PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

صفحه ها : 1 2 [3]

Oracle_Eldorado
10-01-2008, 14:08
Sunny_M عزیز ،
شما میتونی یه کار دیگه هم بکنی .
اول نرو پایین که صدا ضبط کنی .
یکمی صبر کن تا همون هیکلیه ( به قول خودت ) بیاد و پرده و بکشه .
بعد برو پایین و صدا ضبط کن .
موفق باشی .

Abolfazl3007
10-01-2008, 14:42
دوستان من آخر مرحله با انجام دادن ماموریت ها یه چزهایی رو باز می کنم ولی تو خود بازی نیستند؟
کجا هستند؟
من دکمه inventory رو می زنم ولی اونا نیستند

Oracle_Eldorado
11-01-2008, 05:41
عزیزم مرحله ی آخر دیگه واسه خودت آزادی !
چون اونجاست که دیگه بهشون خیانت میکنی .
شما باید بری یه اسکن از چشم Enrica که کشته شد رو بگیری تا بتونی از یه قفلی رد بشی .

arnold_ab
11-01-2008, 10:57
من فقط اینجور بازی هارا دوست دارم.یعنی سبک مخفی کاری ببینم دوستان بازی سراغ ندارین به همین سبک ولی گرافیک بالا یعنی 2007باشه؟

havas_1980
11-01-2008, 12:29
من فقط اینجور بازی هارا دوست دارم.یعنی سبک مخفی کاری ببینم دوستان بازی سراغ ندارین به همین سبک ولی گرافیک بالا یعنی 2007باشه؟

هیچ بازی مخفی کاری PC توانایی رقابت با سری Splinter Cell رو نداره و تنها رقیبی که برای اون تو PS پیدا میشه سری Metal Gear Solid هست.

سری Hitman فقط میتونه در نبود Splinter Cell ,کمی از درد نبودن اونو کم کنه!

البته به نظر میاد که شماره بعدی این سری بازی یعنی Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction داره کمی شبیه به سبک Hitman: Blood Money میشه.

Oracle_Eldorado
11-01-2008, 17:52
هیچ بازی مخفی کاری PC توانایی رقابت با سری Splinter Cell رو نداره و تنها رقیبی که برای اون تو PS پیدا میشه سری Metal Gear Solid هست.

البته به نظر میاد که شماره بعدی این سری بازی یعنی Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction داره کمی شبیه به سبک Hitman: Blood Money میشه.
با ایشون موافقم .
Hitman هم بد نیست ولی اونم یه سبک مخصوص به خودشو داره .
مثلا توی Hitman میتونی لباس افراد دیگه رو بپوشی ولی توی Splinter Cell میتونی.
یا مثلا توی Splinter Cell میتونی از درو دیوار آویزون بشی و هر راهی رو واسه نابودی دشمنان به کار بگیری ولی توی Hitman اینطور چیز هایی نبود .

hamid_hitman47
12-01-2008, 12:37

خوب منم با این نظر موافقم....البته با برعکسش:46:.یعنی:
سری Splinter Cell فقط میتونه در نبود Hitman ,کمی از درد نبودن اونو کم کنه!

البته این دو تا بازی اصلا هر کدوم واسه خودشون سبک مخصوصی رو دارن و نمیتونیم بگیم تو یه سبکند...ولی هر دو تاشون جزء پر طرفدارترین و بهترین بازی های کامپیوتری اند....
من که با بازی هیتمن و شخصیت مامور 47 خیلی حال میکنم....

arnold_ab
13-01-2008, 09:24
ممنون از دوستان به خاطر راهنماییهاشون
تعریف هیتمن را شنیده بودم به نظرم بازی
قشنگی اما تعریف Metalgearsodرابیشتر
شنیده بودم.ولی حیف تاشماره2بیشتر واسه
pcنیومد.

reza3600
26-02-2008, 12:13
سلام
اين بازي روي سيستم من وقتي اجرا ميشه خيلي كنده.
تنظيمات گرافيك هم همه رو پايين گذاشتم.
مشخصات سيستم من
cpu=دو هسته اي amd+4000
كارت گرافيك = انويديا 7100gs
رم= 1 گيگ كينگ استون
مادر برد= گيگا بايت

havas_1980
26-02-2008, 12:51
سلام
مشخصات سيستم من
cpu=دو هسته اي amd+4000
رم= 1 گيگ كينگ استون
مادر برد= گيگا بايت

دوست عزیز! کارت گرافیکی شما برای بازی کردن به هیچ وجه مناسب نیست.
به همین دلیل هست که بازی کند اجرا میشه. باید کارتت رو ارتقا بدی.

Oracle_Eldorado
26-02-2008, 12:59
سلام
مشخصات سيستم من
cpu=دو هسته اي amd+4000
رم= 1 گيگ كينگ استون
مادر برد= گيگا بايت

عزیزم کارت گرافیک شما واسه این بازی خیلی ضعیفه . من که توصیه میکنم جدیدترشو بگیرین .

havas_1980
26-02-2008, 13:11
اتفاقا كارتش عاليه مگه كي گفته 7100ضعيفه من اين بازي را با6200 تمومش كردم اونم روون
درضمن يكي از دوستانم هم همين كارت گرافيك را داره خيلي روون اجراش ميكنه
درضمن Oracle جان قبل از شما هوس جان گفته بود كارت گرافيكش ضعيفه ديگه چرا شما پست دادين؟!
دوست عزیز! لطفا جک نگید! مگه میشه با کارت 7100 این بازی رو روون اجرا کرد؟!
من خودم با 7300 به زور بازی رو انجام دادم حالا چه برسه به 7100 ... این حرف شما از محالاته!

هر چی باشه اوراکل جان کاربر فعال هستن و حرف من رو تایید کردن. فکر نکنم کار ایشون اشتباه باشه!

reza3600
26-02-2008, 14:01
شما بايد آخرين ورژن Direcx9وGraphic تون را نصب كنيد.

بازي هايي مثل cod4 و كرايسيس رو نصب كردم به نظر شما دايركس9 اخرين ورژنش نصب شده.
اون درايور گرافيك اخرين ورژنشو از كوجا بيارم
راستي يعني اين بازي از كرايسيس و cod4 هم از لحاظ گرافيك سنگين تره؟ من اون دو تا رو راحت بازي كردم.
ممنون

soliman
26-02-2008, 14:12
اخرین ورژن رو میتونی از سایتهای زیر دانلود کنی
برای NVIDIA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای ATI

در ضمن گرافیک کرایسس و COD 4 نسبت به اسپلینتر سل 4 سنگینتره. اگر اون دوتا رو راحت بازی کردی پس نباید برای این بازی هم مشکلی داشته باشی.

Oracle_Eldorado
26-02-2008, 14:14
اتفاقا كارتش عاليه مگه كي گفته 7100ضعيفه من اين بازي را با6200 تمومش كردم اونم روون
درضمن يكي از دوستانم هم همين كارت گرافيك را داره خيلي روون اجراش ميكنه
درضمن Oracle جان قبل از شما هوس جان گفته بود كارت گرافيكش ضعيفه ديگه چرا شما پست دادين؟!
اصلا دوست ندارم که بگم آرنولدی ولی چاره ی دیگه ای نمیزاری !
مطمئن باش به مدیران هم اطلاع دادم ...
من وقتی این تاپیکو باز نکرده بودم هیچ کس جواب نداده بود .
ولی وقتی ثبت کردم دیدم حوس جان هم پست داده .
بعدشم پست دادن من به خودم مربوط میشه و مدیران .
این بازی رو هم من با 7300 تست کردم خیلی کند هست .
پس الکی شایعه ننداز که با 6200 !!!!!! هم اجرا شده .

دوست عزیز! لطفا جک نگید! مگه میشه با کارت 7100 این بازی رو روون اجرا کرد؟!
من خودم با 7300 به زور بازی رو انجام دادم حالا چه برسه به 7100 ... این حرف شما از محالاته!

هر چی باشه اوراکل جان کاربر فعال هستن و حرف من رو تایید کردن. فکر نکنم کار ایشون اشتباه باشه!

خوشم میاد حرف های منو میزنی .

اول اين كه درست صحبت كن!
دمو اينكه چه لزومي داره من به شما دروغ بگم؟!من نگفتم با آخرين تنظيمات روون بازي كردم.
ولي حالا ميگ با رزوليشن 1024x768 و بقيه تنظيمات روي Low با6200بازي را اجرا كردم.
تازه با 7100 اگه نتونيم رو High بازي كنيم رو Medium به را حتي ميشه بازي كرد.
عزیزم باشه . شما راست میگی . شما با این کارت گرافیک همه ی بازی ها رو با آخرین گرافیک اجرا کردی ولی دیگه نظم اینجا رو به هم نزن . مگه ایشون چی گفته که به شما برخورده ؟

بازي هايي مثل cod4 و كرايسيس رو نصب كردم به نظر شما دايركس9 اخرين ورژنش نصب شده.
اون درايور گرافيك اخرين ورژنشو از كوجا بيارم
راستي يعني اين بازي از كرايسيس و cod4 هم از لحاظ گرافيك سنگين تره؟ من اون دو تا رو راحت بازي كردم.
ممنون

نه عزیزم . در درجه ی اول کرایسیس سنگین تره . بعد این بازی و بعد COD4 .

reza3600
26-02-2008, 14:56
پس وقتي كه كرايسيس از splinter سنگين تره و من البته اونو روي كمترين تنظيمات بازي كردم چرا نميتونم splinter رو بازي كنم.

smallfrank
27-02-2008, 23:46
با 8500 gtدرست اجرا میشه با رم 2gig

shahriar_669
29-02-2008, 18:34
سلام من هم همین گرافیک و رم رو دارم ولی بازی هم روون اجرا میشه ولی نمیدونم چرا شخصیت اول اصلا شبیه ادم نیست مثل هشت پا یا یه چیز دیگه هست یا مثلا دوربینش که باید رو صورتش باشه رو کمرشه

jak_1300
29-02-2008, 22:15
سلام من کرک این بازی رو دارم رو سی دیش اما کار نمیکنه میشه دوستان محبت کنن کرکر بازی رو به من بدن یا یه جا آپلودش کنین0

mohsentanha
29-02-2008, 22:22
سلام من هم همین گرافیک و رم رو دارم ولی بازی هم روون اجرا میشه ولی نمیدونم چرا شخصیت اول اصلا شبیه ادم نیست مثل هشت پا یا یه چیز دیگه هست یا مثلا دوربینش که باید رو صورتش باشه رو کمرشه
باید با ویستا بازی کنی
100% تضمینی:10:

Oracle_Eldorado
29-02-2008, 23:40

آره دوست من . میشه .

سلام من کرک این بازی رو دارم رو سی دیش اما کار نمیکنه میشه دوستان محبت کنن کرکر بازی رو به من بدن یا یه جا آپلودش کنین0

باید اینجا درخواست بدی :

MDBK007
01-03-2008, 16:17
سلام.
آقا هرکی بازی را تموم کرده Save بازی را هم برای دانلود بگذاره.
دمتون گرم
بای بای:40::31:

nima_kiyaniyan
24-03-2008, 11:35
سلام................ من تو یک مرحله هستم که تو سام تو کنگو هستش و باید بره تو یک اتاق میکروفن کار بزاره......... اتاقه خیلی خفن محافظت میشه.......... با لیزر و کف زمین هم حسگر داره........... من وقتی میکروفونو میزارم ... اونا سریع میان............. به من میگه برو تو سقف قایم شو........... ولی من هرچی سریع کار کنم نمیتونم برم تو سقف... اصلا از دریچه که بالا نمیره............

من چیکار کنم ؟ :41::41:

S A A M
24-03-2008, 11:53
سلام................ من تو یک مرحله هستم که تو سام تو کنگو هستش و باید بره تو یک اتاق میکروفن کار بزاره......... اتاقه خیلی خفن محافظت میشه.......... با لیزر و کف زمین هم حسگر داره........... من وقتی میکروفونو میزارم ... اونا سریع میان............. به من میگه برو تو سقف قایم شو........... ولی من هرچی سریع کار کنم نمیتونم برم تو سقف... اصلا از دریچه که بالا نمیره............

من چیکار کنم ؟ :41::41:
میشه یه عکس بزاری یا یه کم واضح تر توضیح بدی تا کمکت کنم.

havas_1980
24-03-2008, 12:44
من چیکار کنم ؟
دوست عزیز! در این قسمت از بازی کافیه که بعد از گذاشتن میکروفن فقط خودتون رو به بالا بکشید ولوله رو بگیرید...
صبر کنید که صحبت دشمنان تموم بشه ... وقتی که اتاق رو ترک کردند شما هم از همون در اصلی اتاق خارج بشید.

nima_kiyaniyan
24-03-2008, 17:58
میشه یه عکس بزاری یا یه کم واضح تر توضیح بدی تا کمکت کنم.

من مرحله ای هستم که بعد از بمب گذاشتن داخل کشتیه..... emile داره با یکی ملاقات میکنه.... من باید برم تو اتاقشون میکروفون بزارم. مشکل من اینه که وقتی میک میزارم اونا سریع وارد اتاق میشن و منو میبینن... شما دقیق بگید کجا برم که منو نبینن..........

دوست عزیز! در این قسمت از بازی کافیه که بعد از گذاشتن میکروفن فقط خودتون رو به بالا بکشید ولوله رو بگیرید...
صبر کنید که صحبت دشمنان تموم بشه ... وقتی که اتاق رو ترک کردند شما هم از همون در اصلی اتاق خارج بشید.

مطمئنی ؟ کدوم لوله ؟ ببین وقتی میک رو گذاشتی 4 جور میتونی حرکت کنی و هر کدوم هم به یه لوله ختم میشه .. شما از کدوم لوله بالا رفتی ؟

p3yman_xl
24-03-2008, 19:34
من مرحله ای هستم که بعد از بمب گذاشتن داخل کشتیه..... emile داره با یکی ملاقات میکنه.... من باید برم تو اتاقشون میکروفون بزارم. مشکل من اینه که وقتی میک میزارم اونا سریع وارد اتاق میشن و منو میبینن... شما دقیق بگید کجا برم که منو نبینن..........

مطمئنی ؟ کدوم لوله ؟ ببین وقتی میک رو گذاشتی 4 جور میتونی حرکت کنی و هر کدوم هم به یه لوله ختم میشه .. شما از کدوم لوله بالا رفتی ؟

خوب اگه اجازه بدید من جواب این دوستمون رو بدم. ببینید شما بعد از کار گذاشتن میکروفون خودتون رو از همون لوله ای که ازش پایین اومدید بالا بکشید. بعد هم بعد از اینکه از لوله بالا رفتید، باید چند لحظه صبر کنید تا Emile و افرادش از اتاق خارج بشن.
موفق باشید

nima_kiyaniyan
25-03-2008, 06:40
خوب سلام.. من بالاخره تونستم از اونجا بیام بیرون............

