.

IOG
10-09-2009, 17:41
سلام.تو مرحله 5 آخرش باید از اون یارو در مقابل اون دختره محافظت کنیم ولی من 3 تا کشتی رو اونجا گذاشتم بازم تموم نمیشه.اونم حمله نمیکنه.
اینجا باید چکار کنم؟

aghamajid1369
10-09-2009, 21:25
سلام.تو مرحله 5 آخرش باید از اون یارو در مقابل اون دختره محافظت کنیم ولی من 3 تا کشتی رو اونجا گذاشتم بازم تموم نمیشه.اونم حمله نمیکنه.
اینجا باید چکار کنم؟
شاید کشتی باربری گذاشتی.
مطمئنی کشتی جنگی هست؟؟؟؟

SHAHAB111
11-09-2009, 00:33
لطفا بگید چه جوری میشه چیزایی که بقیه جزیره ها هم دارن ما هم داشته باشیم.مثلا بعضی جزیره ها یه مزرعه هایی دارن که من ندارم. من اصلا از قسمت campaign خوشم نمیاد اصلا فکر نمیکنم تو این بازی قسمت اصلیش باشه.
یه چیز دیگه هیچ کدوم از بنا ها کمرنگ نیست یعنی همه ی بنا هایی که تو این بازی میشه ساخت رو من دارم؟این که خیلی ابتداییه!!بابا تو رو خدا درست راهنمایی کنید. ا یه خورده کامل توضیح بدین.

راستی این مرحله ها و این چیزا که میگید چیه مگه مرحله اییه

IOG
11-09-2009, 14:52
شاید کشتی باربری گذاشتی.
مطمئنی کشتی جنگی هست؟؟؟؟
مطمئنم.تازه وقتی کشتی ها رو دور میکنم میگه اونا رو نبرم.

frontlines
11-09-2009, 15:05
مطمئنم.تازه وقتی کشتی ها رو دور میکنم میگه اونا رو نبرم.

بعد از اینکه نامه رو به زنه میدی ومیگه ازش در مقابله اونا دفاع کنی خودش چهارده پونزده تا کشتی جنگی میده واسه من که اینطوری بود و خیلی راحت ردش کردم

Rossoneri
11-09-2009, 16:10
قبل از اینکه اجرا بشه سریال نامبر میخواد واسه من تو سی دی خودش نداره یکی لطفا سریال نامبرشو بذاره!

aghamajid1369
11-09-2009, 16:23
قبل از اینکه اجرا بشه سریال نامبر میخواد واسه من تو سی دی خودش نداره یکی لطفا سریال نامبرشو بذاره!
از این لینک استفاده کنین و کرک razor رو بگیرین. دیگه سریال نمیخواد.
لینک رو الان چک کردم. درست شده.

mam67
11-09-2009, 20:35
بار دومه اینو میگم چون کسی جواب مارو نمیده مجبور شدم دوباره درخواست کنم
تو این مرحله یه جاییش الزهیر میگه روی رودخانه کاغذ سازی بساز بعد indigo و کتاب بساز ولی من روابط دیپلماتیکم کمه و اجازه نمیده indigo بسازم( یعنی مزرعه ی اون سیاه است و نوشته نیاز به دیپلمایس داری تا باز شه ) ولی کارخانه کتاب سازی میسازم و به indigo احتیاج داره
هیچ طوماریم نیست که باهاش روابط دیپلماتیکمو افزایش بدم چی کار کنم اون طرف هم اون یکی میگه نیاز به محصول کتاب داره چی کار کنم :19::19::19::19::19::19:

IOG
11-09-2009, 21:28
بعد از اینکه نامه رو به زنه میدی ومیگه ازش در مقابله اونا دفاع کنی خودش چهارده پونزده تا کشتی جنگی میده واسه من که اینطوری بود و خیلی راحت ردش کردم
زنه خودش حمله میکنه.
فکر کنم شما با مرحله دیگه ای اشتباه گرفتی.

