PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن ناگهانی سیستم !!

gigamax
15-08-2009, 21:21
سلام ... خوبین ؟

از دیروز تا حالا سیستمم با یه مشکل عجیب مواجه شده ... بعد از مدتی که از کار با ویندوز می گذره ، سیستم بدون هیچ اخطاری مثل Blue Screen خاموش میشه ...
حقیقتا تا به حال چنین موردی ندیدم ... گفتم شاید مشکل از پاور باشه ... یه پاور گیر آوردم و روش گذاشتم ... برای 10 ساعت بدون هیچ مشکلی کار کرد اما دوباره خاموش کرد ...

حالا جالبیش اینه که سیستم دوستم که با من شبکه است هم دچار چنین مشکلی شده ... سیستم لپ تاپی که با وایرلس به شبکه وصل شده این مشکلو پیدا نکرده ...
این چه بلایی که سرمن اومده ... کسی چنین موردی تا حالا دیده ؟ :31::31:

من نورتن 360 رو سیستمم دارم ...

ممنون میشم کمکم کنید ... به شدت سیستم رو لازم دارم ... پروژه دارم باید تحویل بدم ...

موفق باشین

saeed774
16-08-2009, 22:15
به احتمال زياد ويروس در كار بايد باشه
نورتون شما آپديت شده است؟

gigamax
18-08-2009, 12:28
آره ... من نسخه تریال 15 روزشو دارم تا بتونم از تمام امکاناتش استفاده کنم ... برنامه دارم که بخرمش اما الان نمیشه ... آپدیت شده تا آخرین بایت !!!

یه چیز جالب در مورد این ویروس یا هر چی که هست ... بیشتر از دوتا نرم افزار سنگین با هم باز کنین کامپیوتر خاموش میشه ... نرم افزار سنگین یعنی مثلا مدیا پلیر و کانتر با هم = خاموش شدن

مشکل از پاور هم نیست .. چون دوستم پاور جدید خرید و باز هم این مکشل رو داره ...

منتظر کمک دوستان هستم همچنان
موفق باشین

saeed774
18-08-2009, 12:38
شما تونستي عكسي از تسك منيجرت بذار .

برنامه زيرو هم نصب كن و اسكن كن ، ضرري نداره چون ويروس هاي مربوط به Mbr رو هم شناسايي ميكنه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن بجاي استفاده از نورتون تريال ميتوني از ورژن جديد AVast كه 60 روزه هست استفاده كني و در آخر نصب سوالي پرسيده خواهد شد كه آيا ميخواهيد بعد ريست اسكن زمانبندي شده انجام بگيره شما ok كن و بعد ريست قبل بالا اومدن ويندوز اسكن انجام خواهد شد حتي MBR ، سرعت سيستم رو هم اصلا نميگيره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gigamax
18-08-2009, 16:35
این نرم افزاری که شما میگین رو من دانلود کردم اما چیزی پیدا نکرد ...

این هم از taskmaneger من :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد نورتون 360 . منظورتون اینه که این نرم افزار خوب نیست یا خوب آپدیت نمی کنه مثل نرم افزارهای کرکی موجود در نت

ممنون که تاپیکو پی گیری می کنین
موفق باشین

امير موسر
18-08-2009, 19:03
فن سی پیو رو ببین درست کار میکنه !

DrXoX
18-08-2009, 19:18
فن سی پیو رو ببین درست کار میکنه !

امیرجان فکر نکنم از CPU باشه چون:

حالا جالبیش اینه که سیستم دوستم که با من شبکه است هم دچار چنین مشکلی شده 3 تا کار زیر رو انجام بده شاید درست شد.

1-با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت شده سیستم رو اسکن کن پیشنهاد Nod 32< ==
2-با یه آنتی اسپایور خوب و آپدیت شده سیستم رو اسکن کن پیشنهاد ==>SpywareDoctor
3-با یه برنامه خوب Registry رو اسکن و مشکلات ایجاد شده رو Repair کن پیشنهاد ==> Registry Easy یا Tune Up

picher_s
18-08-2009, 19:53
سلام BLUE SCREEN مربوط میشه به :

1- هر وقت یه Service مهم ویندوز Terminateبشه!

2- مشکل یکی از درایور ها با سخت افزار!

3- ویروس! ویروس BOOT Sector الزاما این کار رو نمیکنه!

FAN CPU سرعت را پایین میاره و Shutdown میکنه! امل BLUE SCREEN نمیاره!

موفق باشید.

saeed774
18-08-2009, 20:46
مشكلي تو تسك منيجر ديده نميشه احتمالا مشكلتون سخت افزاري باشه .

DrXoX
18-08-2009, 20:50
سلام BLUE SCREEN مربوط میشه به :

1- هر وقت یه Service مهم ویندوز Terminateبشه!

2- مشکل یکی از درایور ها با سخت افزار!

3- ویروس! ویروس BOOT Sector الزاما این کار رو نمیکنه!

FAN CPU سرعت را پایین میاره و Shutdown میکنه! امل BLUE SCREEN نمیاره!

موفق باشید.

شما سوال رو دقیق نخوندی ایشون گفتن:

بعد از مدتی که از کار با ویندوز می گذره ، سیستم بدون هیچ اخطاری مثل Blue Screen خاموش میشه

gigamax
18-08-2009, 21:02
مرسی دوستان ... من با همین نورتن 360 که هم spyware داره هم aniiviruse کار کنم خوبه؟ آخه من اینو به خاطر این نصب کردم که pcmagazine پیشنهاد کرده بودش... قبلا خودم از NOD و Kaspersky استفاده می کردم ...

سیستم من از امروز صبح خاموش نشده ... اما سیستم دوستم از صبح چندباری اعصباشو داغون کرده ... من تونستم پروژه های افترافکتم رو رندر بگیرم ... اما وای با حال اینکه چندتا چیز با هم باز بشن و باهم کار کنن !!!