بازی تموم شد........ خیلی زود تموم شد........... ممکنه بگید اگه حمزه ( مامور cia ) رو با snipe نکشیم ادامه بازی چجوری میشه ؟ من کشتمش.............

بعد میریسیم به مرحله آخر............. در مرحله آخر سرنوشت اون زنه enrica چی میشه ؟ دوستم میگفت که در یکی از پایان ها سم باید اونو بکشه. ما که ندیددیم...............

ممکنه دوستان پایان های این بازی رو بگن ؟ من که emile رو کشتم ولی enrica سالم موند.. بمب هم خنثی شد............

راستی این آپگرید هایی که سم میگیره کی اضافه میشه ؟ من همه آپگرید ها رو گرفتم ولی هیچکدوم رو ندارم............ از کجا باید بگیریم ؟

peyman_nn
04-05-2008, 20:59
ببخشید سیوهای این بازی کجاست ؟
من تا مراحلی رو سیو کردم ولی نمیدونم کجاست

havas_1980
05-05-2008, 00:52
ببخشید سیوهای این بازی کجاست ؟
من تا مراحلی رو سیو کردم ولی نمیدونم کجاست

مسیر Save بازی به این آدرس در ویندوز ویستا:

C:\ProgramData\Ubisoft\SplinterCell4\Save

peyman_nn
05-05-2008, 23:09
نه اونم نیست

..hamed..
06-05-2008, 18:34
اقا من يه مشكلي دارم اونم اينه كه :
اولين مرحله اين بازي رو بدون هيچ مشكلي ميرم ولي از مرحله دوم همه او ن چيزهايي تو صفحه مانيتور ديده ميشن مثل يه لامپي كه خاموش روشن بشه هي ميرن و ميان و هر چي هم كه جلو تر ميري اين حالت بيشتر ميشه مشكل از كجا ميتونه باشه

LORD SCORPIAN
08-05-2008, 13:28
دوستان عزيز من ورژن يك اين بازي رو تموم كردم و خيلي ازش خوشم اومد حالا مي خوام تا آخرين ورژنش بخرم و بازي كنم اگه ميشه لطف كنيد و ورژن هاش رو به ترتيب از اول تا آخر برام بنويسين.

p3yman_xl
08-05-2008, 16:53
دوستان عزيز من ورژن يك اين بازي رو تموم كردم و خيلي ازش خوشم اومد حالا مي خوام تا آخرين ورژنش بخرم و بازي كنم اگه ميشه لطف كنيد و ورژن هاش رو به ترتيب از اول تا آخر برام بنويسين.

Splinter Cell 1
Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Splinter Cell: Chaos Theory
Splinter Cell: Double Agent

نسخه ی آخر رو حتما بازی کن ...

موفق باشی

Hsnti
09-05-2008, 12:52
سلام
من توی مرحله کشتی گیر کردم
اون قسمت که میگه seize the supertanker من وارد یجایی شدم که یه نفر که فکر میکنم کاپیتانه با یه مشعل همه جارو میگرده بعد که از پشت میام میگیرمش نمیدونم باید چکار کنم وقتی هم میکشمش هیچ اتفاق خاصی نمیفته
اون سه تا ماموریت فرعی رو انجام دادم هیج جا هم نمونده که سرک نکشیده باشم
دیگه نمیدونم چکار باید بکنم
لطفا" یکی راهنمایی کنه

sasanjfr
09-05-2008, 19:16
سلام
من توی مرحله کشتی گیر کردم
اون قسمت که میگه seize the supertanker من وارد یجایی شدم که یه نفر که فکر میکنم کاپیتانه با یه مشعل همه جارو میگرده بعد که از پشت میام میگیرمش نمیدونم باید چکار کنم وقتی هم میکشمش هیچ اتفاق خاصی نمیفته
اون سه تا ماموریت فرعی رو انجام دادم هیج جا هم نمونده که سرک نکشیده باشم
دیگه نمیدونم چکار باید بکنم
لطفا" یکی راهنمایی کنه
قبل از اینکه کاپیتان دینامیت رو به آب پرتاب کنه باید اونو بکشی.بعد از کشتنش اگه همه ی مأموریت های اصلی و assignment رو انجام داده باشی هلیکوپتر میاد دنبالت.شما احتمالاٌ نگهبان ها رو نکشتی(7 یا 8 تا هستند) که مربوط میشه به assignment یعنی:Disable the supertanker's crew
اونایی که روی سطح کشتی هستند رو باید بکشی(یه جوری بکششون که هیچ کدومشون از کشته شدن سایر نگهبان ها آگاه نشه چون سریع رنگ خطر رو می زنن) به اضافه ی یکی دیگه که همین که وارد موتور خونه میشی از پله ها میاد بالا و اطراف رو چک میکنه.بعد از اینکه اونا رو کشتی این مرحله تموم میشه

SAMSARA
12-05-2008, 18:56
سلام
من در بازی به یک مشکل برخوردم . در مرحله ای که SAM باید توی هتل صدای emile رو از طریق گذاشتن میکروفن توی ظرف وسط اتاق ضبط بکنه . من بعد از ظبط کردن صدا،وقتی می خوام به پارکینگ برگردم نمی تونم از راهی که اومدم برگردم ...
لطفا کمکم کنید...

sasanjfr
12-05-2008, 19:14
سلام
من در بازی به یک مشکل برخوردم . در مرحله ای که SAM باید توی هتل صدای emile رو از طریق گذاشتن میکروفن توی ظرف وسط اتاق ضبط بکنه . من بعد از ظبط کردن صدا،وقتی می خوام به پارکینگ برگردم نمی تونم از راهی که اومدم برگردم ...
لطفا کمکم کنید...
شما باید صبر کنید که جلسه ی emile تموم بشه بعد بیایید پایین و از اتاق خارج بشید.در واقع نباید از راهی که اومدید برگردید

SAMSARA
13-05-2008, 01:45
شما باید صبر کنید که جلسه ی emile تموم بشه بعد بیایید پایین و از اتاق خارج بشید.در واقع نباید از راهی که اومدید برگردید

با تشکر از کمکتون...
وقتی از اتاق خارج میشم فقط به یک در می رسم که اونم قابل باز شدن نیست .یه پنجره شکسته هم هست . من دقیقا باید از کجا خارج بشم...

havas_1980
13-05-2008, 11:30
با تشکر از کمکتون...
وقتی از اتاق خارج میشم فقط به یک در می رسم که اونم قابل باز شدن نیست .یه پنجره شکسته هم هست . من دقیقا باید از کجا خارج بشم...
مشخصه دوست عزیز! باید از پنجره به بیرون برید و با کمک طناب از ساختمون پایین برید.

SAMSARA
13-05-2008, 14:13
مرسی از کمکت جناب هوس!
این از بی دقتی من بود.چون هرچی اطراف اون پنجره رو می گشتم علامت طناب ظاهر نمی شد. فقط توی یک نقطه خاص این علامت اومد .
به هر حال مرسی ، خیلی تو کف این بودم که اون مرحله رو پشت سر بزارم ...

robert
18-05-2008, 23:36
سلام به همگی !!:20:

جسارتا من این سوال رو تو تاپیک (( حل مشکلات در اجرا و نصب بازیها )) هم مطرح کردم !! اما گفتم اینجا هم بپرسم:46: شاید زودتر جواب گرفتم !!

آقا من همین الان که میخواستم بازی splinter cell double agent رو اجرا کنم بازی crash میکنه و این پیغام رو میده :

***can't spawn sam,please check if there is enough space in echelon player start

این درحالیه که تا همین دیشب بدون هیچ مشکلی داشتم بازی میکردم و به اونجایی رسیده بودم که سم فیشر به آفریقای جنوبی میره و ماموریتش از جایی مثل یه پارکینگ شروع میشه که چند تا آفریقایی اونجا هستند !! تو این ماموریت سم فیشر یه عینکی مثل همین عینکهای طبی معمولی به چشمش زده بود !!

اما الان نمیدونم چرا مسخره بازی درمیاره و نمیزاره با این سم فیشر صفا کنیم و ارور میده !!:41: خواهشا یه توضیحی بدید که چجوری میتونم درستش بکنم !!
در ضمن تو قسمت hardware detection هم تمامی گزینه ها تیک سبز خورده اند و با هیچ سخت افزاری مشکلی نداره !!
تا حالا کسی موقع اجرای double agent همچین چیزی رو تجربه کرده ؟؟
ممنون میشم اگه یه توضیحی لطف کنید !!:11:

sargeras
19-05-2008, 10:41
سلام من در مرحله اول گیر کردم نمیدونم موشکه رو چه جوری از کار بندازم یه کمکی بکنید

sasanjfr
19-05-2008, 15:49
سلام من در مرحله اول گیر کردم نمیدونم موشکه رو چه جوری از کار بندازم یه کمکی بکنید
در کنج دیوار طبقه ی بالا اتاقک کنترل قرار گرفته و داخلش هم یک تکنسین مسلح وجود داره.باید حواس اونو پرت کنی تا از اتاقک خارج بشه،یا اینکه بیهوشش کنی و یا اینکه بکشیش.فقط مواظب باش متوجه حضورت نشه چون سریع alarm می زنه.بعد اهرمی که داخل اتاقک هست رو فشار بده.وقتی اهرم رو فشار دادی مسیری به سمت دریچه ی کنترل موشک باز میشه.باید به وسیله ی کامپیوتری که طبقه ی پایین هست دریچه ی کنترل موشک رو باز کنی.بعد از اینکه باز شد برو طبقه ی بالا،کنار دریچه ی کنترل(باید سریع بری چون دریچه زود بسته میشه و دوباره باید این کار رو تکرار کنی) و سیستم موشک رو هک کن.با این کار موشک غیر فعال میشه.در آخر هم باید از طریق طنابی که هلیکوپتر برات میندازه فرار کنی

..hamed..
19-05-2008, 19:18
اقا من يه مشكلي دارم اونم اينه كه :
اولين مرحله اين بازي رو بدون هيچ مشكلي ميرم ولي از مرحله دوم همه او ن چيزهايي تو صفحه مانيتور ديده ميشن مثل يه لامپي كه خاموش روشن بشه هي ميرن و ميان و هر چي هم كه جلو تر ميري اين حالت بيشتر ميشه مشكل از كجا ميتونه باشه
اقا جواب ما فرموش نشه :46:

sargeras
22-05-2008, 11:29
سلام به همگی من مرحله ای که آخرش از تو کشتی شیرجه میزنه بیرون و مرحله تموم میشه رو رد کردم ولی در مرحله بعد که اولش emile می بردت سر کامپوتر و میگه email را فلان کار کن گیر کردم یه مکعب هست که هر طرفش 9 تا خونه داره و با Space عددش تغییر می کنه نمیدونم چی کارش کنم بروبچه ها یه کمکی بکنن

Sam Fisher 11
22-05-2008, 11:42
سلام به همگی من مرحله ای که آخرش از تو کشتی شیرجه میزنه بیرون و مرحله تموم میشه رو رد کردم ولی در مرحله بعد که اولش emile می بردت سر کامپوتر و میگه email را فلان کار کن گیر کردم یه مکعب هست که هر طرفش 9 تا خونه داره و با Space عددش تغییر می کنه نمیدونم چی کارش کنم بروبچه ها یه کمکی بکنن
این پست کمکتون میکنه:

sargeras
22-05-2008, 16:21
با تشکر از sam fisher 08
سلام من رفتم به یه مرحله ای به نام kinshasa یه کمی رفتم جلو تا رسیدم به یک در ولی تا می خوام داخل بشم dont send میده چند بار دیگه هم امتحان کردم ولی همینطور شد راه دیگه ای بجز اون در هم وجود نداره اگه کسی میدونه چشه کمک کنه و اگه ممکنه سیوش را بذارید شاید مراحل بعد مشکلی نداشته باشند

MILIN3M
22-05-2008, 18:08
این سیو های بازی تو کدوم مسیر هستش...ایا؟؟؟

MILIN3M
23-05-2008, 16:45
نبود میخوام ویندوزمو عوض کنماااااااااااااااا

sargeras
24-05-2008, 13:37
ببین آدرسش اینجاست
In XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\SplinterCell4
In Vista: D:\ProgramData\Ubisoft\SplinterCell4
البته باید در هر دوتا ویندوز فایلهای مخفی رو در حالت نمایش قرار بدی (Show all file)
حالا اگه بازی رو از مرحله kinshasa بیشتر رفتی سیواش رو برام بزار اگه نرفتی هم هر کی داره بذاره ممنون

MILIN3M
24-05-2008, 14:05
دستت درد نکنه..حالا ویندوزو عوض میکنم.......باید اسم مرحله رو نگاه کنم ..درست یادم نیست

sargeras
24-05-2008, 14:19
ببین یه مرحله بود که اولش باید به مکعب رو باز می کردی من تو مرحله بعدش مشکل دارم سیو بعد از اون رو میخوام تشکر

sargeras
24-05-2008, 17:21
بابا ما موندیم تو کف بامراما یه حالی بدید

chaos theory
25-05-2008, 20:15
بچه ها کسی این بازی رو روی ویستا نصب کرده؟
فایل Exe بازی واسه من اصلا رو ویستا اجرا نمیشه.یعنی کلیک که میکنم روش عملا انگار هیچ کاری انجام ندادم.

MILIN3M
25-05-2008, 22:56
اره من نصب کردمو بازیش میکنم مشکلی ندارم

sargeras
26-05-2008, 07:14
بچه ها کسی این بازی رو روی ویستا نصب کرده؟
فایل Exe بازی واسه من اصلا رو ویستا اجرا نمیشه.یعنی کلیک که میکنم روش عملا انگار هیچ کاری انجام ندادم.
منم اجراش کردم ولی یکمی سرعت بازی زیاد بود حالا تو xp بازی میکنم

peyman_nn
27-05-2008, 20:00
سلام به همه
میشه سیو مرحله بعد از اون مرحله ی مکعب رو بذارید
باور کنید دیوونه شدم ، نمیتونم ردش کنم
ممنون میشم

havas_1980
27-05-2008, 22:03
سلام به همه
میشه سیو مرحله بعد از اون مرحله ی مکعب رو بذارید
باور کنید دیوونه شدم ، نمیتونم ردش کنم
ممنون میشمبرای حل مکعب این مراحل رو دنبال کنید: (دکمه ها در حالت پیشفرض)

010 | 001
100 | 101

- راست کلیک

101 | 100
110 | 111

- راست کلیک

111 | 110
000 | 011

- راست کلیک

001 | 010
011 | 000

- چپ کلیک

101 | 011
111 | 010

- چپ کلیک
- چپ کلیک

000 | 100
001 | 110

M.Hessam
30-05-2008, 05:08
سلام دوستان
یه مشکلی که در مورد این بازی برای خیلی ها وجود داره اینه که تو مرحله ای که اون Emile کد گذاری شده رو باز می کنید (مربع شکل) ماموریت اصلی رو نمی دانید!!!
بعد از این که ایمیل را باز کردید در داخل اطاق Enrica بروید که یک کد داخل کامپیوتر هست.
این کد برای خنثی کردن بمب استفاده می شود!!!!
در واقع اگر بمب را خنثی کنید کل سرنوشت بازی عوض می شود و یک مرحله دیگر به مراحل یازی اضافه می شود!!
:10:
در مرحله اخر اگر بمب داخل کشتی را منفجر کرده باشید پلیس شما را دستگیر کرده و بازی تمام می شود. در حالی که سرنوشت موس نا معلوم می ماند.(پلیس sam را به خاطر کشتن Emile دستگیر نمی کند بلکه به خاطر انفجار بمب اتمی در کشتی شما به خاطر خیانت به سازمان SIA دستگیر میکند.)
در مرحله انفجار اتمی کشتی یک فرصت 3 ثانیه ای دارید تا بمب را خنثی کنید.(fream enrica)
با اینکار Emile فکر کی کند Enrica کد خنثی کردن بمب را منتشر کرده و او را می کشد.شما با بقیه بازی را مانند زمانی که بمب را منفجر کرده اید انجام می دهید تا زمانی که از Emile را می کشید بعد پلس ها می آیند ولی شما را دستگیر نمیکنند!!
مرحله جدید را نمیگم تا با هیجان بیشتر بازی کنید:46:

M.Hessam
30-05-2008, 23:00
اینم چند عکس از مرحله آخر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
31-05-2008, 09:54
سلام دوستان این بازی واقعآ اخر بازی بود پاسال من که خیلی ازش خوشم اومد وقتی تمومش کردم تمام فکرم این بود که چطور داستان بعدی رو میخوان با اخر این یکی مچش کنن خوب کسی خبری نداره از سری جدید و اینکه داستان اون ادامه این سری هست و یا نه ........؟
اینطور که من خبر دارم سم عزیزمون پیر تر شده ها؟

sargeras
01-06-2008, 14:45
آقای ahmad08 عزیز تو که تمومش کردی سیواشو برای من آپلود کن بازی من تو یکی از مراحل می پره بیرون تو تا آدرسم با سرچ پیدا کردم اما دوتا شون خرابن پس اگه می تونی اپلودش کن دستت درد نکنه

peyman_nn
03-06-2008, 22:49
این مرحله لعنتی
این هدف ها چیه که من پیداشون نمیکنم
یکی اون کده هست که اونو میدونم
مکعب رو تموم کردم
یارو چیزها رو هم که باید در اون جای مخصوصش قرار بدیم و 14 بود رو هم میدونم

اون بمبه چیه ؟
اون قسمت اسکن انگشت چیه ؟

havas_1980
04-06-2008, 19:45
این مرحله لعنتی
این هدف ها چیه که من پیداشون نمیکنم
یکی اون کده هست که اونو میدونم
مکعب رو تموم کردم
یارو چیزها رو هم که باید در اون جای مخصوصش قرار بدیم و 14 بود رو هم میدونم
اون بمبه چیه ؟
اون قسمت اسکن انگشت چیه ؟

Scan fingerprint to access lock - برای باز کردن صفحه اسکن انگشت, اثر انگشت اسکن کنید.

برای این منظور حداقل بایستی یکی از 5 اثر انگشت اعضای مهم JBA رو اسکن کنید که برای رسیدن به اتاق مراقبت لازم هست.
پس کلید Crtl رو نگه دارید, حالت Fingerprint Scanner رو فعال کنید و کلید E رو بزنید. 5 اثر انگشت رو در این مکانها میتونید پیدا کنید:

- Emile Dufraisne - در کنار صفحه کلید کامپیوتر روی میز, که ایمیل آنرا باز کردین.
- Carson Moss - کنار صفحه اسکن چشم, ورودی اتاق بازپرسی (شکنجه)
- Stanley Dayton - کنار صفحه کلید, ورودی اتاق سرور
- Jamie Washington - روی در یخچال, آشپزخانه
- Enrica Villablanca - روی در کابینت ها, درمانگاه, اتاقی که اولین بار با Enrica روبه رو شدید.

Obtain visual proof of bomb - به وسیله مشاهده از وجود بمب آگاه شوید.

برای این منظور شما باید خودتون رو به اتاق نظارت برسونید و کامپیوتری رو پیدا کنید که تصویر بمب در آزمایشگاه رو نشون میده.
پس به طبقه بالا, کوریدور امنیتی پایین برید تا به دری برسید که به وسیله دستگاه اسکن اثر انگشت باز میشه.
بعد در کوریدور امنیتی بالا به دنبال Moss برید تا به اتاق نظارت برسید. از طریق کامپیوتر محل بمب در آزمایشگاه رو ببینید...

در پایان کار با سه هدف روبه رو میشد که باید یکی رو انتخاب کنید:

Allow Cruise Ship Explosion - هدف JBA رو انتخاب کنید و بگذارید تا کشتی تفریحی (مرحله قبل) منفجر بشه.
Stop Cruise Ship Explosion - هدف NSA رو انتخاب کنید و جلوی انفجار کشتی تفریحی رو بگیرید. سپس Enrica توسط Emile کشته میشه.
Frame Enrica - هدف NSA رو انتخاب کنید و جلوی انفجار کشتی تفریحی رو بگیرید. پاپوش برای Enrica درست سپس Enrica توسط Emile کشته میشه.

*hamedkhatar*
19-07-2008, 12:03
سلام
اقا من تو مرحله 3 گیر کردم همون مرحله که باید یک گاو صندوق رو پیدا کنیم و حدود 25 دقیقه وقت داریم
من گاو صندوق رو پیدا کردم و بازش کردم حالا باید چکار کنم؟
البته قبل از باز کردن گاو صندوق قفل دو تا کامپیوتر رو هم باز کردم اولیش بالای پشت بام بود و دومیش هم تو اتاق اون دختره البته یکی دیگه هم هست که توی یه اتاقه که پر از تجهیزاته اون رو هم بعد از باز کردن گاو صندوق بازش کردم
حالا من باید چکار کنم؟
هر جا میرم مرحله تموم نمیشه؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
:20:

Mahdi_Co_1368
20-07-2008, 12:16
بچه ها این بازی مگه چند پایان داره؟؟
چون من در بعضی جاها حق انتخاب داشتم.برای مثال در بعضی مواقع هدف شلیک رو من تعیین می کردم
تازه ، من اصلا مکعب رو حل نکردم ! ولی تونستم برم مرحله ی بعدی و بازی رو تموم کردم

JING3LKHAN
20-07-2008, 18:11
من بازي رو با 3 پايان متفاوت تموم كردم و.1.يادمه بمب رو خنثي كردم و fbi سمو دستگير كرد. .
2.بمب و بعد تو يه كشتي يه بمب ديگه كه سريع سم از كشتي پريد بيرون.
3.والا چون خيلي وقت بازي كردم1كي ديگش يادم نيست شرمنده

omidshsh
10-08-2008, 20:33
با سلام
من توی مرحله 4 گیر کردم
همون جا که هوا سرد و برف بد رقمی میاد و داخل کشتی هستم
ماموریت seize the super tanker هست توی نقشه یه کاپیتان نوشته
ولی هر راهی میرم به این کاپیتان نمی رسم
چه کار کنم؟

Öracle
10-08-2008, 20:42
سلام
اقا من تو مرحله 3 گیر کردم همون مرحله که باید یک گاو صندوق رو پیدا کنیم و حدود 25 دقیقه وقت داریم
من گاو صندوق رو پیدا کردم و بازش کردم حالا باید چکار کنم؟
البته قبل از باز کردن گاو صندوق قفل دو تا کامپیوتر رو هم باز کردم اولیش بالای پشت بام بود و دومیش هم تو اتاق اون دختره البته یکی دیگه هم هست که توی یه اتاقه که پر از تجهیزاته اون رو هم بعد از باز کردن گاو صندوق بازش کردم
حالا من باید چکار کنم؟
هر جا میرم مرحله تموم نمیشه؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

اونجا باید بگردی و تا اونجایی که میتونی جاسوسی کنی !
تا اونجایی که یادمه باید بری طبقه ی بالا و بدون اینکه کسی بفهمه آنتشون رو سقط کنی .
یکی دیگه هم بود باید میرفتی اتاق های سرور و توی سیستمشون تروج آپلود کنی .

SIMON137
10-08-2008, 21:36
آقا من اونجا موندم كه ميره توي پايگاه jbl و يك چيزهايي رو كه انريكا مي خواست انجام بده مي ده ما انجام بديم (يك چيزي رو ميزاريم توي يك چيز ديگه) بعدش ميرم بالا يك نفر روي تخت خوابيده نمي دونم اونجا چه كنم ؟

Öracle
10-08-2008, 21:43
آقا من اونجا موندم كه ميره توي پايگاه jbl و يك چيزهايي رو كه انريكا مي خواست انجام بده مي ده ما انجام بديم (يك چيزي رو ميزاريم توي يك چيز ديگه) بعدش ميرم بالا يك نفر روي تخت خوابيده نمي دونم اونجا چه كنم ؟

دوست من چیزهایی که اتریکا انجام میده و چیزی رو میزاری توی چیزی چیه ؟!!!!
اسم ماموریت رو بگو یا یه عکسی ازش بگیر که راحت تر بشه کمک کرد !

panther99
10-08-2008, 21:44
دوستان ميبخشيدا سيستم مورد نياز اين بازي چي هست ؟؟؟
اين چهارمي هست؟؟!!!!!!!
من اولي رو بازي كردم اونيكيها كدومه؟؟؟‌

bababozorg
10-08-2008, 22:04
من وقتی میخوام برم تو بازی این ارورو میده لطفا کمکم کنید ---------------------------

---------------------------
Could not find any compatible Direct3D devices.
---------------------------

B3HZ@D
11-08-2008, 00:28
فکر کنم کارت گرافیکت نمیکشه.......

bababozorg
11-08-2008, 08:46
کارت گرافیکم 512 رمم 1گیگ

SIMON137
11-08-2008, 11:41
دوست من چیزهایی که اتریکا انجام میده و چیزی رو میزاری توی چیزی چیه ؟!!!!
اسم ماموریت رو بگو یا یه عکسی ازش بگیر که راحت تر بشه کمک کرد !

دقيقا ماموريت بعد از كشتي هست ، اول ماموريت يك دستگاهي هست يك لوله هاي كوچكي رو بايد توي يك چيزي مثل قوطي كنسرو جا سازي كنيد بعد نبايد بشكنه ... توي اوم مرحله منظورم بود :دي

havas_1980
11-08-2008, 13:23
دوستان ميبخشيدا سيستم مورد نياز اين بازي چي هست ؟؟؟
اين چهارمي هست؟؟!!!!!!!
من اولي رو بازي كردم اونيكيها كدومه؟؟؟‌

حداقل سیستم مورد نیاز - Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

CPU: Pentium 4 or AMD Athlon 3000 - Game optimized for dual-processor-enabled computers
CPU Speed: 3 GHz
RAM: 1 GB
Video Card: DirectX 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (NVIDIA GeForce 6200+ / Radeon X1300+)
HDD: 8 GB

سری بازی Tom Clancy's Splinter Cell به ترتیب انتشار:

Tom Clancy's Splinter Cell - 2003
Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow - 2004
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - 2005
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - 2006

B3HZ@D
11-08-2008, 13:40
دقيقا ماموريت بعد از كشتي هست ، اول ماموريت يك دستگاهي هست يك لوله هاي كوچكي رو بايد توي يك چيزي مثل قوطي كنسرو جا سازي كنيد بعد نبايد بشكنه ... توي اوم مرحله منظورم بود :دي

فکر کنم همون دستگاهی رو میگی که یک سری مواد بخصوصیه که باید فکر کنم 13 تاشو بذاری داخل .....درسته؟؟
اون زیاد مهم نیست ....
فقط اونجا وقتی زنه میره با اون کچله صحبت کنه با میکروفونت صداشونو ضبط کن
امیدوارم درست گفته باشم چون زیاد یادم نیست

havas_1980
11-08-2008, 14:04
من وقتی میخوام برم تو بازی این ارورو میده لطفا کمکم کنید

Could not find any compatible Direct3D devices.

کارت گرافیکم 512 رمم 1گیگ
دوست عزیز! وقتی که سواتون رو میپرسید صبر کنید که به شما جواب داده بشه, نه اینکه سواتون رو دوباره تکرار کنید... ممنون!

در صورتی که کارت گرافیک شما از حداقل کارت مورد نیاز برای اجرای بازی بالاتر باشه... (حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی در پست قبلیم عنوان شد)
بنابراین ایراد از نصب نبودن یا به روز نبودن DirectX 9 هست... آخرین ورژن DirectX 9 رو از این آدرس دریافت کنید:

bababozorg
11-08-2008, 14:18
ممنون واز اینکه سوالمو دو بار تکرار کردم معذرت میخوام

bababozorg
11-08-2008, 14:28
بازی رو از اول نصب کردم ولی درست نشد

smallfrank
11-08-2008, 22:51
دوستان من با این سیستم نمیتونم بازی رو روون اجرا کنم.
cpu :4000
vga:8500 gt
ram:3 gig
مشکل چیه ؟DirectX رو هم نصب کردم .

delusion
12-08-2008, 00:12
من تا حالا نتونستم هیچکدام از سری های بازی اسپلنتر را بازی کنم و حسابی هم تو خماریش هستم...
هر موقع هم به یک بهانه ی نتونستم بازی کنم...

panther99
15-08-2008, 00:45
حداقل سیستم مورد نیاز - Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

CPU: Pentium 4 or AMD Athlon 3000 - Game optimized for dual-processor-enabled computers
CPU Speed: 3 GHz
RAM: 1 GB
Video Card: DirectX 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (NVIDIA GeForce 6200+ / Radeon X1300+)
HDD: 8 GB

سری بازی Tom Clancy's Splinter Cell به ترتیب انتشار:

Tom Clancy's Splinter Cell - 2003
Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow - 2004
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - 2005
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - 2006

pandora tomarrow قبل از chaos theory هست؟؟ مطمنيد؟؟
در ضمن سيستم من 2.8 فول اينتل - 1 گيگ رم گرافيك fx5200 msi (برد قديمي با چيپ سامسونگ) 128 مگابايت هست. ميتونم بازي كنم؟؟ CHAOS THEORY رو كه راحت بازي كردم .
ضمنا DVD اين بازي هست؟؟؟‌ منظورم آخرين سري هست.

