PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره براي خريد برنامۀ ويرايش فايلهاي ويديويي!

Honradez
16-08-2009, 11:35
سلام.

من دنبال يه برنامۀ جامع و خوب براي ويرايش فايلهاي ويديويي هستم.

تا چند وقت پيش از ويديو استوديو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده ميکردم، اما خب دوتا مشکل عمده داشت: اولا اينکه امکاناتش خيلي نبود و از اون مهمتر انگار کلا با ويندوزم نميخوند: قبلا هر از چندگاهي وسط کار Don't Send ميداد، حالا هم که تا ويديو رو توش پخش ميکنم Don't Send ميده!!

اين شد که اين تاپيک را زدم تا از شما دوستان خوبم بپرسم و در اصل مشاوره بگيرم که از ميان نرم‌افزارهايي چون اديوس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، پرمير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، پينکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، وگس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و...، کدومش ميتونه براي من بهتر باشه؟

لطفا مرا راهنمايي کنيد.

سپاسگزارم. :11:

masoudtr
16-08-2009, 12:13
ادیوس و پریمیر میتونه جواب گوی شما باشه
پریمیر هم محیطش خیلی ساده تر است و راحت تر میشه یاد گرفتش

Honradez
17-08-2009, 09:56
ممنون.
خب اونوقت آيا اديوس نسبت به پريمير مزايايي هم داره؟

masoudtr
17-08-2009, 10:16
تفاوت های و مشترکات این دو برنامه زیادند و توضیح هم بخواهیم بدیم چند صفحه ای میشه
ولی بطور خلاصه
ادیوس فیلتر های خیلی بهتری داره
و پریمیر ترانزیشن های بهتری مثلا هالیوود رو پریمیر نصب میشه و رو ادیوس نه
البته نه به این معنی که در پریمیر اون فیلتر ها نباشه ولی برای اجراشون اکثرا باید جدا نصب بشن یا کارهای بیشتری نصب به ادیوس انجام بشه تا اون فیلتر اعمال بشه
ضمن اینکه ورژن های جدید پریمیر از ادیوس سنگین تر است

Honradez
17-08-2009, 11:23
بازهم متشکرم.

حالا اگر مسئلۀ يادگرفتن کار با برنامه رو حل شده فرض کنيم، "در مجموع" ميخوام ببينم کدوم برنامه بهتره. يعني مثلا اگر بابت هر ويژگي مثبت، به نرم‌افزارها بخوايم نمره بديم، معدل کدوم يکي بيشتر ميشه؟

يک بار ديگه هم ازتون تشکر ميکنم بابت اينکه وقت ميذارين، لطف ميکنين و پاسخمو ميدين.
موفق باشين. :46:

masoudtr
17-08-2009, 11:58
خواهش میکنم انجام وظیفه است
من خودم با ادیوس کار میکنم البته ورژنه 4.5 چون ورژن 5 هنوز مشکل داره
ویژگی مثبتش real time بودنش است
من اگه بخوام نمره بدم به ادیوس از 10
9 میدوم به پریمیر 8.5

Honradez
17-08-2009, 18:02
وظيفه چيه اين لطف شماست.

خب پس فردا ميرم اديوس بگيرم.

ها اي Real Time که وگفتيد يعني چه؟ اسم غذا بيد؟! :14:

شاد باشيد. :3:

teshneh
17-08-2009, 18:47
اما این مورد هم باید در نظر گرفت که زمان رندر کردن پریمیر چقدر بالا است.
یه خروجی که می خوای بگیری اونقدر وقت تو میگیره، که پشیمون میشی با این نرم افزار کار کنی.

Honradez
17-08-2009, 21:10
یه خروجی که می خوای بگیری اونقدر وقت تو میگیره، که پشیمون میشی با این نرم افزار کار کنی.
آره درسته اگر اديوس اين مشکل رو نداشته باشه خوبه.

من هنوز منتظر پاسخ سوالم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستم.

با سپاس. :11:

masoudtr
17-08-2009, 22:09
real time یعنی اینکه اکثر افکت ها را وقتی روی فیلمت اعمال میکنی میتونی همونجا نگاه کنی بدون انکه رندر بخواد البته بستگی به سیستم هم داره

به سیستم و کارت کپچر بستگی داره
پریمیر سنگین تر هست ولی نه اونجوری که شما میگی

metal baz
18-08-2009, 00:03
real time یعنی اینکه اکثر افکت ها را وقتی روی فیلمت اعمال میکنی میتونی همونجا نگاه کنی بدون انکه رندر بخواد البته بستگی به سیستم هم داره

به سیستم و کارت کپچر بستگی داره
پریمیر سنگین تر هست ولی نه اونجوری که شما میگی

سلام دوست عزیز با این حرفت کاملا موافقم باید یه سیستمه خوف داشته باشی که با پریمیر کار کنی
در مورد این دو برنامه که گفتید کدوم بهتره باید بگم کاملا سلیقه ای که شما با کدوم راحتر کار کنی بستگی به محیط نرم افزار و خیلی چیزای دیگه که به قوله خودتون وقت گیره که همه چیزو بگید من خودم 8 سالی میشه که با پریمیر کار میکنم خیلی هم ازش راضیم خلاصه بگم برای من که با پریمیر کار کردم اصلا نمیتونم با ادیوس کار کنم ببخشید که انقدر نوشتم امیدوارم مفید باشه :11::11:

Honradez
19-08-2009, 00:02
از شما دو دوست خوبم و همچنين teshnehي عزيز که وقت گذاشتيد و من رو در اين زمينه راهنمايي کرديد، بخاطر اين لطف واقعا ممنونم.

امروز اديوس رو گرفتم. خوبه. يه جورايي محيطش خودمونيه و خب اينکه خيلي سريع، فايل ويديويي رو پخش ميکنه هم از نکات مثبت قابل توجهشه. (توجهمه!)

بهرحال بازهم جا داره تشکر کنم. ان شاء الله هرکجا که هستيد سالم و موفق باشيد.

قربان شما، بابک. :46:

metal baz
20-08-2009, 07:19
از شما دو دوست خوبم و همچنين teshnehي عزيز که وقت گذاشتيد و من رو در اين زمينه راهنمايي کرديد، بخاطر اين لطف واقعا ممنونم.

امروز اديوس رو گرفتم. خوبه. يه جورايي محيطش خودمونيه و خب اينکه خيلي سريع، فايل ويديويي رو پخش ميکنه هم از نکات مثبت قابل توجهشه. (توجهمه!)

بهرحال بازهم جا داره تشکر کنم. ان شاء الله هرکجا که هستيد سالم و موفق باشيد.

قربان شما، بابک. :46:

با سلام نه بابک جان این حرفها چی سالاری good luck my friend:11::11::11:

okt
20-08-2009, 11:14
اگه سيستمي كه داري از نظر cpu و ram بالاست ميتوني از اويد ليكوييد يا اديوس استفاده كني البته من خودم از اويد ليكوييد استفاده مي كنم چون نياز به save نداره و هر وقت كه برنامه رو لود مي كني ميتوني undo كني و موقع تدوين بهت تايم كد نوار رو ميده و . . .