PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N97 یا i8910 ؟؟؟((اورژانسی))

iranboy2009
18-08-2009, 01:09
سلام.من از وقتی که N97 معرفی شد تا وقتی که اومد دنبالش بودم و دربارش می خوندم .دیگه ازش خوشم اومده بود و می خواستم بخرمش تا این که i8910 رو دیدم.امکاناتشونو که مقایسه کردم تقریبأ یکی بودن ولی از چند نظر به خصوص دوربین، i8910 به نظرم سرتر اومد.ولی خب یه جورایی با قیافه N97 بیشتر حال می کنم. ولی خب دوربین 8 مگاپیسل i8910 چشممو گرفته.شنیدم که میگن صدای i8910 موقع فیلمبرداری ضعیفه حالا نمیدونم واقعأ ضعیفه یا اینکه عالی نیست و توقعات زیاده و هم این که اولین باره که از فیلمبرداری hd تو گوشی استفاده میشه پس نمیدونم خوب از آب دراومده یا نه.با همه این حرفا اگه بدونم که کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداریش اون چیزی که از 8 مگاپیکسل و hd انتظار میره نباشه و خیلی با N97 تفاوت نکنه و یا نسبت به اختلاف قیمتشون ارزش نداشته باشه میرم سراغ همون N97 و واقعا کدومشون نسبت به اون یکی برتری داره؟حالا اگه میشه اساتید یه لطفی بکنن راهنمایی کنن که من این وسط چه گلی به سرم بگیرم.و در ضمن هرکی میدونه در مورده معایبه جفتشونم حتمأ بگه که روشن تر بشم.فقط عاجزانه از همه دوستان خواهش میکنم که تعصب روی برند رو بذارن کنار و سامسونگ و نوکیا رو فراموش کنن و بی طرفانه از روی خود گوشیا و امکاناتشون قضاوت کنن.من نوع برند اصلا برام مهم نیست فقط کیفیت.خیلی ممنون.

pulp_152
18-08-2009, 01:17
دوست عزیز قطع نشو
تا چند تا فیلم برات بیارم و خودت مقایسه کنی ..و اینکه اگه ما بگیم میان میگن شما متعصبانه صحب میکنید یا ممکنه اینجوری برداشت بشه ...

چند لحظه دیگه فیلمهارو لینک میدم بهت

pulp_152
18-08-2009, 01:22
برگرفته از تایپک 8910 مربوط به قسمت سامسونگ اثر هم نوشته شده که از چه شخصی میباشد !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iranboy2009
18-08-2009, 01:23
سلام.باشه منتظرم.از کمک فوریتم ممنون.

pulp_152
18-08-2009, 01:25
مقایسه بین n97 و 8910

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohamadreza666
18-08-2009, 01:27
ان 97 به چند دلیل:
1.کیبورد داره که i8910 نداره
2.به نظر من قیافه بهتر و زیبا تر
3.قیمت مناسب تر
4.بازار فروش دست دوم بهتر
5.میمونه کیفیت و بلندی اسپیکر و هندزفری که از دوستانی که دارن باید بپرسی
بهدشم اینی که شما میگیره دستت گوشی هست که دورین بهش وصله نه دوربینی که بهش گوشی وصله نمی ارزه پول بیشتر به خاطر 3 مگ دوربین قوی تر بدی!!!
سبز باشی...!!!

iranboy2009
18-08-2009, 01:37
pulp-152 که زحمت این فیلمارو کشیدی.اگه لطف میکردی خودتم نظرتو مفصل میگفتی مخصوصأ در مورده عکس و فیلمش خیلی بهتر میشد. میدونم که بی طرف میگی پس اگه بگی لطف میکنی

pulp_152
18-08-2009, 01:48
pulp-152 که زحمت این فیلمارو کشیدی.اگه لطف میکردی خودتم نظرتو مفصل میگفتی مخصوصأ در مورده عکس و فیلمش خیلی بهتر میشد. میدونم که بی طرف میگی پس اگه بگی لطف میکنی

به نظر من ان 97 در کلاس پایینتری نسبت به8910 هستش ...

و اینکه در مورد صداش گفتین که بد ضبط میکنه اشکال نرم افزاری هستش که رفع میشه ... که البته خیلی هم بد نیست همین الانشم و قابل قبوله منتها نسبت به کیفیت فیلمبرداریش کم هستش که گفتم با نرم افزار حل میشه ...

از نظر سرعت 8910 خیلی بهتره ...

کیفیت ال سی دی و تاچ هم بهتره ...

دوربین عکاسی و فیلمبرداری بهتری داره ...

تو کار کالاهای سامسونگ هنگ نیست ! که خیلی مهمه ...

و اینکه فقط ان 97 رو برای کسانی پیشنهاد میکنم که به کیبورد فیزیکی علاقه مندند اون رو هم پیشنهاد میکنم تاچ پرو 2 بگیریند با این قیمت !...

از لحاظ قیمت هم امروز یکی از دوستان 8910 رو 670 گرفتن ...

که تفاوتش با 97 نهایت 30 تا 40 هستش که فکر نمیکنم این همه امکانات ارزش 40 هزار رو نداشته باشه !

Vamp!r3
18-08-2009, 02:06
پست بالا تاييد ميشه...97 فقط يه كيبورد...+....اف ام ترنس+...حافظه داخلي بيشتر داره...از همه لحاظ ديگه 8910 سرتره...شك نكن...توي كلوب 8910 مقايسه هاي زيادي هست...

hasanmotori
18-08-2009, 09:37
1-ال سی دی i8910 از نوع amoled هست که کیفیت فوق العاده ای داره بعدشم تاچش از نوع خازنی هست یعنی حساسیتش مثل ایفونه و نیازی به فشار نداره و با الکترونای دست کار میکنه در حالی که تاچ ان97 مقاومتی هست و مثل گوشی های قدیمی نیاز به فشار داره تا کار کنه

2-سخت افزار i8910 خیلی قویتره...ان97 فقط یه پردازنده 434 مگاهرتزی داره در حالی که در i8910 از چیپ های متعددی استفاده شده که شامل شتاب دهنده 2 بعدی و 3 بعدی هستن و رمشم دو برابر ان97 ه
الان برای i8910 بازیهایی اومده که روی ان97 روون اجرا نمیشن مثل prince of persia و خیلی بازیهای دیگه که بعداً میان

3-i8910 به عنوان بهترین کمرا فون 2009 انتخاب شد پس شک نکن که دوربینش خیلی از ان97 بهتره....مقایسه عکساشون توی تاپیک i8910 هست
فیلم برداریشم که خیلی بهتره
صدای فیلم برداریشم با آپدیت درست میشه ولی چون کیفیت فیلمش عالیه انتظار میره که صداشم بهتر باشه

4- اسپیکر i8910 صدای خیلی با کیفیت تر و بلندتری داره

5-سرعت وصل شدن gps ش هم از ان97 خیلی بیشتره

6- هنگ و باگ نرم افزاریم نداره مثل ان97

و.....

Bs_panzer
18-08-2009, 15:31
کلا من تصمیم گرفتم کلا برم تو کاره سامسونگ !
تو هم چی از بقیه جلو زده !
دوربین
پاکت پی سی
سیمبین

iranboy2009
18-08-2009, 15:42
از همه کسانی که زحمت کشیدن نظر دادن تشکر میکنم.اگه بقیه دوستان هم لطف کنن نظرشونو بدن ممنون میشم.

mahshid20
18-08-2009, 16:40
خوب اینکه معلومه 8910 سرتره

به این تایپیک مراجعه کنید دو تا گوشی بررسی شده

ali racer
18-08-2009, 16:43
وقتي نوكيا 97 رو معرفي كرد
از همون اول اصرارش رو اينترنت بود
در اين زمينه هم با وجود داشتن كيبورد فيزيكي
و بروزر بدون مشكل و سريع
و سرعت بالاي ترنسفر ديتا نسبت به 8910 در اين زمينه سر هستش

اما 8910 امكانات فوق العاده اي داره و از باقي جهات سره به 97
اگه گوشي رو براي اينترنت ميخواد مسلما 97بهتره
والا در زمينه هاي ديگه(بازي..... عكاسي..مولتي مديا و....) اچ دي سره

aron110
18-08-2009, 22:29
پست بالا تعیین میشه
باید نسبت به کارایی که از گوشی میخوایی انتخاب کنی
و طبق خواسته هایی که گفتی 8910 انتخاب بهتریه

tripl h
19-08-2009, 10:30
:40::40::40:

منم نظرم 8910 هستش

:40::40::40:

golmohammadi
19-08-2009, 15:45
يه سوال داشتم
كيفيت صداي هر دو گوشي نسبت به 5800 چطوره ؟

mohamadreza666
19-08-2009, 17:49
برگرفته از تایپک 8910 مربوط به قسمت سامسونگ اثر هم نوشته شده که از چه شخصی میباشد !

1-ال سی دی i8910 از نوع amoled هست که کیفیت فوق العاده ای داره بعدشم تاچش از نوع خازنی هست یعنی حساسیتش مثل ایفونه و نیازی به فشار نداره و با الکترونای دست کار میکنه در حالی که تاچ ان97 مقاومتی هست و مثل گوشی های قدیمی نیاز به فشار داره تا کار کنه

2-سخت افزار i8910 خیلی قویتره...ان97 فقط یه پردازنده 434 مگاهرتزی داره در حالی که در i8910 از چیپ های متعددی استفاده شده که شامل شتاب دهنده 2 بعدی و 3 بعدی هستن و رمشم دو برابر ان97 ه
الان برای i8910 بازیهایی اومده که روی ان97 روون اجرا نمیشن مثل prince of persia و خیلی بازیهای دیگه که بعداً میان

3-i8910 به عنوان بهترین کمرا فون 2009 انتخاب شد پس شک نکن که دوربینش خیلی از ان97 بهتره....مقایسه عکساشون توی تاپیک i8910 هست
صدای فیلم برداریشم با آپدیت درست میشه ولی چون کیفیت فیلمش عالیه انتظار میره که صداشم بهتر باشه

4- اسپیکر i8910 صدای خیلی با کیفیت تر و بلندتری داره

5-سرعت وصل شدن gps ش هم از ان97 خیلی بیشتره

6- هنگ و باگ نرم افزاریم نداره مثل ان97

و.....

پست بالا تاييد ميشه...97 فقط يه كيبورد...+....اف ام ترنس+...حافظه داخلي بيشتر داره...از همه لحاظ ديگه 8910 سرتره...شك نكن...توي كلوب 8910 مقايسه هاي زيادي هست...
یعنی تا حالا اطلاعات به این کاملی دیده بودین؟؟؟
دم همه دادشای گلمون توی p30world درد نکنه!!!
من اینارو نمیدونستم عکس بالا رو که دیدم کفم توی ال سی دی HD برید!!!
اگه مطالبی که حسن جان گفتی درست باشه ( که مثه همیشه درسته) HD بهتره فقط میمونه موضوع کیبورد و حافظه داخلی و ان گیج چون بعضی دوستان گفتن روی سامسونگ ان گیج خوف کار نمیکنه!!!
راستی داستان بازیایی که روی HD اجرا میشن ولی روی n95 اجرا نمیشن چیه؟؟؟
سبز باشین...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

hasanmotori
19-08-2009, 17:57
فقط میمونه موضوع کیبورد و حافظه داخلی و ان گیج چون بعضی دوستان گفتن روی سامسون ان گیج خوف کار نمیکنه!!!

کیبردو نمیشه کاریش کرد ولی تایپ با کیبرد مجازیش انقدر راحت هست که نیازی به کیبرد واقعی نیست (مثل آیفون)
انگیج روی 8510 خیلی خوب جواب میده حتا روون تر از نوکیا ولی 8910 بحثش فرق میکنه چون انگیج سیمبین ورژن 5 فقط با کیبرد کار میکنه و فعلاً فقط روی ان97 اجرا میشه
برای i8910 یه سری بازی hd اومده که ان97 اصلاً نمیتونه روون اجرا کنه چون شتاب دهنده 3 بعدی نداره مثل prince of persia و...

ali racer
19-08-2009, 18:07
کیبردو نمیشه کاریش کرد ولی تایپ با کیبرد مجازیش انقدر راحت هست که نیازی به کیبرد واقعی نیست (مثل آیفون)
انگیج روی 8510 خیلی خوب جواب میده حتا روون تر از نوکیا ولی 8910 بحثش فرق میکنه چون انگیج سیمبین ورژن 5 فقط با کیبرد کار میکنه و فعلاً فقط روی ان97 اجرا میشه
برای i8910 یه سری بازی hd اومده که ان97 اصلاً نمیتونه روون اجرا کنه چون شتاب دهنده 3 بعدی نداره مثل prince of persia و...
بازي هاي ان گيج احتياجي به چيپ ندارن براي اجرا شدن
واسه گوشي هاي نوكيا هم طراحي و بهينه سازي شدن
پس ايني كه بگيم ان گيج كه برنامه نوكياست و دزدكي رو 8510 اجرا ميشه
رو گوشي هاي نوكيا روون نيست
جز تعصب و بي اطلاعي ما در اين زمينه چيزي رو ثابت نميكنه !

بازي اچ دي
براي كامپيوتر با 4 گيگ رم و سي پي يو 2هسته اي به زور بالا مياد
حلا واسه 8910 اومده ؟:31::31:
97 ان گيج داره و مشكلي تو زمينه بازي نداره و لزومي به استفاده از اين بازي ها نداره

چند وقتيه 8910 عرضه جهاني شده
اما چند تا بازي براي8910 وجود دارن كه از اين سي پي يو ورمش استفاده كنن ؟
يكي ...؟ دو تا ؟
به تعداد انگشتان يه دست رسيده ؟:27:

iranboy2009
19-08-2009, 18:20
بازم با تشکر از همه دوستان به خاطر نظراتشون.2تا سوال توتاپیک i8910 پرسیدم ولی خب نصفه نیمه به جوابش رسیدم.این که شفافیت و وضوح ال سی دی کدومشون(N97 یا i8910) زیر نور خورشید بهتره؟و باقی موندن اثر انگشت رو ال سی دیشون چطور؟و آپدیت شدنشون از خود گوشی راحته یا دردسر داره(در مقایسه با هم )؟و این که دوستان همچنان به نظراتشون ادامه بدن.ممنون.

4870x2
19-08-2009, 18:25
من عکساش رو دیدم!
برای یه عکس خوب گرفتن باید 10 بار سعیتو بکنی:دی!

hasanmotori
19-08-2009, 18:25
بازي هاي ان گيج احتياجي به چيپ ندارن براي اجرا شدن
واسه گوشي هاي نوكيا هم طراحي و بهينه سازي شدن
پس ايني كه بگيم ان گيج كه برنامه نوكياست و دزدكي رو 8510 اجرا ميشه
رو گوشي هاي نوكيا روون نيست
جز تعصب و بي اطلاعي ما در اين زمينه چيزي رو ثابت نميكنه !

بازي اچ دي
براي كامپيوتر با 4 گيگ رم و سي پي يو 2هسته اي به زور بالا مياد
حلا واسه 8910 اومده ؟:31::31:
97 ان گيج داره و مشكلي تو زمينه بازي نداره و لزومي به استفاده از اين بازي ها نداره

چند وقتيه 8910 عرضه جهاني شده
اما چند تا بازي براي8910 وجود دارن كه از اين سي پي يو ورمش استفاده كنن ؟
يكي ...؟ دو تا ؟
به تعداد انگشتان يه دست رسيده ؟:27:

همین الان تو کلوپ ان86 یه نفر میگفت که بازی one روش خیلی روون نیست
ببین بازی میتونه مثلاً از 1 فریم اجرا بشه تا 100 فریم حالا نوکیا میاد یه بازی میزنه که مثلاً 20 فریم اجرا بشه و گرافیکشم خوب باشه بعد همون بازی روی 8510 با 30 فریم اجرا میشه این دلیل نمیشه که بگی روی نوکیا خوب نیست ولی باید قبول کنی که رو 8510 یکم بهتره اصلاً بیخیالش

مگه 8910 چند وقته اومده ؟ خب تا حالا prince of persia و need for speed براش اومده بعداً بازیای بیشتری براش میاد حالا مگه واسه ان97 چندتا بازی اومده ؟

بعدشم hd موبایل با کامپیوتر فرق میکنه : دی یعنی فقط اسمش hd ه قرار نیست که حتماً رزولونشن hd باشه هر چی باشه گرافیکش از بازیهای ان گیج بیشتره

hasanmotori
19-08-2009, 18:28
من عکساش رو دیدم!

والا نینجا جان با ان97 مقایسه کرده تعداد عکساشم کم نیست تو همه شرایط عکساش بهتر از ان 97 ه
تو موبایلستانم مقایسه کردن با ان82 بازم خیلی بهتر بود
دیگه نمیدونم سعی کردن یا نه :21:

hasanmotori
19-08-2009, 18:31
بازم با تشکر از همه دوستان به خاطر نظراتشون.2تا سوال توتاپیک i8910 پرسیدم ولی خب نصفه نیمه به جوابش رسیدم.این که شفافیت و وضوح ال سی دی کدومشون(N97 یا i8910) زیر نور خورشید بهتره؟و باقی موندن اثر انگشت رو ال سی دیشون چطور؟و آپدیت شدنشون از خود گوشی راحته یا دردسر داره(در مقایسه با هم )؟و این که دوستان همچنان به نظراتشون ادامه بدن.ممنون.

وضوحش تو نور خورشید رو نینجا جان مقایسه کرده و عکساشم تو تاپیکش هست و i8910 کاملاً برتری داره تو این زمینه
با خود گوشی که آپدیت نمیشه یعنی مثل نوکیا راحت نیست در حدی که تا حالا هیچ کس با خود گوشی آپدیت نکرده ولی با کامپیوتر خیلی راحته

gggmail
19-08-2009, 18:36
خدا وکیلی من با ورزن 11 بدون هیچ مشکلی این بازی رو روی 86 اجرا کردم

hasanmotori
19-08-2009, 19:23
خدا وکیلی من با ورزن 11 بدون هیچ مشکلی این بازی رو روی 86 اجرا کردم

به من چه O M I D گفت تو بازی one یکم روون نیست
بعدشم من نگفتم مشکل داره گفتم بدلیل سخت افزار قوی تر 8510 با فریم بیشتر اجرا میکنه شاید اصلاً به چشمم نیاد

ali racer
19-08-2009, 20:03
من عکساش رو دیدم!
من به اين نتيجه رسيديم
كه سامسونگي ها تو تنظيمات اتو به خوبي تنظيمات اتو نوكيا عكس نميگيرن
جالبتر اينه كه تو موبايلستان هم چند تا از دوستانم
كه هم گوشي سامسونگ داشتن هم نوكيا
(مثل سينا كه الان اچ دي داره) ميگفت اگه اچ دي رو موقع عكس تنظيم نكني
عكس هاي كاملا معمولي و راضي نا ككنده ميگيره

ببین بازی میتونه مثلاً از 1 فریم اجرا بشه تا 100 فریم حالا نوکیا میاد یه بازی میزنه که مثلاً 20 فریم اجرا بشه و گرافیکشم خوب باشه بعد همون بازی روی 8510 با 30 فریم اجرا میشه این دلیل نمیشه که بگی روی نوکیا خوب نیست ولی باید قبول کنی که رو 8510 یکم بهتره اصلاً بیخیالش

مگه 8910 چند وقته اومده ؟ خب تا حالا prince of persia و need for speed براش اومده بعداً بازیای بیشتری براش میاد حالا مگه واسه ان97 چندتا بازی اومده ؟

بعدشم hd موبایل با کامپیوتر فرق میکنه : دی یعنی فقط اسمش hd ه قرار نیست که حتماً رزولونشن hd باشه هر چی باشه گرافیکش از بازیهای ان گیج بیشتره
حسن
سامسونگ بره زمين بره آسمون اين يكي تو كنم نميره كه 8510 بهتر انگيج رو اجرا ميكنه
خودتم ميدوني كه نميكنه:31:

به تعداد بازي هاي ان گيج براش بازي اومده :46:

حسن اينم از اون حرفا بودا..دي
يعني چي اچ دي موبايل با اچ دي كامپيوتر فرق داره ؟ميپيچوني ؟:31:
ضمنا اگه بخواد گرافيكش به اندازه ان گيج باشمه كه بازي هاش
رو سي پي يو 220 مگا هرتزي بايد اجرا بشه
انوقت سي پي يو و اون همه دم و دستگاه 8910 به چه دردي ميخوره اخه ؟؟؟؟؟؟

Ali_BlueBoy
19-08-2009, 20:22
از دست این ریسر...

اصلا اون اون سحت افزار لازمه که کوبیده شه تو مخ ان 97 در ضمن کجا این بازی پرنس روی سی پی یوه 220 مگایی اجرا میشه...
ان 97 با فرکانس دو برار زاییده توش...:دی

hasanmotori
19-08-2009, 20:55
سامسونگ بره زمين بره آسمون اين يكي تو كنم نميره كه 8510 بهتر انگيج رو اجرا ميكنه
خودتم ميدوني كه نميكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

به تعداد بازي هاي ان گيج براش بازي اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

حسن اينم از اون حرفا بودا..دي
يعني چي اچ دي موبايل با اچ دي كامپيوتر فرق داره ؟ميپيچوني ؟:دی

باشه قبول نکن چی کار کنم ؟
اون بازیهای انگیج مال قبلاً هستن یعنی از 2 3 سال پیش پس نمیشه بگی اینا بعد از اومدن ان97 اومدن
ببین hd یعنی چی ؟ یعنی high defenition یعنی چی ؟ یعنی با وضوح بالا... خب الان بازیی که واسه 8910 وضوحش بالاس دیگه پس hd هست حالا حتماً لازم نیست رزولوشنش hd باشه مگه چه خبره.... من تو مانیتور 15 اینچ رو رزولوشن 800x600 بازی میکنم با کارت گرافیک 9800gtx+ ....مهم اینه که گرافیکش از انگیج بیشتره دلیلشم اینه که ان97 نمیتونه روون اجراش کنه

sky lord
19-08-2009, 20:58
ببین دوست من شک نکن HD خیلی بهتره و ارزشش رو داره ولی 97بخاطر نامشه والا اصلا قابل مقایسه نیستن

Mr Shantia
19-08-2009, 21:02
به نظر من برای مقایسه باید دو جنبه را در نظر گرفت

1- مشخصات سخت افزاری ونرم افزاری: در این زمینه HD من حیث المجموع در بین گوشی های حال حاضر بدون شک مقام اول را داره

2- عملکرد: در این زمینه به نظرم باید بیشتر تحقیق کنی و صبر داشته باشی تا افراد بیشتری استفاده کنن ونظر بدن

iranboy2009
19-08-2009, 21:42
hasanmotori لطف کرد دو تا از سوالامو جواب داد ولی سومیش موند.وضعیت اثر انگشت روی ال دی شون در مقایسه با هم چطوره؟ اذیت میکنه یا نه؟

total_overdose
19-08-2009, 21:51

سلام
دوست عزیز شما از کجا میدونید سخت افزار i8510 قویتره.از رویه اجرای بازی؟:2:
اینکه بازی وان بد اجرا شده عیب از آپدیت گوشی هست.
من الان وان رو البته بصورت تریال رو آپدیت11 خیلی روون اجرا میکنم.
در ضمن اگه i8510 واقعا سخت افزار قوی وبی مشکلی داشت با یه پاک کردن برنامه ریست نمیشد و هنگ کنه و نشه هیچکاری باهاش بکنی و بعد هم ببری گارانتی هرچی فلش بزنن روش بازم جواب نده.
این مورد برایه من که کارم فروش گوشیه اتفاق افتاده و فکر کنم یکی دیگه از بربچه های خودتون تو کلوپ i8510 همین اتفاق براش افتاده بود.
از بچه ها میخوام که منو ببخشن آخه حرفام نسبت به تاپیک نبود.

hasanmotori
19-08-2009, 22:32
سلام
در ضمن اگه i8510 واقعا سخت افزار قوی وبی مشکلی داشت با یه پاک کردن برنامه ریست نمیشد و هنگ کنه و نشه هیچکاری باهاش بکنی و بعد هم ببری گارانتی هرچی فلش بزنن روش بازم جواب نده.
این مورد برایه من که کارم فروش گوشیه اتفاق افتاده و فکر کنم یکی دیگه از بربچه های خودتون تو کلوپ i8510 همین اتفاق براش افتاده بود.

نه من از رویه اجرای بازی نمیگم
شما برنامه spmark رو نصب کن یه تست بگیر نتیجشو بزار اینجا تا معلوم بشه سخت افزار کدوم قویتره
اتفاقاً یکی از نکات مثبت 8510 اینه که اصلاً هنگ تو کارش نیست و این حرف شما 100% بی پایه و اساسه و ببخشید خیلی الکیه :27:
من روی گوشیم همه کار کردم تا حالا نشده هنگ کنه خیلیا اینو تایید میکنن
یه سر به تاپیک ان97 تو موبایلستان بزن ببین خیلی جالب نوشتن
میگه مثلاً من امروز 10 تا ریست داشتم :27: خیلی باحاله
یا مثلاً ان85 و 5800 و....

ولی خوشم میاد کم میارین الکی عیب میزارین رو گوشی :27:

تا حالا چندتا توطعه واسه 8910 چیده شده
اولیش باتریش بود که گوشی هنوز نیومده کلی هی گفتن متاسفانه باتریش چمیدونم چیه الان خیلیا خریدن و هیچ مشکلی نداشتن
بعد گفتن چمیدونم صدای فیلم برداریش بده که درست شد
بعد گفتن ال سی دیش تو نور بده که بازم فقط توطعه بود
کلاً همه توطعه ها رو یکی یکی خنثا کرد ولی بازم هی بیخودی روش عیب میزارن

ali racer
19-08-2009, 22:33
باشه قبول نکن چی کار کنم ؟
اون بازیهای انگیج مال قبلاً هستن یعنی از 2 3 سال پیش پس نمیشه بگی اینا بعد از اومدن ان97 اومدن
ببین hd یعنی چی ؟ یعنی high defenition یعنی چی ؟ یعنی با وضوح بالا... خب الان بازیی که واسه 8910 وضوحش بالاس دیگه پس hd هست حالا حتماً لازم نیست رزولوشنش hd باشه مگه چه خبره.... من تو مانیتور 15 اینچ رو رزولوشن 800x600 بازی میکنم با کارت گرافیک 9800gtx+ ....مهم اینه که گرافیکش از انگیج بیشتره دلیلشم اینه که ان97 نمیتونه روون اجراش کنه
حسن جام من معني
اچ دي رو ميدونم
و ميدونم كه اچ دي تو دنياي سايبر
يعني يه اندازه رزولوشن خاص نه به معني با كيفيت
شما هم بجاي اين كه بياي از معني تحت الفظي اش استفاده كني
يه كلمه بگو قبول تمومش كن
خدا فقط اشتباه نميكنه:31:

از دست این ریسر...

اصلا اون اون سحت افزار لازمه که کوبیده شه تو مخ ان 97 در ضمن کجا این بازی پرنس روی سی پی یوه 220 مگایی اجرا میشه...
ان 97 با فرکانس دو برار زاییده توش...:دی
بابا پرنس كجا بازي انگيجه علي !!!!!!!!!!!!!!!!

به نظر من برای مقایسه باید دو جنبه را در نظر گرفت

1- مشخصات سخت افزاری ونرم افزاری: در این زمینه HD من حیث المجموع در بین گوشی های حال حاضر بدون شک مقام اول را داره

2- عملکرد: در این زمینه به نظرم باید بیشتر تحقیق کنی و صبر داشته باشی تا افراد بیشتری استفاده کنن ونظر بدن
عملكرد 97 نقصي نداره (البته بجز تو بازي پرنس:31:كه جزو بازيهاي ان گيج نيست والا تو ان گيج ها مشكلي نداره 97)
عملكرد 8910 هم نقصي نداره و گوشي خوبيه

سلام
بهترين راهش بنچمارك معتبره

موافقين بحث اصلي رو ادامه بديم ؟
يا بازم بريم سر بحث پرنس ؟؟:31:

hasanmotori
19-08-2009, 22:40
حسن جام من معني
اچ دي رو ميدونم
و ميدونم كه اچ دي تو دنياي سايبر
يعني يه اندازه رزولوشن خاص نه به معني با كيفيت
شما هم بجاي اين كه بياي از معني تحت الفظي اش استفاده كني
يه كلمه بگو قبول تمومش كن
خدا فقط اشتباه نميكنه:دی

ببین من از همون اول گفتم اسمش اچ دیه
خب به من چه ربطی داره اسمشو میزارن اچ دی
منم تحلیل خودمو از اسمی که اونا گزاشتن گفتم
به هر حال اگه دوست داری بگم اشتباه کردم میگم

خب حالا که موافقی تست بگیریم همین الان با spmark تست بگیرید بزارید اینجا

total_overdose
19-08-2009, 22:44
نه من از رویه اجرای بازی نمیگم
شما برنامه spmark رو نصب کن یه تست بگیر نتیجشو بزار اینجا تا معلوم بشه سخت افزار کدوم قویتره
اتفاقاً یکی از نکات مثبت 8510 اینه که اصلاً هنگ تو کارش نیست و این حرف شما 100% بی پایه و اساسه و ببخشید خیلی الکیه :27:
من روی گوشیم همه کار کردم تا حالا نشده هنگ کنه خیلیا اینو تایید میکنن
یه سر به تاپیک ان97 تو موبایلستان بزن ببین خیلی جالب نوشتن
میگه مثلاً من امروز 10 تا ریست داشتم :27: خیلی باحاله
یا مثلاً ان85 و 5800 و....