B3HZ@D
15-08-2008, 03:13
بله دوست عزیز
chaos theory ورژن سومه این بازیه

havas_1980
15-08-2008, 12:35
pandora tomarrow قبل از chaos theory هست؟؟ مطمنيد؟؟
در ضمن سيستم من 2.8 فول اينتل - 1 گيگ رم گرافيك fx5200 msi (برد قديمي با چيپ سامسونگ) 128 مگابايت هست. ميتونم بازي كنم؟؟ CHAOS THEORY رو كه راحت بازي كردم .
ضمنا DVD اين بازي هست؟؟؟‌ منظورم آخرين سري هست.
دوست عزیز! اگه مطمئن نباشم 100% جواب نمیدادم... :46:
سیستم شما برای اجرای بازی واقعا ضعیفه و با حداقل امکانات نمیخونه...
هم سی پی یو و هم کارت گرافیک شما برای اجرای بازی مناسب نیست.

wrongring
15-08-2008, 21:44
سلام من تو مرحله چهارم قسمت دوم بازی گیر کردم اونجایی که دکل رو هک میکنم (قسمت بالای کشتی) بعدش نمیدونم چه جوری پایین برم در ضمن یه هواکش هم هست

havas_1980
15-08-2008, 23:57
سلام من تو مرحله چهارم قسمت دوم بازی گیر کردم اونجایی که دکل رو هک میکنم (قسمت بالای کشتی) بعدش نمیدونم چه جوری پایین برم در ضمن یه هواکش هم هست
Siberia - Sea of Okhotsk, Part II

بعد از تماس با Lambert و سپس قطع سیستم ارتباطات, خودتون رو با کمک کابل به دودکش تهویه برسونید.
دریچه رو باز کنید و به سمت پایین برید. سپس در نزدیکی یکی از هواکش ها قرار بگیرید و گاز رو در سیستم تهویه پرت کنید.
بعد از بیهوشی کارکنان اتاق هدایت کشتی, خودتون رو از طریق یکی از دو راه به اتاق خدمه کشتی برسونید و از در دیگر خارج بشید.

wrongring
16-08-2008, 08:26
تا اینجا رو رفتم ولی به جای بیهوش کردن همه رو کشتم . از در دیگه کجا برم ؟ یعنی چه جوری طرف دیگه کشتی برم از پایین راه توسط لوله ها بسته و از بالا هم راه نداره؟ در کل یه راهنمایی کنید که از در دیگه چه جوری به قسمت capitan برسم

havas_1980
18-08-2008, 00:36
تا اینجا رو رفتم ولی به جای بیهوش کردن همه رو کشتم . از در دیگه کجا برم ؟ یعنی چه جوری طرف دیگه کشتی برم از پایین راه توسط لوله ها بسته و از بالا هم راه نداره؟ در کل یه راهنمایی کنید که از در دیگه چه جوری به قسمت capitan برسم
خوب! مسیری که وارد کشتی شدید رو که به یاد دارید... (یک کانتینر محل عبور به طرف دیگر کشتی رو بسته بود.) اون مسیر بعد از بیهوشی کارکنان هدایت کشتی باز میشه...

LORD GAMES
08-09-2008, 20:19
سلام
ببخشید توی مرحله سوم بازی Splinter Cell Double Agent توی تمرینی وقتی در گاو صنوق رو باز میکنم ازنردبون میرم بالا بعد میرم اونجا که تمرین تیراندازی میکنه اونجا رو که رد میکنم مینویسه MISSION COMPLIT ولی باز اون زیر تایم میگزره بعد که تایم صفر میشه یارو میگه شما باختید:18: نمیدونم تو این مرحله چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید

davoodf
08-09-2008, 21:05
دقیق یادم نیست ولی شما باید چند تا کار رو در اون مقدار زمانی که به شما داده شده انجام بدین.
بعد از باز کردن گاو صندوق objectives خودتون رو نگاه کنین و طبق اون عمل کنین.

amin.t_71
08-09-2008, 21:14
دوستان آخر بازی چی میشه؟
من به اون جایی رسیدم که یارو که لباس سفید داره فکر کنم Emile رو می کشیم و بعد یه کامپیوتر رو هک می کنیم و بمب رو خنثی می کنیم و بعد از اون پلیس ها می ریزن تو. بعد از اینا بازی می ره تو منوی اصلی و هیچ دمو و چیز دیگری نمیاد.
آیا آخر بازی همینه؟؟؟

LORD GAMES
08-09-2008, 23:22
:31::31::11:
سلام
ببخشید توی مرحله سوم بازی Splinter Cell Double Agent توی تمرینی وقتی در گاو صنوق رو باز میکنم ازنردبون میرم بالا بعد میرم اونجا که تمرین تیراندازی میکنه اونجا رو که رد میکنم مینویسه MISSION COMPLIT ولی باز اون زیر تایم میگزره بعد که تایم صفر میشه یارو میگه شما باختید:18: نمیدونم تو این مرحله چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید
کسی نمیدون دقیق باید چیکار کنم اخه بد جوری گیرکردم اقا تو رو خدا یکی کمک کنه ممنون

amin.t_71
08-09-2008, 23:57
:31::31::11:
کسی نمیدون دقیق باید چیکار کنم اخه بد جوری گیرکردم اقا تو رو خدا یکی کمک کنه ممنون

اگه نوشته ای که در گوشه سمت چپ پایین تصویر هست رو بگید بهتر میشه کمک کرد

havas_1980
09-09-2008, 00:03
دوستان آخر بازی چی میشه؟
من به اون جایی رسیدم که یارو که لباس سفید داره فکر کنم Emile رو می کشیم و بعد یه کامپیوتر رو هک می کنیم و بمب رو خنثی می کنیم و بعد از اون پلیس ها می ریزن تو. بعد از اینا بازی می ره تو منوی اصلی و هیچ دمو و چیز دیگری نمیاد.
آیا آخر بازی همینه؟؟؟
New York - JBA Headquarters, Part IV

پایان ها

وقتی که بمب رو خنثی میکنید...سه راه برای پایان بازی وجود داره:

- پایان بد - قبلش حداقل دو وظیفه از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه.

- پایان معمولی - قبلش هیچ کدام از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام نشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه... یا قبلش دو تا وظیفه انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.

- پایان خوب - قبلش حداکثر یکی از وظایف , منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.*

* این پایان باعث میشه که بعد یک BONUS MISSION باز بشه.

LORD GAMES
09-09-2008, 10:52
اگه نوشته ای که در گوشه سمت چپ پایین تصویر هست رو بگید بهتر میشه کمک کرد
من میرم قسمت تمرینی رو کامل میکنم بعد میگه باید برم رو پشت بوم میرم رو پشت بوم بدون اینکه کسی ببینه انتن رو دست کاری میکنم و برمیگردم بعد یواشکی میرم تو اتاق دختره فایل هارو چک میکنم بعد میرم تمرین تیراندازی بعد اون پایین سمت چپ مینویسه upload trojan to jba server دیگه نمیدونم باید چه کار کنم ممنون

amin.t_71
09-09-2008, 14:04
من میرم قسمت تمرینی رو کامل میکنم بعد میگه باید برم رو پشت بوم میرم رو پشت بوم بدون اینکه کسی ببینه انتن رو دست کاری میکنم و برمیگردم بعد یواشکی میرم تو اتاق دختره فایل هارو چک میکنم بعد میرم تمرین تیراندازی بعد اون پایین سمت چپ مینویسه upload trojan to jba server دیگه نمیدونم باید چه کار کنم ممنون
دوست عزیز شما باید بری زیر زمین یا همون طبقه همکف بعد یه دری هست که کد امنیتی می خواد اون رو هک می کنید بعد وارد میشید.(به صورت مخفیانه)اون جا یه دری هست که روش نوشته SERVER ROOM وارد اون اتاق می شید و صبر می کنید تا همه بیان بیرون به جز یک نفر . حالا شما باید کامپیوتر سرور رو هک کنید
اگر محل اتاق سرور را بلد نیستید می توانید از طریق زدن کلید F1 و سپس انتخاب گزینه 3d Map مکان اتاق سرور را پیدا کنید.

LORD GAMES
09-09-2008, 14:54
دوست عزیز شما باید بری زیر زمین یا همون طبقه همکف بعد یه دری هست که کد امنیتی می خواد اون رو هک می کنید بعد وارد میشید.(به صورت مخفیانه)اون جا یه دری هست که روش نوشته SERVER ROOM وارد اون اتاق می شید و صبر می کنید تا همه بیان بیرون به جز یک نفر . حالا شما باید کامپیوتر سرور رو هک کنید
اگر محل اتاق سرور را بلد نیستید می توانید از طریق زدن کلید F1 و سپس انتخاب گزینه 3d Map مکان اتاق سرور را پیدا کنید.
ببخشید در و کامپیوتر رو باید چه جوری هک کنم چون من اولین بار که دارم اسپلینتر بازی میکنم :43::31:

havas_1980
09-09-2008, 15:58
ببخشید در و کامپیوتر رو باید چه جوری هک کنم چون من اولین بار که دارم اسپلینتر بازی میکنم به کمک کلیدهای جهت نما, به سرعت در هر ستون فقط یکی از اعداد ثابت رو انتخاب کرده و Space رو بزنید. (دقت در دیدن و سرعت عمل لازمه این قسمته)

amin.t_71
09-09-2008, 21:24
البته در این مرحله وقت هک کردن زیاد هست و خیلی به سرعت عمل احتیاج نیست ولی مرحله های بالاتر واقعا باید سرعت عمل داشته باشی تا بتونی یه چیزی رو هک کنی

ehsan_
11-09-2008, 13:57
سلام دوستان
من بازی های زیادی انجام دادم ولی تا حالا تو هیچ بازی این جوری ضعیف عمل نکرده بودم!!!
من در مرحله اول .اون قسمت که ظاهرا باید در مدت زمان داده شده بمب رو متوقف کنم گیر کردم
من دو قسمت از بمب رو هک می کنم و وقتی دنبال سومین قسمت می گردم پیداش نمی کنم و زمان تموم میشه
لطفا راهنمایی کنید

havas_1980
11-09-2008, 22:58
سلام دوستان
من بازی های زیادی انجام دادم ولی تا حالا تو هیچ بازی این جوری ضعیف عمل نکرده بودم!!!
من در مرحله اول .اون قسمت که ظاهرا باید در مدت زمان داده شده بمب رو متوقف کنم گیر کردم
من دو قسمت از بمب رو هک می کنم و وقتی دنبال سومین قسمت می گردم پیداش نمی کنم و زمان تموم میشه
لطفا راهنمایی کنیدفقط با کمی دقت میتونید هنگام هک کردن همه اعداد ثابت رو دیده, سپس انتخاب کرده و Space رو بزنید. بنابراین هیچ گون مشکلی نباید پیش بیاد.
ولی اگه واقعا بعد از پیدا کردن و تایید 2 عدد ثابت, اعداد بعدی ثابت نمایان نشه لود دوباره مرحله پیشنهاد میشه.

amaranth_silent
02-10-2008, 16:14
سلام من امروز بازیو تمام کردم سوالم اینکه ایا این بازی غیر از اون دمویی که سم میره زندان دموی دیگه ای نداره؟؟من اخرین دمویی که تو بازی دیدم این بود؟؟/

B3HZ@D
02-10-2008, 17:24
سم که زندان نمیره نشون میده گرفتنش
یه دمو دیگه هست که وقتی نیروهای ویژه میان وقتی میخوان شما رو دست گیر کنن میبینن که نیستی
بعدش یک مرحله اضافی داره که توی قایق هستی
یکیش هم اینه که اگه بمب رو خنثی نکنی نشون میده که بمب میترکه و .....

amaranth_silent
02-10-2008, 22:51
fashist جان منون ولی بازی به این باحالی حیف بود که دموی کمی داشت ولی اون دمو اولی که سم عینکشو میندازه دریا خیلی باحال بود فقط یه نکته دیگه اینه که وقتی بازیو تموم میکنی اونجایی که اسامی سازندهای بازیو میگه گوشه تصویر چنتا از نقاط مختلف بازیو نشون میده که لا به لاش چنتا دمو نشون میده که تا حالا ندیدیم مثلا یه جا نشون میده که سم از بالای یه ساختمون مثل شانگهای سقوط ازاد میکنه ایا شما اینو ندیدی؟؟؟/

B3HZ@D
03-10-2008, 01:19
چرا...من هم یک تیکه هایی از بازی بعد از تموم کردنش دیدم که نه انجامش دادم و نه توی بازی بود
یکیش همین که سم تو برفها استتار کرده یدفعه از توی برفا در میاد و گلوی طرف رو میبره
یا اونجا که اتوبوس داره پرت میشه طرفت و خیلی دیگه

havas_1980
03-10-2008, 03:31
سلام من امروز بازیو تمام کردم سوالم اینکه ایا این بازی غیر از اون دمویی که سم میره زندان دموی دیگه ای نداره؟؟من اخرین دمویی که تو بازی دیدم این بود؟؟/
New York - JBA Headquarters, Part IV

پایان ها

- پایان بد - قبلش حداقل دو وظیفه از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه.

- پایان معمولی - قبلش هیچ کدام از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام نشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه... یا قبلش دو تا وظیفه انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.

- پایان خوب - قبلش حداکثر یکی از وظایف , منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.*

fashist جان منون ولی بازی به این باحالی حیف بود که دموی کمی داشت ولی اون دمو اولی که سم عینکشو میندازه دریا خیلی باحال بود فقط یه نکته دیگه اینه که وقتی بازیو تموم میکنی اونجایی که اسامی سازندهای بازیو میگه گوشه تصویر چنتا از نقاط مختلف بازیو نشون میده که لا به لاش چنتا دمو نشون میده که تا حالا ندیدیم مثلا یه جا نشون میده که سم از بالای یه ساختمون مثل شانگهای سقوط ازاد میکنه ایا شما اینو ندیدی؟؟؟/

چرا...من هم یک تیکه هایی از بازی بعد از تموم کردنش دیدم که نه انجامش دادم و نه توی بازی بود
یکیش همین که سم تو برفها استتار کرده یدفعه از توی برفا در میاد و گلوی طرف رو میبره
یا اونجا که اتوبوس داره پرت میشه طرفت و خیلی دیگهدر پایان بازی, قسمت Credit میبینم که بعضی از صحنه ها رو در بازی (برای نسخه PC) مشاهده نکردیم... اما دلیل اینه که اون صحنه ها مربوط به ورژن دیگر همین بازی میشه.

این بازی دو ورژن داره که یکی (ورژن اول) توسط شعبه شانگهای Ubisoft ساخته و برای پلتفرم های X360 ,PC و PS3 منتشر شده و دیگری (ورژن دوم) توسط شعبه مونترال Ubisoft ساخته و برای پلتفرم های Xbox, PS2 ,Nintendo Wii و Nintendo GameCube منتشر شده. در حالت بسیار ساده میشه عنوان کرد که طراحی مراحل و خط داستانی تفاوت بین این دو ورژن از بازیست...

sargeras
03-10-2008, 07:51
کسی سیو کامل بازی رو نداره بزاره؟؟
ما لنگیم!!!!

Maggy_P
03-10-2008, 10:32
کسی سیو کامل بازی رو نداره بزاره؟؟
ما لنگیم!!!!
اينجا درخواست بدين لطفا :

amaranth_silent
03-10-2008, 11:40
من نسخه xbox360 بازی کردم ولی فک میکنم اگه ps2 بازی میکردم بیشتر حال میداد اصلا حال بازی به اینه که بعد از پایان هر مرحله یه دموی زیبا ببینی؟؟درست میگم havas جان؟؟حالا اگه میشه شما یه کم درباره دموهای دیگش توضیح میدی؟؟نسخه ps2 چنتا دمو داره؟؟اون که از ساختمون میپره پایین چیه؟؟

soliman
19-11-2008, 01:31
با سلام خدمت دوستان .
من خيلي وقت پيش اين بازي رو گرفتم اما به دلايلي نتونستم ادامه اش بدم و پاكش كردم ولي امروز دلم هواشو كرد دوباره نصبش كردم و الان هم تو مرحله 3 يعني بعد از مرحله زندان بد جوري گير كردم . ماموريت هايي كه انجام دادم شامل : 1- گذر از تله ها ي ليزري و باز كردن گاوصندوق 2- تكميل كردن اموزش تير اندازي 3- رفتن به پشت بام و از كار انداختن يه تابلوي برق 4- رفتن به اتاق سرور و هك كردن يك رايانه بزرگ نه شبيه رايانه هاي معمولي و خواندن فايل هاي توي كمد كنار رايانه اي كه يك مرد پشتش نشسته 5- رفتن به اتاق اون دختره كت مشكيه و خواندن فايلهاي داخل كمد و خواندن ايميل قفل شده در رايانه.
خوب اين كار هايي بود كه من انجام داده ام ولي هنوز مرحله تموم نشده . ميخوام بدونم چه كار ديگه اي بايد انجام بدم . لطفا دقيق برام بنويسيد كه چيكار كنم تا از اين مرحله خلاص بشم . در ضمن بگم كه من كل تاپيكو زير و رو كردم اما جوابمو پيدا نكردم؟

havas_1980
19-11-2008, 02:16
با سلام خدمت دوستان .
من خيلي وقت پيش اين بازي رو گرفتم اما به دلايلي نتونستم ادامه اش بدم و پاكش كردم ولي امروز دلم هواشو كرد دوباره نصبش كردم و الان هم تو مرحله 3 يعني بعد از مرحله زندان بد جوري گير كردم . ماموريت هايي كه انجام دادم شامل : 1- گذر از تله ها ي ليزري و باز كردن گاوصندوق 2- تكميل كردن اموزش تير اندازي 3- رفتن به پشت بام و از كار انداختن يه تابلوي برق 4- رفتن به اتاق سرور و هك كردن يك رايانه بزرگ نه شبيه رايانه هاي معمولي و خواندن فايل هاي توي كمد كنار رايانه اي كه يك مرد پشتش نشسته 5- رفتن به اتاق اون دختره كت مشكيه و خواندن فايلهاي داخل كمد و خواندن ايميل قفل شده در رايانه.
خوب اين كار هايي بود كه من انجام داده ام ولي هنوز مرحله تموم نشده . ميخوام بدونم چه كار ديگه اي بايد انجام بدم . لطفا دقيق برام بنويسيد كه چيكار كنم تا از اين مرحله خلاص بشم . در ضمن بگم كه من كل تاپيكو زير و رو كردم اما جوابمو پيدا نكردم؟سلیمان جان! تمامی اهداف اصلی و حتی فرعی انجام شده...
قبل از به اتمام رسیدن وقت, خودتونو به اتاق آموزش باز کردن صندوق نزدیک دریچه کف زمین برسونین و منتظر باشین تا Carson Moss هم برسه.

ali_ranger22
20-12-2008, 13:11
دوستان این باگ رو ببینید جالبه

فقط تو ویستا اینطوری شد برای من

Amin
20-12-2008, 13:44
سلام
بازی که خیلی خیلی باگ داشت ... همش به در و دیوار میچسبید
پچ بازی رو نصب کردین که آپدیت بشه ؟
خیلی اوضاع بهتر میشه ها !

ali_ranger22
20-12-2008, 14:31
سلام
بازی که خیلی خیلی باگ داشت ... همش به در و دیوار میچسبید
پچ بازی رو نصب کردین که آپدیت بشه ؟
خیلی اوضاع بهتر میشه ها !

آره باگ زیاد داره
البته تو ویستا بیشتره
الان تو Xp که کلا از بازی می پره بیرون و کرش میکنه ...! البته فک میکنم مشکل از ویندوزمه چون Error مربوط به مشکلات فایل های اصلی ویندوز میده ...

ali_ranger22
24-12-2008, 11:56
بازی دیگه کلا اجرا نمیشه ! :دي
در جا ارور کرش میده !
کسی سیو کامل بازی رو داره تا من از اول نرم این همه راهو فک کنم تو مرحله 9 بودم !

Maggy_P
24-12-2008, 12:16
بازی دیگه کلا اجرا نمیشه ! :دي
در جا ارور کرش میده !
کسی سیو کامل بازی رو داره تا من از اول نرم این همه راهو فک کنم تو مرحله 9 بودم !
من سه تا سيو از اين بازي دارم ولي نميدونم مرحلش چنده ! چون مال خيلي وقت پيشه ( فقط يكيش براي مرحله ي آخره )
اگر ميخوايد آپ كنم اينجا

ali_ranger22
24-12-2008, 12:22
عیب نداره آپ کن من مرحله 9 رو انتخاب میکنم !

Maggy_P
24-12-2008, 12:50
عیب نداره آپ کن من مرحله 9 رو انتخاب میکنم !
بيشتر از 3 تا بود !:31:
كلشو آپ كردم :

ali_ranger22
24-12-2008, 13:06
من دایال آپم ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 مگ هم به زور میشه دانلود کرد !
یکیش رو خودت انتخاب کن آپ کن !

Maggy_P
24-12-2008, 14:05
من دایال آپم ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 مگ هم به زور میشه دانلود کرد !
یکیش رو خودت انتخاب کن آپ کن !
نميدونم مرحله ي چندمه فقط :

new evil
28-12-2008, 19:49
سلام
به نظر شما بازی double agent بهتره یا pandora tomorrow ???

ebru_gundes_206
28-12-2008, 21:12
خوب از لحاظ فیزیک بازی da خیلی بهتره ولی از لحاظ خود بازی من که از جفتش به یه اندازه خوشم میاد

B3HZ@D
30-12-2008, 09:46
من که میگم double agent بهتر از pandora بود

راستی توی double agent توی همون پایگاه همون یارو کچله که میزیم جاسوسی یه دری پایین هست که نمیشه بازش کرد
همون دری که جلوش یه حفاظ میلهای مثل زندان هست...
با اسکنر چشم کار می کنه که فقط خود کچله و اون یکی یارو که میریم بهمون اموزش بده میتونن بازش کنن
میخواستم یدونم کسی تونسته اون در رو باز کنه
اینم بگم که بازی رو چند بار تموم کردم ولی نتونستم اون در رو باز کنم

Maggy_P
30-12-2008, 09:52
من که میگم double agent بهتر از pandora بود

راستی توی double agent توی همون پایگاه همون یارو کچله که میزیم جاسوسی یه دری پایین هست که نمیشه بازش کرد
همون دری که جلوش یه حفاظ میلهای مثل زندان هست...
با اسکنر چشم کار می کنه که فقط خود کچله و اون یکی یارو که میریم بهمون اموزش بده میتونن بازش کنن
میخواستم یدونم کسی تونسته اون در رو باز کنه
اینم بگم که بازی رو چند بار تموم کردم ولی نتونستم اون در رو باز کنم
وقتي يكي از اون افراد گروه مردن ، بايد از چشمشون اسكن بگيريد ، تا بتونيد در رو باز كنيد ;)

B3HZ@D
30-12-2008, 14:05
اینو خودم میدونم ...بالا که گفتم من چندین بار بازی رو تمام کردم
ولی موقعی که میتونیم چشمها رو اسکن کنیم زمانیه که دیگه به این در مخصوص دسترسی نداریم
اون یارو گندهه که توی قایقه و میریم دنبالش
اون کچله هم که طبقه پایینه...پس حالا چه کار کنیم؟؟

chaos theory
31-12-2008, 23:09
من تو مرحله چهارم بعد از اینکه از هلی کوپتر میپرم پایین میام دو نفر رو می کشم یه چیزایی هم از رو زمین بر میدارم بعدش نمیدونم چیکار کنم.
یه چیزایی هم راجع به سوپر تانکر میگه کسی میدونه جریان چیه؟
مرحله چهارم برفی همون اولش هستم.

B3HZ@D
01-01-2009, 02:05
من تو مرحله چهارم بعد از اینکه از هلی کوپتر میپرم پایین میام دو نفر رو می کشم یه چیزایی هم از رو زمین بر میدارم بعدش نمیدونم چیکار کنم.
یه چیزایی هم راجع به سوپر تانکر میگه کسی میدونه جریان چیه؟
مرحله چهارم برفی همون اولش هستم.

شما باید بعد از برداشتن اون تجهیزات از روی زمین بپری توی اب و بعد از کمی شنا کردن به یه محلی میرسی که فکر کنم با 4 یا 5 تا نگهبان محافظت میشه... اونجا یک دستگاه هست که یک بمب رو که روی جداره یخی هست فعال می کنه و بعد از منفجر کردنش راهتون باز میشه و میتونید به مرحله بعد برین

Ali Pacino
02-01-2009, 22:07
سلام
بچه ها این بازی رو تموم کردم اما آخرش دموش خیلی الکی بود اصلا حال نکردم :13:
این بازی چند تا پایان داره ؟!
آخرش وقتی بمب رو خنثی کردم مامورایه اف بی آی ریختن اما اثری از سم فیشر نبود بعدش کریدیت بازی رفت که فک کردم بازی تموم شد اما بعدش یه مرحله ی دیگه ای هم بود که باید یه بمب دیگه رو تو کشتی خنثی می کردیم !!!
هر مرحله ای رو می شد به چند صورت تموم کرد یعنی هم می تونستی به نفع تروریسیا کار کنی یا به نفع اف بی آی
آخرش همون یه دمو رو نشون می ده شنیده بودم 2 تا دمو داره آخرش :18:

havas_1980
02-01-2009, 23:05
سلام
بچه ها این بازی رو تموم کردم اما آخرش دموش خیلی الکی بود اصلا حال نکردم :13:
این بازی چند تا پایان داره ؟!
آخرش وقتی بمب رو خنثی کردم مامورایه اف بی آی ریختن اما اثری از سم فیشر نبود بعدش کریدیت بازی رفت که فک کردم بازی تموم شد اما بعدش یه مرحله ی دیگه ای هم بود که باید یه بمب دیگه رو تو کشتی خنثی می کردیم !!!
هر مرحله ای رو می شد به چند صورت تموم کرد یعنی هم می تونستی به نفع تروریسیا کار کنی یا به نفع اف بی آی
آخرش همون یه دمو رو نشون می ده شنیده بودم 2 تا دمو داره آخرش

پایان ها

Ali Pacino
02-01-2009, 23:13
پایان ها

- پایان بد - قبلش حداقل دو وظیفه از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن hisham , کشتن lambert, انجام بشه و نوار اعتماد nsa به زیر 33% برسه.

- پایان معمولی - قبلش هیچ کدام از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن hisham , کشتن lambert, انجام نشه و نوار اعتماد nsa به زیر 33% برسه... یا قبلش دو تا وظیفه انجام بشه و نوار اعتماد nsa به بالای 33% برسه.

- پایان خوب - قبلش حداکثر یکی از وظایف , منفجر کردن کشتی کروز, کشتن hisham , کشتن lambert, انجام بشه و نوار اعتماد nsa به بالای 33% برسه.*

* این پایان باعث میشه که بعد یک bonus mission باز بشه.
مر30 :10:
فک کنم من پایان خوبش رو دیدم :46:
می شه محبت کنید دموهای پایان بد و معمولیش رو واسم تعریف کنید که چه اتفاقی می افته !!!
دمویه پایان خوبش که اصلا باحال نبود :19:

Ali Pacino
03-01-2009, 14:05
یه دموی دیگه هم دیدم که آخرش بمب رو خنثی کردم مامورا ریختن و سم فیشر اونجا بود، فک کنم این پایان بدش بود !!!
اگه کسی همه ی پایاناش رو دیده بگه کدومش پایان اصلی بازی هستش و تو پایان معمولی که من ندیدم چه اتفاقی می افته ؟!
راستی تو این مرحله ی آخرش لمبرت رو باید حتما با تیر بزنیم ؟!
من که امتحان کردم نشد، یعنی آخرش لمبرت می میره ؟!

B3HZ@D
03-01-2009, 16:55
هم میشه بزنیش و هم میتونی نزنیش
من که یکبار کشتمش...اولین باری بود که بازی رو تمام کردم و پایان بد رو دیدم
یکبار هم اون رو نشکتم و پایان خوب رو دیدم
ولی تا حالا پایان معمولی رو ندیدم
اگه کسی که دیده تعریف کنه ممنونش میشیم

Sha7ab
03-01-2009, 17:15
اون bonus mission که تو پایان خوب باز میشه خیلی قشنگه ... یه حس و حال خاصی داره ...
در کل بازی با وجود باگ های فراوان خیلی قشنگه.

B3HZ@D
03-01-2009, 18:32
کدوم باگ های فراوان؟
میشه نام ببرید...

Ali Pacino
03-01-2009, 18:34
جالبه، آخه تو اون اتاق 3 نفریم اون نفر سوم تا 5 می شماره و اگه شلیک نکنم منو می کشه و تصویر قرمز می شه باید دوباره از اول برم:19:

B3HZ@D
03-01-2009, 18:44
نه این که همینطور وایسی و هیچ کاری نکنی
شما اون کسی که مراقب شماست رو بکش و اون موقع دیگه نیازی به کشتن لمبرت نیست
شما کافیه یک تیر به اون طرف بزنی

Sha7ab
03-01-2009, 19:06
کدوم باگ های فراوان؟
میشه نام ببرید...
کاری به نسخه های کنسولی ندارم اما نسخه PC سرشار از باگ بود ... باگ گرافیکی که پرش بود و گاهی وقتا کلا درو دیوار و سم و کمد و همه چیز میرفتن تو هم ... دوربین بازی مثل اکثر بازیهای سوم شخص مشکل زیادی داشت و کنترل روانی نداشت.
سیستم save/load بازی مشکل داشت .

