PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل MKV به DVD

Noghabyte
15-08-2009, 15:01
تبدیل MKV به DVD

من یک نرم افزای لازم دارم که بتونه فرمت MKV رو به DVD عادی تبدیل کنه
چون یک ال سی دی 1080P دارم و جدیدا مستند گرفتم فول اچ دی با صدای 5.1 کانال ولی دی وی دی پلیرم
(LG LH-777HTS سینما خانگی ) فرمت MKV رو نمی خونه
حالا می خوام که این نرم افزار بدون تغییر در کیفیت تصویر و صدا (همون 5.1 کانال) این کارو برام انجام بده پس ممنون می شم اگر راهنمایی کنین :8:

SajjadKAZ2003
17-08-2009, 01:24
این لینکها رو پیدا کردم :

MKV To AVI Converter

دانلود :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد :

و

دانلود :

پسورد :

دوستان اگه برنامه بهتری پیدا کردند لطفا معرفی کنن

من هم طالبش هستم!

farshif
17-08-2009, 10:17
آموزش تبديل فيلم هاي شما به DVD با منو حرفه اي توسط برنامه ConvertXtoDvd 3

Noghabyte
21-08-2009, 16:00
اصلا کسی نیست بدونه این DVD PLAYER LG LH-777HTS یا به طور کلی هر نوع دی وی دی پلیر عادی دیگه چه فرمت هایی رو ساپورت می کنه؟
سوال دوم هم این که این دی وی دی پلیر که روش نوشته FULL HD 1080P منظور چه نوع فرمت هاییه؟؟ MKV رو که نمی خونه BLU-RAY هم که نیست! DVD عادی هم که فکر نکنم FULL HD ضبط بشه؟!
پس من چه جوری 1080P نگاه کنم ؟؟؟؟؟:41:

farshif
21-08-2009, 16:21
دایویکس رو که ساپورت میکنه. این فرمت میتونه فول اچ دی باشه که البته خیلی کم پید میشه 1080p غالبا بلوری هستش یا mkv

Noghabyte
21-08-2009, 16:30
دایویکس رو که ساپورت میکنه. این فرمت میتونه فول اچ دی باشه که البته خیلی کم پید میشه 1080p غالبا بلوری هستش یا mkv

نه من mkv رو تبدیل کردم به AVI با کدک Divx با رزولوشن 1080p و صدای 5.1 کانال ولی بازم الجی نخوند

( این دکمه تشکر کجاست ؟)

Noghabyte
21-08-2009, 17:23
امروز دو تا نرم افزار توپ نصب کردم واسه تبدیل MKV به هر فرمت دیگه (به طور کلی همه فرمت ها) کارشون مثل همه , نه کیفیت تصویر میاد پایین نه صدا ( همون 1080p و AC3 5.1 )
1-OJOsoft Total Video Converter
2-Magic Video Converter
(دومی سریعتر بود تو کامپیوتر من )
اول MKV رو تبدیل کردم به AVI با کدک xVID با رزولوشن 1080p و صدای 5.1 کانال ولی بازم الجی نخوند , بعد تبدیلش کردم به فرمت MPEG-2 بازم با همون رزولوشن و صدا دی وی دی پلیر می خوندش ولی اگر نمی خوند بهتر بود( تصویر هیچی معلوم نبود تار و از هم ریخته)
بعد گفتم چون DVD ها با فرمت vob هستند به این فرمت تبدیلش کنم ولی بازم نخوند ( به صورت دیتا ریختمش رو DVD یعنی فقط همون فایل vob رو چون به صورت DVD عادی رزولوشن پایین میاد)

در ضمن من با tsMuxerGUI فایل MKV رو باز کردم و اونو به H.246 , demux کردم ولی فکر نکنم بازم تو دی وی دی پلیر قابل خوندن باشه ( از صدا هم جداست صدا خودش AC3 هست)
این نرم افزار می تونه MKV رو به AVCHD و TS و m2ts هم muxe کنه ( اینا پخش می شن یا نه ؟)

حالا بازم اگر یکی بدونه این دی وی دی پلیر چه فرمت هایی رو ساپورت می کنه ممنون می شم به ما هم بگه راستی چرا با فرمت MPEG-2 تصویرش به هم می ریخت ؟ کسی می دونه؟!؟!؟!؟!
:13::41:

farshif
21-08-2009, 17:28
دوست عزیز این دیگه مشکله LG هستش خودش تو توضیحاتش نوشته که دایویکس رو قبول میکنه . چند سال پیش یه گوشی LG خریدم که روش بزرگ نوشته بود bluetooth تنها چیزی که نداشت همین بلوتوث بود

sltavakoli
21-08-2009, 17:56
دوست عزیز.

من خودم 3 ماهی هست دنبال این نرم افزار هستم که اتفاقا 4 روز که دقدیقا چیزی رو که شما میخواهید رو پیدا کردم

لینک دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Password :

hamedtnt
23-08-2009, 00:43
دوست عزیز یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه برنامه WinAVI Video Converter هست که هر فایلی رو به فرمت قابل پخش در dvd تبدیل میکند شما بعد از تبدیل محتویات فولدر VIDEO_TS را در برنامه Add کنید بعد رایتش کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

hamedtnt
23-08-2009, 00:46
دوست عزیز یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه برنامه WinAVI Video Converter هست که هر فایلی رو به فرمت قابل پخش در dvd تبدیل میکند شما بعد از تبدیل محتویات فولدر VIDEO_TS را در برنامه Add کتید بعد رایتش کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه