PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اسمبل کردن داپلیکیتور

qalireza
16-08-2009, 20:59
همه دوستان سلام
من 2 ماه پیش یه داپلیکیتور گرفتم که بعد از چند وقت دی وی دی رامها دی وی دی رو میسوزوند و یا بیرون نمیداد و من مجبور میشدم دستگاه رو ریست کنم،من سیستم رو از شیرین رایانه گرفتم و چون خونمون دور بود نمیتونستم کیس رو ببرم،برد و رایتر ها رو بردم که اونها هم یه روز دستشون بود گفتند حل شده!حالا چی کارش کرده بودند نمیدونم اما وقتی اوردم خونه و بستمش هیچ فرقی با اولش نکرده بود!بهشون زنگ زدم گفتن از اسمبل کردنشه،داری اشتباه میبندی،من هم چون وقتی باز میکردم علامت نزدم الان یادم رفته که دقیقا چه جوری بود.
حالا اگر دوستان کسی آشنایی داره یه راهنمایی بده یا اگر کسی داپلیکیتور داره نگاه کنه از روی سیستم خودش بگه تا من هم بتونم درست ببندم یعنی به طور مثال بگه که کدوم پورت به کجا وصل شده.
ضمنا مشخصات داپلیکیتور:
برد acard از نوع IDE
مدل 2033N
رایتر هم 5 تا داره که یکیش به عنوان ریدر ازش استفاده میشه در اصل 1 به 4 و مارک رایترها هم لایتون.
با تشکر.

qalireza
25-08-2009, 18:45
همه دوستان سلام
من 2 ماه پیش یه داپلیکیتور گرفتم که بعد از چند وقت دی وی دی رامها دی وی دی رو میسوزوند و یا بیرون نمیداد و من مجبور میشدم دستگاه رو ریست کنم،من سیستم رو از شیرین رایانه گرفتم و چون خونمون دور بود نمیتونستم کیس رو ببرم،برد و رایتر ها رو بردم که اونها هم یه روز دستشون بود گفتند حل شده!حالا چی کارش کرده بودند نمیدونم اما وقتی اوردم خونه و بستمش هیچ فرقی با اولش نکرده بود!بهشون زنگ زدم گفتن از اسمبل کردنشه،داری اشتباه میبندی،من هم چون وقتی باز میکردم علامت نزدم الان یادم رفته که دقیقا چه جوری بود.
حالا اگر دوستان کسی آشنایی داره یه راهنمایی بده یا اگر کسی داپلیکیتور داره نگاه کنه از روی سیستم خودش بگه تا من هم بتونم درست ببندم یعنی به طور مثال بگه که کدوم پورت به کجا وصل شده.
ضمنا مشخصات داپلیکیتور:
برد acard از نوع IDE
مدل 2033N
رایتر هم 5 تا داره که یکیش به عنوان ریدر ازش استفاده میشه در اصل 1 به 4 و مارک رایترها هم لایتون.
با تشکر.
آقا حل شد مشکل، از سایتش گرفتم طرز بستنش رو، الان میزونه!فقط الان میخوام رایتر اضافه کنم نمیدونم چه جوریه؟کسی میدونه؟توی منیوآل شرکت چیزی پیدا نکردم.

qalireza
25-08-2009, 18:48
همه دوستان سلام
ضمنا مشخصات داپلیکیتور:
برد acard از نوع IDE
مدل 2033N
با تشکر.
سلام به مدیران عزیز!
لطفا این تاپیک "مشکل در اسمبل کردن داپلیکیتور" رو حذف کنید. این هم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دمتون گرم.

devil1367
06-07-2012, 23:25
با سلام
من داپلیکتور از نوع SATA دارم میخام یک رایتر دیگه بهش اضافه کنم چیکار باید بکن رایتر با سیم DATA و SATA نصب کردم روشه و لی اصلا نه چراغش روشن میشه و نه کار میکنه

لطفا راهنماییم کنید

اسم دستگاه هم ACARD هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

devil1367
12-07-2012, 00:29
?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????