B3HZ@D
03-01-2009, 19:13
اولا که بازی برای من یک دونه پرش هم نداشت
دوما فیزیک بازی برای همه نسخه ها اعم از کنسول و pc یکجور هست
دلیل این که سم و در و دیوار میرفتن تو هم دیگه اینه که سم و اشیاء حجم نداشتن
توی نسخه کنسول هم همینطوره...چون موتور بازی برای همه نسخه ها یکیست
دوربین هم که خوب بود...من نمی دونم شما با چی این دوربین مشکل داشتی؟!
save و load بازی هم کخ بحثی توش نمونده....

mohsentanha
03-01-2009, 19:23
با این همه مشکلات ولی کلی خاطره از بازی بیاد می مونه حتی موقعی که من به فکر بازی میوفتم تپش قلبم شروع میشه
منم بعد بازی یه مرحله رفتم واخرش هم پریدم توی اب
ولی باگ خاصی ندیدم
فقط سر saveو load بازی خیلی گیر میکرد

havas_1980
03-01-2009, 20:35
فرق پایان معمولی و پایان خوب تو یه مورد خلاصه میشه و اون فقط باز شدن bonus mission هست که تو پایان خوب دیده میشه.
کدوم باگ های فراوان؟
میشه نام ببرید...یکی از بزرگترین باگ های بازی دقیقا وقتی دیده میشد که میخواستید اقدام به باز کردن صندوق با استفاده از موبایل کنین (نوکیا) در بعضی مواقع کلیدهای جهت کلید های جهت اصلا عمل نمیکردن که این باگ بدترین باگ بازی از دید من بود.

یکی دیگه از ایرادات بزرگ بازی هم صحبت کردن دشمنان در بعضی جاها با دهن بسته بود وقتی که اسیر سام بودند. فکر میکنم همه این مورد رو تایید کنن!

Sha7ab
03-01-2009, 21:02
حالا غیر از اینا یه سری باگ دیگه هم بود که من نخواستم بگم ...
من هوش مصنوعی بازیو خیلی قبول دارم اما بعضی جاها خدایی خنده دار میشد...
مثلا وقتی میچسپیدی به دیوار دیگه غیرممکن بود که ببیننت ...
یا مثلا تو یکی از مراحل (توی کشتی) یه قسمت بود که دشمنا میزاشتن دنبالت و بعد کافی بود که بری زیر یه پرده (حتی جلوی چشمای دشمنا) ... دیگه انگار اصلا تورو ندیده بودن از قبل !

دوما فیزیک بازی برای همه نسخه ها اعم از کنسول و pc یکجور هست
من هم نسخه های کنسولو بازی کردم و هم PC ... به نظر من چنین چیزی نیست.

دلیل این که سم و در و دیوار میرفتن تو هم دیگه اینه که سم و اشیاء حجم نداشتن
میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟ ممنون میشم (تا حالا چنین اصطلاحی نشنیده بودم)

من نمی دونم شما با چی این دوربین مشکل داشتی؟!
این مشکل که توی بازی تابلو بود ... دیگه نیازی به گفتن من نداشت. تو خیلی از صحنه ها اصلا سم رو نمیدیدی و دوربین هوا رو نشون میداد. اگه خواستی تا یه مثال بزنم برو همون مرحله امتحان کن.
----------------------------------------------------------------------------------------------
اینا به کنا
بازی گرافیک خوبی داشت و از tiny های نسبتا زیادی توی طراحی چهره سم استفاده شده بود... تو خیلی از صحنه ها میشد عرق سم فیشر رو به خوبی دید.
بازی اصلا Depth of field نداشت !
نورپردازی بازی تو بعضی صحنه ها خوب بود (فقط بعضی)

در کل "مامور دو جانبه" به خاطر گرافیکش محبوب نشد ... به خاطر سبک خاص خودش (stealth) و گیم پلی خوبش بود که محبوب شد.

779
03-01-2009, 21:04
من به هیچ عنوان به هیچ باگی از جمله این هایی که شما گفتین بر نخوردم تنها باگم این بود :

در مرحله ای که در عربستان ( یا یک کشور عربی) بعد از کشتیه هستید اولین بار که بازی لود میشه دفعه ی 2 میندازدت بیرون که برای این کار من بازی رو quit می دادم و دوباره از منو سیو هام رو میاوردم که بعد از اون مرحله باز درست شد.

B3HZ@D
03-01-2009, 21:12
حجم نداشتن یعنی این که افراد و اجسام تو خالی هستن
برای همین اشیاء یا افراد به اصطلاح توی هم میرن...در صورتی که اگه حجم داشته باشن همچین اتفاقی نمی افته
--------------------------------
من در مورد دوربین هنوز باهات مخالفم....من حتی 1 مورد مشکل با دوربین نداشتم و همه چی عالی بود
-------------------------------
ولی در مورد هوش دشمنان باهات موافقم که در بعضی مواقع خوب طراحی نشده بود

در کل من از این بازی خیلی راضیم

Ali Pacino
03-01-2009, 21:43
من هر 4 تا بازی رو تموم کردم و به نظرم قشنگترین دمویه پایانی رو همون یکش داشت بقیش زیاد جالب نبود مخصوصا 4 اش که اصلا حال نکردم من فک می کردم عین سایلنت هیل پایانایه مختلفی رو می بینم اما دموهاش تفاوت زیادی با هم نداشتن
آدم بازی رو تموم می کنه توقع داره آخرش یه دمویی ببینه که خستگیش در بره مثه gow اما sc دموهای آخرش زیاد جالب نبودن
4 اش باگ زیاد داشت اما از لحاظ فیزیک چون از موتور آنریل بهره می گرفت از شماره های قبلیش خیلی بهتر بود، 5 اش رو نمی خوان با عجله بدن بیرون که عین 4 اش باگ داشته باشه امیدوارم 5 اش بترکونه

Sha7ab
03-01-2009, 22:34
حجم نداشتن یعنی این که افراد و اجسام تو خالی هستن
برای همین اشیاء یا افراد به اصطلاح توی هم میرن...در صورتی که اگه حجم داشته باشن همچین اتفاقی نمی افته
آها از این لحاظ میگی ... آبجکت ها تکسچر خالص بودن ... خب میشه اینم گفت ؛ یه چیزی تو مایه های cod2 ...
البته این در هم رفتن اجسام زیاد به این قضیه ربط نداره ولی در هر حال بگذریم.

در کل من از این بازی خیلی راضیم
بازی فوق العاده بود ... به خصوص تم داستانی بازی
اتمسفر و حس و حال مرحله اول بازیو من تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم(البته به استثنا مافیا)

titanium_zarin
16-02-2009, 21:36
سلام.من تو مرحله زندان وقتی هلی کوپتره میاد میپره بیرون.نمیدونم چرا؟؟؟میشه سیو بعد از اون مرحله رو بدین؟؟؟

Reza Azimy_RW
14-03-2009, 21:35
سلام
ببخشيد من ويندوزمو عوض کردم سيوهام پريد . اگه ميشه سيو مرحله بعد از اون معماي مربع رو برام بزاريد .
واقعا ممنون ميشم کمکم کنيد

LORD GAMES
15-03-2009, 12:20
اقا ببخشيد من يك سوال داشتم چطور تو بازي كه ميرم مثلا تا اخراي مرحله ميرم بعد سيو ميشه ميام بيرون بازي بعد كه دوباره ميخوام ادامه بدم از اول مرحله مياد چه طوري هست اينا در ضمن سيو اين بازي رو كجا بايد ريخت تا اجرا بشه من كه هر كاري كردم نشد ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي كنند

M659
19-03-2009, 12:27
اقا ببخشيد من يك سوال داشتم چطور تو بازي كه ميرم مثلا تا اخراي مرحله ميرم بعد سيو ميشه ميام بيرون بازي بعد كه دوباره ميخوام ادامه بدم از اول مرحله مياد چه طوري هست اينا در ضمن سيو اين بازي رو كجا بايد ريخت تا اجرا بشه من كه هر كاري كردم نشد ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي كنند
دوست عزیز
اون automatic save ها در حقیقت چک پوینت ها رو ذخیره می کنه و وقتی از بازی خارج بشید از بین میرن. شما بازی رو مستقیما از منوی Pause (Esc سیو کن ، درست میشه

B3HZ@D
19-03-2009, 15:13
نخیر با خروج از بازی از بین نمیره...شما میتونی یا با quick save بازی رو شروع کنی یا با auto save
شما با کلید F5 میتونی سریعا سیو کنی و نیازی به ESC زدن نیست

djbit
30-03-2009, 12:23
سلام کسی هست که این مشکل رو حل کرده باشه یا بتونه کمکم کنه؟
وقته میخوام بازیSplinter Cell Double Agent رو اجرا کنم این error رو میده :

CRASH
**MUST CHECK**

Microsoft Visual C ++ Runtime Library

"Runtime Error
Programme....Cell Double Agent\SCDA-offline\system\SlinterCell4.exe.

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way

Please contact your application's Support Team for more information"

مشکل از کجاست؟

مشخصات سیستم:
CPU: Core 2 Quad Q6600
MAinBoard: ASUS P5Q Deluxe
VGA: ATI HD3870 X2
RAM: 2 G Dual (x1) corsair
HDD: 250 SATA Maxtor

B3HZ@D
30-03-2009, 18:40
من هم همین مشکل رو داشتم:
ولی:
شما visual basic runtime sp 6.0 رو نصب کنی مشکلت بر طرف میشه

metal gear
02-04-2009, 14:32
سلام

بچه ها من هر کاری می کنم در xbox360 نمیتونم قفل در ها رو با سوزن باز کنم...باید با LS انجام بدم ولی هر کاری میکنم باز نمیشه!!!

abol_fa
03-04-2009, 18:18
من یه مشکل دارم وقتی از زندان فرار میکنی یه جا که باید بری بالا آنتن رو دستکاری کنی بعدش باید بری که یه مرد رو شکنجه بدی اما وقتی من میرم اونجا فقط مرد رو نشون میده و هیچ اتفاقی نمی افته در ضمن مرحله اول بازی که تو شب هست یه دفه بعضی جاها تا کمر میره تو زمین

B3HZ@D
03-04-2009, 20:06
خوب شما باید یا طرف رو بهش تیر بزنید یا این که نزنید
انتخاب با خودتونه

Turok-71
13-04-2009, 19:37
سلام.
بازی چه سیستمی رو میطلبه؟؟
من که گیم پلی بازی رو سیستمم بسیار کنده دلیلش چیه؟؟

B3HZ@D
13-04-2009, 20:18
System requirements Intel Pentium 4 3.0 GHz or equivalent CPU, 1 GB RAM, 10 GB hard disk,DirectX 9.0c, Shader 3.0 enabled 128 MB video card (256 recommended)

Turok-71
14-04-2009, 01:10
این که به سیستمم میخوره پس چرا گیم پلی کنده. ایراد از نسخه بازی نیست؟

B3HZ@D
14-04-2009, 07:18
شما از چه ویندوزی استفاده می کنید؟

Turok-71
14-04-2009, 12:50
من از ویندوز xp servis pack 2 استفاده میکنم. چطور مگه یعنی ایراد از ویندوزه؟؟

B3HZ@D
14-04-2009, 19:02
گفتم شاید از ویستا استفاده می کنی رم کم میاری
اگه از xp استفاده می کنی ببین برنامه های اضافه در حال اجرا نیستن که رم سیستم رو اشغال کنن
از طریق taske manager میشه فهمید

mohsentanha
14-04-2009, 22:20
اتفاقا تو ویستا راحت تر اجرا میشه اینو خودم تجربه کردم

Turok-71
15-04-2009, 01:48
سلام.
تویه لانچر بازی دیدم که جلویه درایور کارت گرافیک ضربدر زده بقیه تیک سبز بودن یعنی مشکل از اپدیت نبودن
درایور کارت کارت گرافیک نیست؟؟

B3HZ@D
15-04-2009, 06:13
اتفاقا تو ویستا راحت تر اجرا میشه اینو خودم تجربه کردم

من هم توی ویستا بازی کردم
ولی رم بیشتری نیاز داریم....خود ویستا 1 یا 2 گیگ رم میخواد

Turok-71
16-04-2009, 06:11
گفتم شاید از ویستا استفاده می کنی رم کم میاری
اگه از xp استفاده می کنی ببین برنامه های اضافه در حال اجرا نیستن که رم سیستم رو اشغال کنن
از طریق taske manager میشه فهمید
نه هیچ برنامه ی اضافی در حال اجرا نیستش.

B3HZ@D
16-04-2009, 09:25
سلام.
تویه لانچر بازی دیدم که جلویه درایور کارت گرافیک ضربدر زده بقیه تیک سبز بودن یعنی مشکل از اپدیت نبودن
درایور کارت کارت گرافیک نیست؟؟

اره دیگه....
اگه خودش مشکل رو نشون میده پس ایراد از گرافیکه...
یا باید اپدیت بشه یا این که ساپورت نمی کنه

r2t
28-04-2009, 17:04
سلام دوستان من تو يكي از مراحل Splinter Cell Double Agent گير كردم يعني نميدونم چه كار بايد بكنم ، اگر كسي مي دونه بگه خيلي ممنون ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از اون قسمت بازي هم عكس گرفتم: ( اينم لينكش )

ممنون:40:

Maggy_P
28-04-2009, 17:53
سلام دوستان من تو يكي از مراحل splinter cell double agent گير كردم يعني نميدونم چه كار بايد بكنم ، اگر كسي مي دونه بگه خيلي ممنون ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از اون قسمت بازي هم عكس گرفتم: ( اينم لينكش )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون:40:

010 | 001
100 | 101

- راست کلیک

101 | 100
110 | 111

- راست کلیک

111 | 110
000 | 011

- راست کلیک

001 | 010
011 | 000

- چپ کلیک

101 | 011
111 | 010

- چپ کلیک
- چپ کلیک

000 | 100
001 | 110

r2t
15-05-2009, 18:39
سلام دوستان من باز هم تو يكي ديگه از مراحل اين بازي گير كردم كه باز هم ازش عكس گرفتم كمك كنين خيلي ممنون:11::40:

ali_ranger22
15-05-2009, 19:52
شما الان نباید اینجا باشی
قراره یه جلسه ای برقرار بشه که باید بری و اون رو شنود کنی

B3HZ@D
15-05-2009, 23:36
شما باید به یک اتاقی برین که دور تا دور اون شیشه ای است و یک میکروفون باید کار بذارین
فکر کنم میکروفون رو توی یک ظرف میذارید و صحبتهای اونها رو ظبط می کنین

Turok-71
17-05-2009, 13:16
سلام.
یه نسخه جدید از بازی نصب کردم روان اجرا میشه.
اولش زیاد خوشم از بازی نیومد ولی کم کم که در بازی پیشرفت میکنی جذاب تر میشه
دقیقا مثل کرایسیس. یه چیزه دیگه هم که باید بگم اینه که واقعا گیم پلی خدایی داره
هرچند که سلاح ها اصلا خوش دست نیستن. در کل من که با بازی خیلی حال کردم.
راستی شماره ی جدید کی قراره بیاد؟؟