ولی خوشم میاد کم میارین الکی عیب میزارین رو گوشی :27:

تا حالا چندتا توطعه واسه 8910 چیده شده
اولیش باتریش بود که گوشی هنوز نیومده کلی هی گفتن متاسفانه باتریش چمیدونم چیه الان خیلیا خریدن و هیچ مشکلی نداشتن
بعد گفتن چمیدونم صدای فیلم برداریش بده که درست شد
بعد گفتن ال سی دیش تو نور بده که بازم فقط توطعه بود
کلاً همه توطعه ها رو یکی یکی خنثا کرد ولی بازم هی بیخودی روش عیب میزارن

دوست من این برنامه کاربردش درست نیست چون من رو یه گوشی تو شرایط مختلف چند بار با نتیجه کاملا
متفاوت برخورد کردم.
با این حرفتون داری میگی من دروغ میگم.می خوای باور کن می خوای نکن.
به قول معروف به .....
در ضمن لینک اون مورد اشکال رو تویه کلوپ i8510 برات میارم.

hasanmotori
19-08-2009, 22:51
کاربرد برنامه بنظرم مشکلی نداره آخه روی گوشی خودم تست کردم فوق فوقش 50 تا اختلاف امتیاز داره ( امتیازش مثلاً 4200 هست که 50 تا چیزی نیست نسبت بهش )
یا مثلاً تو ان81 و 3250 و 5700 و.... تست کردم فرقی نداشتن

حالا برای اطمینان بیشتر شما 3 بار تست بگیر 3 تاشو بزار

اگه یه نفر میگه 8510 هنگ میکنه تعداد کسایی که میگن ان85 و 5800 ان97 هنگ میکنه خیلی بیشتره
حالا شما میگی با فریمور جدید درست میشه خب منم میگم 8510 با فریمور xxib2 سرعتش بیشتره شده و اگه باگیم داشته که مطمعنم نداشته بر طرف شده

total_overdose
19-08-2009, 22:52
بفرما اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه نگاه کن بعد بیا اینجا منو متهم به دروغ کن.
من کارم موبایل فروشیه با اکثر گوشیها هم کار کردم دوست عزیز.

total_overdose
19-08-2009, 22:57
کاربرد برنامه بنظرم مشکلی نداره آخه روی گوشی خودم تست کردم فوق فوقش 50 تا اختلاف امتیاز داره ( امتیازش مثلاً 4200 هست که 50 تا چیزی نیست نسبت بهش )
یا مثلاً تو ان81 و 3250 و 5700 و.... تست کردم فرقی نداشتن

حالا برای اطمینان بیشتر شما 3 بار تست بگیر 3 تاشو بزار

اگه یه نفر میگه 8510 هنگ میکنه تعداد کسایی که میگن ان85 و 5800 ان97 هنگ میکنه خیلی بیشتره
حالا شما میگی با فریمور جدید درست میشه خب منم میگم 8510 با فریمور xxib2 سرعتش بیشتره شده و اگه باگیم داشته که مطمعنم نداشته بر طرف شده

من نمیگم هنگ میکنه .تو یه ماهی که من داشتم هنگی نداشت.
من میگم این گوشی مشکل سخت افزاری داره البته تو همش این مشکل بوجود نمیاد.
کدوم نوکیارو دیدی یه برنامه پاک کنه گوشیش بالا نیاد.
در ضمن شما مگه فکر میکنی i8510 چنتا فروش داشته؟
تعدا اینجارو با تعداد موبایلستان جمع کنی کلش برابر میشه با تعداد کسایی که تا یه ماه دیگه اینجاان 86 میخرن.

hasanmotori
19-08-2009, 23:02
بفرما اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه نگاه کن بعد بیا اینجا منو متهم به دروغ کن.
من کارم موبایل فروشیه با اکثر گوشیها هم کار کردم دوست عزیز.

ببین این شخص میگه من داشتم با گوشیم ور میرفتم یعنی ممکنه بره تو فایلهای سیستمی و یه چیزیشو دست کاری کنه
اگه این مشکل خود به خود به وجود بیاد حرف شما درسته ولی بین این همه که این گوشیو دارن فقط یه نفر این مشکل و پیدا کرده با توجه به حرف خودش با گوشی ور میرفته

شما اینهمه گوشی های نوکیا رو نمیبینی که بی دلیل هنگ میکنن ؟

total_overdose
19-08-2009, 23:11
ببین این شخص میگه من داشتم با گوشیم ور میرفتم یعنی ممکنه بره تو فایلهای سیستمی و یه چیزیشو دست کاری کنه
اگه این مشکل خود به خود به وجود بیاد حرف شما درسته ولی بین این همه که این گوشیو دارن فقط یه نفر این مشکل و پیدا کرده با توجه به حرف خودش با گوشی ور میرفته

شما اینهمه گوشی های نوکیا رو نمیبینی که بی دلیل هنگ میکنن ؟

ببین من اعتقاد دارم اگر با گوشی درست رفتار کنی و ورژن نرم افزاری گوشی مشکل نداشته باشه
گوشی هنگ نمیکنه.
یکی میبینی وارد نیست صدتا برنامه باز میکنه بعد میگه گوشی هنگ میکنه.
در ضمن هنگ مشکلی نداره اما این بنظر تو هنگ هست؟
که گوشی فقط باید فلش بشه و بالا نیاد.؟

hasanmotori
19-08-2009, 23:23
ببین من اعتقاد دارم اگر با گوشی درست رفتار کنی و ورژن نرم افزاری گوشی مشکل نداشته باشه
گوشی هنگ نمیکنه.
یکی میبینی وارد نیست صدتا برنامه باز میکنه بعد میگه گوشی هنگ میکنه.
در ضمن هنگ مشکلی نداره اما این بنظر تو هنگ هست؟
که گوشی فقط باید فلش بشه و بالا نیاد.؟

آخه ببین سخت افزارش مال معروف ترین شرکت سخت افزار سازیه هست
بعدشم تو هیچ فروم خارجیی این مورد که شما میگی دیده نشده
حالا شاید یدونه خراب دراومده
مثلاً مشکل باتریشو همه تایید میکردن چون واقعاً وجود داشت البته همون دوستی که شما بهش اشاره کردی گفته که با اون روش ها که گفته شده باتریش عالی میشه

iranboy2009
20-08-2009, 02:15
روم به دیوار ، گلاب به روتون ، بلانسبت این جا تاپیک مقایسه N97 و i8910 ه نه تاپیک مقایسه 8510 و N86 یا کل کل کردن سر برند نوکیا و سامسونگ.خوبه اوله کارم خواهش کردم که سر نوکیا و سامسونگ بحث نکنین.پس دوستان (به ویژه hasanmotori و total_overdose ) زحمت بکشن رعایت کنن و درباره موضوع تاپیک بحث کنن.ممنون میشم.

golmohammadi
20-08-2009, 02:18
وايي چقدر بحث كرديندر مورد اين دو گوشي
به نظر من بايد كمي بگذره تا ببينيم در عمل چي نشون ميدند از خودشون
فعلا زوده

ninja3000sh
20-08-2009, 06:38
سلام.
تاپیک رو خوندم.
کلا بین دو گوشی n97 و i8910hd به نظر من اگه کسی دنبال کار کردن با اینترنته صد در صد n97 توصیه میشه.البته i8910hd هم تو اینترنت عملکرد خوبی داره ولی بعلت نداشتن کیبورد جلوی n97 کم میاره.
در بقیه موارد i8910hd سه سرو گردن از n97 بهتره.:31:
به نظر من شما همون i8910 hd رو بگیر.
موفق باشید.

iranboy2009
20-08-2009, 08:08
میخواستم فقط از آقا نینجا تشکر کنم که بالاخره بعد از مدت ها این در و اون در زدن که میخواستم نظرشو در این باره بپرسم خودش اومد تو این تاپیک و بهم کمک کرد.به نظره من بهترین کسی که میتونه در این باره قضاوت کنه همین آقا نینجاست چون هم گوشی هارو خوب ریویو میکنه و هم این که هر دو گوشی رو داره و با هر دو کار کرده.