SHAHAB111
11-09-2009, 23:52
چرا بعضی وقت ها میزنم رو کشتی سازی که کشتی بسازه نمیسازه؟/؟

aghamajid1369
12-09-2009, 00:16
چرا بعضی وقت ها میزنم رو کشتی سازی که کشتی بسازه نمیسازه؟/؟
به خاطر اینکه مواد لازم برای ساختش رو ندارین.
به محض این که مواد جور شد خودش شروع به ساخت میکنه.

SHAHAB111
12-09-2009, 01:11
چه موادی لازمه ؟؟؟

aghamajid1369
12-09-2009, 01:25
چه موادی لازمه ؟؟؟
وقتی که موس رو روی عکس کشتیه که میخواین بسازین نگه دارین مینویسه چه موادی میخواد.

frontlines
12-09-2009, 15:02
بار دومه اینو میگم چون کسی جواب مارو نمیده مجبور شدم دوباره درخواست کنم
تو این مرحله یه جاییش الزهیر میگه روی رودخانه کاغذ سازی بساز بعد indigo و کتاب بساز ولی من روابط دیپلماتیکم کمه و اجازه نمیده indigo بسازم( یعنی مزرعه ی اون سیاه است و نوشته نیاز به دیپلمایس داری تا باز شه ) ولی کارخانه کتاب سازی میسازم و به indigo احتیاج داره
هیچ طوماریم نیست که باهاش روابط دیپلماتیکمو افزایش بدم چی کار کنم اون طرف هم اون یکی میگه نیاز به محصول کتاب داره چی کار کنم

شما باید ماموریت هایی که بهتون داده میشه رو انجام بدید تا از اون طومارها بگیرید.

اگه زیاد به مشکل خوردید بگید تا سیو خودمو بذارم من آخرای چپتر 5 هستم

frontlines
12-09-2009, 15:06
زنه خودش حمله میکنه.
فکر کنم شما با مرحله دیگه ای اشتباه گرفتی.

نه آخه آخرش که نامه رو به زنه میدید اون با شما متحد میشه و میگه باید تمام کشتیهای Guy Forcas رو از بین ببرید فکر کنم شما از اونجاش عقب تر هستی

aghamajid1369
12-09-2009, 15:31
اگه زیاد به مشکل خوردید بگید تا سیو خودمو بذارم من آخرای چپتر 5 هستم
متاسفانه مشکل بای اینه که نمیشه از سیو های کس دیگه ای استفاده کرد و سیو ها رو بازی نمیشناسه.
چون هرکس برای خودش با 1 اسم اکانت میسازه.
حتی اگه با 1 اسم هم اکانت بسازیم باز هم مشکل داره و نمیشناسه.
مواظب باشین که ویندوز عوض نکنین که سیو ها میپره و مثل من ضد حال میخورین.

peymansh
13-09-2009, 09:12
من اصولا از بازی های انیمیشن ای بدم میاد دیگه داون آو دیسکاوری که جای خود دارد !!!!!!!!!! :دی

frontlines
13-09-2009, 15:50
اینم ترینر بازی برای کسایی که مشکل پول دارن من خودم تو چپتر 5 و 6 بدجور پول کم اوردم گفتم شاید لازمتون شد!

mam67
18-09-2009, 16:33
هقه سیو هخر مرحله 5 یا اول 6 رو بزارید من در مرحله 5 گیر کردم

aghamajid1369
18-09-2009, 18:15
هقه سیو هخر مرحله 5 یا اول 6 رو بزارید من در مرحله 5 گیر کردم
دوست من متاسفانه نمیتونین از سیو های دیگران توی این بازی استفاده کردو
چون پروفایل میسازین. حتی اگه ویندوز هم عوض کنین سیو ها دیگه قابل استفاده نیست.

mam67
18-09-2009, 21:35
پس مرحله 5 رو توضیح بدین تا خودم برم ( اخراش ) که باید کتاب درست کنیم

enaami61
19-09-2009, 19:02
سلام
ببخشید من تو chapter چهارم هستم، ولی یه مدته این بازی رو بازی نکرده بودم، دیروز که رفتم دوباره سراعش دیدم که تو بازی بعضی از مناطق نقشه رو سیاه نشون میده، بازی اجرا میشه ولی مثلا تو جزیره ی خودم خونه ها وجود داره ولی پایین خونه ها سیاهه سیاهه، نمیدونم چرا اینجوری شده، میتونین کمکم کنید؟

Rossoneri
06-10-2009, 14:22
دوستان یه سری منابعی هست مثل طلا و یا شکر تو بعضی از جزیره ها ولی پیشرفت لازم رو نمیده تو بازی تا بشه ازشون برداشت کرد. چجوری باید اینجور نابع رو برداشت کرد؟

Alex Fera
06-11-2009, 13:48
سلام توی چپتر اول وقتی روی اون کشتی که تو ساحل کلیک میکونی میگه باید لامبرجک هات 2تا بسازی اما وقتی میسازی چیزی نمیشه؟
مشکل از کجاست؟

siamak_mu
07-12-2009, 15:47
سلام.

چطوري ميشه وسعت ديد warhouse رو افزايش داد. چون اكثر معادن رو نميشه ازشون كار كشيد چون توي محيط تاريك warhouse هستن.

اينجا ميبينيد كه گفته توي اين جزيره يه معدل كارخونه آهن سازي با هر خونه ي ديگه اي كه نياز داره كنار يه معدن آهن بسازم. توي اين جزيره چند تا معدن آهن و سنگ هست ولي فقط يه معدن سنگ توي وسعت ديد warehouse هست و كنار معدن آهن نميشه چيزي ساخت. بازار و اين همه جا ميشه ساخت ولي خونه هاي صنعتي بايد نزديك warehouse باشه. حالا تكليف چيه؟

ممنون.

------------------------------------------------

خودم متوجه شدم مربوط ميشه به ماركت ها.

matcet
29-12-2009, 01:22
سلام
ببخشید من تو 1 chapterگیر کردم همه چیم ساختم باید چیکار کنم؟

jastinadam
31-12-2009, 14:38
آقامن نمی تونم سریال این بازی رو پیدا کنم لطفا برام بزاریدش!

Hassanakian
16-02-2010, 00:34
این بازی بسیار زیباست لطفا نظر بدید

wordship
16-03-2010, 18:10
اینم یه ترینر که از هر چیزی که یکی خریدید دیگه تموم نمیشه
تشکر فراموش نشه.!!
:

wordship
18-03-2010, 20:55
یکی نمیگه این الماس های ابی چطور بدست میاد؟؟؟
خوب روابط دیپلماسی با این پیرمرده چطور قوی میشه؟

abdolnasser
20-03-2010, 08:38
waghty b piremardeh chiz mifrushy badesh mituny azesh bekhary.ax 43 4 ta mard hast

abdolnasser
20-03-2010, 08:48
bebakhshid man eshtebah gereftam.patrishan ha dorost mikonan.bas tu jabashkargahe almaso entekhab kony waly age azad basheh.jameyatet bas be 950 bereseh:31:.bad namak mikhay.k unam bas ye dastgahe dige besazy k ba coal+sange namak ,namak dorost mikoneh.bad namako+un banafsha ba ham chizy k mikhayo bet mideh .

wordship
20-03-2010, 10:14
کاشکی فارسی مینوشتی

ali312money
01-04-2010, 17:26
سلام.
میزان Zoom این بازی نسبت به سایر بازی های استراتژیک خیلی خیلی خیلی خیلی کمه.
مثلا نمیشه روی افراد که دارن راه میرن زوم کرد.
آیا راهی است؟

virus2009
10-04-2010, 19:31
سلام دوستان
مرحله ششم رو چجوری باید رد کرد.....؟؟؟
اول بازی بهت 15 دقیقه وقت میده بعدش اون یارو که ارتشش به رنگ قرمزه بهت حمله میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد....!!!!

fafari60
17-05-2010, 17:53
سلام
در مورد تغییر زبان بازی anno1404 راهنماییم کنید

youfo
03-06-2010, 13:56
اگه راهنمای رد کردن مراحل بازی رو بذاری ممنون میشم !
آخا بازی خیلی گیج کنندس !

soheiljiji
12-06-2010, 13:02
سلام دوستان
حسن ازم assaisin میحواد باید چی کار کنم؟

Prince_M
13-06-2010, 20:25
سلام

اکه میشه لطفا راهنمای قدم به قدم Anno 1404 رو بذارید

Prince_M
16-06-2010, 07:11
یه راهنمایی برای اونایی که تو مرحله 5 گیر کردن میذارم.

در ابتدا ال ذهیر از شما چرم (Leather) می خواهد. برای تهیه ی چرم شما ابتدا باید چرم سازی رو باز کنید که

نیاز به افزایش جمعیت و رساندن تعداد اشراف زادگان (Patricians ) به 690 نفر دارید. توصیه میشود برای افزایش

جمعیت Monastery Brewery ساخته شود تا نیاز به نوشیدنی اشراف زادگان سبز شود و همچنین برای تولید

نوشیدنی نیاز به ساختن یک Monastery garden و یک Crop Farm در نزدیک MonasteryBrewery دارید.

بعد ال ذهیر از شما درخواست کمک میکنه و میگه برو ویه نفر رو بیار که کار ساده ایه وهمچنین از شما می

خواد که در جزیره ای که بالای سر شماست چیز هایی بسازین که شما اول باید با یه کشتی حامل مواد لازم

برای ساخت یک warehouse به اونجا ببرین و کار های خواسته شده رو انجام بدین.

قسمت دیگه ای که شاید کمی مشکل باشه درخواست اون پیرمرد عینکیه که از شما رنگ (Indigo) و

کاغذ (Paper) می خواد. اگر Indigo Farm و Paper Mill برای شما خاموشه باید جمعیت رو زیاد کنید. برای

Indigo Farm جمعیت اشراف زادگان و برای Paper mill جمعیت عربها رو زیاد کنید وهمچنین توجه داشته باشید

که برای افزایش جمعیت و تغییر خانه ها مالیات باید روی آخرین قسمت سبز باشه.

بعدا از شما خواسته میشه که به جزیره ای که دچار طوفانه برید و ال ذهیر از شما یه Copper Key و یک

Strongbox می خواد. ظاهرا این سخت ترین قسمته که اکثرا افراد در این قسمت گیر می کنن.

اگه به اون جزیره ای که پایین نقشه سمت راسته و دچار طوفان شده توجه کنین جعبه هایی رو در اون میبینین

که اگه با یه کشتی به اون جزیره برین و بر روی اون جعبه ها کلیک کنین میشه اونارو برداشت. Copper Key

داخل یکی از اون جعبه هاست و میمونه Strongbox که اونو نمی تونین در اونجا پیدا کنین. اون

دست Guy Forcas است.

برای گرفتن اون شما 4 تا war machines به ال ذهیر بدین تا براتون کشتی جنگی برای شکست Guy

Forcas آماده کنه برای این کار باید شهرتون پیشرفت کنه و جمعیتش زیاد بشه تا در شهرتون

Noblemen زندگی کنه تا بتونین War machines Workship بسازین.

بعد از انجام این کارا ال ذهیر بهتون کشتی جنگی میده که شما باید با اونا به کشتی های Guy Forcas که

پایین،سمت چپ نقشه هستن حمله کنین و بعد از نابودی اونا Strongbox رو پیش ال ذهیر ببرین.

