PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ونصب adslبصورت وایر لس

milmilijoon
16-08-2009, 20:36
من میخوام دوتا کامپیوترو+1لپ تاپ رو به adslوصل کنم

از نمایندگی پارس ان لاین سوال کردم گفت 50000تومن پول مودمش میشه+50000تومن پول نصبش
:18:
ازشون پرسیدم منظورشون از نصب چیه گفت یه سری تنظیمات خود مودم که به کامپیوتر ربطی نداره(من خودم 2تاکامپیوترو با کابل شبکه کردم والان هر دو به اینترنت وصله)بعدش یه سری اصطلاح گفت که من نفهمیدم

به نظرم حرفاش منطقی نیست اخه یعنی این مودما بامودمای عادی چه فرقی میکنه که اگه تنظیم نشه به پارس ان لاین وصل نمیشه:2:
یعنی توی دنیا این همه شرکت ارایه دهنده adslهست همشون مودم هارو تغیر میدن؟

دوستان اگه میشه راحنمایی کنین

Lord_theOne
16-08-2009, 21:14
يك سري كانفيگهايي هست كه بايد انجام شود براي بهتر شدن و وصل شدن
من كه شاتل دارم اصلا طرف آمد زنگ زد تهران از اونجا مودمم را ريست كردند و يوزر و پسورد را فعال كردند
خدا مي دونه چه كار مي كنند
اوضاع پوله

saman3230
16-08-2009, 21:36
دوست من تنظمیات هیچ کاری نداره

یکی VPI /VCI هست و DNS که همرو تلفنی بهت خواهند گفت برای شیر کردنش هم هیچ کاری نداره شما برای pc ها می تونی از طریقUSB 4 تا کایل ethernet یا همون شبکه وصل کنید

برای لپ تاپ هم بصورت وایرلیس اگر خواستی برام پیغام خصوصی ID بذار که هروقت خواستی کمکت کنم

وقتی اکانت شما در سیستم اونها ثبت بشه هیچ کاری نداره من تا به حال 5 تا ISP عوض کردم همشونم خودم راه اندازی کردم

vioman
20-08-2009, 00:27

از نمایندگی پارس ان لاین سوال کردم گفت 50000تومن پول مودمش میشه+50000تومن پول نصبش
ازشون پرسیدم منظورشون از نصب چیه گفت یه سری تنظیمات خود مودم که به کامپیوتر ربطی نداره(من خودم 2تاکامپیوترو با کابل شبکه کردم والان هر دو به اینترنت وصله)بعدش یه سری اصطلاح گفت که من نفهمیدم

به نظرم حرفاش منطقی نیست اخه یعنی این مودما بامودمای عادی چه فرقی میکنه که اگه تنظیم نشه به پارس ان لاین وصل نمیشه:2:

پنجاه هزار تومان پول نصب!؟!؟!؟!؟!:18:
جل الخالق
والا زمان ما این چیزا نبود:46:

دوست عزیز

شما هر مودمی که دوست داشتی میتونی تهیه کنی ، هیچ محدودیت و ناهماهنگی بین مودم شما و ISP وجود نداره.

اگر مودم رو براتون کانفیگ نکردند میتونید از بخش شبکه ی فروم کمک بگیرید:20:

DrXoX
20-08-2009, 00:35

1- بهتره مودم رو خودت از بیرون بخری چون شرکت ها خیلی گرون تر می فروشن
2-هزینه نصب 10 تومن (که اونم نیاز نیست چون نصبش بسیار ساده هستش)
3-شبکه کردن هم که خودت بلدی نیازی به توضیح نیست

milmilijoon
23-08-2009, 02:40
مرسی دوستان از اینکه راحنمایی کردین منو