DariushGreat
20-08-2009, 11:32
دقت کردین این جا هم شده مثل تاپیک ال جی GC990؟؟؟ اون هم درباره گوشی بود آخرش به کل کل درباره سامسونگ و ال جی کشیده شد!
بابا تمومش کنین دیگه!!! :13:

CyrusGreat
20-08-2009, 12:51
دقت کردین این جا هم شده مثل تاپیک ال جی GC990؟؟؟ اون هم درباره گوشی بود آخرش به کل کل درباره سامسونگ و ال جی کشیده شد!
بابا تمومش کنین دیگه!!! :13:

تکبیر!!! راست می گه بچه! مگه تاپیک مظلوم گیر آوردین؟! :27:

iranboy2009
20-08-2009, 17:00
دوستانی که فیلم هایی رو که نینجا از این دو گوشی گذاشته بود دیدن به این سوال من جواب بدن.فیلمی که با i8910 گرفته شده نسبت به n97 تاریک تره و فیلم n97 یه جورایی به زردی میزنه و نورش بیشتره.قضیه چیه؟

DariushGreat
20-08-2009, 17:13
دوستانی که فیلم هایی رو که نینجا از این دو گوشی گذاشته بود دیدن به این سوال من جواب بدن.فیلمی که با i8910 گرفته شده نسبت به n97 تاریک تره و فیلم n97 یه جورایی به زردی میزنه و نورش بیشتره.قضیه چیه؟

فراموش نکن فیلم هایی که توی سایت یوتیوب گذاشته شده، کیفیتی در حد 3GP داره و فقط فرمتش شده فلش! همین :10:

iranboy2009
20-08-2009, 17:18
فراموش نکن فیلم هایی که توی سایت یوتیوب گذاشته شده، کیفیتی در حد 3GP داره و فقط فرمتش شده فلش! همین :10:
منظورم فیلم هایی بود که خود نینجا گرفته بود و تو فروم گذاشته بود نه فیلم های یوتیوب.

DariushGreat
20-08-2009, 17:29
منظورم فیلم هایی بود که خود نینجا گرفته بود و تو فروم گذاشته بود نه فیلم های یوتیوب.

آهان! شرمنده... حواسم به این نبود :31:

iranboy2009
20-08-2009, 21:39
تو سایته گوشی شاپ اونجایی که محاسن و معایب گوشی رو گفته تو قسمته معایبش گفته: (مرور گر کند در گالری عکس). دوستان لطف کنن بگن قضیه این چیه.البته موضوع خیلی مهمی نیست ولی خب میخواستم بدونم.فقط خواهشا واسه جواب دادن به سوالام خیلی عجله نکنین بس که تعداد جواب دهنده ها زیاده.فقط نمیدونم چرا سوالای قبلیم یواش یواش داره تو تاپیک میماسه.ممنون.

pulp_152
21-08-2009, 02:48
اگه فیلمهایی که اول گذاشتم رو دیده باشید دیگه فکر نمیکنم سوالی باقی مونده باشه ... هر سرعتش تست شد و هم کارایش و هم ال سی دی و ...

sososoli
23-08-2009, 17:55
سلام دوستان ببخشيد پريدم وسط بحثتون 2تا سوال داشتم
1يعني چي اينترنت i8910 ضعيف تر از n97 فقط از لحاظ كيبورد يا سرعت يا چيز هايه ديگه هم هست
و ديگه اينكه اخر i8910 ان گيج رو ساپورت ميكنه يا نه
من i8910 رو ترجيح ميدم اما زياد با اينترنت وبازي كار ميكنم وميگن تو اين 2مورد n97 برتره

sososoli
23-08-2009, 18:31
كسي نيست به ما كمك كنه خيلي واسم مهمه ميخام يكيشو بخرم

pulp_152
23-08-2009, 20:25
8910 سرعت اینترنتش عالیه و از n97 کم نمیاره منتها واسه کیبورد فیزیکیشه که میگن n97 اینترنتش بهتره و بازیهایی رو ساپورت میکنه که N97 هم ساپورت نمیکنه ..

DariushGreat
23-08-2009, 20:25
سلام دوستان ببخشيد پريدم وسط بحثتون 2تا سوال داشتم
1يعني چي اينترنت i8910 ضعيف تر از n97 فقط از لحاظ كيبورد يا سرعت يا چيز هايه ديگه هم هست
و ديگه اينكه اخر i8910 ان گيج رو ساپورت ميكنه يا نه
من i8910 رو ترجيح ميدم اما زياد با اينترنت وبازي كار ميكنم وميگن تو اين 2مورد n97 برتره

كسي نيست به ما كمك كنه خيلي واسم مهمه ميخام يكيشو بخرم

N-Gage رو که قطعا پشتیبانی می کنه. اما بحث اینجاس که N-Gage با رابط لمسی هنوز ساخته نشده! :31: اون N-Gageی هم که روی N97 نصبه فقط با صفحه کلیدش کار می کنه نه با رابط لمسیش.
در اینترنت هم متوجه نشدم والا... ولی به احتمال قوی بیشتر مساله ضعیف بودنش نسبت به N97 سر نداشتن صفحه کلید هست؛ البته ظاهرا مرورگر امنیا HD نیرومندتره و توانایی مانور بالایی داره.

اگه مساله سر سرعت هم باشه، حالا بالفرض هم که مثلا این از سرعت 7 مگابیت پشتیبانی کنه و N97 از سرعت 7.2 مگابیت؛ وقتی توی ایران هنوز اپراتورهامون GPRS رو نصفه و نیمه و با سرعت افتضاح 10 Kbps ارایه می دن، چه فرقی می کنه که کدومشون توی سرعت اینترنت قوی باشه و کدومش ضعیف...!!! :13:

iranboy2009
23-08-2009, 20:43
اگه فیلمهایی که اول گذاشتم رو دیده باشید دیگه فکر نمیکنم سوالی باقی مونده باشه ... هر سرعتش تست شد و هم کارایش و هم ال سی دی و ...
فیلم اول رو دیدم فیلم دوم رو هم قبلا دیده بودم ولی منتها از فیلم دومی سر در نیووردم ولی خب فیلم اولی خوب بود. ولی بازم این فیلم به سوالایی که من پرسیدم فکر نکنم جوابی داده باشه.از جمله مهمترین سوالامم این بود که چرا از بین فیلم هایی که نینجا گذاشته بود اونی که با i8910 بود نسبت بهN97 تاریک تر بود و فیلم N97 تصویرش روشن تر بود و به زردی میزد.البته منظورم از زردی روشنایی بیشتره.میخواستم بدونم دلیلش چیه؟

pulp_152
23-08-2009, 20:50
فیلم دوم ... برنامه ای بود برای تست سرعت cpu و رم این 2 گوشی که n97 نصف 8910 بود ... من اینجوری متوجه شدم ...

