PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم زاکسل(zyxel) یا asus Am 602

yahyqazmis
17-08-2009, 19:41
سلام خدمت دوستان.:11:
میخواستم یه راهنمایی بکنید در مورد خرید مودم.
شرکت سرویس دهنده هم شاتل هست ، که میگه بهتره مودم خودم رو بخری به قیمت 60000 تومن.میگه هم گارانتیه تعویض داره و هم تمامیه تجهیزاتمون توی مخابرات برای شرکت زاکسل هست.
نقل قول از سایت شاتل :
( افزون بر موضوع كيفيت، تغييرات سريع فناوري در ارايه‌ي خدمات اينترنت پرسرعت اين نياز را ايجاد مي‌كند كه سازنده‌ي مودم، خود را پاي‌بند به ارايه‌ي خدمات پشتيباني فني و نرم افزاري به روز و مناسب بداند كه متاسفانه بسياري از مودم‌هاي متفرقه‌ي بازار، حتا با داشتن نماينده يا عامل فروش، پشتيباني سازنده‌‌اي را همراه خود ندارد و يك تغيير كوچك در فناوري‌ ارايه‌ي خدمات اينترنت پرسرعت، مي‌تواند به كيفيت خدمات آسيب جدي برساند يا دريافت سرويس را غيرممكن كند:18:.
با اين توضيحات، به كاربران گرامي توصيه مي‌كنيم تا با استفاده از تجهيزات مورد تاييد شاتل يا مشاوره با كارشناسان فني پيش از تهيه مودم، امكان ارايه خدمات با كيفيت بالاتر را براي ما فراهم كنند. چرا كه در غير اين صورت افزون بر آن كه كيفيت پايين خدمات موجب ناراحتي:37: و نارضايتي كاربر خواهد بود)
این مدل زاکسل 60000 تومنی فقط به فقط دارای یک پورت شبکه و یک پورت usb هست.:41: خدایی خیلی ستمه برای این امکانات.( بد میگم:9:)

در ضمن خود شاتل میگه من این مدل ها رو هم ساپورت میکنم
مودم (Asus AM602 COMBO) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مودم Paradyne 6211 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مودم BiPAC 5200 Series ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مودم CT507 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مودم Billion 7300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظر خودم بود که asus am 602 بگیرم که توی بازار آمار گرفتم نیست.چون فعلا نوت بوک ندارم نیازی به وایرلس ندارم ولی موبایلم N95 هست( یعنی ممکنه با نوت بوک کار نکنم ولی با موبایلم امکان استفادش هست)
حالا نظر دوستان رو میخواستم بدونم که اگه اونا بجای من بودن چیکار میکردن؟

btheme
19-08-2009, 23:10
نه بابا من هم سال پيش ميخواستم اشتباه تو رو بكنم البته اون موقع مدلش يك چيز ديگه بود من رفتم از وليعصر يك مودم كوچولو دي لينك خريدم به قيمت 25 تومن همه رو هم ساپورت ميكنه اين جمله كه نه سرويس هاي ما نميتونه بعضي جاها رو ساپورت كنه همش چرته براي تيغ زدن مردمه به نظر من برو تاپيك مودم كه بالاتر از تاپيك خودتم هست رو بگرد اون وقت برو خودت بخر بهتر از مودم هاي اين شاتله