PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعتباری همراه اول بهتره یا ایرانسل؟

hamsah
18-08-2009, 12:21
سلام.لطفا گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید.معایب و محاسن هریک را می تونید بیان کنید؟

sourena
18-08-2009, 12:50
من به همراه اول رای دادم!
چون همه جای ایران آنتن میده!
ایرانسل تو بعضی جاها مشکل داره!
اختلالات ایرانسل خیلی بیشتر از همراه اوله!

Iman Bala
25-08-2009, 23:53
بستگی داره به نوع استفاده.
اگه تنها سیم کارت تون باشه همرا اول برای انتن دهی.
ولی برای سیم کارت دوم ایرانسل برای فراونی کارت شارژ (البته الان همراه اول هم فراون شده ) و سرعت بهتر gprs و طرح های رنگی

iman_s
26-08-2009, 00:02
پست قبلی در مورد سیمکارت اول یا دوم درسته.
از نظر آنتن دهی و کیفیت همراه اول.
از نظر هزینه فکر کنم ایرانسل ارزونتر بیفته.
کارت شارژ هم که الان فراوونه و جفتش به راحتی گیر میاد.
فقی یک نکته اگه از شارژ همراه اول استفاده نکنی بعد از یک مدتی از بین میره ولی ایرانسل اینطور نیست.

mahshid20
26-08-2009, 00:10
آنتن دهي همراه اول بهتره
ايرانسل شارژ هاي 2000 توماني داره ولي همراه اول نداره.
تازه ايرانسل بگيري يه خطم جايزه ميگيري.

Mahdi.p30
26-08-2009, 11:13
آنتن دهي همراه اول بهتره
ايرانسل شارژ هاي 2000 توماني داره ولي همراه اول نداره.
تازه ايرانسل بگيري يه خطم جايزه ميگيري.
حتی 1000 تومنی هم داره!!!:19:

آقا هیچکدوم بدرد نمیخوره: سگ زرد برادر شغال!!!

mahdistar
26-08-2009, 11:31
مهمترین چیز برای کسی که سیم کارت میگیره،اول آنتن دهی هست که خوب همراه اول خیلی بهتره.ولی ایرانسل برای کسی میتونه خوب باشه که به سرگرمی هم اهمیت میده چون امکانات و سرگرمی های خوبی داره و هزینه ارزون تر

amirsaeed
26-08-2009, 21:02
مهمترین چیز برای کسی که سیم کارت میگیره،اول آنتن دهی هست که خوب همراه اول خیلی بهتره.

بازم این بحث ایرانسل و همراه اول شروع شد .... : دی .... ولی یه مساله ایی رو بی تعصب بگم ... این که میگین آنتن دهی همراه اول بهتر از ایرانسله.... من نظر شخصیمو میگم که به نظر من این مربوط به دو سال پیش بود و الان خود من هیچ سوراخ سمبه ایی نشده برم و ببینم ایرانسل آنتن نداشته باشه .... تازه بعضی جاها حتی تو خود همین تهران من دیدم ایرانسل راحت کار میداد ولی همراه اول خط نمیداد .... مثلا داشتیم میرفتیم فرودگاه امام ایرانسل اعتباری تو ماشین با سرعت زیاد آنتن میداد و راحت حرف میزد ولی همراه اول دائمی حتی تماس نمیشد باهاش گرفت ... یا تو راه شمال از نزدیکان میگفت تو این گردنه ها همراه اول دائمی نمیگرفت و ایرانسل تو اون جاده ها راحت آنتن میداد .... اینو گفتم که اگر بگیم آنتن دهی فقط همراه اول بی انصافیه در حق ایرانسل .... ایرانسلی که با این همه سنگ اندازیها تو دو سال راه 15 ساله همراه اول با سیم کارت های 1 میلیون تومنی رو پیمود .... البته این نظر شخصی منه و خواهشا بحث الکی راه نندازین ..... چون به جایی نمیرسه ....

amin khan
26-08-2009, 21:37
سگ زرد برادر شغال!!!

