PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد آزمون های گاج

mehdiaga
17-08-2009, 21:36
آزمون های گاج

لطفا کسانی که اطلاعاتی در مورد آزمون های آزمایشی گاج اطلاعاتی دارند در اختیار بزارن چون انصافا خدمات عالی نسبت به گزینه دو و کانون قلمچی رایه میده

MORINIO
19-08-2009, 16:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyahacker
19-08-2009, 19:03
به هر حال سال اولش هست و هنوز امتحانش رو پس نداده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اگه باشم ریسک نمیکنم ...

mehdiaga
19-08-2009, 19:17
درسته اما قلمچی خیلی گرانه در ضمن من که با مدیر ثبت نام صحبت می کردم می گفت که استقبال چشم گیری از آزمون های گاج شده و همچنین گفته که همیشه موسسات در ابتدا خدماتشون خیلی علیه اما رغته رفته ضعیف می شن نمونه بارز قلمچی هست

MORINIO
19-08-2009, 20:48
گاج هم همچین ارزون نیست... واسه پیش 18 تا آزمون داره هرکدوم 10 تومن میشه 180 تومن ...

فکر کنم قلمچی هم همین حدود باشه!

به هر حال سال اولش هست و هنوز امتحانش رو پس نداده
من اگه باشم ریسک نمیکنم ...

آره مخصوصا واسه فارغ التحصیلها....

azimzade
19-08-2009, 21:30
اینم لیست شهریه ها برای ثبت نام در آزمون های :8:گاج:8:
:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdiaga
19-08-2009, 22:18
کی گفته 180 هزار تومان میشه تعداد امتحانات اصلی 15 تا است نه 18 تا اون 3 تا اختلاف من و شما امتحانات تعیین سطح و این جور چیز ها است که ه نظر من به درد نمی خوره امتحانات اصلی که برنامه راهبردی داره 15 تا هستش و اولین امتحان هم درست اول آبان هست .

و در ضمن گزینه دو رو هم امروز پرسیدم که گفتند 12 مرحله است و 120 هزار تومن میشه و قلم چی هم بالای 200 هزار تومن هست و قیمت آزمون های گاج با 15 امتحان 150 هزار تومن است .
در ضمن اگر تو گاج ثبت نام کنی بهت به هر درس کتابهش رو میده . البته 150 هزار تومن که دادی قیمت کتاب ها هم محاسبه شده .:21:

PNC
20-08-2009, 09:46
بچه ها تست های گاج استانداره یعنی احتمال اومدنش زیاده تو کنکور اما قلم چی سوالاش استاندارد نیست و فقط پایه رو قوی میکنه

alisahaf70
20-08-2009, 11:13
من سوالای ازمون اول گاج رو دیدم من 88 بودم به نظر من به حدی سوالاش مزخرفه که امکان اومدن سوالاش تو کنکور صفره یک بچه ابتدایی هم می تونه سوالاش رو حل کنه بعد سوالای پایه ها با پیش هیچ فرقی نداره در صورتی که سطح پایه با پیش باید فرق کند نه این که همون سوالی رو که به دوم دبیرستان میده رو عینا تو پیشش بگذاره من هم اول گفتم ازموناش خداست ولی بعدا دیدم به درد اشغال هم نمی خوره البته واقعا انداختمش تو اشغالی خلاصه فقط کتاباش خوبه این هم مثل قلم چی چون می خواهد گسترده شود خودشو خراب می کنه
یا حق

mohsensoft
20-08-2009, 13:16
سلام
به نظر من نباید ریسک کرد
قلم چی امتحانش رو پس داده
ضمنا از هیچ امتحانی هم نباید انتظار داشت شبیه کنکور باشه
هیچ آزمونی به گرد پای کنکور هم نمیرسه(این 100 بار :دی)
به نظر من قلم چی با توجه به تجربه ای که داره الان همه چی دستش اومده
از نظر جامعه ی آماری هم که قلم چی رقیب نداره
به نظر من باید یک سال از آزمون های گاج بگذره تا ببینی چیکار میکنه

mohsensoft
20-08-2009, 13:19
راستی خیلی دوست دارم از آقای جوکار بپرسم شما که همون یک تخصص رو داشتید چطور شد اومدین کنکور آزمایشی گذاشتین؟:27:

saeed_h1369
20-08-2009, 14:15
منم به علت اینکه معلوم نیست چجوری باشه و شما وقت آزمون و خطا ندارین که بگین حالا میریم ببینیم چی میشه و اینکه جامعه آماریش پائینه نباید گاج رو برید بهترینش قلمچی هست

MaaRyaaMi
20-08-2009, 17:11
بچه ها تست های گاج استانداره یعنی احتمال اومدنش زیاده تو کنکور اما قلم چی سوالاش استاندارد نیست و فقط پایه رو قوی میکنه

شما از کجا میدونین استاندارده؟!!

