PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستانی که w980 دارن بیان تو

hesam68
15-08-2009, 21:35
سلام
میخواستم بدونم این گوشی عیب خاصی داره؟

merikh_merikh
16-08-2009, 12:15
این گوشی با توجه به قیمت و امکانات و زیبایی که داره گوشیه خوبیه و ارزش خرید داره.......

MehranVB
16-08-2009, 12:21
دوربینش فلش نداره، درش بعد از مدتی شل میشه.

hesam68
16-08-2009, 16:48
دوربینش فلش نداره، درش بعد از مدتی شل میشه.

فلاش زیاد مهم نیست
اگه درش شل بشه اصلا ارزش خریدو نداره
شما تا 200 تومن یک گوشی خیلی خوشگل و قیافه ی تکراری نداشته باشه چی پیشنهاد میکنین؟

pulp_152
16-08-2009, 17:00
فلاش زیاد مهم نیست

[اگه درش شل بشه اصلا ارزش خریدو نداره
شما تا 200 تومن یک گوشی خیلی خوشگل و قیافه ی تکراری نداشته باشه چی پیشنهاد میکنین؟

تو این تاپیک قیمت ها تا 200 یا دور بر 200 هستش و اینکه زیباترین گوشی ها سعی شده گذاشته بشه به نسبت قیمت ... و البته مردونه هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

isbn84
22-08-2009, 14:22
سلام
من مي خاستم از يك نفر كه اين گوشي w980 رو داره بپرسم ، روي در اين گوشه يه سري دكمه كنترل واكمن هست و كلا رنگ روش مشكي دودي ماننده ...مال من جوريه كه ميشه داخل گوشي و مداراشو هم ديد..مي خواستم بدونم مال شما هم همين طوره....

عكس گوشي من:(همين طور كه مي بينيد مداراي توش معلومه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عكس تبليغاتي گوشي:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi_Co_1368
23-08-2009, 15:20
اقا من 10 ماهه w980 دارم چرا هی این ایرادها رو بهش نسبت میدین . من هزار تا بلا سر این گوشی اوردم که اون مدارهایی رو که میبینین یا صفحه نمایش رو ببینم ولی وقتی خاموشه هیچ چیز جز سیاهی و شیک بودنش معلوم نیست به نظر من زیبایی این گوشی رو حتی تو عکسای تبلیغاتی هم نمیشه درک کرد البته درسته در اصل باتری و انتن و نشان w در واقع سفید هستن ولی این چیزی از زیبایی این گوشی کم نمیکنه درش هم تا به حالا اصلا شل نشده البته به رفتار شما با گوشی هم بستگی داره .
این گوشی به نظر من دو تا مشکل عمده داره:
1- خش افتادن روی بدنه ی بیرونی گوشی که فقط با یه محافظ lcd ی iphone حل میشه .
2- اگه ییهو 1تا 6 گیگ از حافظهش رو پر کنید به صورت وحشتناکی هنگ و reset میکنه پس باید حافظهش رو کم کم پر کنید.