درسته
ولی همراه اول بیتره
ایرانسل دیگه خیلی زرده
کلا سیم کارتاش هم زرد میزنه... دی:

Mahdi.p30
26-08-2009, 22:24
درسته
ولی همراه اول بیتره
ایرانسل دیگه خیلی زرده
کلا سیم کارتاش هم زرد میزنه... دی:

بعد از انتخا بات دوتاشون دیگه زرد شدن ، اونم چه زردی
ولی امسال توی جاده ها ، بعضی جاها رو دیدم که ایرانسل آنتن میده ولی همراه آخر خیر ، و برعکسش!!
همونی که تو پست قبلی گفتم!!!

reza41
26-08-2009, 22:42
سلام
به نظر منم همراه اول خيلي بهتره. من يه مدتي ايرانسل داشتم بلايي سرم آورد كه سيمش رو درآوردم انداختم تو آشغالي.
از نظر هزينه هم به نظر من همراه اول به صرفه تره خصوصا كه ايرانسل فقط مكالمات ايرانسل به ايرانسل رو با قيمت پايين تر حساب ميكنه و بقيه مكالمات با همراه اول و تلفن ثابت رو با قيمت بالا حساب ميكنه. همراه اول هم اگر چه مكالمه با ايرانسل رو با قيمت بالا حساب ميكنه ولي چون بيشتر مكالمه ها با تلفن ثابت يا همراه اول هست به صرفه تره.
البته منم شنيدم كه ايرانسل در بعضي جاهاي تهران بهتر آنتن ميده ولي تو ي قم كه از افتضاح هم بدتر بود.
اينم كه دوستمون گفت همراه اول شارژش رو تو مهلت خاصي بايد مصرف كني درسته ولي يه شارژ دو هزار تومني 4 ماه فرصت داره كه تازه شارژ بعدي هم به اين مدت اضافه ميشه و ادغام نميشن.
همراه اول هم شارژ 2000 تومني داره.

beckham7
26-08-2009, 23:43
این یه انتخاب بین بد و بدتره
همراه اول از نظر هزینه ها بهتره
ایرانسل از نظر امکانات و طرحها
کدوم برات مهمتره پول کمتر امکانات کمتر پول بیشتر امکانات بیشتر البته اگه اینترنت ایرانسل بکارت میاد اگه هم نه همون همراه اول بهتره
ولی اگه واقعا بخای بهترینو انتخاب کنی هیچکدوم همون تلفن ثابت از همه بهتره یه کارت تلفنم بگیر خیلی به صرفه تره و پولتم بیخود دور نمیریزی

hps2142
27-08-2009, 23:05
به نظر من ایرانسل ... باهاش میتونی ایمیل هم بفرستی اون مجانی ... خواستین pm بدین اموزشش رو بذارم .. خیلی باحاله .

mmf1371
31-08-2009, 22:46
نتیجه :
13-10 به نفع ایرانسل
چرررررررررراااااااا؟
ایرانسل gprs , mms و خیلی چیزای بهتری داره من موندم چرا 23-0 به نفع ایرانسل نشده ؟

majid.khaledi
31-08-2009, 22:58
اقا با طرح های ایرانسل که خیلی هزینه ها نسبت به همراه اول کمتر میشه!!!
چرا دوستمون گفته همراه اول هزینه ش کمتره؟؟

Mostafa NBA
31-08-2009, 23:19
شما اولین چیزی که از یک همراه انتظار داری آنتن دهی خوبه که متاسفانه ایرانسل در مشهد بسیار ضعیفه. آنتن توی گوشی تا آخرش پره ولی همش قطع و وصل میشه.

من حالا تعجب میکنم که چرا ایرانسل جلوتره توی نظر سنجی !

حتما تقلب شده ! :دی

Maziar_69
31-08-2009, 23:31
دائمی ایرانسل واقعا خیلی بهتر از اعتباریش هست.
من همون روزی که ایرانسل کارش رو شروع کرد یعنی 29 مهر 85 یه دائمی گرفتم.
انصافا خیلی پیشرفت داشته.

یک ماه پیش رفتم شمال و برگشتم از جاده ی فیروزکوه تمام راه آنتن فوله فول بود.فکرشم نمیکردم آنتن بده .
حتی گردنه هایی که همراه اول آنتن نداره. تماس هم میشه گرفت.

اعتباریش هم نمیگم بده.
فقط شبکش خیلی شلوغ تره. ممکنه بعضی وقتا مشکل پیش بیاد. :11:

elfy
31-08-2009, 23:33
ما با بیسیم کار میکنم از همه چی بهتره !!!!

Hamid110
31-08-2009, 23:39
سلام . .

به نظر من همراه اول . . .

چون هم هزینه مکالمه ی اون کمه و هم بهتر آنتن میده . . شما برای تماس با یک گوشی ایرانسل خیلی کم پیش میاد همون بار اول تماستون برقرار بشه . .

خوبی ایرانسل فقط اینترنت اونه . . که هزینه اون هم بالاست ..