اتفاقا قلمچی که بهتره (قوی شدن پایه ...!)

soheiltaker
21-08-2009, 13:05
دوستان
فقط قلم چي ...
شك نكنين
حالا ميام توضيح ميدم براتون!!

mehdiaga
22-08-2009, 18:54
در ضمن یک حصن آزمون های گاج اینه که برنامه مطالعاتی در 3 اردیبهشت تموم میشه در حالی که در گزینه 2 و کانون قلمچی اواخر اردیبهشت تموم میشه

mohsensoft
22-08-2009, 20:20
در ضمن یک حصن آزمون های گاج اینه که برنامه مطالعاتی در 3 اردیبهشت تموم میشه در حالی که در گزینه 2 و کانون قلمچی اواخر اردیبهشت تموم میشه
این حسن محسوب نمیشه دوست من
اتفاقا هر چی برنامه ی مطالعاتی دیرتر تموم بشه بهتره
اگه زود تموم شه باعث استرس میشه و این شک همیشه همراه آدم هست که نکنه یادم بره و ......
تازه کنکور امسال 10 تیر برگزار میشه که یک هفته دیرتر از آزمون امسال هست

Mr_Hamid_Media
22-08-2009, 21:29
اگه زود تموم شه باعث استرس میشه و این شک همیشه همراه آدم هست که نکنه یادم بره و ......
کاملا موافقم. اگه به زود تموم شدن باشه که آدم توی همون آزمونهای سنجش شرکت میکنه دیگه!!!

pooyahacker
22-08-2009, 21:33

میگم بدشانسم ، میگید نه !
من اگه امسال این یه هفته رو داشتم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdiaga
23-08-2009, 23:09
من با دیر تموم شدن موافقم چرا که اگه درست از وقت استفاده کنی می تونی چندین بار درس ها رو جمعبندی مرور کنی و تمامی کنکور ها رو یک بار امتحان بدی . در کل زمان باقی مانه فوقالعاده است و اما و اما اگه از این وقت درست استفاده نشه همون طور گفتید واقعا بدبخت میشه .
من در کل موافق زود تموم شدن هستم . و در ضمن می گم که برنامه گاج با آزمون های سنجش قابل مقایسه نیست که شما اون رو ترجیح می دید.:46:

Maziar_69
24-08-2009, 00:39
من با دیر تموم شدن موافقم چرا که اگه درست از وقت استفاده کنی می تونی چندین بار درس ها رو جمعبندی مرور کنی و تمامی کنکور ها رو یک بار امتحان بدی . در کل زمان باقی مانه فوقالعاده است و اما و اما اگه از این وقت درست استفاده نشه همون طور گفتید واقعا بدبخت میشه .
من در کل موافق زود تموم شدن هستم . و در ضمن می گم که برنامه گاج با آزمون های سنجش قابل مقایسه نیست که شما اون رو ترجیح می دید.:46:

:18::18::18:

شما بالاخره با کدومش موافقی؟ :27:

shifter
24-08-2009, 08:26
:18::18::18:

شما بالاخره با کدومش موافقی؟ :27:

با دير تموم شدن موافقه!!!
اما اگه كلي باهاش حساب كني اونوقت با زود تموم شدن موافقه....!!!!:31::31:

mehdiaga
25-08-2009, 19:23
من با زود تموم شدن موافق هستم چون هم بچه درسخونم و می دونم اونهایی که با برنامه هستند موافق زود تموم شدن هستند .
:31:

شما چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sadegh_pc
25-08-2009, 23:40
من با زود تموم شدن موافق هستم چون هم بچه درسخونم و می دونم اونهایی که با برنامه هستند موافق زود تموم شدن هستند .
:31:

شما چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نه با زود تموم شدن موافقم نه با دیر تموم شدن موافقم!!باید بموقع تموم کرد
نه باید زود تموم کنه مثلا دی ماه چون اونموقع دیگه حوصله تکرار درسها رو نداره . تا موقع کنکور فراموش کننه و نه باید تا روز کنکور هنوز تموم نکرده باشه

تموم کردن نه اینکه فقط خونده باشه شون بلکه تست هم زیاد زده باشه.....و یه ماه آخر هم بصورت کلی تست بزنه