سوال دیگه شما هم در مورد فیلمبرداری هستش که اونو باید نینجا جان جواب بدن ...

mr_rayan
23-08-2009, 21:42
داداش من نظرمو کلی میگم،در مورددوربین باید عرض کنم که تکنولوژی دوربین 97 مربوط به سه سال پیشه یعنی عکس هایی که شما الان میتونید با 97 بگیرید میتونستی سه سال پیش با 95 بگیری و هیچ فرقی نکرده،8910 تکنولوژی دوربینش به روزتره و امکانات بیشتری داره البته باید متذکر بشم که گوشی های سامسونگ توی حالت اتومات عکس هایی به کیفیت گوشی های نوکیا در حالت اتومات نمی اندازند به عبارتی دوربین 8910حرفه ای تر از 97 هستش و باید یاد بگیری که توی هر شرایطی چجوری تنظیمش کنی البته کار سختی نیست.و در این صورت میتونی عکس های فوق العاده تری نسبت به 97 بندازی.
در مورد کیفیت ال سی دی که 97هیچ حرفی واسه گفتن در مقابل 8910 نداره.
در مورد صداشون،97 همون صدای تقویت شده 96 هست،نمیدونم صدای 96 رو شنیدی یا نه ولی اگه شنیدی اینو بدون که 97 صدای تقویت شده و با نویز کمتره 96 هستش و در کل صدای خوبی داره،8910 هم مثل همه مدل های سامسونگه و اگه اطلاع داشته باشی میدونی که سامسونگ کیفیت صدایی که برای گوشی هاش قرار میده دارای نویز کمی هست،ولی در کل عرض کنم که بر روی صدای 97 خیلی کار شده و من صدای 97 رو بیشتر قبول دارم،البته صدای 8910 هم در حد و اندازه خودش عالیه.
سیستم عامل جفتشون هم مثل همه،یعنی سیمبین سری 60 نسخه 5.
سامسونگ خوشدست تره و اونم بخاطر باریک تر بودنش و جنس قابشه.
از لحاظ زیبایی که اونم دیگه بر میگرده به سلیقه طرف که می خواد بخره چون جفتشون به اندازه خودش زیبایی دارند.
97 اسمش دهن پر کن تره و اگه دنبال اینی که اطرافیانت حال کنن 97 بهتره چون خیلی ها هنوز از امکانات سامسونگ خبر ندارند و به محض اینکه بفهمند سامسونگ خریدی اونم با این قیمت دوتا تیکه آبدار بارت میکنن.
جفتشون شارژ خوب نگه میدارند و مثل همند البته با تفاوت خیلی جزئی که به چشم نمیاد.
داداش البته خودت میدونی چی میخوای بخری،و باید بدونی از گوشی چی میخوای.
لذت کار کردن با 8910 به مراتب بهتر از 97 هستش اونم بخاطر کیفیت تصویر و شفافیت و سرعت بالای اونه.

sososoli
23-08-2009, 23:10
اينكه دوستمون گفت ان گيج بازي براي صفحه لمسي نداره يعني اصلا نميزنه وديگه اينكه ميگن بازي هاي i8910 محدوده درسته؟
و سوال ديگه اينكه كيفيت بازيش مثل ايفون هست؟ اخه بازي هاي ايفون مثل psp هستش
ميگن n97يه محيطي رو تو اينترنت فراهم كرده كه راحت و بي دردسر بتوني برنامه و بازي دانلود كني بدون اينكه بخري يا تو سايت هاي مختلف دنبالش بگردي
i8910چطور؟ ]

sososoli
23-08-2009, 23:20
اينكه دوستمون گفت ان گيج بازي براي صفحه لمسي نداره يعني اصلا نميزنه وديگه اينكه ميگن بازي هاي i8910 محدوده درسته؟
ميگن n97يه محيطي رو تو اينترنت فراهم كرده كه راحت و بي دردسر بتوني برنامه و بازي دانلود كني بدون اينكه بخري يا تو سايت هاي مختلف دنبالش بگردي
i8910چطور؟ ]

sososoli
23-08-2009, 23:34
i8910چطور؟ ]

sososoli
24-08-2009, 14:04
كسي نميخاد جواب مارو بده دستتون درد نكنه يه بامرام پيدا بشه ديگه

safarchi
24-08-2009, 16:47
دوست عزیز شما که میخواهی 700 تومن پول بدی خوب برو آیفون بخر و باهاش حال کن :31::8::8:

pulp_152
24-08-2009, 16:52
i8910چطور؟ ]

بازی asphalt 4 رو با شتاب سنج 8910 میشه بازی کرد و امده ... هر کسی هم گفته اشتباه کرده ..

و اینکه بخواین متوجه بشین بازیهاش مثل ایفون هستش یا نه باید به سرعت و قدرت cpu و رم و رام گوشی نگاه کنید ! مثل یک کامپیوتر که کارت گرافیک و cpu روش میندازید .. و این سخت افزار هست که معلوم میکنه چه بازی بهش میخوره و تا چه حد توانایی پاسخ به بازیهارو داره ...

و اینکه محدودیت برنامه گفتید ... چون این گوشی جدیده ممکن تا یک یا 2 ماه اینده برنامه هاش محدود تر باشه اما در اینده جز پر شمارترین گوشی هایی هستش که برنامه و بازی براش هست

جنرال حمید
25-08-2009, 13:28
یه سوال داشتم انتن دهیشونو مقایسه کردید من میگم فقط 97 اخهه دو تاشو دارم

جنرال حمید
25-08-2009, 13:36
اقا شما فکر کن بعد از همه ی اینا گوشی از دستت بیوفته نوکیا محکم تره یا سامسونگ ؟ در ضمن انتن دهی که کار اصلیه گوشیه یادت نره .

sososoli
25-08-2009, 18:08
شما هر دوتاشو داري؟
دليل هاي ديگت چيه كه ميگي n97بهتره

iranboy2009
25-08-2009, 18:56

اقا شما فکر کن بعد از همه ی اینا گوشی از دستت بیوفته نوکیا محکم تره یا سامسونگ ؟ در ضمن انتن دهی که کار اصلیه گوشیه یادت نره .
دوست عزیز درسته که کاره اصلی گوشی تلفن بودنش و آنتن دهیشه ولی فکر نمیکنم که دیگه تو این دوره که دیگه گوشی داره تقریبا کاره یه کامپیوترو انجام میده و تا این حد پیشرفته شده از نظر ابتدایی ترین نیاز یه گوشی که آنتن دهیش باشه کمبود داشته باشه.حداقل در مورده برندهایی مثله سامسونگ و نوکیا و سونی اریکسون. و در مورده مطلب دومتون این که اگه بخوایم به این جور احتمال ها توجه کنیم که یه وقت ممکنه گوشی بیفته و کاملا خراب بشه پس دیگه نباید این همه پول صرفه گوشی کنیم.البته منم قبول دارم استحکام بدنه هم مهمه اما نه به اندازه ای که کاملا تمام ویژگی ها و برتری های گوشی رو نادیده بگیریم .اینم میتونیم جزء فاکتورای انتخاب گوشی بذاریم ولی به نظر من این تو این دوره دیگه جزء فاکتورایه آخره.البته اینا نظراته من بود که ممکنه اشتباه باشه.که اگه اشتباهه دوستان لطف کنن اصلاح کنن.در ضمن گفتید که دو گوشی رو دارید و به نظرتون n97 بهتره پس لطف کنید علته نظرتونم بدید البته اگه به جز این دو مورد که گفتید باشه. ممنون از نظرتون.

