PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با hp dv5-1225ee

yas_6969
16-08-2009, 11:18
سلام یه لپ تاب hp dv5-1225ee هست که وقتی روشن میکنیم پسورد می خواد یعنی تو همون صفحه ی بایوس (مشکی) که روشن میکنیم می خواد و نمیدونیم چیه کسی از دوستام مستر کد یا راهی برای این مشکل ما داره؟
کمک فوری لطفا

REGISTERED USER
16-08-2009, 11:54
باید با خود شرکت HP مستقیما چت کنید ... تا راه حل را به شما بگه

در حالت عادی راهی نیست !

yas_6969
17-08-2009, 06:49
یه جا زنگ زدم گفت 90هزار هزینه داره

ir_elf
17-08-2009, 07:10
متاسفانه شوخی جالبی نیست.
باید باز بشه و شوک بدن بش و همه چیو از دست می دی

حسين 1966
17-08-2009, 12:49
یه جا زنگ زدم گفت 90هزار هزینه داره

شما اگه برگه خرید رو داشته باشید و یا کارت گارانتی (ولو تاریخ اعتبارش تموم شده باشه )همراهتون باشه خیلی از فروشنده های با تجربه می تونن یه کاری براتون بکنن
اینکه گفتن 90 تومن احتمالاً به این شک کردن که واقعاً مال خودتونه ؟ (ان شاءالله که چنین نباشه )
البته اگه شما قبلاً از این سیستم استفاده کردید و الان به دلیل فراموشی پسورد بایوس نمی تونید وارد بشین و در عین حال برگه خریدی چیزی ندارید (احتمالاً به دلیل هدیه بودن از دبی و...) می تونید بگید سیستم عاملش چی بوده و چه نرم افزارهایی روی اون نصب کردید یا حداقل بک گراندش چه شکلیه و... تا اون کسی که براتون مشکل رو حل می کنه مطمئن بشه مال خودتون بوده .

yas_6969
17-08-2009, 15:24
شما اگه برگه خرید رو داشته باشید و یا کارت گارانتی (ولو تاریخ اعتبارش تموم شده باشه )همراهتون باشه خیلی از فروشنده های با تجربه می تونن یه کاری براتون بکنن
اینکه گفتن 90 تومن احتمالاً به این شک کردن که واقعاً مال خودتونه ؟ (ان شاءالله که چنین نباشه )
البته اگه شما قبلاً از این سیستم استفاده کردید و الان به دلیل فراموشی پسورد بایوس نمی تونید وارد بشین و در عین حال برگه خریدی چیزی ندارید (احتمالاً به دلیل هدیه بودن از دبی و...) می تونید بگید سیستم عاملش چی بوده و چه نرم افزارهایی روی اون نصب کردید یا حداقل بک گراندش چه شکلیه و... تا اون کسی که براتون مشکل رو حل می کنه مطمئن بشه مال خودتون بوده .
ماله خودم نیست و واسه کسی هستش که اونور زندگی میکنه والان اومده اینجا چند ماهی بعد من خودم میتونم بازش کنم و باطری لحیم شده اونو در بارم و دوباره لحیم کنم ولی چون این کارو نکردم و ماله خودم نیست میترسم باز کنم به خاطر اینم که میدونم کاری نداره این کار زورم میاد 90 هزار بدم به اونا

حسين 1966
17-08-2009, 15:44
البته منم منظوری نداشتم اگه احساس کردید به شما شک کردم ببخشید

Phenomenon
18-08-2009, 16:15
نترس بابا.من باز کردم.هیچیش نمیشه.با احتیاط بازش کن.

Phenomenon
18-08-2009, 16:17
شوک موک هم نمی خوات.اگه گارانتی نداره خودت آروم درپوشاشو بردار و پیداش کن.یا اگه نتونستی ببینیش یه عکس ازش بگیر.
نترس با باز کردن در پشتت چیزیش نمیشه.با یه پیچ گوشتیه درست و حسابی که پیچاش خراب نشه.اول درپوش و رم و هارد و اگه نبود بقیه.
ولی اول سعی کن یه عکس باز شدشو از اینترنت گیر بیاری.