PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت صدای realtek

loyalamin
18-08-2009, 14:37
سلام
من با کارت صدای onboard مدل realtek مشکل دارم. پس از نصب نرم افزار هیچ صدایی از اسپیکر بیرون نمیاد . و وقتیکه سیم اسپیکر رو به جلوی کیس وصل می کنم صدای ضعیفی از اسپیکر خارج میشه . درایور کارت صدا درست نصب شده و اتصالات درست است. ممکنه کارت صدا سوخته شده باشه . اگر اینطوره چرا به جلو وصل می کنم صدا از اسپیکر میاد بیرون.
motherboard من asus است . P5ql pro

khark11
20-08-2009, 08:20
مطمئني اتصالات درسته؟

از جلو كه وصلش ميكني يه ولوم داره به نام Front كه با دابل كليك روي آيكن بلندگوي كنار ساعت ميتوني ببينيش يا اگه اونجا نيست از تو همون پنجره از گزينه Option گزينه Advanced رو بزن و اونجا تيك كنار Front رو بزن حالا ولومش رو زياد كن ببين صداي جلو قوي شده؟

اگه اينجوري درست شد كه پورت عقب كيست مشكل دار شده اگه نه درايور كارت صدات رو چك كن، اينو قبلا هم نصب كرده بودي واسه كارت صدات درست كار ميكرده؟

loyalamin
20-08-2009, 09:10
ممنون از راهنماییت . امتحان میکنم این مورد رو . قبلا مثل بنز کار می کرد اومدم اسپیکر رو به لپ تاپم وصل کردم وقتی دوباره به کامپیوتر وصل کردم این مشکل بوجود اومد.

khark11
25-08-2009, 13:31
ممنون از راهنماییت . امتحان میکنم این مورد رو . قبلا مثل بنز کار می کرد اومدم اسپیکر رو به لپ تاپم وصل کردم وقتی دوباره به کامپیوتر وصل کردم این مشکل بوجود اومد.

نكنه اسپيكرت مشكل داره؟!! رو لپ تاپ درست كار ميكنه اسپيكرت؟

Spider Man
10-09-2009, 18:13
dostan salam
man carte sotam ( RealTek Ac 97) hast
lotfan dirver in carte sedaro baram bezariid
ok
mercc
mamnoon

Kianoosh
10-09-2009, 18:57
دوست عزیز فارسی تایپ کنید و درخواست درایور اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spider Man
10-09-2009, 19:32
مرسی دوست عزیز
ممنون
لطف کردی

Jeff Hardy #1
02-10-2009, 16:54
سلام دوستان من Realtek AC97 دارم ولی الان چند وقت که صداها کلفت شده و بعضی وقت ها تیکه تیکه میشه!!!
باید چکار کنم؟!