موفق باشی

iman_s
31-08-2009, 23:42
من حالا تعجب میکنم که چرا ایرانسل جلوتره توی نظر سنجی !
خوب معلومه. هر کی از جنسی که خودش داره تعریف می کنه.طرف چون ایرانسل داره میاد از ایرانسل تعریف میکنه و بهش رای میده و بالعکس.

Mostafa NBA
01-09-2009, 00:42
خوب معلومه. هر کی از جنسی که خودش داره تعریف می کنه.طرف چون ایرانسل داره میاد از ایرانسل تعریف میکنه و بهش رای میده و بالعکس.

اتفاقاً من خودم ایرانسل دارم ولی به همراه اول رای دادم :27:

Mahdi.p30
01-09-2009, 01:13
بنده هم دوتاشو دارم ، در نتيجه به هيچكدوم راي نميدم!!!

djgr8
06-09-2009, 03:55
دوستان عزیز
من نمیدونم اس ام اس 24 تومنی کجاش ارزونه !
اگه همراه آخر میگه اس ام اس فارسی 8 تومنه به این دلیله که هر حرف فارسی مساوی با 3 تا حرف انگلیسیه !
که میشه همون 24 تومن !
جی پی آر اس هم که فکر کنم 7 برابره اگه اشتباه نکنم
راستی کسی میدونه چرا پس از از کار افتادن کاملا اتفاقی !!!!!! MMS ایرانسل
بعد از چند ماه که مجددا" راهندازی شد باز هم به طور کاملا" تصادفی !!!!!! همزمان با راهندازی در همراه آخر بود !!!!
( رقابت سالم یعنی این ! )
ابرنسل در خیلی از جاها آنتن میده اونم چه آنتنی !
راستی دوست عزیزی گفت اکثر مکالمه ها با همراه آخره ؟
این روز ها همه قبضشون که میاد و قطع میشه !!!! یک ایرانسل میخرن !!!! در نتیجه 90% اونایی که ثابت دارن ایرانسل هم دارن
راستی یادم رفت بگم
اینکه ایرانسل اگه قبضو ندی بعد از 4 ماه خط شما رو یکطرفه میکنه ! ولی همراه آخر پس از دو ماه کاملا خط رو مسدود میکنه !
و اگه قبض رو هم تا حدی بدی که از مقدار مجاز کمتر بشه باز هم خط رو صل میکنه
طرح های رنگی از جمله طلایی** هم که کولاکه !!!!!

این ها رو هم یک نگاهی بندازین بد نیست :

همراه اول دائمی به ایرانسل : 645 ریال

ایرانسل دائمی به همراه اول : 625 ریال

همراه اول اعتباری به ایرانسل : 937 ریال

ایرانسل اعتباری به همراه اول : 852 ریال

Mahdi.p30
06-09-2009, 04:13
دوستان عزیز
من نمیدونم اس ام اس 24 تومنی کجاش ارزونه !
اگه همراه آخر میگه اس ام اس فارسی 8 تومنه به این دلیله که هر حرف فارسی مساوی با 3 تا حرف انگلیسیه !
که میشه همون 24 تومن !
جی پی آر اس هم که فکر کنم 7 برابره اگه اشتباه نکنم
راستی کسی میدونه چرا پس از از کار افتادن کاملا اتفاقی !!!!!! MMS ایرانسل
بعد از چند ماه که مجددا" راهندازی شد باز هم به طور کاملا" تصادفی !!!!!! همزمان با راهندازی در همراه آخر بود !!!!
( رقابت سالم یعنی این ! )
ابرنسل در خیلی از جاها آنتن میده اونم چه آنتنی !
راستی دوست عزیزی گفت اکثر مکالمه ها با همراه آخره ؟
این روز ها همه قبضشون که میاد و قطع میشه !!!! یک ایرانسل میخرن !!!! در نتیجه 90% اونایی که ثابت دارن ایرانسل هم دارن
راستی یادم رفت بگم
اینکه ایرانسل اگه قبضو ندی بعد از 4 ماه خط شما رو یکطرفه میکنه ! ولی همراه آخر پس از دو ماه کاملا خط رو مسدود میکنه !
و اگه قبض رو هم تا حدی بدی که از مقدار مجاز کمتر بشه باز هم خط رو صل میکنه
طرح های رنگی از جمله طلایی** هم که کولاکه !!!!!