Turok-71
10-06-2009, 23:26
دروود.
من تا مرحله 9 رفتم ولی وقتی کهGame Over میشم و بازی رو میخوام لود کنم دونت سنت میده
از بازی میپره بیرون علتش چیه؟؟؟؟ تا الان خوب بود ها همین مرحله اینجوری شده.

farryad
02-07-2009, 15:39
توی مرحله کشتی که تو قطبه من همه آدمارو کشتم ولی اون یارو رئیس تروریستا میگه یکی دیگه مونده! من همه جای کشتی رو گشتم ولی چیزی ندیدم.کسی میدونه باید چی کار کرد؟

sada
02-07-2009, 20:59
توی مرحله کشتی که تو قطبه من همه آدمارو کشتم ولی اون یارو رئیس تروریستا میگه یکی دیگه مونده! من همه جای کشتی رو گشتم ولی چیزی ندیدم.کسی میدونه باید چی کار کرد؟

یه دریچه هست میخوره به قسمت زیرزمین کشتی.چون مه و برفه خوب دیده نمیشه خوب بگردی پیدا می کنی.2 طرف ته و سر کشتی رو بگرد

alborz_k
03-07-2009, 12:20
سلام به همه ی دوستان !
شاید باور کردنی نباشه ولی من تا حالا splinter cell بازی نکرده بودم که هفته ی پیش double agent رو گرفتم و واقعأ هم از این بازی 4 سال پیش لذت می برم!! فقط یک سوال برام پیش اومده تو اون مرحله که باید بین انفجار کشتی و یا منفجر نکردنش یکی رو انتخاب کنیم ، اگه حالت دوم رو انتخاب کنیم ،emile می زنه erica villabelanca رو می کشه ، می خواستم بدونم که این انتخاب در روند بازی تأثیر داره؟ بهتره که چه کار کنم؟

farryad
03-07-2009, 18:12
تو مرحله کشتی یکی از ماموریتها اینه: seize the supertanker fhdn باید چی کار کرد؟
کمک کنید دوستان دو روزه الافم

Turok-71
04-07-2009, 01:18
سلام به همه ی دوستان !
شاید باور کردنی نباشه ولی من تا حالا splinter cell بازی نکرده بودم که هفته ی پیش double agent رو گرفتم و واقعأ هم از این بازی 4 سال پیش لذت می برم!! فقط یک سوال برام پیش اومده تو اون مرحله که باید بین انفجار کشتی و یا منفجر نکردنش یکی رو انتخاب کنیم ، اگه حالت دوم رو انتخاب کنیم ،emile می زنه erica villabelanca رو می کشه ، می خواستم بدونم که این انتخاب در روند بازی تأثیر داره؟ بهتره که چه کار کنم؟
با کشتن اون زنه که روند بازی ادامه پیدا میکنه. وگر نه هر کدوم از گزینه ها شما رو گیم اور میکنه.

farryad
04-07-2009, 18:51
تو مرحله شانگهای وقتی که با طناب میری پشت شیشه چطوری میشه ملاقات رو ضبط کرد؟
من هر کاری میکنم ماموریت شکست میخوره

sada
04-07-2009, 20:39
تو مرحله شانگهای وقتی که با طناب میری پشت شیشه چطوری میشه ملاقات رو ضبط کرد؟
من هر کاری میکنم ماموریت شکست میخوره

توی وسایلتون یه میکروفون لیزری هست.اونو اول انتخاب کنید بعد e رو بزنید بعد بگیرید به سمت آدمای توی اتاق.جلوی پنجره هم وایسید اشکال نداره هیچ کس نمی بینتتون.

alborz_k
05-07-2009, 11:42
با کشتن اون زنه که روند بازی ادامه پیدا میکنه. وگر نه هر کدوم از گزینه ها شما رو گیم اور میکنه.
سلام. اگه كشتي رو منفجر كني هم زنه زنده مي مونه و مي شه بازي رو ادامه داد!

havas_1980
05-07-2009, 12:10
سلام به همه ی دوستان !

بزارین اینطوری عنوان کنم...

وقتی که در اخر بازی بمب رو خنثی میکنین کلا سه پایان متفاوت برای بازی رو دارین: (تاثیر منفجر کردن یا نکردن کشتی هم رو دارین)

- پایان بد - قبل از رسیدن به این قسمت حداقل دو وظیفه از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه.

- پایان معمولی - قبل از رسیدن به این قسمت هیچ کدام از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام نشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه... یا قبل از رسیدن به این قسمت دو تا وظیفه انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.

- پایان خوب - قبل از رسیدن به این قسمت حداکثر یکی از وظایف , منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.*

با کشتن اون زنه که روند بازی ادامه پیدا میکنه. وگر نه هر کدوم از گزینه ها شما رو گیم اور میکنه. تایید نمیشه! :blink:

alborz_k
06-07-2009, 09:42

وقتی که در اخر بازی بمب رو خنثی میکنین کلا سه پایان متفاوت برای بازی رو دارین: (تاثیر منفجر کردن یا نکردن کشتی هم رو دارین)

- پایان بد - قبل از رسیدن به این قسمت حداقل دو وظیفه از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه.

- پایان معمولی - قبل از رسیدن به این قسمت هیچ کدام از وظایف, منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام نشه و نوار اعتماد NSA به زیر 33% برسه... یا قبل از رسیدن به این قسمت دو تا وظیفه انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.

- پایان خوب - قبل از رسیدن به این قسمت حداکثر یکی از وظایف , منفجر کردن کشتی کروز, کشتن Hisham , کشتن Lambert, انجام بشه و نوار اعتماد NSA به بالای 33% برسه.*

تایید نمیشه! :blink:
خیلی ممنون ، پس صرفآ منفجر کردن و یا نکردن کشتی و زنده موندن و یا مزدن villabelanca در روند بازی تأثیر نداره و به بعقیه ی انجام مأموریت ها هم بستگی داره!

alborz_k
09-07-2009, 01:20

تایید نمیشه! :blink:
سلام. من بازی رو تموم کردم و HISHAM , LAMBERT رو هم نکشتم ، به جاش واشنگتون رو کشتم!! و بمب ها رو هم خنثی کردم ، اما آخر بازی رو خوب متوجه نشدم :41: پلیس ها می خواستن فیشر رو دستگیر کنند؟ به چه جرمی؟ آخه نوار اعتماد NSA من پر پر بود!:13: یعنی CONVINIENT که چند ماه آینده داره می اد ، ادامه ی همین بازی هست؟ اگه کسی منبعی داره که داستان بازی رو کامل توضیح بده و این که آخرش چه جوری تموم می شه لطفأ لینکش رو برام بزاره.:11:

farryad
09-07-2009, 10:36
سلام. من بازی رو تموم کردم و HISHAM , LAMBERT رو هم نکشتم ، به جاش واشنگتون رو کشتم!! و بمب ها رو هم خنثی کردم ، اما آخر بازی رو خوب متوجه نشدم :41: پلیس ها می خواستن فیشر رو دستگیر کنند؟ به چه جرمی؟ آخه نوار اعتماد NSA من پر پر بود!:13: یعنی CONVINIENT که چند ماه آینده داره می اد ، ادامه ی همین بازی هست؟ اگه کسی منبعی داره که داستان بازی رو کامل توضیح بده و این که آخرش چه جوری تموم می شه لطفأ لینکش رو برام بزاره.:11:
من lambert رو کشتم ولی هیچی از نوار nsa کم نشد!یه مرحله هم اضافه شد توی یه کشتی کوچیک بود

alborz_k
09-07-2009, 11:38
من lambert رو کشتم ولی هیچی از نوار nsa کم نشد!یه مرحله هم اضافه شد توی یه کشتی کوچیک بود
جدأ؟ تو اون کشتی کوچیک که باید بمب رو خنثی کنی؟ من جیمی رو کشتم! نوار اعتماد jba صفر شد!! یعنی بد بخت شدم!! بعدش هم تو مراحل مجبور شدم emile رو بکشم ، تو اون قایق و موقع خنثی مردن بمب دوم هم carlson moss رو کشتم ولی بعدش پلیس ها قایق رو منفجر کدن و در به در دنبال باز داشت sam fisher بودن!!

javanak
14-08-2009, 15:13
سلام
بچه ها 2 تا چیز میخواستم بگم
1- آیا کسی از شما تو بازی قسمت jba-part2 (که سام اولش با لمبرت ملاقات مخفیانه داره) این مورد رو دیده که وقتی سام داره از تو اتاق انریکا جاسوسی میکنه یهو انریکا میاد تو و بعدش سام با انریکا ل ا س میزنه ؟؟؟؟
من خودم انینجا گیر کرده بودم . 3-4 دفعه که لود کردم یهو این صحنه اومد و با اینکه از سه تا آبجکتیو فقط یکیشو انجام داده بودم با این کار سام هم trust گرفتم هم مرحله تموم شد

2- من تو مرحله آفریقا(kinshasa ) بعد از اینکه با امیلی صحبت میکنم (همون اول بازی که تو پارکینگه) بعد که میرم تو آسانسور و اسانسور بالا میره همین که درش باز میشه از بازی میشاد بیرون و dont send میده .
ویندوزمو تازه عوض کردم یه هفته ای میشه .
لطفا راهنماییم کنید دوستان

javanak
15-08-2009, 18:53
از آقایون کسی نیست جواب ما رو بده ؟

Turok-71
15-08-2009, 19:15
سلام
بچه ها 2 تا چیز میخواستم بگم
1- آیا کسی از شما تو بازی قسمت jba-part2 (که سام اولش با لمبرت ملاقات مخفیانه داره) این مورد رو دیده که وقتی سام داره از تو اتاق انریکا جاسوسی میکنه یهو انریکا میاد تو و بعدش سام با انریکا ل ا س میزنه ؟؟؟؟
من خودم انینجا گیر کرده بودم . 3-4 دفعه که لود کردم یهو این صحنه اومد و با اینکه از سه تا آبجکتیو فقط یکیشو انجام داده بودم با این کار سام هم trust گرفتم هم مرحله تموم شد

2- من تو مرحله آفریقا(kinshasa ) بعد از اینکه با امیلی صحبت میکنم (همون اول بازی که تو پارکینگه) بعد که میرم تو آسانسور و اسانسور بالا میره همین که درش باز میشه از بازی میشاد بیرون و dont send میده .
ویندوزمو تازه عوض کردم یه هفته ای میشه .
لطفا راهنماییم کنید دوستان
آره.خوب این قسمتی از این مرحله هستش.
من هم همین مشکل رو داشتم و متاسفانه حلش هم نکردم.ایراد از کرک هست.

madamcory2000
26-08-2009, 11:43
سلام:11:
من بازیه Splinter Cell Double Agent رو یه مدتی بازی کردم و تا مرحله 8 هم پیش رفتم اما به دلیل تعویض ویندوز سیو هایه بازی پاک شدند، شایدم پاک نشدند ولیدر هر صورت من نمیدونم کجا سیوهای بازی ذخیره میشند اگه ممکنه مسیر سیو هایه بازی رو بگید؟؟؟ در صورت لزوم سیو بازی رو تا مرحله 8 برام بزارید آخه تا مرحله 7 بازی کردم از 8 به بعد رو لازم دارم .
**لطفاسوالو درست بخونید و درست جواب بدید من ترینر و کد تقلب نمیخام فقط سیوشو میخوام** .با تشکر

Maggy_P
26-08-2009, 23:35
من بازیه Splinter Cell Double Agent رو یه مدتی بازی کردم و تا مرحله 8 هم پیش رفتم اما به دلیل تعویض ویندوز سیو هایه بازی پاک شدند، شایدم پاک نشدند ولیدر هر صورت من نمیدونم کجا سیوهای بازی ذخیره میشند اگه ممکنه مسیر سیو هایه بازی رو بگید؟؟؟ در صورت لزوم سیو بازی رو تا مرحله 8 برام بزارید آخه تا مرحله 7 بازی کردم از 8 به بعد رو لازم دارم .
**لطفاسوالو درست بخونید و درست جواب بدید من ترینر و کد تقلب نمیخام فقط سیوشو میخوام** .با تشکر توی چند صفحه قبل من سیوهای خودمو گذاشته بودم
ببینید به دردتون میخوره یا نه

madamcory2000
27-08-2009, 14:06
توی چند صفحه قبل من سیوهای خودمو گذاشته بودم
ببینید به دردتون میخوره یا نه

اگه ممکنه بگید صفحه چنده آخه با اینترنت دیال آپ م یه صبح تا شب فقط باید این صفحاتو بگردم.

amamset
21-09-2009, 09:25
من چند وقت هست بازی رو گرفتم اما این ارورر رو میده:

Maggy_P
21-09-2009, 14:13
من چند وقت هست بازی رو گرفتم اما این ارورر رو میده:

اینجا لطفا :

حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali.Mirzaie
11-12-2009, 21:17
سلام.
کسی کرک سالم این بازی رو داره؟!

Maggy_P
13-12-2009, 01:11
سلام.
کسی کرک سالم این بازی رو داره؟!
چه ورژنی؟

اینو امتحان کنید :

metal gear
02-01-2010, 21:57
سلام

آقا من یه جا گیر کردم..فکر کنم مرحله 3-4 رو رد کرده باشم.مشکل تویه این مرحله های مزخرفی هست که جزو مراحل اصلی بازی نیست!!! که تویه 1 ساختمونهست با یه سری کارکنان و اون کچله! و یه سری کارباید انجام بدی که تراست بگیری!

سوال اول انکه نمیشه این مرحله ها رو اسکیپ کرد؟؟
معما های مزخرف و سختی داره چطوری حلشون کنم؟

الان سره اون کامپیوتره گیر کردم که یه مکعب هست و همشباید روش عدد وارد کرد! نمیدونم باید چی کار کرد دارم دیوونهیشم دیگه!

میشه راهنمایی کنید؟!

aha2012
02-01-2010, 22:07
سلام

آقا من یه جا گیر کردم..فکر کنم مرحله 3-4 رو رد کرده باشم.مشکل تویه این مرحله های مزخرفی هست که جزو مراحل اصلی بازی نیست!!! که تویه 1 ساختمونهست با یه سری کارکنان و اون کچله! و یه سری کارباید انجام بدی که تراست بگیری!

سوال اول انکه نمیشه این مرحله ها رو اسکیپ کرد؟؟
معما های مزخرف و سختی داره چطوری حلشون کنم؟

الان سره اون کامپیوتره گیر کردم که یه مکعب هست و همشباید روش عدد وارد کرد! نمیدونم باید چی کار کرد دارم دیوونهیشم دیگه!