بعد ال ذهیر از شما می خواد که یه طومار رو به اون دختره بدین البته باید مواظب کشتی خود باشید و چند

کشتی جنگی با کشتی تون بفرستید. بعد از انجام این کار دختره با شما هم پیمان می شه و با Guy Forcas

در گیر و زخمی می شه و به جزیره ی شما میاد و بعد هم شما باید هر چقدر می تونید warmachines به

ال ذهیر بدین تا براتون کشتی جنگی بسازه و بتونین راحت Guy Forcas رو شکست بدین. شما باید تمام

کشتی های Guy Forcas رو نابود کنین.

هر جایی از بازی هم که مشکل داشتید میتونید بپرسید.بنده در خدمتم.:5:

نوشته شده توسط Prince_M (مسعود)

Prince_M
16-06-2010, 15:41
تو این سایت به این بزرگی یعنی هیچ کس پیدا نمیشه که بازی رو داشته باشه؟

این تایپک خیلی وقته که خوابیده!!!

soheiljiji
28-06-2010, 11:55
سلام دوستان تو رو خدا جواب بدبد . من تو چپتر 4 هستم الزهیر ازم می خواد بچه ها رو نجات بدم بعد یکی دیگه به من میگه برم پیش با 10 تا ادویه و تولس mine manager چی کار کنم ؟ چجوری باید بچه ها رو نجات بدم ؟

Prince_M
23-09-2010, 17:02
سلام دوستان تو رو خدا جواب بدبد . من تو چپتر 4 هستم الزهیر ازم می خواد بچه ها رو نجات بدم بعد یکی دیگه به من میگه برم پیش با 10 تا ادویه و تولس mine manager چی کار کنم ؟ چجوری باید بچه ها رو نجات بدم ؟

راهنمایی در مرحله ی 4 :
شما باید اول یه small mrket building در نزدیک monastery یا همون صومعه که در بالای سرزمین شماست بسازید و به وسیله ی جاده با آن ارتباط برقرار کنید و تولز مورد نیاز تون رو هم میتونید از اون بخرید. بعد از شما خواسته میشه که یک Repair crane بسازید. برای انجام این کار شما ابتدا باید جمعیت خود را افزایش دهید و لباس و غذای کافی در اختیار مردم بگذارید تا Repair crane برای شما باز شود و بتوانید آن رابسازید. بعد هم اگر شما با کشتی خود سری به قسمت های ناشناس بالای سر سرزمین تان بزنید همان بچه ای که از کشتی طوفان زده نجات یافته را خواهید یافت. اما برای ساخت Repair crane نیاز به Tools ( تولز ) دارید!!! به همین دلیل شما باید یک کارگاه تولز که با افزایش جمعیت و ساخت خانه های بیشتر و تامین نیاز های آنها و در صورتی که مالیات سبز باشد باز میشود را بسازید و همچنین برای کار کردن کارگاه هم نیاز به کارگاه های دیگری دارید که باید آنها رابسازید. در کل هدف این مرحله جمع آوری حدود 5 یا 6 نفر از همان بچه ها ی نجات یافته است.

Prince_M
25-11-2010, 14:19

Anno 1404 v1.1 Patch[EU]

This patch updates the EU, Asia and Middle East versions of Anno 1404 (Dawn of Discovery) to v1.1 and addresses a number of gameplay issues

Dawn of Discovery v1.2 Patch

This Patch updates Dawn of Discovery (Anno 1404) to v1.2 and addresses a number of game issues

MobinS
25-11-2010, 16:11
حالا که تاپیک بازی اومد بالا یک چیزی توی ذهنم درمورد بازی بود می گم الا : بازیش خیلی توپه! اولای بازی وقتی دهکده داری خیلی حال میده و به نظرم یکی از بهترین بازی های مدیریتی هست . ولی وقتی کشورت بزرگ میشه واقعا مدیریتش سخت و طاقت فرسا میشه!و برای همین هرگز نتونستم از اون مرحله جلوتر برم و این بزرگ ترین ایراد بازیه!

parya_shilan
25-04-2011, 18:46
سلام
این بازی رو تازه نصب کردم واولش گیرکردم یه کشی از اول کنار اسکله شهر من لنگر انداخته ونمیره تا کشی خودم بیاد تو اسکله پهلو بگیره هر دفعه که روکشتی غریبه کلیک میکنم این آقا از اون گوشه داد میزنه دوتا کلبه چوب بر بزن بخدا بیشتر از 5تا کلبه چوب بری زدم خلاصه کنگر خورده لنگر انداخته حالا این کشتی اول بازی چی از جون مامیخواد درست همون اول اول عجب بازی با حالیه ... از دوستان لطفا راهنمایی بکنن .... با تشکر!