این ها رو هم یک نگاهی بندازین بد نیست :

همراه اول دائمی به ایرانسل : 645 ریال

ایرانسل دائمی به همراه اول : 625 ریال

همراه اول اعتباری به ایرانسل : 937 ریال

ایرانسل اعتباری به همراه اول : 852 ریال

چيزي كه عيانه ، در نتيجه حاجتي هم به بيانش وجود نداره!
در ضمن ، 30 40 علامت تعجب ديگه هم بذارين

alisahaf70
06-09-2009, 05:01
سلام.لطفا گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید.معایب و محاسن هریک را می تونید بیان کنید؟
اگر می خواهی برای تلفن زدن همراه اول مطمئنا بهتره ولی اگر برای خدمات ارزش افزوده می خوای مثل gprs ایرانسل به نظر من بهتره

piroooz
06-09-2009, 07:26
در حال حاضر همراه اول ...
ایرانسل هم همینطور که دوستان گفتن از لحاظ خدمات
بی شک اگر دولت محترمه اجازه بدن دیگه ایرانسل هیچ مشکلی نداره و عالی میشه ..
ولی تا زمانی که چوب لای چرخ باشه همینه و بس ...

hps2142
07-09-2009, 17:17

خوب هرکی هرجور عمل کنه فکر میکنه بقیه هم اونطوری عمل میکنن !! خیر جونم خود بنده 0914472 (دایمی هراه اول) داشتم رفتم ایرانسل گرفتم .. شما از چه نظر میگی همراه اول بهتره ؟
هزینه هاش که بالاست (sms 24 toman در حالی که ایرانسل تا 4 تومن هم sms میفرسته)
gprs به طور خودکار فعال ...
E-mali فعال
MMS فعال
ویترین
فکر کنم فقط یه 3G رو کم داره ..

Mahdi.p30
07-09-2009, 17:59
خوب هرکی هرجور عمل کنه فکر میکنه بقیه هم اونطوری عمل میکنن !! خیر جونم خود بنده 0914472 (دایمی هراه اول) داشتم رفتم ایرانسل گرفتم .. شما از چه نظر میگی همراه اول بهتره ؟
هزینه هاش که بالاست (sms 24 toman در حالی که ایرانسل تا 4 تومن هم sms میفرسته)
gprs به طور خودکار فعال ...
E-mali فعال
MMS فعال
ویترین
فکر کنم فقط یه 3G رو کم داره ..

خدماتی که هیچکدوم کار نمی کنن:

gprs که قطع و وصل میشه و سرعتش پایینه
E-mail هم که به همین دلیل سرعت پایین ، ابل دسترسی نیست
MMS هم که باید 3 4 تا بفرستی تا یکیش مثل بچه آدم ارسال بشه
البته به نسبت همراه آخر ، خدماتش در دسترس تره!!!

همونی که قبلا گفتم: سگ زرد ....

beckham7
07-09-2009, 19:37
وقتی همه دور و ورایت از بچه تو قنداق گرفته تا پیرمرد پا لبه گور چرا پولتو بیخود دور بریزی اگه واقعا استفاده مفید بخای بکنی از خط دیگران استفاده کن ثواب داره!!
به قول دوستمون سگ زرد برادر شغاله البته من کاملش می کنم!!

iman_s
07-09-2009, 21:58
خوب هرکی هرجور عمل کنه فکر میکنه بقیه هم اونطوری عمل میکنن !! خیر جونم خود بنده 0914472 (دایمی هراه اول) داشتم رفتم ایرانسل گرفتم .. شما از چه نظر میگی همراه اول بهتره
من با توجه به تجربه شناختی که از محیط انجمن داشتم اینو گفتم.خوب شما هم الان ایرانسل داری و تعریف میکنی.
شما هی میگی ایرانسل بهتره و خدماتش رو به رخ میکشی ولی وقتی آنتن نباشه این خدمات به چه درد میخوره.
خیلی از کسانی که از همراه اول به ایرانسل رفتند به خاطر مدیریت هزینه هاشون رفتند و از قبض سر ماه میترسیدند. زیر دست خودم هم کلی ایرانسل هست و میدونم چی هست که سراغش نمیرم.اعتباری همراه هم مثل ایرانسله.

hps2142
07-09-2009, 23:27
من با توجه به تجربه شناختی که از محیط انجمن داشتم اینو گفتم.خوب شما هم الان ایرانسل داری و تعریف میکنی.
شما هی میگی ایرانسل بهتره و خدماتش رو به رخ میکشی ولی وقتی آنتن نباشه این خدمات به چه درد میخوره.
خیلی از کسانی که از همراه اول به ایرانسل رفتند به خاطر مدیریت هزینه هاشون رفتند و از قبض سر ماه میترسیدند. زیر دست خودم هم کلی ایرانسل هست و میدونم چی هست که سراغش نمیرم.اعتباری همراه هم مثل ایرانسله.

