PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب برنامه (cabinet / CRC err)

Reza-sony
15-08-2009, 13:08
سلام . دوستان من یه مشکلی دارم .
روی سیستم یه هارد 160 IDE دارم که ویندوز XP SP2 از آن بوت میشه ، قبلا هنگام نصب برنامه هیچ مشکلی نداشتم ، ولی بعد از اینکه یه هارد 1TB SATA خریدم و روی سیستم نصب کردم ، هنگام نصب برنامه هایی که بصورت package هستن ، ارورهایی مثل extract fail یا CRC err میده ، وقتی هارد 1TB رو بر میدارم ، دوباره همه چیز درست میشه . به نظر شما مشکل از کجاست ؟

mehdi1368
15-08-2009, 16:56
سلام . دوستان من یه مشکلی دارم .
روی سیستم یه هارد 160 IDE دارم که ویندوز XP SP2 از آن بوت میشه ، قبلا هنگام نصب برنامه هیچ مشکلی نداشتم ، ولی بعد از اینکه یه هارد 1TB SATA خریدم و روی سیستم نصب کردم ، هنگام نصب برنامه هایی که بصورت package هستن ، ارورهایی مثل extract fail یا CRC err میده ، وقتی هارد 1TB رو بر میدارم ، دوباره همه چیز درست میشه . به نظر شما مشکل از کجاست ؟

سلام
یعنی وقتی میخوای فایل رو در هارد جدید Extrack کنی این ارورها میاد؟؟؟
و فقط هم از این لحاظ مشکل داری؟

Reza-sony
15-08-2009, 17:14
سلام
یعنی وقتی میخوای فایل رو در هارد جدید Extrack کنی این ارورها میاد؟؟؟
و فقط هم از این لحاظ مشکل داری؟

نه اصلا رو هارد جدید هیچی کپی نمیکنم ، برنامه رو از dvd نصب میکنم . پوشه temp هم حالت default هست یعنی همون تو C . فقط وقتی هارد جدیده نصب میشه این مشکل پیش میاد .
بعضی از setup ها رو دیدین که موقع نصب اول یه سری فایل رو توی temp کپی میکنه و بعد شروع به نصب میکنه ، هنگامی که میخواد فایلها رو توی temp بریزه هی از یک یا چند فایل ایراد میگیره که یا اینکه این فایها نیستن یا crc err میده . مشکل از برنامه ها نیست ، تست کردم .

Reza-sony
17-08-2009, 00:15
کسی نیست جواب بده ؟