hasanmotori
25-08-2009, 19:15
اگه اسلاید ان97 باز باشه بیفته ممکنه کیبردش ازش جدا بشه !
i8910 مقاومت خیلی بالایی داره ال سی دیشم oled هست که انعطاف پذیرتره و اگه بخوره زمین امکان شکستگیش کمتره

انتن دهی تموم شد رفت نمیدونم شما کی میخای ولش کنی

merikh_merikh
26-08-2009, 00:16
دوست عزیز من تاپیک را کامل نخوندم.
فقط یه چیزه کلی بگم.
اگه با کیبرد حال میکنی و کیبرد نیاز داری قطعن ان97 بهتره و اگه کیبرد براتون اهمیت چندانی نداره 100 در 100 8910 خوبه.
نظره من اینه که گوشی های تاچ به کیبرد سخت افزاری برای راحتیه کار بیشتر نیاز دارن و با توجه به این مورد به نظره من ان97 گزینه ی بهتریه..........

hasanmotori
26-08-2009, 14:42
جنرال حمید دیروز 3 شنبه :

جنرال حمید امروز 4 شنبه :

با سلام اقا چنتا سوال داشتم : N97 از نظر محکمی چجوریه از دست کسی افتاده ؟
انتن دهی این گوشی چجوریه چون اصل یک گوشی موبایل تماس و انتن دهیه اونه وگر نه یه psp میخری با قیمت کم
صداشو با چنتا گوشی مقایسه کنید مثلا N95 8gig & 5800
کیفیت تصویر گوشی در چه حدیه اینم لطفا با مقایسه جواب بدید
میرزه از i8910 گزشت و اینو گرفت اگه اره چرا ؟
شایعه شده بعد از ماه رمضان قیمت میشه 500 و کمتر راسه یا نه ؟
و از همه محم تر از کجا بفهمیم اصله یا نه ؟
کار کردنم باحاش میگن سخته اینم یه توضیح بدید؟
خواهش میکنم خیلی کامل جواب بدید خیلی خیلی ممنون

نتیجه : یه عده ای با اینکه هیچ کدوم از این گوشی هارو ندارن متاسفانه قصد تخریب افکار عمومی رو دارن ... من دیگه هیچ صحبتی ندارم : دی

~ReZa~
26-08-2009, 14:51

نتیجه : یه عده ای با اینکه هیچ کدوم از این گوشی هارو ندارن متاسفانه قصد تخریب افکار عمومی رو دارن ... من دیگه هیچ صحبتی ندارم : دی
اقا خودت رو ناراحت نکن.
متاسفانه بعضی ها با 100 تا یوزر وارد انجمن میشن و هر چی دلشون خواست میگن که فکر کنم تا بحال دستشون به 1100 هم نرسیده.:27::27:
همین جنرال حمید تو کلوپ n97 گفته بود که انتن دهیش ضعیفه و حالا اومده میگه انتن دهیش قوی شده.:27:
به نظر من به این جور افراد نقل قول نگیرین بهتره.

Sadeq_ME
26-08-2009, 14:57
دیگه بدبختو بیشتر از این نمیخواد جلو جمع خرابش کنین حالا.:31:

4870x2
26-08-2009, 15:35
بازم که سر 8910 دارین میجنگین!
به نظر من N97 بهتره!
فقطم به خاطر:
میموری بیشتر!
کیبرد
N-GAGE

pulp_152
26-08-2009, 15:48
واقعا چه نظری دادی ! .. n gage که چیزی نیس ... که به 8910 هم میخوره فعلا بازیهای ps1 رو دارن رو 8910 بازی میکنن ... تو یوتوب هم فیلمش اومده ... اینجوری پیش بره باید ایفون 3gs هم بره کنار که فقط برای باز یو برنامه ساخته شده !...

sososoli
26-08-2009, 18:56
واقعا بازي هاي ps1رو ميخوره
من i8910 واسه اولين بار تويه علا الدين ديدم ديوونه ي LCD ايش شدم محشره
كاشكي كيبورد داشت
قيمتشم خيلي بالاست
اون كسي كه داشت درباره ي اين گوشي صحبت ميكرد ميگفت ان گيج نميخوره
يه چيز ديگه اينكه دوستم تجربه ي بدي دربارهي ساپورت كردن برنامه توسط گوشيش داشت البته نه اين مدل از سامسونگ دركل مثل نوكيا بازي و برنامه ساپورت نمي كرد
هنوزم تو خريد يكي از اين 2تا شك دارم

iranboy2009
27-08-2009, 20:24
دوستان اگه عکس محتویات کامل جعبه i8910 رو دارن بذارن

almamor
27-08-2009, 21:29
یه سوال:
نمایشگر 8910 عین ایفون هست؟

pulp_152
27-08-2009, 21:49
یه سوال:
نمایشگر 8910 عین ایفون هست؟

نمایشگر 8910 amoled هستش و بعدا براتون تفاوتش رو به طور مفصل با tft میارم ... (الان وقت ندارم)

و قطعا نمایشگر 8910 از ایفون بهتره ... ولی ایفون زیر نور افتاب عملکرد بهتری داره

جنرال حمید
06-09-2009, 16:48
اقا خودت رو ناراحت نکن.
متاسفانه بعضی ها با 100 تا یوزر وارد انجمن میشن و هر چی دلشون خواست میگن که فکر کنم تا بحال دستشون به 1100 هم نرسیده.:27::27:
همین جنرال حمید تو کلوپ n97 گفته بود که انتن دهیش ضعیفه و حالا اومده میگه انتن دهیش قوی شده.:27:
به نظر من به این جور افراد نقل قول نگیرین بهتره.

نسبت به بقیه نوکیا ها ضعیفه و نسبت به 8910 قویتر پس دقت کن

جنرال حمید
06-09-2009, 16:49

من جواب شمارو تو کلوپ N97 دادم عزیزان برن ببینن

جنرال حمید
06-09-2009, 16:52
دیگه بدبختو بیشتر از این نمیخواد جلو جمع خرابش کنین حالا.:31:

وقتی راه برای جواب دادن هست کسی بدبخت نیست :5: شما برو تو کلوپ 97 من جواب دادم پس ...

hasanmotori
06-09-2009, 17:06
من جواب شمارو تو کلوپ N97 دادم عزیزان برن ببینن

منم جواب شما رو همونجا دادم عزیزان برن ببینن :27:

شما که اصلاً تو عمرت نه ان97 دیدی نه 8910 چجوری در مورد آنتن دهیشون نظر میدی :27:

همین الان خودت داری میگی معایب ان97 چیه بعد نظرم میدی :27: خیلی جالبه والا :27:

جنرال حمید
06-09-2009, 23:00
وقتی من میپرسم این دلیلیه برای این که من این گوشیو ندارم ؟ پرسیدن کدوم گوشی بهتره منم اینو گفتم تا دوستان معایبشو بگن تا اون اقا جوابشو بگیره در ضمن برو تو اینه نگاه کن بعدن بخند