میشه راهنمایی کنید؟!
نه این مراحلو نمیتونی skipکنی و باید حتما بری چون جز مراحل اصلی بازیه
در مورد اون مکعبه.من خودم تقریبا مکعبه رو تموم کرده بودم که یه دفعه وقتم تموم شد و دیدم مرحله رو رد کردم و رفتم مرحله ی بعد
خلاصه اینکه با مکعبه الکی ور برو و بذار وقتت تموم شه بعد میری مرحله ی بعد درستش هم نکردی نکردی

metal gear
02-01-2010, 23:30
یعنی کلا هر دفعه اگه کاری از این ماموریت ها انجام ندم و بزارم وقت کلا تموم بشه خودش میره مرحله بعد؟!

خلی ازاین مرحله هاش بدم میاد آخره سره کاریومسخره بازیه!!

aha2012
03-01-2010, 12:49
یعنی کلا هر دفعه اگه کاری از این ماموریت ها انجام ندم و بزارم وقت کلا تموم بشه خودش میره مرحله بعد؟!

خلی ازاین مرحله هاش بدم میاد آخره سره کاریومسخره بازیه!!

نه فقط اون مکعب و اینطوری رد کن

Soap
05-01-2010, 13:23
نه این مراحلو نمیتونی skipکنی و باید حتما بری چون جز مراحل اصلی بازیه
در مورد اون مکعبه.من خودم تقریبا مکعبه رو تموم کرده بودم که یه دفعه وقتم تموم شد و دیدم مرحله رو رد کردم و رفتم مرحله ی بعد
خلاصه اینکه با مکعبه الکی ور برو و بذار وقتت تموم شه بعد میری مرحله ی بعد درستش هم نکردی نکردی

درسته ولي بايد بقيه ماموريتها رو در مرحله رو انجام بدي .:8:

Khan gholi
07-01-2010, 06:32
من این بازی رو 2 سال پیش کردم دو تا مرحله اش خاطره دارم یکی این معکب بود حدود دو تا 3 ساعت نشستم تا حلش کردم وقتی حلش کردم اینقد خوشحال بودم اینگار معادله فیزیک حل کردم دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم باید صفر ویک رو بصورت \ اینطوری قرار بدی یعنی اول تو هر قسمت معکب بالا سمت چپ یک و پایین سمت راست صفر
یا بالعکس دقیقا یادم نیست یعنی تو هر قسمت معکب دو تا عدد میذاشتی وقنی شش جهت رو کامل کردی دیدی با هم تصادف ندارن بهد عدد ها رو کامل میکردی {اگه در نیومد نفرینم نکونی}:31:
یک صحنه بیاد موندنی هم ته همین مرحله داره که اگه کشتی رو بترکونی یه نتیجه داره اگه نترکونی یه نتیجه دیگه
چند وقت پیش اومدم بازی کنم با گرافیکش زیاد حال نکردم ولی خداییش زمان خودش از هیچ بازی اندازی این خوشم نیومد

Visler
05-02-2010, 00:31
سلام دوستان از تاپیک واقعا لذت بردم
از ساعت 8 تا الان که 12 دارم 71 صفحه رو می خونم خواهش میکنم کمکم کنید وبه حرفام خوب گوش کنید :
الان من تو این مرحله ام
New York - JBA Headquarters, Part 3
همه ماموریت ها رو انجام دادم به جز تیر اندازی و سرنگ ها و 4 دقیقه زمان داشتم که رفتم سراغ ایمیل مسعود یعنی همون مکعب ها جایی که اول مر حله رئیس برد ولی من اخر اومدم سراغش
همین که داشتم با مکعب ور میرفتم زمانم تموم شد و این بار مثل همیشه که میمردم نشد نمیدونم فکر کنم شانسی درست انجام دادم ولی ابجکتیو کامپلت نزد خلاصه وقتیکه زمانم تموم شد اون رئیس کچله اومد تو اتاق و من رو بردم تو لابی ساختمان وهمه ی ادمای مهم جمع بودن و سه تا انتخاب اومد که سریع رفت و نفهمیدم چی شد و تو این تاپیک پی بردم که اینا بوده :

Allow Cruise Ship Explosion - هدف JBA رو انتخاب کنید و بگذارید تا کشتی تفریحی (مرحله قبل) منفجر بشه.
Stop Cruise Ship Explosion - هدف NSA رو انتخاب کنید و جلوی انفجار کشتی تفریحی رو بگیرید. سپس Enrica توسط Emile کشته میشه.
Frame Enrica - هدف NSA رو انتخاب کنید و جلوی انفجار کشتی تفریحی رو بگیرید. پاپوش برای Enrica درست سپس Enrica توسط Emile کشته میشه
واسه من اتفاق اول افتاده کشتی (Cozumel) مرحله ی قبل منفجر شد و همه دست زدن و خوشحال شدن و هیچ کسی کشته نشد و رفتم مرحله ی بعد که افریقاست و جنگ هستش
می خواستم بدونم چه فرقی بین انتخاب دوم و سوم وجود داره تو این توضیح که تو جفتش کشتی منفجر نمیشه و انریکا کشته میشه توسط رئیس ؟ اگر یکی از اینا رو انتخاب کنم بازم به افریقا میره یا میره یه مرحله ی دیگه میره ؟

این که میگن بازی سه تا پایان بد و معمولی و خوب داره مربوط به همین اتفاقا و انتخاباست یا جلوتره ؟ اگه اینجاست ؟ الان با این وضعیت من کدوم پایان رو میبینم ؟
من از اینا هیچی نفهمیدم
پایان ها

* این پایان باعث میشه که بعد یک BONUS MISSION باز بشه

خواهش میکنم که جواب سوالامو بدید

havas_1980
06-02-2010, 01:25
سلام دوستان از تاپیک واقعا لذت بردم
از ساعت 8 تا الان که 12 دارم 71 صفحه رو می خونم خواهش میکنم کمکم کنید وبه حرفام خوب گوش کنید :
الان من تو این مرحله ام
New York - JBA Headquarters, Part 3
همه ماموریت ها رو انجام دادم به جز تیر اندازی و سرنگ ها و 4 دقیقه زمان داشتم که رفتم سراغ ایمیل مسعود یعنی همون مکعب ها جایی که اول مر حله رئیس برد ولی من اخر اومدم سراغش
همین که داشتم با مکعب ور میرفتم زمانم تموم شد و این بار مثل همیشه که میمردم نشد نمیدونم فکر کنم شانسی درست انجام دادم ولی ابجکتیو کامپلت نزد خلاصه وقتیکه زمانم تموم شد اون رئیس کچله اومد تو اتاق و من رو بردم تو لابی ساختمان وهمه ی ادمای مهم جمع بودن و سه تا انتخاب اومد که سریع رفت و نفهمیدم چی شد و تو این تاپیک پی بردم که اینا بوده :

Frame Enrica - هدف NSA رو انتخاب کنید و جلوی انفجار کشتی تفریحی رو بگیرید. پاپوش برای Enrica درست سپس Enrica توسط Emile کشته میشه
واسه من اتفاق اول افتاده کشتی (Cozumel) مرحله ی قبل منفجر شد و همه دست زدن و خوشحال شدن و هیچ کسی کشته نشد و رفتم مرحله ی بعد که افریقاست و جنگ هستش
می خواستم بدونم چه فرقی بین انتخاب دوم و سوم وجود داره تو این توضیح که تو جفتش کشتی منفجر نمیشه و انریکا کشته میشه توسط رئیس ؟ اگر یکی از اینا رو انتخاب کنم بازم به افریقا میره یا میره یه مرحله ی دیگه میره ؟

این که میگن بازی سه تا پایان بد و معمولی و خوب داره مربوط به همین اتفاقا و انتخاباست یا جلوتره ؟ اگه اینجاست ؟ الان با این وضعیت من کدوم پایان رو میبینم ؟
من از اینا هیچی نفهمیدم
پایان ها

* این پایان باعث میشه که بعد یک BONUS MISSION باز بشه

خواهش میکنم که جواب سوالامو بدید

- تفاوت Stop Cruise Ship Explosion با Frame Enrica - در روش Stop Cruise Ship Explosion نوار اعتماد JBA کاهش پیدا میکنه و نوار اعتماد NSA افزایش پیدا میکنه اما در روش Frame Enrica هر دو نوار اعتماد JBA و NSA افزایش پیدا میکنه.

- در طول بازی, JBA از شما سه کار عمده رو میخواد که عمل کردن و یا نکردن به اونا باعث میشه که بتونین یکی از سه پایان بازی رو, بعد از خنثی کردن بمب در آخر مرحله New York - JBA Headquarters, Part IV رقم زده و ببینین:

1 - منفجر کردن کشتی کروز در New York - JBA Headquarters, Part III
2 - کشتن Hisham در Congo - Kinshasa
3 - و کشتن Lambert در New York - JBA Headquarters, Part IV

اگه شما در طول بازی, دو کار یا سه کار عنوان شده JBA رو انجام بدین و نوار اعتماد NSA کمتر از 33% باشه پایان بد رو میبینین. اگه هیچ یک از سه کارهای JBA انجام نشه و نوار اعتماد کمتر از 33% باشه پایان معمولی رو میبینین. همچنین اگه فقط دو کار انجام بشه و نوار اعتماد بیشتر از 33% باشه باز هم پایان معمولی رو میبینین.

اما برای اینکه پایان خوب رو ببینین فقط یکی از کارهای JBA باید انجام بشه و نوار اعتماد NSA بیشتر از 33% باید باشه.

pcali
06-02-2010, 10:49
تا اونجایی که من یادمه بنده تمام اعتماد دو طرف رو جلب کردم آخر بازی هم بعد از
خنثی کردن بمب یک سری مامور امنیتی ریختم سرم از سقف و در و دیوار:31:
این کدوم پایان بود آخه پایه شدم یک بار دیگه بازی کنم این دفعه پدری ازشون در بیارم کیف کنن

havas_1980
06-02-2010, 21:14
تا اونجایی که من یادمه بنده تمام اعتماد دو طرف رو جلب کردم آخر بازی هم بعد از
خنثی کردن بمب یک سری مامور امنیتی ریختم سرم از سقف و در و دیوار:31:
این کدوم پایان بود آخه پایه شدم یک بار دیگه بازی کنم این دفعه پدری ازشون در بیارم کیف کنن
پایان معمولی بوده... البته در هر سه پایان مامورها وارد میشن که در پایان بد, فیشر محاصره میشه اما به کمک نارنجک دود زا فرار میکنه. در پایان معمولی محاصره و دستگیر میشه. اما در پایان خوب قبل از اینکه مامورا برسن اون فرار کرده...

ali_disslove
25-09-2010, 20:12
سلام

من این بازیو گرفتم توی همون مرحله اول گیر کردم نمیدونم چی کارکنم

اوله اوله بازی بعد از اینکه از آب در اومدم و یکیو کشتم میرم توی اتاق و یه دکمه رو میزنم بعد که اومدم پایین به دوستم کمک میکنم که از توری ها بره بالا اما بعدش دیگه نمیدونم چی کار کنم -خودم اون پایین میمونم--این جا من باید چی کار کنم ؟10 دقیقه هم از بازی نگذشته من گیر کردم نمیدونم باید چی کار کنم ؟؟؟؟

2-چرا این فقط راه میره اونم با سرعت خیلی کم خیلی رو رنجه اعصابه نمیتونه بدوه ؟با کدوم دکمه ؟من همشو تست کردم فایده نداشت

havas_1980
25-09-2010, 20:39
سلام

من این بازیو گرفتم توی همون مرحله اول گیر کردم نمیدونم چی کارکنم

اوله اوله بازی بعد از اینکه از آب در اومدم و یکیو کشتم میرم توی اتاق و یه دکمه رو میزنم بعد که اومدم پایین به دوستم کمک میکنم که از توری ها بره بالا اما بعدش دیگه نمیدونم چی کار کنم -خودم اون پایین میمونم--این جا من باید چی کار کنم ؟10 دقیقه هم از بازی نگذشته من گیر کردم نمیدونم باید چی کار کنم ؟؟؟؟

2-چرا این فقط راه میره اونم با سرعت خیلی کم خیلی رو رنجه اعصابه نمیتونه بدوه ؟با کدوم دکمه ؟من همشو تست کردم فایده نداشت

1 - از فنس بگیرین برین بالا و از اون ور بیایین پایین...
2 - سرعت حرکت تون با عقب و جلو بردن اسکرول موسه.

HOJ-JAT
25-09-2010, 20:42
باید بری بالا سر یک دکله یک بند هست اونو میگیره میره..

hossein-p30-f
28-09-2010, 15:14
سلام دوستان

من وقتی بمب آخر بازی رو خنثی میکنم و دو تا سرباز از سقف میان پایین ، وقتی می خوان وارد اتاقی که سم هست بشن ، باهم درگیری پیدا میکنن ، یه جورایی فکر کنم مشکل گرافیکی باشه (هی میپیچن جلو همدیگه و هیچ کاری نمی کنن) چند بار هم از سیو آخرم بازی کردم اما نشد :41:

چرااااااااااااا ؟؟؟؟

========================== ویرایش

حل شد:31:

si2na
01-10-2010, 21:22
سلام
ممنون میشم اگه بگین سیو ها کجا قرار میگیرن ادرسش کجاست

havas_1980
01-10-2010, 21:46
سلام
ممنون میشم اگه بگین سیو ها کجا قرار میگیرن ادرسش کجاستمحل سیو بازی به آدرس زیر:

C:\ProgramData\Ubisoft\SplinterCell4

بهرام جوجو
22-03-2012, 01:41
من هم همین مشکل رو داشتم:
ولی:
شما visual basic runtime sp 6.0 رو نصب کنی مشکلت بر طرف میشه

این نرم افزار visual basic runtime sp 6.0 رو من دانلود کردم اما نمیدونم چه جوری نصب کنم

لطفا کمک کنید !

shabnam1986
30-01-2013, 16:13
میشه بگین سبک این بازی چ جوریه؟

شبیه هیتمن(پشیمانی) و اسپلاینتر سل هست؟

shabnam1986
30-01-2013, 16:14
منظورم مکس پین بود ببخشین

aha2012
30-01-2013, 19:04
سبک بازی مخفی کاریه
ولی مثل هیتمن نیست با هر وسیله ای که بخوای آدم بکشی
وسایل مخصوص خودشو داره

a1773l
19-08-2013, 19:50
سلام ، من اولین تجربم بازی conviction بود از سری splinter cell
الان بازی double agent رو از سایت pocketgames دانلود کردم اما این دو تا ارور رو بم میده ، ممنون میشم کمک کنید ... البته اگه کسی اینجا سر بزنه
مرسی
راستی سیستم من
CPU 3.00GH
RAM 2 GIG
GRAPHIC : NVIDIA GEFORCE 9500 GT