شیردال
04-06-2012, 20:07
یه مرحله از بازی همون جا که گفته با کمتر از سه تا کشتی جنگی باید از یه مرد عربی (اسمشو یادم نیست ولی عینک می زنه !!!) محافظت کنی هر کاری می کنم نه کشتی های جنگی من رو می پذیره و نه جنگی پیش میاد که من توش شرکت کنم اگه باید یه کار دیگه بکنم بگید . <<با تشکر>>

شیردال
04-06-2012, 21:01
وقتی که موس رو روی عکس کشتیه که میخواین بسازین نگه دارین مینویسه چه موادی میخواد.
من همش رو دارم ولی منظور اون کشتیه چیه

شیردال
05-06-2012, 00:51
قسمت دیگه ای که شاید کمی مشکل باشه درخواست اون پیرمرد عینکیه که از شما رنگ (Indigo) و

کاغذ (Paper) می خواد. اگر Indigo Farm و Paper Mill برای شما خاموشه باید جمعیت رو زیاد کنید.

نوشته شده توسط Prince_M (مسعود)
من همه ی این ها رو فعال کردم ولی مشکل این هست که عینکیه از من این ها رو نمی خواد هی میگه با سه نا کشتی جنگی ازم محافظت کن !! هر چی هم کشتی جنگی ساختم و بردم پیشش قبول نمیکنه

a.h.f
05-06-2012, 21:08
سلام من بازی رو مرحله ای بازی نمیکنم من تمام افراد رو پشت سر گذاشتم و رسیدم به افراد آخر. اما نمیشه کشور عربی بسازم واون قسمت ساختمونای عربی برام قفله میخواستم ببینم چه طور باید اون قسمت رو آزاد کنم. من خیلی این بازی رو دوست دارم خواهشا کمکم کنید:42::37:

mazyar_7
13-06-2012, 16:13
دوستان این با anno 2070 فرق میکنه یا همونه

virus2009
13-06-2012, 19:45
دوستان این با anno 2070 فرق میکنه یا همونه

بله فرق می کنه
داستان این بازی در سال 1404 اتفاق میافته و مسلما تجهیزات و تکنولوژی بازی مال سال 1404 است
Anno 2070 هم که سال 2070 رو نشون میده به همراه تکنولوژی های جدیدتر
تاریخ انتشار دو نسخه :
1404 : 2009
2070 : 2012

sadeghgun
20-06-2012, 18:25
سلام دوستان.
چطور میشه سرباز ها رو افزایش داد(منظورم نماد سپر هست)
خواهشا کمک کنید

virus2009
20-06-2012, 18:40
سلام دوستان.
چطور میشه سرباز ها رو افزایش داد(منظورم نماد سپر هست)
خواهشا کمک کنید

فکر میکنم با ساخت خونه های بیشتر و آپدیت کردنشون زیاد بشن

sadeghgun
21-06-2012, 13:20
فکر میکنم با ساخت خونه های بیشتر و آپدیت کردنشون زیاد بشن

خونه ها رو هم آپدیت کردم، ولی زیاد نشد.
رمز یا ترینری نیست که زیادش کنه؟

mostafa@$
23-10-2014, 13:35
سلام کسیANNO1404 بازی کرد؟ من در مرحله 7 ANNOگیری کریدیم کسی می توینه با تشگر

mostafa@$
28-10-2014, 12:49