مثله اینکه سوتفاهم شده شرمنده :11: .. اخه بدونه دلیل گفتین یه جوری شدم ...اما اینو جدا میگم من به خاطر ایرانسل اون همراه اولم رو فروختم (مشکل مالی یا چیزه دیگه هم نداشتم ) به هر حال بازم معذرت میخوام ..:10:

hesamkowsar
07-09-2009, 23:58
من هم همراه اول دارم (ثابت) هم ایرانسل (اعتباری)
ولی من 100 تای ثابت رو به ایرانسل نمیدم....چون:
همراه اول معلوم نیست مکالمات رو چجوری حساب میکنه...هردفه یه جوره...اونایی که دوست دختر دارن میفهمن چی میگم...
ولی ایرانسل جون میده واسه زیاد ور ور کردن ارزان....اونم بری طرح دیگه فضا...من دیگه همراه اولو انداختم تو یه گوشی دیگه...انقدر ازش استفاده نمیکنم گاهی میبینم باتری نداشته خاموش شده...

اوایل میگفتم ایرانسل کلاسش پایینه اما الان همه ایرانسلی شدن...(البته اونایی که زیاد مکالمه دارن)...انتن دهیش هم قبلنا بد بود.خط رو خط هم میشد اما الان نه دیگه...

تازه اینترنت ایرانسل سرعت بیشتری داره و edge رو ساپرت میکنه....ولی ثابت...(با همراه اول یه 1 2 مگ دانلود کنید صورت حسابو ببینید 2 تا شاخ در میارید که 2 3 مگ انقدر گرونه).تازه شرکت مخابرات واسه سپاه شد...

Mr.K2
08-09-2009, 00:29
آقا یه کلام، برای پسر دخترایی که دوست پسر یا دختر دارن ایرانسل خیلی بهتره... تموم شد و رفت ، همه اونایی هم که دو سیم کارته هستن بدونین یه کاسه ای زیر نیم کاسشون هست ! :دی

Khashayar King
08-09-2009, 00:32
منم هردو رو دارم !:

ایرانسل: کارایی اعتباریش می ارزه به کل شرکت همراه اول : 1. ارزان 2. مفید 3. داشتن تعرفه 4. بسته پیامک 5. ویترین (واقعا توپه) 6.اینترت !

ولی متاسفانه به جز خطوطه شهری در خارج از شهر کمی انتن دهی ضعیف میشود !

همراه اول: گران ! ولی مفید ! اینترنت گرون که دوستان اشاره کردن !

اما انتن دهی قوی در کل ایران که تنها برگه برنده اش همینه !

راستش رو بخواهید بهتره هر دو را بگیرید ! و با نظر hesamkowsar هم کاملا موافقم !

Mahdi.p30
08-09-2009, 00:36
ول کنید این بحثای بی فایده رو!!!
هیچکدوم بدرد نمیخورن!!
فقط برای رفع نیاز ، مناسبن!!
والسلام!!

a1000a
08-09-2009, 00:40
به نظر من که اعتباری همراه اول بهتره

navidm65
04-10-2009, 11:38
دوستان همراه اول دولتی و خیلی راحتتر میتونه آنتن نصب کنه _ زمان زیادیه که فعالیتش رو شروع کرده _ با این اوصاف قطعا آنتن دهی بهتری داره
اما ایرانسل از 85 شروع به کار کرده و با مشکلات زیادی بابت نصب دکل روبرو بوده و بدلیل اینکه مدیریت درستی نداره شاهد ضعفهایی هستیم
در کل داشتن دو سیم کارت رو توصیه میکنم _ همراه اول شماره اصلیتون باشه _ ایرانسل هم تو جیبتون بزارید واسه مبادا !

mohsen_gh1991
04-10-2009, 22:02
من هم همراه اول دارم (ثابت) هم ایرانسل (اعتباری)
ولی من 100 تای ثابت رو به ایرانسل نمیدم....چون:
همراه اول معلوم نیست مکالمات رو چجوری حساب میکنه...هردفه یه جوره...اونایی که دوست دختر دارن میفهمن چی میگم...
شد...
خب شما اگه پر دوست دخترتو باز کنی دیگه مشکلت حل میشه.در ضمن به ما هم یاد بده چطوری مخ دخترارو میزنی؟اگه هم اینجا دوست نداری پست بدی یه تاپیک مخصوص بزن.خیلی باحال میشه.منتظر راهنماییت هستم.:11:

yahosein110
10-10-2009, 23:54
آقا من هم 912 دارم هم919و935و936و937 ولی به نظر من هیچ کدوم 935 نمیشه...